Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
4. sep 2010

@marianka79 Tak to ano byvame pod Horou posledny panelak na sidlisku za nami je už len Les a cesta do Rajca

miruska15
4. sep 2010

@marianka79 pošli dam si aj pizzu telepatycky 😀 😀 😀

marianka79
4. sep 2010

@miruska15 rajec ? tam som bola na dovče 😵

marianka79
4. sep 2010

nie je tam blízko vás kupalisko Veronika?

miruska15
4. sep 2010

@marianka79 ano v Rajci.Od nas to je asi 20 km.
Priznavam sa štrudlu som nerobila ale kupila mrazenu v Tescu a upiekla. 😨 Ale je dobra mnam.

miruska15
4. sep 2010

@marianka79 ked si tam bola na dovolenke si mohla prist na kafčo a štrudlu 😀

marianka79
4. sep 2010

@miruska15 to bolo asi pred cca5timi rokmi škoda že som ta nepoznala 😀 prišla by som 😉

miruska15
4. sep 2010

@marianka79 škoda no ale čo nebolo vtedy može byt teraz napr. 2.10 😉

marianka79
4. sep 2010

@miruska15 no vida gazdiná polotovary kupuje 😀 😀 😝 my máme kupené cesto takže naplníme jabĺčkami a upečieme mnam 😵

marianka79
4. sep 2010

hej už mám ten datum zafixovaný v hlave 😉

miruska15
4. sep 2010

@marianka79 no ja nie som taka prava gazdina.Niekedy upečiem a niekedy kupim.Noačo.
Dufam že to vijde a stretneme sa v hojnom počte.Už budem sama pojazdna tak to bude super,v Blave som za 1.15 hod.

miruska15
4. sep 2010

Boli sme s Dankom na plavarni tak ak chceš kukni do alba ma tam 2 fotečky.No zlaty bol vobec sa nebal a Tatino bol pyšny viac ako ja ja vodu nemusim

marianka79
4. sep 2010

posielam pizzu tááka velká bola 😵 a dobrá 😝

miruska15
4. sep 2010

@marianka79 ta dobre vyzera Dobru chut. 😝 slintam

marianka79
4. sep 2010

už som si svoju porciu odjedla mnam teraz odpočívam oki prišiel mi drahý tak idem papapa 😉

miruska15
4. sep 2010
ivanko8
4. sep 2010

@marianka79 Ty odchádzaš od stroja a ja som akurát prišiel. 🙂
K tomu snu - pokiaľ odkladáš leukoplasty do debničky, tak to znamená, že ich nebudeš potrebovať. 😎
Ale zaujalo ma, že keď myslíš na svojho drahého, tak je to vždy krásne ovocie, ak tam ale príde nejaký angličan (cudzinec), tak to hneď zmeníš na čosi iné. 😵
To je vcelku bežné správanie, ale keďže to riešiš v noci, je tam nejaký strach (o poklad v rodine 🤐 ). Tým nechcem kritizovať, len možno sa tomu treba trochu povenovať, aby si získala vnútornú istotu. 🙂

ivanko8
4. sep 2010

@miruska15 o rôznych číslach sa debatia napríklad tu: http://angelarium.wordpress.com/2010/08/31/ego-...

K číslu 15 sa vzťahuje aj označenie: Služba v Novom veku
Afirmácia: Čím viac svetla nechám do seba vstúpiť, tým som viac otvorený transformácii.
Nazerajúc hlbšie do svojho vnútra začíname vidieť vlastné tiene a nachádzame čistotu duchovnosti, ktorá tam leží. Transformácia môže prísť, keď sa dotkneme vlastnej služby, ktorú máme vykonať. (Nebáť sa protikladov v sebe, akceptovať ich a tým sa priblížiť k vlastnému ja.)

