Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
18. aug 2010

Čísla ako ZNAMENIA

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo k sebe ľudí priťahuje? Alebo prečo dvaja ľudia zotrvávajú vo vzťahu, ktorý je nielen nešťastný, ale hocikedy krutý a ponižujúci?

Koľkokrát sa pozeráte na vzťahy svojich priateľov a nerozumiete, ako sa dokážu vyrovnať s návykmi a správaním svojho partnera? Bez veľkých úvah je vám jasné, že vy by ste podobnú situáciu a takéto trápenia znášať nedokázali. Najskôr si poviete, že vy by ste si s takýmto človekom vôbec nič nezačínali, a keby predsa aj, určite by ste sa s ním rozišli, akonáhle by sa objavili prvé problémy.
Čísla naznačujú, vy sa rozhodujete.

Čísla nám svojím spôsobom umožňujú lepšie pochopiť zákonitosti svojho vývoja. Budeme sa snažiť nájsť dôležité informácie vychádzajúce z dátumu narodenia, ale aj mena osoby. Tieto informácie nehovoria iba o charakterových vlastnostiach človeka, ale možno z nich taktiež vyčítať mnoho o schopnosti človeka vyrovnať sa so svetom, o profesionálnom vývoji, zdraví, sexuálnej energii, o životných ťažkostiach. Symbolické použitie čísla z hľadiska numerológie je nositeľom istej energie, ktorá svojím spôsobom ovplyvňuje hmotu. Energia je zároveň nositeľom informácie. Čísla vychádzajúce z dátumu narodenia sú kľúčom k hľadaniu súvislostí existujúcich v ľudskom správaní a chovaní. Táto metóda je pomerne ľahko pochopiteľná a ľahko osvojiteľná, prebudí naše schopnosti, o ktorých často ani nevieme a ktoré nám pomôžu nazrieť do hĺbky ľudskej osobnosti. S prekvapením odhalíme vplyv čísel v každodennom živote a ich pomocou si odpovieme na otázky, ktoré pred nami stoja. Pri praktickom numerologickom rozbore, čiže symbolickom využití čísel, sa obyčajne vychádza z toho, že v momente narodenia (pri prvom nadýchu) si prinášame informácie pre súčasný život.

Pomocou numerologického rozboru môžeme ľahšie porozumieť partnerovi, rodičom, deťom a priateľom. Partnerský vzťah môže byť vyrovnaný v tom prípade, keď v oboch vibruje niečo spoločné. Každý človek túži po šťastí, zdraví a úspešnom zvládnutí svojho života. K tomu je potrebné poznať svoje schopnosti a mať dostatok sebavedomia. Všetko je v nás a záleží iba na nás, ako dobre to dokážeme využiť. Treba si uvedomiť, že každý môže rozhodovať o svojom živote a budúcnosti a že zmeniť svoj život znamená zmeniť svoje vnútro.

Numerológia je iba jednou z vied využívaných starými mudrcmi. Niekoľko tisíc rokov pred narodením Krista využívali Čínania filozofické poňatie čísiel ako súčasť I Čingu. Z tohto základu vyrastá veľká časť Konfúciovej filozofie a práve tak aj taoistické náboženstvo. Židia takisto využívali mystický systém čísel ako súčasť kabaly a veľká časť týchto poznatkov tvorí základ múdrosti zahrnutej do veľkých tarotových arkánov (tajný prostriedok, látka). Možno sa raz dočkáme potvrdenia, že vybračná sústava čísel, ktorú dnes poznáme pod názvom numerológia, má pôvod v zmiznutých civilizáciách Atlantídy a Lemúrie.

marianka79
18. aug 2010

aha lepšie je dat celú stráku možte si vypočítat podla mriežky....atď 😉

http://znamenia.tym.sk/numerologia.php

ruzenkas
18. aug 2010

@marianka79 S tím pejskem to snad není v dnešní době možné?! Jak tohle může někoho napadnout...i když se jedná o děti. Je mi to líto, že jsi měla takovou zkušenost ☹

ruzenkas
18. aug 2010

@marianka79 Velmi zajímavý odkaz 🙂 už jsem hnedka počítala

dali4
autor
18. aug 2010

@marianka79 ahoj 😵 , skús si ten film znova vyhladat na uloz.to, volá sa "Milý Johne", je to v cz dabingu. Som si veru včera dobre poplakala pri tom.

dali4
autor
18. aug 2010

@marianka79 knihu zatial nekupujem, lebo mi tu ležia tri noví čo chcem prečítat, ale do budúcna 😉 ... zaujala ma. S tým Yorkim 😠 ... chúda malé, ešte štastie že to takto dopadlo. Treba dávat veru pozor moja, dneska ukradnú aj nos medzi očami ked si ho nestrážiš.

