Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
10. aug 2010

@dali4 čo hovoriš na tu očistu bytu.

linette
10. aug 2010

@miruska15 to mas pravdu to zatial neriesime ..
koly peniazom sa netrapte mirus .. vzdy sa neako zariadi aby bolo .. 😉 muz nosi peniaze a ty si mu dala krasne deticky o ktore sa starate 😉 🙂 😵 a to sa peniazmi ani vyjadrit neda

dali4
autor
10. aug 2010

@miruska15 ja bysom išla do toho. Ale velké peniaze bysom nedala za to... lebo ak niečo velmi vela stojí tak ani neverím že je to čistá energia...

miruska15
10. aug 2010

@dali4 vieš ked na tej str. sa vobec o peniazoch nehovori mam si len kupit 7 limetiek.Dufam že na mna nevybachne s niakou sumou.Skusim ešte cez tu znamu nech skusi od neho vymačknut cennik.

motylka
10. aug 2010

@miruska15 ale to by mali dopredu aspoň orientačne cenu povedať... neoblbnú ťa potom?

motylka
10. aug 2010

a film už len 18 minút bude sťahovať...jupííí...pôjdem spať 😵

miruska15
10. aug 2010

@linette ale aj mne je dlho doma ja som 14r doma.Už som chcela na sebe pracovat už som chodila aj po konkurzoch do prace a šup zase dome pri dietatu.Chcela by som aj ja dorodiny niečim prispiet

miruska15
10. aug 2010

@motylka ja ešte 43min.

linette
10. aug 2010

@miruska15 a ked si uz velmi chcela robit a doslo do toho dieta .. neni ti to podozrive? 🙂 😉

miruska15
10. aug 2010

@motylka no ved toho sa bojim že pride počaruje a vypyta si prachy a čo povieš no nedam ste drahy.

linette
10. aug 2010

baby ja sa s vami lucim .. idem off ..
majte sa vsetky krasne, dobre, pozitivne myslite, myslite aj na anjelickov, ktori su stale pri vas a prajem vam dobru noc a ruzovucke snicky 😵
papa

dali4
autor
10. aug 2010

@miruska15 treba sa dopredu spýtat, kým príde

miruska15
10. aug 2010

@linette ako to mysliš že to tak malo byt že nemala som robit.Vieš už mi to aj svokra kedysi vytkla že som nikdy poriadne nerobila vtedy mi to prišlo luto ja som chcela len som nemohla koli zdravotnemu stavu deti.

dali4
autor
10. aug 2010

@linette dobrú nocku a aj ostatným prajem... idem aj ja do hajan. Pa pa a kráááááásne sníčky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

miruska15
10. aug 2010

@dali4 mam mu den pred tym zavolat tak sa ho spytam kolko si mam nachystat penazi a potom sa rozhodnem aj ked by som to velmi chcela.

miruska15
10. aug 2010

@linette ahoj a dobru nocku a nebut smutna drahy ti pride a vymojka si ta papa

miruska15
10. aug 2010

@dali4 ok tak pa pa idem aj ja. ☹

dali4
autor
10. aug 2010

@miruska15 no aspon sa spýtaj preto abysi sa mohla pripravit... ked to tak velmi chceš od neho a rozhodla si sa tak si to daj urobit, ale aby si bola pripravená na to že kolko budeš platit. Teda ja bysom to tak urobila. Ja sa vždy pýtam hned na všetko že čo za to... pre istotu 😉

miruska15
10. aug 2010

@dali4 ok tak to spravim aby som nebola prekvapena.

linette
11. aug 2010

bré ránko 😵

jaj baburence ja som dnes mala taky sen 😕 😀 s rytmusom som chodila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to ho nemusim .. 🙄

linette
11. aug 2010

@miruska15 ty si tu svokru nevsimaj .. sama dobre vies aka je a lubi provokovat .. ty narozdiel od nej si dobra mama a venujes sa svojim detom .. a to je na nezaplatenie ..
suhlasim s dali .. radsej sa dopredu spytaj .. kedze k tebe vycestuje tak to asi najlacnejsie nebude .. 😒

motylka
11. aug 2010

ahojte :D ja som mala tiež divoké sny 😀 môj muž sa zamiloval do svojej staršej kolegyne (o 20 rokov). Musím ho riadne vypočuť, keď príde domov z práce 😀

miruska15
11. aug 2010

@motylka tak taketo sny ja nemusim neznašam ich je to neprijemny pocit ked sa zobudim.to čo je v sne v reali by sa to stat nemalo.
Dobre ranko všetkym a aj všetko dobre všetkym Zuzkam

motylka
11. aug 2010

Ak tu máme Zuzku, tak aj ja gratulujem 😉 neviem, kto sa ako volá, ale ak by ste niekto chceli, môžete mi napísať do správy...

ivanko8
11. aug 2010

Zdravím Anjelinky!
Pobehujem po Slovensku, internet síce občas pozriem, ale len narýchlo. Pozdravujem aj nové tváričky, čo nám sem pribudli. 😉
Dali a Linette, potešilo ma, že Vám chýbam. 🙂

ivanko8
11. aug 2010

@denisocka - aj ja sa pridávam ku gratuláciám a želám ti s Tobim veľa šťastia a radosti.

ivanko8
11. aug 2010

Na stretnutie aj mne viac vyhovuje sobota, než pracovný deň. No a keďže nie som veľmi diskotékový typ, tak by som zvyšok nechal ako dámsku jazdu. 😉

K tým dnešným snom nie je veľa čo dodať, sú asi len o tom, čo Vaša hlavička v noci spracúva a čím sa trápi. Ale k tým zo strany 613 pridám svoj názor.

motylka
11. aug 2010

takže lin, sme jasné :D

ivanko8
11. aug 2010

@linette - myslím, že všetky tri sny sú o tom istom. Je čas, aby si pod vedením anjelov niečo realizovala, ale Ty máš z toho strach. Strach máš z niečoho, čomu nevieš dať ani formu ani to nevieš pomenovať, len sa Ti zdá, že je to asi biele. A nikto ďalší z toho strach nemá. Si pod ochranou, takže sa Ti nič zlé nestane, ani keby naozaj stromy padali. 😅
A je tam Michael - bojovník, to znamená, že lásky a sily máš dosť, potrebuješ len odhodlanie a vôľu zabojovať. Čoho sa to týka, by si mala vedieť. Je to niečo, čo už dlho odkladáš - na svoju škodu.

ivanko8
11. aug 2010

@motylka určite je to lepšie vyriešiť najprv vo sne. 😉 😀