Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

teodorka
17. sep 2009

twinflame aj ja 77 🙂

nobody
17. sep 2009

aj ja 81

denisocka
17. sep 2009

mne dnes prezmenu nejde net,teda vobec t-com,tak nuda neskutocna

ivka144
17. sep 2009

Tak toto by ma, Deni, zaujimalo, ako moze byt pri Simonovi nuda...

bibula
17. sep 2009

doplnena fotka....
http://www.facebook.com/album.php?aid=20221&id=...

a moje novinky v albume ste videli? 😀 😀 😀

j.a.n.u.s.
17. sep 2009

bib...to je dobry...

linette
17. sep 2009

bibula dobre 😲 skoda, ze nepoznam priblizovaci program, jedine ak to nejako vystrihnes alebo priblizis na obrazku s misou. videla som aj tvoje novinky - ste pekna rodinka 🙂

ness
17. sep 2009

tak som kuk aj ja, zaujimaveeee 😕

bibula
17. sep 2009

no,lenze je to fotene za jazdy,takze aj tak dost rozmazane a ked sa to obycajne priblizi -rozmaze sa este viac.,...
lin-dik 🙂

bibula
17. sep 2009

a viem,ze to nie je fotomontaz 🙂

nobody
17. sep 2009

a kolikátá fotka to s těma krávama byla? poslední? první? prostřední?

líbí se mi ta jahoda

bibula
17. sep 2009

ta bola nie len pekna,ale aj dobra....
posledna na paši....

nobody
17. sep 2009

jo, ještě by se mi líbily ty hory, ale prostě aspoň tomu udělej kontrast
hlemýžď by byl supr, kdyby nebyl přímo se středu (prostě špatná kompozice ...stačilo by ho posunout doprava tak do třetiny délkyfotky. Anebo jí ořezat na výšku. A trochu poladit bílou, bervy, kontrast ... jako chvilinka - 5 minut ..a vypadalo by to úplně jinak. 😉

takže poslední, ta s tím ufem, ju? 🙂
technicky všechno v pohodě, ale když nemáš vyloženě hlavní objekt, který ti vyplňuje prakticky celou fotku, tak do středu nedávej 😉 je to mnohem lepší pro oko a jeho fyziologii ho nedát doprostředka.
Jinak by se mi to líbilo moc. 😉

bibula
17. sep 2009

🙂))ja som fotila kravy a to sa tam len objavilo a ostatne fotky,no s diettom na rukach,alebo ked zachranujem slimaka-no to proste nejde....🙂
ak sa chces hrat vo photoshope,poslem ti nejake fotecky a mozes sa "vysantit" na nich .... 😀

nobody
17. sep 2009

tak pošli jednu, mám chvíli čas
tak hrát ne, spíš doladit, jak to má být 🙂

no mně se to tam objevuje často na fotkách, zvlášť, když fotím část nebe
tak třeba na polovině fotek z toho dne to je

bibula
17. sep 2009

a usmievavy netopier sa ti nepaci???? 😀
ten nam vletel v noci do izby.

mywiel
17. sep 2009

Nobody ja mam tak starého brata rocnik 81 a predbehol ma ako otecko...jeho dcérka bude mat dva roky. 😵 🙂

nobody
17. sep 2009

netopýr páčí
ale hnedka bych to ořezával ..prostě ořez je ořez 🙂

já ho měl taky kdysi v pokoji 😀
je to celkem šok první moment

adina22
17. sep 2009

Ahojte 😉
no teda vas docitat 😀 Tak si ich predsa len nasla bibul,myslim tie fotky?Som pozerala ze vacsna su zemne znamenia,teda panny a kozorzec sa tu myslim dvakrat objavil a potom vodicka bibul rybka a niekto bol skorpion...zaujimave 🙂
Ja som vodnar,v cinskom zajac a rocnik 76 😉

mywiel
17. sep 2009

Bibula pekné meno mas, ja som ho chcela dat dcérke ale manzelovi sa tazko hovorilo... 😀 😅

linette
17. sep 2009

viem, ze kazda z nas ma iny nazor na nabozenstvo, no neda mi to sem nedat. prosim vas precitajte si toto (zjavenia Panny Maria) a povedzte svoj nazor, co si myslite o zjaveniach?
http://www.gospa.sk/index.php?option=com_conten...
http://www.gospa.sk/index.php?option=com_conten...

