Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
5. aug 2010

@dali4 ano? 😕 mne ju dnes tiez nejako taha .. ale zatial to neni na liek .. skor sa mi nejako toci ked sa postavim .. sa mi chce padnut .. a ma nenormalne smadi .. som smadna ako tava

dali4
autor
5. aug 2010

jaj to je ale dobré ked je hustá...

linette
5. aug 2010

chyba mi moj samec ☹ ☹ 😢 dojde az 17 ..

linette
5. aug 2010

@dali4 no moja je az moc husta .. 😀 som tam privela syrov dala .. asi styri druhy co som v chladnicke nasla 😀

dali4
autor
5. aug 2010

Už druhý deň mám pocit že mi chcú anjeli niečo povedať ale neviem sa s nimi spojiť. Cítim ich pri pýtam sa že čo bysom mala vediet, pýtam si znamenie ale nič nehovoria... ako keby som na niečo mala sama príst a oni len pri mne stoja... dávajú pozor...

dali4
autor
5. aug 2010

cítim ich pri sebe 😀

dali4
autor
5. aug 2010

ani sa vyjadrovat neviem 🙄 nie že sa s nimi neviem spojit ale komunikácia viazne

dali4
autor
5. aug 2010

Idem sem dat tu fotku detí ked sa hrali na chate... 😉

linette
5. aug 2010

baby co hovorite tak takehoto psicka? .. 🙂
http://zvierata.bazos.sk/inzerat/4514164/Coton-...

dali4
autor
5. aug 2010

Neviem či to bude dobre vidno

dali4
autor
5. aug 2010

Jé tí sú zlatí 😵

linette
5. aug 2010

@dali4 to je pekne ked ich citis 😵 aj to je znamenie nemyslis? .. uz vies, ze ta na nieco upozornuju .. 😉 zapni si radio max a pytaj znamenie ... tam hraju dost slovenskych pesniciek 😉

linette
5. aug 2010

@dali4 a ja myslela, ze do albumu pridas ... je to vidno .. vidno anjelske kridla 🙂

linette
5. aug 2010

aj hlavu

linette
5. aug 2010

tu su este steniatka 😵

https://www.youtube.com/watch?v=pGE8ku5jTbo


ja poznam nazivo jedno a hned sa mi to zalubilo 🙂 to je take male v dospelosti a hodi sa to do bytu .. lenze mama s tym absolut nesuhlasi .. 🤐

linette
5. aug 2010
linette
5. aug 2010

nejde mi to ...
pridam teda foto 😉

linette
5. aug 2010

@dali4 dalinka kam si zmizla? 😕
robis si album?

dali4
autor
5. aug 2010

som tu ale Miška sa zobudila... tak odbieham... gúla sa ti po celom byte, skoro ztrhla obrus zo stolíka 😀

miruska15
5. aug 2010

@linette ja som ustupovala roky a ona stale bola nespokojna kydala na mna.Teraz pretiekol pohar.A najhoršie na tom je že ona nevie prečo sme sa na nu urazili.Vieš keby to bolo len medzi nami tak ok nesadli sme si ale aj chlap ju ma plne zuby.Už je to asi 3mesiace čo sa nebavime za cely čas sa nespojila s detmi každy ma tel.Aj mali sviatky a nič.Ale ked nas stretne na ulici tak začne vykrikovat na Ivanku ako zmyslov zbaveny.Pred ludmi hra divadlo a ked zavre dvere bytu ma v paži .A to ma neskutočne vytača takato faloš no načo to roby nie koli detom ale koli tomu aby nas vytočila.Ale dam sa do kopy prejde to ale prvy krok už neurobim.(teda nejdem sa zapovedat).
Taku knihu by som aj brala.Nemaš presny nazov?

@dali4 ahoj už ste doma s chaty?Ta foto je niaka zvlaštna,rozmazana ako keby niekto nad nimi stal a chranil ich.

dali4
autor
5. aug 2010

@miruska15 ahoj 😵 to sa chlapci hrali, vpredu je Marek a za ním kamarátov syn s perinou na hlave... bláznili sa tak som ich cvakla a ono to takto vyšlo... ako anjel 🙂 keby tam bol

linette
5. aug 2010

@dali4 a sem do zamkov sa nechce dogulat? 🙂 😅 ja by som ju privitala rada 😉
ked pride zima to sa jej bude gulat v snehu 😅 bude ako snehuliacka 🙂 😎

dali4
autor
5. aug 2010

@miruska15 inak sme sa v pondelok vrátili. Ako sa máš 😵 ?

dali4
autor
5. aug 2010

@linette ja ti ju pošlem 😀 v nz by bola mojim odhadom za hodinku 😀 😀 😀

dali4
autor
5. aug 2010

Inak takto nádherne tam bolo 😵

linette
5. aug 2010

@miruska15 to je dost silne ked sa je takato 😕 ☹ skusala si jej poslat lasku? aspon kazdy den raz? .. ze co by to spravilo? .. bolo by dobre vediet preco sa to deje aby sa ti to lahsie znasalo .. a ona nemoze byt taka povaha? .. potrebuje pomoc .. ktovie co ma v mysli tam jej nedovidis.. mozno sa trapy a nedava to nikomu najavo, dusi to v sebe a preto tolko zlosti, falosnosti .. len aby sa neuvedomila neskoro ..
kniha sa vola: svet bez hranic http://www.martinus.sk/?uItem=51989

linette
5. aug 2010

@miruska15 ty sa to nemozes, netrap sa na tom .. si nic zle neurobila ..
ma napadlo este ze to moze byt karma .. 😕

linette
5. aug 2010

@dali4 to ma michelle teda paradnu rychlost .. ked sa uz dogula sem nech ma to nauci aj ja chcem vediet s takou rychlostou.. 😅

linette
5. aug 2010

@dali4 si mi spravila chut na vyletik dalinka .. normalne by som isla do hor 😵 snad sa niekedy podari .. 🙄