Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
31. aug 2010

@marianka79 ale ja som leniva, zvykla som si na pohodlie 😀 😀

linette
31. aug 2010

ani som sa vam baby nepochvalila .. kupila som prvu "vec" z bazaru 😀 chlapa mojej knotylde, ktory sa uz raz paril .. 😅 tak dufam, ze nieco uz zamiesaju .. 😎 😀

marianka79
31. aug 2010

@linette ja prosim rafaela ale meditovat nevladzem som este aj po nocnej teraz a ked som doma som rada ze som akurat som sa zobudila a pisem cez mobil lebo sa mi ani z postele nechce zrejme ma dr. posle na rengen pluc a potom neviem

marianka79
31. aug 2010

@linette leniva lin 😝 tak ak budes mas malinke koickataty 😀 tak jednu si kupim

linette
31. aug 2010

@marianka79 ☹ vela vela mega vela cajickov pi a vela vela cikaj aby si to vypisala .. moja uzdrav sa !! a to si co mala na sebe oblecene ked ta to takto chytilo? 😕

linette
31. aug 2010

@marianka79 ak sa moja knotyldica necha potrtkat a ked nakladie vajcia ja tie male rozdam 😉 a jedno kludne moze poputovat do trnavy 😎

linette
31. aug 2010

taky je zlaty .. vola sa pán dávid (po majitelovi) a tak moc si dokaze vystrcit krk, ze ja z neho nemozem .. robi este aj haluzoviny .. 😅 inteligentny je ale 🙂
na tej prvej foto je dole ... ta z vrchu je slecna

linette
31. aug 2010

a uz si zvykol a vie kde je chladnicka .. to inak nepochopim ako sa to naucil za par dni, ze kde je skladovna suniek 😀

dali4
autor
31. aug 2010

@linette ahoj 🙂 ja nevie ešte na ktorý vlak idem, asi na ten čo ty a stretneme sa vo vlaku 😅

dali4
autor
31. aug 2010

Inak zdravím aj ostatných z našej smečky 🙂

dali4
autor
31. aug 2010

@marianka79 inak ako sa cítiš ?

linette
31. aug 2010

@dali4 🙂 😅 tak pridem rano o piatej 😀 😀 😀 😀

dali4
autor
31. aug 2010

@linette 😀

marianka79
31. aug 2010

napisem vam jednu prihodu....... Minuly tyzden v praci ked ma to tiez dusilo kaslom som robila pri takej striekacej linke kde robili udrzbu total smrad z nej isiel lebo sa tam robi s acetonom a s farbami ja som to tam cuchala a dusila a dusila sa tak som nadavala a bola som velmi zla stale som chodila von sa nadychavat vzduchu zrazu za mnou prisla teamliderka a razne mi povedala ze ja tu robit nebudem ze sa uz nemoze na mna pozerat ako sa dusim a dala ma od toho dalej a namiesto mna tam isiel taky chalan ja som mala v tej chvili tolko zimomraviek po tele a to aj ked som kaslala a dusila sa dalsich 10 minut na inom pracovnom mieste tam to uz tak nesmrdelo stale som mala tie zimomriavky ale od zimy to nebolo citila som ''niekoho'' po mojom boku potom som uz tak nekaslala a ulavilo sa mi

linette
31. aug 2010

@dali4 tu su dva najblizsie osobaky:

2.10. Nové Zámky 10:17 Os 4212
Bratislava-N.Mesto 12:01

2.10. Nové Zámky 11:41 Os 2012
Bratislava hl.st. 13:21

marianka79
31. aug 2010

@dali4 momentalne sa citim na ........ Inak ahoj cica

linette
31. aug 2010

no ten prvy ide do noveho ale to neva.. ? .. vsak elektricky funguju ..

dali4
autor
31. aug 2010

@marianka79 jééé tak stali anjeli pri tebe, teamliderku poslali za tebou 😉

dali4
autor
31. aug 2010

@linette ale stačil by aj ten druhý nie 😕 ?

dali4
autor
31. aug 2010

@marianka79 čauko 😉

linette
31. aug 2010

@marianka79 to anjelickovia staly pri tebe 😵

linette
31. aug 2010

@dali4 ten by bol okolo pol druhej v blave .. a kym sa doteperime este do incheby .. a ta je do siestej .. zalezi od toho ako dlho chceme byt v inchebe

kolko hodin vam staci na inchebu?

marianka79
31. aug 2010

je asi cas zmenit pracu ☹ mozno tato choroba je znamenie ze som to mala spravit uz vtedy ked som o tom aj tu pisala

linette
31. aug 2010

ostatne baby kde ste? .. vam to ako vyhovuje?? .. napiste aj vy aby sa dalo lepsie prisposobit

linette
31. aug 2010

@marianka79 ked robis v takom smrade a hluku tak to neni dobre dlhodobo veru . ☹ . povysit ta nevedia do kancelarie? 😉

marianka79
31. aug 2010

ten druhy to by ste prisli o pol druhej do blavy nie je to neskoro?

marianka79
31. aug 2010

@linette no za tych 8 rokov by aj mohli inak hmm ze o tom pises aj som mala teda mam v plane ist hore sa popytat na lepsiu pracu hmm

linette
31. aug 2010

ja sa viem predstavit aj od rana v blave 😀 uz teraz mam vrtulu v zadku 😀 inak sa ja prisposobim .. ked ale chceme aj neaku prednasku tak by sme mali ist skorej a ak to planujeme len tak prebehnut tak tam staci ist aj neskor ..

linette
31. aug 2010

@marianka79 tak to urob 😵 😵 😵 😵 ale najprv sa uzdrav 😉 budem mysliet na teba .. inak ta uz mam pred ocami vo fialovom kostyme a s krasnymi okuliarmi a vysokymi podpatkami 😎
8 rokov 😕 😕 to si dobra, ze si tolko vydrzala fakt ..

dali4
autor
31. aug 2010

@linette a teraz je na inchebe čo vlastne? Myslela som že pojdeme až na ten esoterický v oktobri a že teraz sa stretneme iba tak...