Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ivanko8
3. sep 2010

@linette hríbiky rastú len v zdravej pôde, bez chemikálií, môžeš byť spokojná. 😉

marianka79
3. sep 2010

@linette to video 😅 😀
No inak ty mas dost dlhe vlasy a hustejsie ako ja 😉 stacilo by ti pàr pramienkov lebo su dost tazke tie moje davam si 5pramenov a mam ich 6a i tak mam tazku hlavu 😀 inak mala by som si pustit nejaku ozdravovaciu mantru nech mi skorej prejde choroba ☹

marianka79
3. sep 2010

@linette no neviem ci to bolo znamenie ale ak tam nema ist tak mi to daju vediet este pred odchodom a ja ho tam budem mat stale pri sebe 😉

miruska15
4. sep 2010

Ahojte Dievčata.A zase prší ☹ . V takomto počasi sa mi nič nechce 😔

marianka79
4. sep 2010

@miruska15 ahoj moja u nás je už slniečko ja sa už konečne možem aj hýbat včera som len spala 😔 a je mi o niečo lepšie 🙂

marianka79
4. sep 2010

inak mala som zase sny bola som u babky a videla som tam ženu s babatkom mala ho v perinke bolo také malilinké nevidela som do tváričky a ani tú ženu som nepoznala a v druhom sne som bola v práci a kupovala som jahody krásne červené velké boli a zelené hrozno-velké bobule malo mala som ich v igelitke hladala som v robote mojho draheho ale nevidela som ho nikde bola tam moja kamoška niečo mi vravela a usmievala sa neviem ale už čo mi vravela potom mi tam nejaký angličan niečo vravel a ja som pochopila že mu mám uvolnit také debničky do ktorých som davala to ovocie no zrazu to nebolo ovocie ale leukoplasty a obvazy ako lekárnička tak som si to pospratávala a uvolnila som mu ich vraviac mu že pleace 😝 a odyšla som do šatne ešte som sa obzerala či nezazriem mojho ale nevidela som ho už som nemala ale leukoplasty ale zase krásne ovocie na zemi pri mojej skrinke ležala moja gumička na vlasy ružová a bola zababraná od nejakého ovocia ako kiwi mi to pripadalo 😅 😕 aviac neviem 🙂 a potom že človek sníva čiernobielo 😖 😉

marianka79
4. sep 2010

a tie debničky boli žlté 😉

marianka79
4. sep 2010

a ešte všade vidím samé 222 a nielen na značkách proste všade 😕

miruska15
4. sep 2010

@marianka79 ahoj.Tie čisla aj mne stale vyskakuju.Všade 15 8 a kombinacia tych č.Už s pripadam ako šibnuta.Išli sme so znamimi večer na pivko.šli sme pre nich a čakali sme ich pred bytovkou.Tam je stavenisko a unimobunky a hadaj ake č na nich 15.Vravym mužovi žeto neni normalne.Kamaratke zomrela mamina v Ostrave.Sla som samozrejme na pohreb a mali sme sa stretnut u nej doma.č.bytu 15 šok ja som nevedela čo povedat.Prosteta 15 ide stale somnou až ma to desi.Svokra kedysi bola u niakej neviem "bosorky" a pytala sa na tu 15 a ta jej povedala že je to diablovo č.Takže sme asi všetci diabli 🙂 Na tie sničky idem kuknut

miruska15
4. sep 2010

žlta farba predstavuje slnko,osvietenu dušu a oslnivy pohlad do vnutra.Je ti jasne čo chceš.

marianka79
4. sep 2010

@miruska15
Číslo 15 je číslom Venuše. Podľa starého výkladu spája v sebe život a smrť alebo aj deň a noc. Predstavuje početnú silu. Je aj číslom ľudí, ktorí síce začínajú s nadšením, ale čoskoro sa unavia. Ďalej je to čislo stúpania a klesania. Znázorňuje osud bohatý na zmeny.

a ešte aj ty máš 15 v pase 😝 😕

miruska15
4. sep 2010

@marianka79 Tak to som uplne ja normalne ked som to čitala som mala husiu kožu.

marianka79
4. sep 2010

@miruska15 nemyslím si že je to diablovo číslo 😕

miruska15
4. sep 2010

ani ja Marianka ale moja Svokra asi ano 😀 To by sme boli diabli ja,Mato,Iva sme sa nar. 15 a Danko čas 15.15

marianka79
4. sep 2010

mne sa zase snívava o práci a v práci mám číslo 273 a vídavam dost často jeho kombinácie 😕 keby ja vedela čo mi chcú tým anjelikovia povedat ☹ stále nad tým premýšlam a vačšinou sa mi ukážu ked idem z práce lepšiepovedané len vtedy 😒

miruska15
4. sep 2010

@marianka79 no prave keby sme to vedeli čo to znamena.Ked som rodila Danka tak som si vobec neuvedomovala kolko je hodin až potom mi muž povedal o kolkej sa narodil.chcela som aby sa tiež nar. 15 a všetky deti by boli v rovnakom datume ale to nevyšlo tak aspon čas.Nič som nenašla Marianka ale Hrozno je sami zda že je eroticky symbol 😉

miruska15
4. sep 2010

@miruska15 ake mate pekne foto ste ako celebrity 😎

marianka79
4. sep 2010

hm erotický ja premýšlam nad tým snom ktovie či to neni varovanie pred nejakým úrazom ked tie leukoplasty som davala do žltej debničky škoda že som si nezapametala čo mi vravela tá kamoška @ivanko8 poraď mi ☹

marianka79
4. sep 2010

@miruska15 celebrity budeme 2.10. 😀 😝 😉 😵

marianka79
4. sep 2010

inak ja patko a moj máme zvlaštne datumy narodenia ja 12.2. pato 11.3. a dodo 21.8.,,,,,,, a ked to spočítam výde č. 21 a spočítam aj to a je to trojka ata značí:

Číslo 3 je znamením kresťanských cností: viery, nádeje a lásky. Ale toto číslo má význam aj v láske. Tri ruže dostáva milovaná bytosť, tri ruže kladieme na hrob drahého mŕtveho. Preto trojka má vo veľkej rodine čísel zvláštne postavenie. Prisudzujeme ju ľuďom, ktorí sa nepokúšajú vybočiť z bežného života, cenia si prácu, statočnosť a nemajú príliš vysoké ciele. Je to teda číslo striedmych ľudÍ, ktorí si budujú život na pevnom základe. Títo ludia sú málokedy sentimentálni. Trojka symbolizuje skutočnosť každodenného života.

miruska15
4. sep 2010

mne sa dnes snivalo že sme boli niekde na dovolenke a boli sme v jedalni a vyberala som si jedlo na bufetovych stoloch.Mnam.Ale mam aj nepekne sny a tie ma trapia.

miruska15
4. sep 2010

pečem štrudlu idem ju vypnut 🙂

marianka79
4. sep 2010

bola som odfotit mraky nad trnavou zajtra bude už krásne 😎

marianka79
4. sep 2010

@miruska15 mnam pošli mi aspon jej voňu 😵

marianka79
4. sep 2010

🙂

miruska15
4. sep 2010

no tak u vas je krasne oproti nam ☹

miruska15
4. sep 2010

idem ti poslat štrudlu

miruska15
4. sep 2010

dajte si mnam

miruska15
4. sep 2010

toto je fotene rano a večer.

marianka79
4. sep 2010

@miruska15 provokuješ ma??? my sme si akurát objednali pizzu tak potom pošlem ja chutky

a tá obloha je krásna máš pekný výhlad samá zelen alesy u vás to musí vonat ked je po daždi 😵