Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
15. aug 2010

@bershka a prečo by sa ti to malo vrátit v zlom?zober si z toho príklad aj mama si z toho určite niečo zobrala učíme sa celý život a práve strach je spúštač toho čo nechceme tak sa ty ničoho neboj každá hádka nás posúva dopredu 😉

marianka79
15. aug 2010

a najdoležitejšie po hádke alebo inom"páde" je postavit sa a íst dalej 🙂 😉

marianka79
15. aug 2010

@bershka ja tiež častokrát myslím na zlé a vždy ma anjeli zastavia príde znamenie a moje myslenie sa upraví ved sme to čo si myslíme nie?a oni nás strážia neboj anjeli nedovolia aby si skĺzla vieme už ako to funguje 😉

bershka
15. aug 2010

@marianka79 vies ono to bolo preto, lebo mala bola chora, hned nato som ochorela ja a bola som nevladna uplne... poprosila som mamu, ci by prisla varovat, nakolko ma prazdniny... ona prisla a vcera ked som chcela k nej dojst, tak segra mi zhukla do tel nech tam nechodim, ze mam dojst v nedelu... lebo bola u mamy segra s malou a nechcela, aby nieco lapla...
problem je v tom, ze nestihla som ani hubu otvorit a odpisali ma akoby som bola prasiva, tak som v afekte praskla s telefonom.. samozrejme som najhorsia ja teraz

bershka
15. aug 2010

ake mas ty znamenia? ja som sa dost dlho liecila z depresii a vtedy ma clovek pocit, ze je tu zbytocne a mysli si vsetko zle. povedala som si STOP a uz je to lepsie... ovela...

marianka79
15. aug 2010

@bershka ach to naše ego 😒 aj ja vybuchnem občas a tiež som sa stretla s tým že som s malým nesmela príst na návštevu koli ovčim kiahnam ale pochopila som to radšej som sa od dverí otočila a odyšla 😉

jééj a moje znamenia mám ich všade čísla piesne vždy ked na niečo myslím ked sa neviem rozhodnút tak to príde ale niekedy aj anjeli to spravia za mna a ja potom premýšlam prečo sa to stalo tak a nie tak ako som chcela ja a to zariadia oni...........chránia ma a vedú moje kroky správnym smerom a ja im za to dakujem

teraz čítam knihu Kľúč a tam je písané o očistovaní tak sa to snažím pochopit

marianka79
15. aug 2010

@bershka ja som tiež mávala depky a vždy ma niečo zachránilo ked som chcela spravit dáku blbost vtedy som neverila v anjelov až teraz som si uvedomila že to oni ma zabrzdili a možem tu s vami písat a.....aj za to im dakujem 😔

marianka79
15. aug 2010

baby a kde ste všetky ☹ ?

bershka
15. aug 2010

ja tiez tomu verim, ze nie nahodou sa mi kniha secret a tato tema dostali do ruk 😉
len ja som mala doteraz pocit, ze akokolvek som sa rozhodla, ze vzdy som to bola sama. ze ma nic "hore" nenakoplo. a to by som si zelala aby to tak bolo

bershka
15. aug 2010

tu som Marianka. rozhodla som sa, ze zavolam sestre a vysvetlime si to 🙂 tak sme kecali

marianka79
15. aug 2010

@bershka no vidíš super som rada že ste si to vysvetlili 🙂

bershka
15. aug 2010

@marianka79 juj no.. nemam kam dat malicku...

marianka79
15. aug 2010

jéžiš to je z roku 2008 😅 😅 😅

bershka
15. aug 2010

@marianka79 no joooo... aj ked v tom fime, resp. knihe pisu, ze aj chorobu si privolame sami.... ja som mala virozu, ale ani som na nu nepomyslela....jak som si ju privolala? 😀 😀 😀 😀 ved kto by chcel kadit a vracat od rana do vecera?