dali4
autor
18. aug 2010

Inak dobrý večer všetkým prajem 😵

dali4
autor
18. aug 2010

@ruzenkas držím ti palce 😵 😵 😵 a prajem z celého srdca všetko dobré 🙂 .

shupolienka
19. aug 2010

Dobre ranko babulky. Tak som vas prisla pozdravit.veeeela ste toho popisali. Ked bude troska viac casu tak vas poctivo docitam.
Na ranci bolo uzasne. Doma som bola mozno dva dni a zase sme na nasej chalupe. Tu je tak super. Maly moze byt cely den vonku. Jeden aj druhy. Len sme tu bez draheho. Tak mi je trosku smutno. Ale zase nam to prospieva ze sa tolko nehadame a sme si vzacnejsi. A som zistila ze uz mi tolko veci nevadi ako pred tym. Anjelikovia mi pomohli aby som to zvladla, myslim stresove situacie s drahym 🙂 a nevytacala sa na kazdej veci. Tak teraz máme pekne obdobie.
Majte sa zatial krasne. Posielam vela anjelskeho svetla
😵

linette
19. aug 2010

dobré ránko ajeliky 😵 nejako nestiham .. 😒
len tak okrajovo..
okrem toho som mala dnes taky divny sen, ktory nechcem aby sa splnil .. totalne mi je z neho zle 😠 ☹ 🙄 a viem, ze sa ide naplnit 😢 robi sa to co nechcem a presne to, comu som sa chcela vyvarovat .. no co uz .. musim to prijat .. 😔 a zmenit zmyslanie... a ten sen si chcem vymazat z hlavy .. a vsetky sny tomu podobne ... aky je na to recept?
vcera som si tahala karticky a podla nich mam doverovať anjelom, Bohu a sebe .. snazim sa verit a doverovat.. verim v lepsiu buducnost .. ved vsetko zle sa deje preto, aby bolo o to lepsie, no nie?

linette
19. aug 2010

@motylka perky su ako pirohy, vyvarene vo vode.. v strede je lekvar ..
takto sa mi podarili .. a kazdi si ich vychutnaval 🙂 😅 a samec zozral za misu 😀

linette
19. aug 2010

@ruzenkas drzim ti palce a prajem vela sil a zdravicka aby sa vsetko podarilo a aby to pomohlo co najviac ludom 😉 je to pekny napad a ozaj si to vyzaduje znacnu silu a odhodlanie .. ty si taky anjelik pre tych ludi 🙂 😵
potom daj vediet ako to dopadlo 😉

linette
19. aug 2010

@shupolienka to je dobre, ze prezivate pekne obdobie a zelam aby to aj vydrzalo 😵 ta chatka vam vsetkym pomaha 😉 pobyt v prirode dokaze zazraky s ludskou dusou 🙂
shup inak pekne napredujes 😵

linette
19. aug 2010

@marianka79 som zachytila, ze ti chceli ukradnut malinkeho ☹ to tie decka nevychovane su hrozne .. a z roka na rok horsie .. neviem co robia ich rodicia.. anjelickovia ta varovali a zaroven upozornili aby si yorkinkiho nenechavala osamote ..
nam s pred cinziaku ukradli male macicky.. este boli na materskom mliecku a ich mama ich velmi hladala a plakala za nimi, stale chodila dookola a hladala a nenasla.. normalne, ze s nou susedky sucitili.. (to som uz spominala).. inak ta macka sa zasa okotila.. 😀 .. ma pat malych a susedky ju doniesli dnu na chodbu aby jej znova neslohli male... dnes sa ich chystam pozriet

ruzenkas
19. aug 2010

@dali4 Děkuji za přáníčko.
@linette Děkuji, ale abych teď neměla nos nahoru 😀

Jste všechny moc hodné, děkuji 🙂

miruska15
19. aug 2010

@ruzenkas ahojkaj prajem ti len vela vela zdravička lebo to je najdoležitejšie.Ja som si prežila starosti v maminou a viem pochopit tvoju maminu ako sa trapi.Pred tebou to neda na javo ale určite sa trapi.Ja som tiež pred mamou musela byt silna ale doma som nebola schopna ničoho.Ale ty si silne ,krásne žiena ty to zvladneš bojuj.A všetko naj naj k 1 vyročiu.

miruska15
19. aug 2010

@linette mnam taketo milujem pred nedavnom som robila slivkove gule a nejedla som ich ale žrala.
Dnes som volala Fararkovi tak zajtra pride joj ako sa tešim.