K číslu 21 sa vzťahuje aj označenie: Nový začiatok pre lásku
Afirmácia: Tým, že sa prijímam taký, aký som, vidím veci zo širšej perspektívy.
Nový začiatok pre nepodmienenú lásku. Budovaním dôvery prichádza poznanie, že viac lásky prúdi zo srdca. Schopnosť nájsť nový smer prostredníctvom sebaprijatia. (Bezpodmienečná láska ku všetkému.)

marianka79
4. sep 2010

@ivanko8 mas pravdu v tom strachu bojím sa o mojho syna lepšiepovedané o to že ho stratím pýta sa viac svojmu otcovi a mna to velmi bolí mam strach z toho že ked povyrastie ujde mi k nemu ☹ a ja zostanem sama.On je ten moj poklad o ktorý nechcem príst 😔

a to že som ovocie zmenila na leukoplast no neviem si to vysvetlit prečo 😅

marianka79
4. sep 2010

no vidíte klikla som si na túto stránku--- http://www.facebook.com/apps/application.php?id... a pozrite kolkým ludom sa to páči ---222 tak to je sila 😅

marianka79
5. sep 2010

😝 uz tam jeden pribudol a inak krasne dobre ranko vam prajem. Slniecko nam svieti super dobre som vravela ze dnes bude krasne. 🙂

marianka79
5. sep 2010
marianka79
5. sep 2010

a niečo o mojoom oblúbenom kamienku:

Ametyst

Je to kameň duchovnej čistoty a meditáce, je symbolom premeny, inšpirácie a intuície. Je mostom medzi nebom a zemou. Smeruje od materiálneho sveta k vyšším duchovným formám života, umožňuje prístup k iným dimenziám bytia. Jeho energia prebúdza vôľu, odhodlanie a odvahu opustiť staré návyky a nahradiť ich lepšími. Zaháňa hnev, strach, negatívne vlastnosti, zmierňuje žiaľ, znižuje duševné napätie, upokojuje spánok. Je vhodný pri neurózach a halucináciách. Pôsobí proti bolestiam akéhokoľvek druhu vo fyzickej aj citovej oblasti. Masírovaním čela ametystom tíši bolesť hlavy. V domácnosti sa používa na odrušovanie geopatogénných zón a harmonizáciu priestoru.

Čakra: temena hlavy

ČISTENIE:

Pri použití v domácnosti raz za týždeň.

Vlažnou vodou: kamienok podržíme pod prúdom vlažnej vody aspoň 2 min.

NABÍJANIE:

Na slnku: na priamom slnku

marianka79
5. sep 2010

baby čo ak by sme si každá na stretko doniesli toto..... http://www.zdravysvet.sk/kategoria/lampiony-pri... ......a na konci našho stretnutia by sme ich spoločne vypustili niečo si zaželali hmmmmm??? čo vy na to? 😉

marianka79
5. sep 2010

Fáza mesiaca- ubúdajúci

VPLYV NA ORGANIZMUS

Ubúdajúci Mesiac zbavuje jedov, vylučuje, vydychuje, odníma, vysušuje, spevňuje, vyzýva k nasadeniu a čerpaniu energie. Čím bližšie je k novu, tým sa tieto sily zvýrazňujú. Pri ubúdajúcom Mesiaci má telo najsilnejšiu schopnosť zabavovať sa jedov a škodlivín. Všetky očistné a detoxikačné kúry by sme preto mali situovať do nasledujúcich dvoch týždňov.

Vhodnejšie sú aj operácie, návšteva kožného lekára, kozmetiky či zubného lekára - rany sa lepšie hoja, nekrvácajú a neostávajú po nich výrazné jazvy.

Zdravie a kozmetika

Lev

Prvok: oheň
Rastlinná časť: plody
Sila: zostupná
Kvalita výživy: bielkoviny

Vplyv na správanie:

Štedrá, ušľachtilá, silná, ctižiadostivá, dôverčivá a tvorivá povaha. City sú vyjadrované silne dramaticky, často prepiato. Človek túžiaci po rozkoši, po druhom pohlaví a po moci. Silná potreba vzbudzovať pozornosť. Odpor proti službe a podriadenému postaveniu. Možná márnivosť, láska k prepychu, domýšľavosť a nestály citový život.