bershka
15. aug 2010

@marianka79 no do roku 2008 sa uz nepremiestnime 😀

marianka79
15. aug 2010

@bershka tvoja malinká ma super dátum narodenia 🙂

bershka
15. aug 2010

@marianka79 no herecka je este aj nedelniatku. verim, ze bude stastne dietatko.. ale vrestiiiiiiii 😀 😀 😀 😀

marianka79
15. aug 2010

@bershka to je to naše podvedomie alebo aj ludia ked sú neprajný bohužial ............ale treba si pomysliet že si v bubline do ktorej nič zlé neprenikne ale mne sa to vždy nedarí ☹ a tiež sa mi stále vracia jedno ochorenie i ked si vravím že som zdravá

marianka79
15. aug 2010

@bershka a one je už ryba? ja som nar 12.2. 😝

bershka
15. aug 2010

@marianka79 no ved to je to.... tak asi to ochorenie si dokonale nezahnala,nie? tak to tam aspon hovorili

bershka
15. aug 2010

@marianka79 je ryba. a ryby su zevraj dost precitlivene... od narodenia pisti, a hlas ma jak zvon 😀

marianka79
15. aug 2010

@bershka no nie ale snažím sa 😉 zrejme je to znamenie že sa nemám liečit doma ale íst k dokimu tak idem radšej lebo aj znamenie mi prišlo že to tak mám urobit 🙂

marianka79
15. aug 2010

@bershka moj patko je ryba a ano je citlivý ale nevie plakat on nikdy neplače len ked mu zakážem niečo oblubené sa mu tisnú slzičky ale ked sa buchne alebo nakričím tak nie

bershka
15. aug 2010

@marianka79 no vidiiis. aj ja sa liecim uz vyse roka na ochorenie, pekne neprijemne.... tiez ma asi nieco nakoplo ze to mam riesit.... po maratone po doktoroch mi konecne 6. doki povedal, co mi je a uz prebieha liecba. len ten strach.... co ak sa to bude vracat...
povedala som si, ze uz som zdrava a neriesim, ale priznam sa, ze obcas nieze zapochybujem, ale bojim

marianka79
15. aug 2010

Znamenie ryby (20. 2. - 20. 3.)

Ryby majú z každého znamenia niečo. Majú šiesty zmysel a neuveriteľnú predstavivosť. Ryby dokážu dokonale pochopiť ostaných, ale pochopiť sami seba majú problém. Ryby sa vedia dobre prispôsobiť. Často robia veci len preto, aby sa páčili ostatným. Ryby patria ku najopatrnejším znameniam sú často až príliš opatrné. Ryby sa stávajú často obeťami podvodníkov svoje prehry prijímajú odovzdane a nie sú schopné riešiť problémy. Ryby často podliehajú alkoholu, sú závislé na svojom okolí žijú vo svojom vnútornom svete, do ktorého je ťažké preniknúť. Ryby potrebujú vernosť partnera, aby sa im navrátila sebadôvera. Ryby by ste si mali vážiť, lebo sú kedykoľvek pripravené vám pomôcť. Nerozhodná ryba je považovaná za okúzľujúcu a príťažlivú.
Zdravie

Ryby sú veľmi krehké znamenie a často trpia rôznymi chorobami. Častejšie môžu trpieť chrípkami, nachladnutím a zápalmi pľúc. Ryby by sa mali vyhýbať extrémom stres a depresie sú pre ich organizmus veľkou záťažou. Ryby by mali častejšie športovať. Najčastejšie umierajú na nehody, úrazy a rakovinu.
Láska a Manželstvo

Ryby sú znamenie stvorené pre lásku nadväzujú známosti kedykoľvek a kýmkoľvek na svojom partnerovi vnímajú len to dobré. Ryby sú veľmi závislé na ľuďoch a svojom okolí. Neustále potrebujú dokazovať lásku a ťažko znášajú krivdy a sklamanie. Vo vzťahu väčšinou ryby vystupujú ako podriadené partnerovi.
Zamestnanie