mywiel
17. sep 2009

Mozno sa zjavila ale toto mi zavana uz manipulovanim a na takéto vyjadrovanie som alergicka nemozem si pomoct sorry... 😅 🤐 Panna Mária: Vieru a úctu voči mne.
Pochybujem ze takto rozpravaju ti nasi z hora poznam niektorych...oni si to nevyzaduju, oni miluju. 😉

j.a.n.u.s.
17. sep 2009

skorpion 78 kun

mywiel
17. sep 2009

So skorpionmi si dobre rozumiem, ocko bol tiez skorpion. 😉

nobody
17. sep 2009

linette - největší průser je v tom, že kdokoliv může manipulovat jiného člověka

takže se spíš spoléhej na sebe, projdi si, co ti bude pasovat, s čím se ztotožňuješ ... hlavně pozitivní věci

ono i tady některé názory jsou pro mě vyloženě šílený, nad kterýma doslova kroutím hlavou, některý zas já beru, takže takový kontrast. Některé jsou zajímavé, krásné, inteligentní, některé k smíchu. Naštěstí je to jen o tobě, o samotným človíčku. Tak hodně štěstí a ať se ti daří v životě

mywiel
17. sep 2009

No ja som velmi priama... 😅 😀 Nobody to napisal lepsie. 😉

mywiel
17. sep 2009

Takze hladaj a najdes. 😵 Vela ciest vedie do ciela. 🙂

linette
17. sep 2009

mywiel som rada, ze si to precitala, ja som nad tym tiez vela uvazovala a napadlo ma, ze sa zjavi ludom, ktori su privelmi veriaci (zeby si to namyslali?) ale ako je potom mozne, ze sa zjavuje viacerym. vcera som citala ten dlhy clanok, co som sem hodila - co je po smrti, tam opisovala jedna doktorka, ze sa dusa dostava do eterickeho tela, kde je vsetko dobre a pekne, kde vidi velke svetlo a katolici to pripisuju Bohu. (nehra tam zaidnu ulohu viera). dalej to uz neopisuje, pretoze ona robila vyskum s tymi, ktori zomierali a vratili sa. tak mne to tak neda pokoj ako je mozne, ze sa zjavi Panna Maria a dava odkazy ludom aby sa vela modlili atd a ukazuje vyvolenym kusok z raja ked po smrti sa dusa dostava do eterickeho tela a po case sa znova narodi v inom tele.

linette
17. sep 2009

nobody:
ja uz niekedy vobec neviem ako to je. mam na vsetko svoj nazor ale taky "nedokonceny". hladam a hladam a hladam. vsak raz sa to aj tak dozviem, no ja by som to chcela vediet este v tomto zivote. ja verim na to, ze ked clovek zomrie sa znova narodi v inom tele v inej rodine (len neviem co je medzi tym, cize medzi smrtou a novym zivotom). a tiez verim, ze kazdi mame svojho duchovneho vodcu pocas celeho zivota - anjelika.

mywiel
17. sep 2009

linette su zlata, mas vela otazok a hladas sa, to je dobre, ja som sa tiez hladala ked som mala 17 asi. A vdaka zazitkom, ktoré sa stali v mojom zivote som nasla, ale napriek tomu, ze nikomu nabozenstvo neberiem som na fanatikov alergicka. Panna Maria sa mohla zjavit preco nie...ale povedat im ze si zela od nich uctu? No neviem to mi pride skor ako ludské a katolicke prianie...alebo prianie knazov? Neviem mozno sa mylim. Aj Biblia bol uz tolko krat prepisana a zmenena ludmi, ze najlepsie je verit sebe, Nobody ma pravdu v tomto, kazdy si musi najst v co veri a trva to cely zivot. 🙂