Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
10. aug 2010

Táto iskra života sa však stále premiestňuje z jedného tela do ďalšieho. V jednej chvíli máš telo dieťata. Potom sa presunieš do tela mladého človeka. Potom do tela osoby stredného veku a potom do tela starého človeka. A napriek tomu máš vo všetkých týchto telách pocit že si to stále TY. To preto, že to naozaj si stále TY. Zmenilo sa iba tvoje telo.
Poslednou zmenou tela je to, čomu hovoríme “smrť”. To ale nie je naozajstný koniec. Je to iba ďalší prechod, ďalšie premiestenie. Práve tak, ako meníš telá od svojho detstva až do staroby, rovnako vo chvíli smrti pokračuješ ďalej, aby si prešiel znovu týmto cyklom, narodením do ďalšieho tela.

a mna zaujima co je medzi tym obdobim .. medzi smrtou a znovunarodenim ... uz som sa to snazila precitat ale nazory sa lisia ..

motylka
10. aug 2010

to by som aj ja chcela vedieť, ale plánujem čítať znova Murphyho život po živote a ešte mám od neho 2 knihy založené za ostatnými knihami, tak neviem názvy teraz, ale to budem asi až v septembri, ked budem popri práci stíhať

linette
10. aug 2010

@motylka ale reinkarnacia ma svoj zmysel .. a to neviem presne ci to dusa citi, ze sa potrebuje narodit a narosi sa alebo je to prirodzene a riadia to "vyssie" sily .. lebo ked to riadi dusa tak sa ona rozhodne ci sa chce reinkarnovat alebo nie ..
ale inak vacsina sa mi celkom pozdava .. az na to co si pisala ty .. a ze dieta v bruchu trpi? .. vsak ta dusicka na zaciatkoch v tom telicku ani neni .. ci je?

linette
10. aug 2010

dusa urcite citi co potrebuje este zazit, v com sa potrebuje zdokonalit .. a vtedy asi sa rozhodne narodit.. ale potom uz dopredu vie co urcite zazije a vybera si takych rodicov pri ktorych to moze zazit .. ale aby to az tak dobre vedela dopredu? ..
zasa mam otazky .. mna velmi zaujima co je po smrti a ako to vsetko prebieha ..

motylka
10. aug 2010

no prepíšem ti to z tej knihy:

miruska15
10. aug 2010

Ahojde dievčata.Ja som pozerala ukažky toho bojovnika a zapačilo sa mi to skusim ist pozriet do požičovne bo ja to neviem stahovat z netu.pozreme si to aj s drahym.

motylka
10. aug 2010

ale narodit se v hmotnem svete take neni zadny piknik. Cele mesice leží lidske embryo zkroucené v temnote lúna a krute trpí žárem trávicího ohne matky, neustalymi otresy a tlakem v tesnem prostoru luna. Tento tesny obal neustale ohyba záda dítete jako luk. Navic je nenarozene dite v brisni dutine tryzneno hladem a žízní a neustálym kousaním hladových červu. Porod je tak mučivý, že zcela vymazava všechny vzpomínky na minulý život, ktere si človek do te doby zachoval.

motylka
10. aug 2010

@miruska15 dáš si www.ulozto.sk, do vyhľadávača dáš film pokojny bojovník cz avi, tam ti vyhodí zoznam, vyberieš si jeden, ktorý nie je kúskovaný na časti, klikneš naňho a vyhodí ti také dve okná, do spodného prepíšeš kontrolný písmenkový kód, klikneš na stiahnuť free a už to ide

miruska15
10. aug 2010

@motylka ked to čitam tak už deti nechcem chudatka.Myslite že to tak je.ak to možu vediet?Prečo trpia hladom prave naopak nechapem.

miruska15
10. aug 2010

@motylka ok ako viem ktory je cely a ktory kuskovany.

motylka
10. aug 2010

určite to tak nie je... to by potom znamenalo, že aj vo veku batoľaťa a podobne sa udeje niečo hrozné, keďže si už nikto nepamätáme na to obdobie... keby im bolo zle, tak sa metajú v brušku, nie spokojne spinkajú a výživa im ide predsa cez placentu... vôbec tomu neverím...

