Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
5. aug 2010

@linette tak pridi

dali4
autor
5. aug 2010

@miruska15 😲 ☹ ... Ale my tam ešte pojdeme tak to napravím 😵

linette
5. aug 2010

@shupolienka a co tak si vytlacit nejaky krasny domcek z bazenom a audinu a bora bora? 😉 🙂 😎

linette
5. aug 2010

@miruska15 urcite pojdem ale kedy to neviem? dalinka ma chatkovanim navnadila 😅

miruska15
5. aug 2010
linette
5. aug 2010

a kde mam fotku ???????????????????????????????????? 😕 😕 😕 😕
to neni uz mozne.. vsetko mi mazu 😠 😠
neva.. aj tak som si ju chcela zmenit .. 😀

miruska15
5. aug 2010

kde si sa nam schovala

linette
5. aug 2010

@miruska15 volakto ma zmazal .. zaujimave, ze doteraz ta fotka tam bola v pohode a az teraz to zacalo prekazat .. 😕

miruska15
5. aug 2010

@dali4 ale určita ja by som sa rada stretla aj Mišelku by somvystiskala.Teda ak by ti to nevadilo.

linette
5. aug 2010

a mala by som mat uz foto ..

dali4
autor
5. aug 2010

@miruska15 jaj samozrejme že nie, aj ja bysom vás rada spoznala... 🙂

dali4
autor
5. aug 2010

@linette dobráááá 🙂

linette
5. aug 2010

aj ja vas chcem poznat 😵 .. a to vsetky aj s papucami 🙂 😉 😅 😵

linette
5. aug 2010

@dali4 ď .. ale mam tam akosi tmave oci .. a na perach mam oranzovy lesk .. vyzeram.. 😀 😝

linette
5. aug 2010

to je foto narychlo co som nasla .. zajtra si ju zmenim .. 😀

miruska15
5. aug 2010

pekna si tu 😅

linette
5. aug 2010

takto zje moj samec papriku .. 😀

miruska15
5. aug 2010

@linette ako zajko 😀

linette
5. aug 2010

@miruska15 ď .. 🙂 chcela som si ju este teraz zmenit ale nejaku chybu vypisuje .. tak zajtra ..

linette
5. aug 2010

@miruska15 inak on žere .. 😀 a to vsetko so vsetkym 😀 .. ale to je velmi dobre, pretoze hocico mu navarim tak to vychvali a nema namietky 😀 😀

linette
5. aug 2010

minule co jedol papriku tak stipaka ako hrom a ja som mu zabudla dat pit 😀 chudacik moj .. potom taku stiplavu pusu daval 😅

linette
5. aug 2010

@dali4 ozaj .. ved ja som ta spravila 🙂 😀 ale z foto, ktoru som nasla .. idem ti ju poslat 😉

dali4
autor
5. aug 2010
jankapiknova
5. aug 2010

ahojte, tak tato tema ma celkom zaujma,len vidim že vy už sa tu dost poznate,tak nie som v obraze ☹

linette
5. aug 2010

@jankapiknova vitaj 🙂
do tejto temy pribudaju nove tvare a my sa tomu samozrejme tesime 😉
tato tema ked to zhrniem o com vsetkom moznom nemoznom tu bola rec, tak je taka ezotericka .. ak ti nieco nieje jasne kludne sa pytaj 😉
a mas nejake zazicky s anjelskym svetom? .. taha ta to tak zo zvedavosti alebo si o tom uz pocula? ..
vies nic nieje nahoda a kedze si sa sem dostala tak je dost pravdepodobne, ze tu najdes odpoved na nieco co prave potrebujes 😉

dali4
autor
5. aug 2010

@jankapiknova ahoj, ved nevadí, trochu si počti v našej témičke... pridaj nejaký zážitok, skúsenosti, názory a ide sa 😵

miruska15
5. aug 2010

@jankapiknova niekedy ani my niesmne v obraze tak kludne sa zapoj.Ja som tiež novačik a je mi tu dobre.

dali4
autor
5. aug 2010

babulky lúčim sa... ta hlava mi snád praskne dneska ☹ idem si lahnút. Dobrú nocku vám prajem všetkým, krásne sny a nech vás anjeli ochranujú na každom kroku 😵

miruska15
5. aug 2010

@dali4 ahoj peknu nocku ti prajem pa pa

linette
5. aug 2010

@dali4 krasnu dobru nocku a vyspinkaj sa do ruzova.. a hlava sa uzdravi 😉 🙂 anjelickovia pomozu 😵