Ryby sú charakteristické svojou šikovnosťou a precíznosťou. Ryby dobre vychádzajú zo svojim okolím, ale majú problém sa presadiť, lebo majú málo seba dôvery. Viac im bude vyhovovať práca v kolektíve a neodporúča sa dravé agresívne prostredie. Ryby túžia pomáhať, a preto sa najlepšie hodia na povolania ako sú napríklad lekár, veterinár, ošetrovateľ. Ryby taktiež dobre prosperujú v oblastiach umenia. Najlepšie si rozumie z býkom, baranom, pannou, váhami a vodnárom.
Ryby a Partneri
Ryby – Baran

Ryby barana obdivujú, ale vždy sa v ňom len sklamú, pretože baran využíva ich dobrosrdečnosť a po čase sa vzťah rozpadá.
Ryby – Býk

Býk predstavuje pre ryby presne to, čo potrebujú je pre nich skvelým partnerom. Ryby a býk majú spolu veľkú šancu vytvoriť harmonický vzťah.
Ryby – Blíženci

Ryby a blíženci sa dokážu do seba veľmi rýchlo zamilovať, ale bude lepšie pre obe znamenia, keď ostanú len pri krátkom vzťahu.
Ryby – Rak

Tieto znamenia sú charakteristické tým, že im veľmi dlho trvá kým si nájdu k sebe cestu. V partnerskom vzťahu z tohto dôvodu vznikajú rôzne problémy.
Ryby – Lev

Kombinácia ryby a leva sa vyskytuje často, ale väčšinou končí ich vzťah rozchodom. Lev je pre ryby príliš silné znamenie.
Ryby – Panna

Ryby aj panna sú zdržanlivé znamenia, čo môže zo začiatku spôsobiť pomalé zoznamovanie. Panna získa verného partnera a ryby sa na svojho partnera môže plne spoľahnúť.
Ryby – Váhy

Ryby a váhy sa veľmi priťahujú, váhy však trochu zneužívajú dobrosrdečnosť rýb avšak ryby dokážu veľkoryso odpúšťať.
Ryby – Škorpión

Ryby sa snažia udržať škorpióna za každú cenu vznikne medzi nimi veľmi silný vzťah a po čase zistia, že jeden bez druhého nemôžu žiť.
Ryby – Strelec

Strelec dokáže byť pre ryby skvelým spoločníkom a milencom, ale potrebuje voľnosť po čase začne strelec byť voči rybe nedôverčivý, aj keď ryby sa ku nemu chovajú veľkoryso.
Ryby – Kozorožec

Pokiaľ ryby budú viac tolerantnejšie má táto dvojica znamení šancu vytvoriť uspokojivý vzťah. Ryby obdivujú na svojom partnerovi spoľahlivosť naopak kozorožec túži po oddanom partnerovi.
Ryby – Vodnár

Ryby a vodnár sú rozdielne znamenia, a preto vytvoriť dlhodobý vzťah v tomto prípade je problematické. Vodnár rozhoduje za oboch a potrebuje pohyb.
Ryby – Ryby

Ryby majú rovnaký pohľad na život a túžia po pokojnom vyrovnanom živote. Avšak ak má niektorý z partnerov problém nemá sa o koho oprieť, lebo partner mu nedokáže dať dostatočnú podporu.

marianka79
15. aug 2010

@bershka ži pre prítomnost lebo tá je doležitá a od nej sa vyvýja naša budúcnost prítomnost je život

bershka
15. aug 2010

@marianka79 super clanok o rybach, ale vydesili ma tie zdravotne problemy, ze umieraju na rakovinu najcastejsie

bershka
15. aug 2010

@marianka79 a ked si nieco zelam, mozem to aj nahlas vyslovit? resp. povedat to niekomu?

marianka79
15. aug 2010

@bershka rakovina je choroba duše a postihuje hocikoho a nie len ryby