linette
10. aug 2010

@miruska15 ahoj 🙂

motylka
10. aug 2010

@miruska15 to uvidíš, že part1, part2... väčšinou aj podľa veľkosti súboru, napr. celý film má 1,9GB, kúskované len 774 MB... a také filmy na časti sú hned pod sebou, to pochopíš, tiež som 3 roky odmietala sťahovať filmy, lebo že to neviem a dávala som si ich len napaľovať, až sa raz sestra na mňa nasr.la a prišla ku mne domov a ukázala mi, že to nie je žiadna veda.

miruska15
10. aug 2010

@motylka no prave som sa zlakla že čomu som vystavila tie moje deturence.Ja mam neskutočny strach so smrti,s toho čo bude potom nemožem na to ani mysliet.

miruska15
10. aug 2010

@linette ahojkaj 🙂

linette
10. aug 2010

regresnou terapiou sa da vratit na to obdbobie a da sa pomocou hypnozy na to spomenut ...
ja neviem ako to je.. ale tomu porodu verim .. to som aj niekde citala, ze porod neni bolestou len pre matku ale aj to dieta zaziva svoje .. ale babatko lekari ved rychlo vyberu ak ho uz vedia chytit nie? .. a co ak vytece plodova voda a dieta je tam este dalsie hodiny? .. to potom ako dycha? .. porod je urcite udalost aj pre male.. ale nemyslim si, zeby sa tym vymazaval minuly zivot.. ten si nepamatame lebo nemame..

miruska15
10. aug 2010

@motylka aha no idem na skušam

motylka
10. aug 2010

@miruska15 ja sa toho tiež bojím...všetkého, čo bude pri zomieraní...keď vidím, ako dlho niektorí trpia...čo bude potom... a samozrejme aj čo bude s mojimi blízkymi, že ich nechcem opustiť, ani nechcem aby oni opustili mňa, aby nezomreli...

miruska15
10. aug 2010

Už mi to ide 😀 😀 😀

linette
10. aug 2010

a lono matky je ved bezpecne .. makkucke a teplucke.. potravu dostava cez "infuziu" (pupecnu snuru) takze neni hladne.. pekne rastie a vyvyja sa.. vela zien sa prihovara svojim bruskam a hladkaju ho a to je dobre, lebo to male vnima

miruska15
10. aug 2010

@motylka ja ked om videla moju mame zomierat a videla som ako strašne trpi baby verte mi ak by som mala ja tak trpiet tak sa radsej ko.A preto baby prevencia stoji za život.

linette
10. aug 2010

@miruska15 ale kebyze vieme co je po smrti tak by sme sa nebali a zomieralo by sa lahsie a ktovie mozno by sa ludia aj tesili, ze ich caka neaky lepsi zivot a vedia zacat lepsie.. a to tak asi nema byt..

motylka
10. aug 2010

@miruska15 to mi pripomenulo, že už musím ísť na gyndu... lenže asi až o 2 týždne...

miruska15
10. aug 2010

@linette presne tak akurat dietatko ked sa narodi je trocha poopuchane koli tlakom ked sa rodi ale za par dni su ine.Maly ked sa narodil tak sme s mužom nanho kukali že kto to je .chcete ho vidiet maleho hned po narodeni,

motylka
10. aug 2010

a som rada, že ti ide to sťahovanie 😵

miruska15
10. aug 2010

@motylka a hlavne na to nezabudni je to niečo strašne ver mi.

linette
10. aug 2010

inak aj ja sa bojim smrti .. aj lekarov ... ☹ ☹

miruska15
10. aug 2010

ešte 2.43min

miruska15
10. aug 2010

@linette a čo sa bojiš radšej sa daj raz pozriet ako mlada ist pod fialky.

linette
10. aug 2010

@miruska15 zaujimave je, ze deticky pridu na svet "pokrcene" a clovek umrie tiez "pokrceny" .. teda starobu mam na mysli