Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
5. sep 2010

@marianka79 ahoj 🙂 . A myslíš že je to dobré? 😕

marianka79
5. sep 2010

@dali4 íha tie sny 😕 tvoje možno nejaký "had" po tebe ták túži že by ťa až do malíčka kusol 😀

marianka79
5. sep 2010

@dali4 no to práve neviem ale počula som že nie je to dobré pokial sa to robí často naruší sa tým črevná mikroflóra ja len raz a uvidím

dali4
autor
5. sep 2010

@marianka79 😀

marianka79
5. sep 2010

Umyte sa zvnútra....

Každého osvieži a povzbudí niečo iné. Niekto sa cíti výborne a ľahko po jednodňovom pôste, iný po saune, ďalší hľadá uvolnenie na masáži a sú ľudia, ktorí si dajú črevnú sprchu. Črevnu?!-pýtate sa. Áno, črevnú.

To nie je klystír

Aby sme boli presní, hovoríme len o výplachu hrubého čreva. Zoznámte sa: vaše hrubé črevo je dlhá a široká trubica. Začína sa v dolnej pravej časti brucha, potom stúpa nahor, pod pečeňou sa ohýba nadol doľava, pod žalúdkom vedie naprieč telom a na ľavej strane klesá nadol do panvy, kde pokračuje ako konečník. Jeho úlohou je posúvať zvyšky potravy smerom k análnemu otvoru a vstrebávať soľ a vodu, ktoré prichádzajú z tenkého čreva. Pri dobre urobenej sprche by sa malo celé hrubé črevo, ktoré meria asi 1.3 metra naplniť vodou. Tá potom vyplaví jeho obsah. Možno si spomeniete na klystír, pri ňom sa však voda dostane len asi do jednej tretiny hrubého čreva.Sprcha ho vymyje kompletne.....

Pomôže aj proti depresii

Čerevná sprcha pomáha pri migréne, astme, zápche, vysokom krvnom tlaku, zníženej imunite, únave, depresii, nadváhe, kožných problémoch, bolestiach chrbtice a môže slúžiť aj ako prevencia rakoviny hrubého čreva. Osviežite sa rovnako ako po krátkodobom pôste či diéte, ale rýchlejšie a dôkladnejšie. Výplachy čriev poznali už Rímania, a starí Gréci. My sme túto metódu prebrali od kolegov z Nemecka, kde existuje asi dvesto pracovísk, kde robia črevnú sprchu.

Voda je teplá

Ako sa črevná sprcha vlastne robí? Klient si ľahne na chrbát, do tela sa zavedie asi 15cm násadec.Na vonkajšiu časť násadca je napojená hadička, ktorá privádza teplú vodu, a druhou odchádza obsah čriev. Teplota vody sa dá jemne zvýšiť či znížiť, podľa toho, ako je klientovi príjemné. Počas procedúry terapeutka masíruje bruško, aby sa obsah čriev dostal z tela ľahšie von a vnútro sa dokonale vyčistilo.Počas prvej procedúry odídu z tela jeden až dva kilogramy hmoty. O hygienu nemusíte mať starosti, vždy sa používa nová, jednorázová sterilná súprava a voda s obsahom čreva sa diskrétne odvádza hadičkou hneď do odpadu. Aby sa črevo vyčistilo dokonale, odporúčane tri pocedúry. Za každú zaplatíte 600 Sk.

Neublíži mi to???

