Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

shupolienka
8. aug 2010

@pe3nka82 dakujem 😉

jery51
8. aug 2010

ahojte tak už sme z croatie doma, bolo suepr, len studené more, no nevadí.... je tam krásne...
čo nového babule moje???

marianka79
8. aug 2010

som dopozerala ten film som ho hltala až do poslednej sekundy bože ja ráno vstávam ani spat sa mi nechce tak sa lúčim dnes už druhý krát 😀 tak papa 😵

marianka79
8. aug 2010

@shupolienka kartu dna si taháš ráno skor ako vyjdeš z domu 😉

shupolienka
8. aug 2010

no tak dobalene 😎

@marianka79 ahaaa uz rozumiem 😉

shupolienka
8. aug 2010

@jery51 vitaj domenoo 😵

pe3nka82
8. aug 2010

@marianka79 no a náhody asi fakt neexistujú...teraz som sa dočítala že na Ezoterickom veľtrhu na ktorom chystáte stretko.. (ak môžem prídem aj ja 😉 ) bude kto?????? DAN MILLMAN... 😨 😲 🙂

pe3nka82
8. aug 2010

tak nie.. ☹ sekla som sa... to bol na prvom ročníku EZOTERIKY.. juuuuuuuj škoda... ☹

marianka79
9. aug 2010

@jery51 vitaj a nic nepytaj aj my sme mali studene more ale i tak som sa kupala som sa musela dobre hybat aby som nestuhla a myslela som na ludi z titaniku ako sa chudaci topili v tej ladovej vode ☹

marianka79
9. aug 2010

@pe3nka82 dakujem za film uz viem ake knihy si kupim ked docitam Kluc este raz dakujem 😵

marianka79
9. aug 2010

dnes na ceste do prace sa mi stalo presne to,co bolo v tom filme isla som na bicykli a som sa ponahlala videla som len to ze nesmiem prist neskoro a prislo nieco co ma spomalilo tak potom som celu cestu isla v pohodicke a vsimala som si okolie a aj som zistila preco ma spomalilo 🙂 a aj taj som prisla vcas

marianka79
9. aug 2010

a aj tak nemame robotu inak by som nepisala
Dnes som spala 4hodiny a som uplne vo forme vobec som neni unavena co je super asi je to tym filmom 😝 😀 😉

marianka79
9. aug 2010

inak som zabudla prajem vam krasne dobre ranko a stastny den vecer ak bude cas sa sem este zatulam

motylka
9. aug 2010

@zuzanka.j ja dávam len 9x13, ešte sa mi to nerozkockovalo, tak neviem, prečo ti to tak robia ☹

Ináč, baby, z akých kariet si ťaháte kartu dňa? Hoďte prosím link 😉
My odchádzame dnes na našu rozostavanú chatku, prvýkrát tam spíme - vôňa cementu bude 😵 , zajtra večer prídeme, tak si vás potom budem čítať (zas toho bude plnooooo 😵 ) Majte sa krásne.

linette
9. aug 2010

dobre rano anjeliky 😵

ja som mala hroznu noc .. o desiatej som bola v postely a este o pol jednej som pozerala na hodinky .. vobec som nevedela zaspat.. nervy pracovali ... potom som hadam kazdu hodinu pozerala budik kedy bude zvonit.. a nemam sajnu kolko hodin som spala 🙄
ale zaujimave je, ze sa vobec necitim unavena.. 😕 len ma oci stipu ..

linette
9. aug 2010

@jery51 dobro dosli 😵 vitajte spat.. 😉
dolezite, ze si sa nenechala odradit morickom a aj tak si ho vyskusala 😉 neboj nabuduce ked pojdete bude lepsie pocasicko 😉 😎 a kubkovi sa pacilo? nemas foto?

linette
9. aug 2010

@shupolienka takze idete uz .. prajem ti krasnu dovcu a uzite si 😉 🙂 😵 potom popis ako bolo 😉

linette
9. aug 2010

ten film pokojny bojovnik si dneska stiahnem .. ako pridem z roboty 😉 a dufam, ze ho este dneska budem vediet pozriet 😉
sa mi dobre cita, ze je super.. 😉 a dalinke pomohol v pravej chvili 😵

linette
9. aug 2010

ste ma navnadili tou kartou dna .. idem si aj ja jednu vytiahnut .. 😉

linette
9. aug 2010

@motylka tahame si anjelske karty od doreenky ..
http://www.gorila.sk/product/186281

linette
9. aug 2010

@motylka prajem ti krasny den na vasej chatke 😉 🙂 😵

linette
9. aug 2010

tak a vytiahla som si kartu romance .. a potom som mala nutkanie si vytiahnut este jednu .. a ta bola priroda.. 😕 😕

shupolienka
9. aug 2010

Ahojte kukulienky tak jsme na ceste. Tak strasne som sa tesila ze si rano vytiahnem kartu dna a uplne som v tom rannom zhone zabudla :( . Som dobalovala este nejake veci.

Lin: dakujem 😵

pe3nka82
9. aug 2010

ahojte anjelinky.. u nás sa maľuje.. všade bordel ☹ ale teším sa, že budeme zase krááásnučkí, voňavučký a vybrala som si pekné farby do izbičiek..

marianka79
9. aug 2010

@pe3nka82 super potom pofot a daj sem 😉

miruska15
9. aug 2010

http://al-enhance.com/site/index.php?option=com...
Ahojte Anjeliky tak toto si idem v sobotu dat na byt.

miruska15
9. aug 2010

Tu sa prave prehnela riadna burka.Boli sme vonku a stihli sme to len tak tak.Vonku je zvlaštne tak žlto.

marianka79
9. aug 2010

@miruska15 ahoj ideš si očistit byt?

marianka79
9. aug 2010

@miruska15 akolko to stojí? pozerala som to........zmena vecí na dialku ale nič konkrétne som tam nenašla