Zdravie:

Mesiac ovplyvňuje srdce, cievy, chrbát a bránicu. Ak na tieto časti tela budeme v týchto dňoch pôsobiť liečebne alebo preventívne, zdravotné účinky budú intenzívnejšie ako po iné dni. Všetko čo tieto časti tela namáha a poškodzuje, bude teraz pôsobiť väčšou silou. Tieto dni nie sú vhodné na operácie srdca a ciev; ak sa nejedná o naliehavý prípad, je lepšie robiť takéto zákroky, keď Mesiac ubúda a stojí v nejakom inom znamení. Cez deň si varme čaj na posiľnenie srdca, napr. zo srdcovníka. Nezaťažujme si srdce kávou, hlavne nie v čase 11.-13. hod., kedy je srdce v aktívnej fáze. Precvičme si chrbát, viackrát sa počas dňa dobre ponaťahujme. Ak sa dá, choďme si zaplávať. Dni Leva by mali využiť ľudia s jemnými vlasmi - ak si ich dajú podstrihnúť, budú lepšie rastú a zhustnú.
Záhrada, domácnosť, bylinkárstvo

Záhrada a domácnosť:

Zberáme ďalšie dozrievajúce odrody ovocia. Teraz nazbierané budú trvanlivé, takže ich môžeme dlhodobo skladovať alebo konzervovať, sušiť či mraziť. Chorobami postihnuté ovocie nenechávajme na stromoch - plody postriasajme a spáľme. Môžeme začať vykopávať jamy na jesennú výsadbu stromov. Stále rodiacim jahodám vyštipujeme kvety. Ešte môžeme presvetliť ríbezle a egreše a odstrániť staré odrodené výhonky malín. Je výborný čas na zber zemiakov.

Bylinky:

Dni plodu v ubúdajúcom Mesiaci je veľmi vhodné obdobie na zber plodov a semien liečivých rastlín do zásob. Zbierajte teraz plody bazy čiernej, borievky, šípky, pagaštanu konského, semená kapucínky, pestreca mariánskeho, feniklu a anízu, slnečnice a ďalšie.

Sila mesiaca

Zostupná sila Mesiaca

Pri zostupnom Mesiaci je výraznejšie ovplyvnená podzemná časť rastlín a posilňovaná je tvorba koreňov. Šťavy rastlín klesajú. Toto obdobie predstavuje čas zberu a uskladnenia

dali4
autor
5. sep 2010

Ahojte všeci anjelikovia 😵 Došla som vás len pozdravit a rýchlo vám napísat dva sny ktoré sa mi snívali. Ani o jednom neviem čo si mám mysliet 😕
@ivanko8 nenapadá ta niečo 😉 ?
Prvý sen bol o hadovi, nebol velký ale bol velmi jedovatý, narazila som na neho v tráve u nás na sídlisku a pozerali sme sa do očí. Začala som rozmýšlat že čo mám robit... otočila som sa a začala utekat, bežala som čo mi sily stačili a ten had stále za mnou, normálne mi stíhal, tak rýchlo sa plazil. Už som nevládala tak som si povedala že kašlem na to, že nech stane čo sa stane, zastavím sa. A ako som sa zastavila tak ten had na mna vyskočil a pohrýzol ma do malíčku na ruke 😝 ešte teraz tu bolest cítim 😒 .
Druhý sen, dnešný bol o tom, že som videla mojho muža lietať 😅 , strašne vysoko... niekedy aj akokeby postál a kukal dole, potom zase lietal 😅 , to bolo také zvláštne ho tam vidiet... dokonca raz to bolo aj večer a mesiac akurát ubúdal a on si s tým mesiacom točil 😀 ... sa na tom smejem teraz. To čo sa mi snívajú takéto veci 😀 😀 😀 ? 😕
Inak babulky máte pekné fotečky... a tá pizza a štrúdla hmmmm hm 😎

dali4
autor
5. sep 2010

😲
@marianka79 teraz čítam tvoj príspevok ... ubúdajúci mesiac 😕

marianka79
5. sep 2010

@dali4 ahoj moja ja sa chystám na črevnú sprchu robia to tušim aj u nás