Črevná sprcha nie je škodlivá a nevyplavuje sa z nej užitočná črevná flóra.Výplach nesmiete absolvovať vtedy, ak ste mali operované hrubé črevo, trpíte zápalovým ochorením čreva, črevnou tuberkulózou alebo akútnym infekčným ochorením a ani vtedy ak ste tehotná.

dali4
autor
5. sep 2010

No, vyzerá to dobre, aj som o tom už čítala... len neviem či bysom sa odhodlala na to 😝

miruska15
5. sep 2010

ahojte babule 🙂

miruska15
5. sep 2010

@dali4 Had je odpradavna symbolom stražcu prahu domu.Symbol velkej vnutornej sily a odvahy,preto ich mali egyptskí faraoni na čelenke.

marianka79
5. sep 2010

@miruska15 ahoj miruš 😉

miruska15
5. sep 2010

Mne sa dnes snivalo že mi na gynde zistili Rakovinu.A asi pred tyždnom sa mi snivalo že som bola na mamografii a tak isto Rakovina.Asi pojdem k Dr. normalne mam strach. ☹ Ja chcem žit 😨

marianka79
5. sep 2010

@dali4 ja sa odhodlám strtím viac než dva kg a začnem si dávat pozor na to čo zjem proste bude to moj nový stravovací štart

miruska15
5. sep 2010

@marianka79 ahoj tak ako už je ti trochu lepšie?

marianka79
5. sep 2010

@miruska15 neprehánaj prosím ta ty na to intenzívne myslíš preto sa ti o tom sníva len si prosím ta neprivolávaj choroby 😉

miruska15
5. sep 2010

@marianka79 nerob si žiadny preplach ja som počula že to vobec neni dobre.

marianka79
5. sep 2010

hej už mi je lepšie dnes som upratovalal a aj varila polievočku kašel mám aj zavalené uši a tlak v hlave ale to prejde a hotovo 🙂

marianka79
5. sep 2010

@miruska15 myslím si že sto ludí sto roznych názorov ja som tvrdohlavá čo si zaumienim musím aj vyskúšat a presvedčit sa sama 😀

miruska15
5. sep 2010

@marianka79 praveže nemyslim ale asi to mam stale v podvedomi.Neprivolavam nech ostanu tam kde su.Vieš bojim sa neni to sranda a ešte ked mi Dr. povedal že som HPV poz. tak to ma skolilo.Ale čo sa ma stat sa stane.

miruska15
5. sep 2010

@marianka79 Tak skus a potom povieš.Palica jedna 😀

marianka79
5. sep 2010

ozaj a kde je @terez ??? už tu dávno nebola 😕

miruska15
5. sep 2010

@marianka79 no veru. Terez pridi medzi nas.

marianka79
5. sep 2010

@miruska15 no vidíš bojíš sa takže nevedomky na to myslíš daj to z hlavy von !!!!!!!!!!už aj ale preventívka je ok no ...NEPRIVOLÁVAJ SI TO!!! ok? 😉

miruska15
5. sep 2010

@marianka79 ja som včera robila vybornu slepačiu polievku so šlahačkou.Na chorobu liek

marianka79
5. sep 2010

@miruska15 hej palica jedna som vodnár to preto 🙂

marianka79
5. sep 2010

@miruska15 čóó? so šlahačkou? 😲 😕

marianka79
5. sep 2010

myslíš so so smotanou asi 😅 aha

marianka79
5. sep 2010

@miruska15 a čo znamená HPV neviem

dali4
autor
5. sep 2010

@miruska15 ahoj 😵 čiže čo vyplýva z toho mojho snu 😕 ? Inak mne sa nedávno snívalo že som tehotná, uvedomovala som si že už mám dve deti a tretie nechcem... tak ja teda pevne dúfam že nebudem v tom 🙄 . Sny málokedy znamenajú presne to čo naozaj je... to bysa potom mohlo nazývat predtuchou.

marianka79
5. sep 2010

a aj ostatné baby kde sú ukažu sa a potom zmiznú ☹

dali4
autor
5. sep 2010

@miruska15 neboj sa, všetko bude ok, neber si to k srdcu aby si si náhodou neprivolala to, čo nieje... 😉 bol to iba sen, naznačoval ti niečo iné, len si tomu neporozumela.

marianka79
5. sep 2010

no tak potom tie moje sny o detoch ......majú ich okolo mna a ja sa len na ne pozerám značí to že už nebudem mat? ☹ že si ma dušička nevyberie žiadna 😢