Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
30. aug 2010

...brnenská priehrada

jery51
30. aug 2010

@mywiel
smutné a hrozné zároveň...
pri takýchto veciach, je ťažké povedať, " že všetko je tak ako má byť"

marianka79
30. aug 2010

@dali4 ja prídem a aj so slnečnicou (umelou 😉 )
inak Dr. mala dovolenku 😒 tak až zajtra alebo potom bože ja už nevydržím včera som sa v práci skoro zadusila ani dýchat som nemohla tak ma dávilo na kašel ☹

certica
30. aug 2010

@dali4 pekne zabery 🙂

@mywiel, uz to mas za par. zelam krasny zazitok z porodu 😵

ten incident zo vcera v devinskej 😔 ... - moja segra s rodinou byva par metrov od tej ulice

inak viete o tom, ze 6.sept. bude mat v BA prednasku raymond moody? http://www.ticketportal.sk/Podujatie_Search.asp...

pekny dnik, aj ked tu u nas celkom uprsany. voda ocistuje 😎

certica
30. aug 2010

@marianka79 ahoj. mas alergiu?
ja som slnecnice kupovala mame na narodky 🙂

marianka79
30. aug 2010

@certica ahoj nie nemám len pracujem v takom prostredí kde je smrad 😖 a som chorá k tomu tak mi to tam neprospieva a maródovat som nechcela

marianka79
30. aug 2010

@mywiel akurát mi o tom mama hovorila je toho plné noviny ☹

marianka79
30. aug 2010

@certica a ty prídeš?si z blavy máš to z nás asi najbližšie 😉

marianka79
30. aug 2010

@certica inak aj ked prší je pre mna príjemne pokial nie je zima tak super dážď milujem som poprala veci a teraz vonia celý byt aj dažďom aj prádlom 😵
no a 6.9. začína u nás škola a ja mám rannú tak by som nemohla i ked velmi rada bych šla

certica
30. aug 2010

@marianka79 stretko je zatial pre mna daleko, nerada planujem, hlavne po mojich skusenostiach. ale rada sa aspon na chvilu pridam, len netusim este ci sama alebo do toho nejakym sposobom ciastocne zatiahnem family. vy ste tusim planovali aj nejaky vecerno-nocny program sa mi zda, to u mna zatim nehrozi, mladsi zavislak este zaspava so mnou na prse 😀
a nad prednaskou celkom uvazujem, i ked to mohli dat skor.

ozaj, este dlzim odpoved ohladom reiki 😅 - chcem ist, este ale nemam ujasnene ku komu. prvotne som rozmyslala nad brnom (dali, co povies? 😉 ), ale su to 2-dnovky, neskor som objavila prahu, tiez 2-dni a posledna moznost je tu v ba, to by bolo najjednoduchsie a takmer idealne, co sa casu tyka (i ked zatial nie su terminy), ale nie som celkom stotoznena, ze je to to, co naozaj hladam. tak to nechavam zatial volne plynut a uvidim, kde nakoniec zakotvim 😀

certica
30. aug 2010

mam teraz par veci rozcitanych, ale odporucam, kto sa chce trosku pozastavit a venovat (cas) sebe, tuto knihu, ktorou momentalne "plavam": http://www.martinus.sk/?uItem=43361
a vcera som si cista zjasna 😀 kupila anjelske karty harmonie

marianka79
30. aug 2010

@certica ale to je už teraz v sobotu je to od štvrtka do soboty my sme sa dohodli na sobotu 😉 a večer ja tiež nejdem jedine vyrazíme na kávičku a tak

marianka79
30. aug 2010

idem si pozriet ako mi idu vlaky

certica
30. aug 2010

aha 😕 a ja som stale v mylnej predstave, ze az o mesiac 😲 . tento vikend nas cakaju svokrovci, mali sme prist uz minuly, len sme zacali malovat izby (neplanovane samozrejme 😀 ).
som teda v soku,hlavna vec, ze tu byvam 😨

marianka79
30. aug 2010

takže 11.43 mi ide rýchlik išla by som na ten 🙂

marianka79
30. aug 2010

@certica dufam že som to zas ja nepoplietla 😕 😅

certica
30. aug 2010

tak ale zas logicky, ked bude v ba moody, ze sa zrejme zucasni aj ezo-trhu a spoji navstevu s prednaskou. no nist, proste som mimo 😀

marianka79
30. aug 2010

no asi som to poplietla ja nie asi ale ano 😀

marianka79
30. aug 2010

@certica tak to ja som mimo tiež 😀

certica
30. aug 2010

😀 😀 tak je to predsa o mesiac http://www.incheba.sk/kalendar-podujati/136#CUR...

marianka79
30. aug 2010

😀 😀 😀 😅 😅 😅

marianka79
30. aug 2010

hlavne že viem kedy mi ide vlak 😀 😀 😀

marianka79
30. aug 2010

preto som si to pomýlila lebo to tiež vychádza že budem po nočnej ako aj teraz 😕 😅 ale nechápem prečo to nie je aj v nedelu?

marianka79
30. aug 2010
marianka79
30. aug 2010

bože to kolko si mám zobrat €čiek 😕 teraz bude jarmok tam sa bubačiky rozkotulaju ja ked niečo zbadám tak kupujem hned a viem že natrafím na to po čom tužim 😵 a to su anjelské karty a kniha od dorenky o číslach

marianka79
30. aug 2010

baby poézývam vás na TTJ 😵 máte radi kolotoče? http://spravy.pozri.sk/clanok/TRNAVA:-Bernolako...

certica
30. aug 2010

aj na ten biostyl sa tesim, lenze presne ako hovoris, ak sa tam dostanem, oplieskam hromadu €ciek.
inak vcera, ked som brala do ruk tie karty (posledne toho druhu), tak sa na mna zosypala vedlajsia kopka (uplne cela 😀 ) takych malych kniziek, tusim anjelsky slovnik sa volala, bolo to presne o kombinaciach cisel. tak som ju teda otvorila a precitala som si aspon tie, co ma v ten den postretli 😉 (08:08 a 10:10) a posledny tyzden, mozno 10 dni sa mi stalo pri kazdom prani, ze som mrkla na pracku (ukazuje, kolko zostava do skoncenia programu) a tam 111

dali4
autor
30. aug 2010

Baby , takže to je až v oktobri 😀 😀 😀 😀 😀 ja odpadnem 😅