ruzenkas
19. aug 2010

@miruska15 Ahoj, moc děkuji za krásná přáníčka... Silná moc nejsem, právě mám období, kdy mi síly docházejí. Mám teď strašné bolesti na krku, asi svalové. Zkoušela jsem mastičku, procvičování, ale bez kapek na bolest to nejde a už jsem zoufalá. Když mě přešla jedna šílená bolest, začala další ☹

miruska15
19. aug 2010

@ruzenkas ale si silna lebo bojuješ a neopuštaš sa.Moja ach tie bolesti povedz mi prečo?Prečo sa taketo veci stavaju dobrym ludom.Ale vydržkaj prejde to a bude dobre.Si mladučka silna tvoje teličko to zvladne držim moc moc palce.BOJUJ 😉

marianka79
19. aug 2010

ahojte anjelinky @linette hej varovali ma to bola teda poučka ☹ inak dnes ráno ako som šla z nočnej na bajku premýšlam premýšlam a zrazu číslo 273 😀 😝 ale už som sa začala tomu smiat 😅 😕 😵

motylka
19. aug 2010

Anjeličky, mne sa často sníval sen, keď som bola dieťa, ale aj teraz sa mi občas sníva, ale už nie tak často, že viem lietať. Jednoducho že sa nahnem dopredu, vystriem ruky a sa vznášam. Je to super pocit, dokážem to len ja, ostatní nie, niektorí sa aj čudujú, že ako to dokážem, tam to beriem ako samozrejmosť. Dnes som si na to spomenula, lebo za mnou prišla moja malá a začala mi presne toto isté hovoriť, že sa jej to v noci snívalo a vraj sa jej to snívalo už niekoľkokrát. Viete mi s tým poradiť, o čom to je? Prípadne by mohol aj @ivanko8, ak sem nakukne 😉

miruska15
19. aug 2010

@motylka ahoj čo viem ja tak je to dobre.Sny o lietani vyjadruju pocity ľahkosti.euforie,nezaujmaju vas rozne vojny na pracovisku,klebety,pozerate sa na svet s nadhladom. No takyto sen može byť aj upozornenim,aby ste nemali až nerealne túžby,aby ste sa nepokušali dosiahnut privela v kratkom čase,lebo možete tvrdo dopadnut na zem.To som našla vo vykladoch snov čo mam doma.

motylka
19. aug 2010

@miruska15 ďakujem 😉 ja budem ešte tiež hľadať 🙂 ale keďže sa v tom sne cítim príjemne, tak to asi bude pozitívne, si myslím...

shupolienka
19. aug 2010

Ahojte anjeliky.

Linet dakujem. Fakt ten cerstvy vzduch so mnou robi zmeny 🙂. Tu na dedine je uplne iny zivot. Nie ako v meste uponahlany. Sa mi tu nejako menia priority, ani vela penazi tu netreba. Fakt parada 🙂

Motylka: ja ked som bola mladsia (nie ze by som bola teraz stara hehe) mala som presne také sny o lietani. A dost casto, lietala som systemom ako ked clovek plava prsia v bazene 🙂. Uzasny pocit.

Marianka: stale intenzivnejsie uvazujem ze by som chcela malinkeho yorksiraka. Takeho uplne malinkeho aby bol 🙂. Neviem ci je ich viacej druhov. A ci treba prihliadat aj na velkost rodicov. Ty mas tiez toho trpaslicieho mini? 🙂

marianka79
19. aug 2010

@shupolienka hej ja mám mini yorka ale je taký dlhší vela záleží od otca mamu mal malinkú ale moj je vačší takže zrejme otec jeho bol tiež vačší je to zlaté stvorenie ako moje bábatko ho čičíkam 😀

marianka79
19. aug 2010

@motylka mne sa tiež minule snívalo že lietam a ako malej sa mi to snívalo dost často ale neviem čo to znamená u každého je to asi iné

ruzenkas
20. aug 2010

@miruska15 Moc děkuji.

Děvčátka, já tu straším už půl hodiny. Bolestí nemůžu spát... už je toho na mě nějak moc. Jsem zvědavá, co mi řekne dr. z čeho to mám 😢

motylka
20. aug 2010

@ruzenkas

hm, to je zaujímavé, že sa nám viacerým snívalo to isté 😕

marianka79
20. aug 2010

@ruzenkas to mi je moc lúto ked máš bolesti skúsila si volat na pomoc rafaela? volaj ho na pomoc ked ti bude zle on ti pomože je to anjel čo pomáha liečit 😔 Rafael (hebr. רפאל Refáél, „Boh uzdravuje“ alebo „Boh má uzdravenie“) je meno vzniknuté kombináciou dvoch hebrejských výrazov „Rapha“ (doktor, uzdraviteľ) a „el“ (boh). Toto meno je známe v judaizme, kresťanstve a v isláme ako meno jedného z troch archanjelov.