Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
17. sep 2009

Ked je ziak pripraveny ucitel prichadza. Linette mat otazky je dobre, odpovede su uz v tebe len ich este nevidis, pridu, trpezlivost. Je to velka pravda, ze ked poznas samu seba spoznas vsetko ostatné... 😵

mywiel
17. sep 2009

Musim uz sem hodit tu knihu a potom mi poviete co si o tom myslite, ale to skenovanie ide tak pomaly... 🙄 Mozno pochopite comu verim, lebo neviem to vzdy tak podat a opisat, niekedy sa Nobody asi chyta za hlavu, ze co som to napisala ze? 😀 😀 😝

nobody
17. sep 2009

linette - mně se tu jedna holka snažila vnutit svůj názor, což se mi nelíbilo, člověk to vycítí okamžitě, na to nic nepotřebuješ, dokážeš vycítit jen z písmen, na co myslí zrovna, no prostě takový přenos
a sama víš, že i ty jsi mohla být takový odrazový můstek na ovlivnění ... jestli to někdo dělal, to nevím , ale působilas tu takovým čistým dojmem, že tě může cokoliv ovlivnit. Ale vyklubala ses správně 😀 😎
taky nevím, jak to je ... a jsem si jistý, že to vědět ani nebudu .. o tom jsem přesvědčený

nobody
17. sep 2009

aa, hrubka

mywiel
17. sep 2009

No idem robit album foto na nete taku tu knizku, tak pekny den vsetkym Svetluskam a Svetluskom... 😀 😉 😵

nobody
17. sep 2009

mywiel ... zkus jalbum 🙂

nobody
17. sep 2009
mywiel
17. sep 2009

Dikes 😉 ale ja pouzivam ExtraFilm.ch, proste vyberiem album, dizajn, dam fotky, objednam a pride mi to domov postou. 🙂

mywiel
17. sep 2009

To postovné nie je drahé kedze je to Svajc. str. to preto. 😉

nobody
17. sep 2009

chápu..a já jdu fotit
každý něco....čau

adina22
17. sep 2009

nobody venujes sa fotografii profesionalne,teda zivis sa tym?

nobody
17. sep 2009

peníze z toho mám, ale profesionální nevím, co znamená 🙂
já profesionál možná za 50 let
podle některých tu je profesionál, co fotí v ateliéru (což pro mě není profesionální, když si vlastně jen nachystáš všechno předem) 😀

fotograf je kdokoliv, kdo zmáčkne spoušť

linette
17. sep 2009

mywiel:
otazok mam az moc - ved som sa ta pytala /ta hromada otazok 😀 / myslis, ze odpoved je vo mne? moznoze je, ja len chcem vediet aj inych nazor - tvoj uz poznam a zatial sa mi zda najviac veritelny ak to mozem tak napisat. ja som neni nabozensky fanatik a s tou Bibliou mas pravdu. ked ju zmenili tak museli mat na to vsetko dovod.

nobody:
mne svoj nazor nevie vnutit nikto. no a mozem povedat, ze ja som v Medjugorjie bola a mala som cely cas v hlave kopec otazok, na ktore mi nikto nedal odpoved a vsetko sa mi tam zdalo take "zvelicene" (aj ked tam knazy rozpravali a tety o tom vsetkom /myslim zjavenia a dokazy/). neviem preco som im velmi neverila. mozno som robila dobre a mozno zle. neviem to ani opisat a pritom vsetkom sa snazim byt veriaca.

mywiel
17. sep 2009

linette ja viem ze nie si fanatik ja som to tak nemyslela zlatik, tie otazky co si mi napisala vsetky sa dozvies ked sem hodim tu knihu...pre mna to jedna z najlepsich je velmi stara a metafyzika je fakt super, rozoberaju to tam presne. 😉 Linette nie je "blba" aby si dala nanutit nazor niekoho iného, je bystra a hlada. 😉

mywiel
17. sep 2009

Linette nemusis sa snazit byt veriaca, ver sebe, vo vlastnu intuiciu, vo vlastné dobro, vsetko pride samé od seba a ani nebudes musiet hladat. Ako som uz vravela nahody neexistuju a coraz viac si budes v beznom zivote vsimat abstraktné odkazy zhora, tak ako by to iny nazval ze nahoda ty budes vediet, ze je to nieco viac plan pre teba a nie nahoda. Ja na ne neverim a uz neraz som sa presvedcila v zivote, ze nahody neexistuju a vsetko malo nejaky zmysel, tak ako dobré aj zlé co ma postretlo vsetko ma nakoplo dopredu. 😉

linette
17. sep 2009

o mywiel dakujem za pekne slova 😉 ano hladam a este stale hladam - asi mi to isty cas potrva kym najdem odpovede. hoci som bola na svatom mieste - mala som vela otazok a neviem preco sa ma zmocnoval pocit, ze neverim alebo malo verim 😒 neviem si to vysvetlit.
na tu knihu sa uz velmi tesim 🙂 ked sa ti ju podari prescanovat tak mi ju mozes poslat cez skype, budem velmi rada 😉

nobody
17. sep 2009

vím, že linette není nijak ovlivnitelná
a jsem rád, že to tak je ..tím tu nemusím už ani být 🙂
akorát si člověk musí dávat na takovou andělskou smečku pozor, ať není slupnutý
viz manipulace, o které jsem mluvil
no dobrý, tak čau
konečně můžu odtud pryč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

linette
17. sep 2009

mywiel coraz viac som presvedcena, ze vsetko sa deje pre volaco (aj to zle ☹ ) a na tie nahody prestavam verit. pred par dnami som poprosila anjelikov (neviem ci som to robila spravne) aby mi poslali v danej veci znamenie. no a predstav si, ze v ten den tusim som to znamenie dostala (teda to beriem ako znamenie - kedze nahody neexistuju /inak by to bola velmi velka nahoda/). este nebolo cas aby sa to splnilo (ohladom coho som prosila anjelikov aby mi poslali znamenie), tak som zvedava, ci sa tak aj stane v blizkej buducnosti. myslis si, ze mi oni poslali to znamenie a ze ma poculi ked som si ho pytala od nich? (hladam si cestu k anjelikom a kazdy den sa s nimi rozpravam - len neviem ci ma pocuju)

linette
17. sep 2009

nobody ale mi ta mame rady 😵 tak neodchadzaj ☹

adina22
17. sep 2009

nobody myslela som to tak,ze sa rozumies...zda sa,ze vies o com hovoris. 😉 Ja som laik,takze sa nevyznam..

myw - aj ja som velmi zvedava na tu knihu 😵

mywiel
17. sep 2009

Linette kazda uprimna prosba o pomoc je vypocuta skor ci neskor. A ci to robis spravne? Urcite! 😉 Navod na to nie je. Pocuvaj samu seba, si inteligentna holka, verim, ze este vela zazijes, co sa tyka nevysvetlitelnych zazitkov.... 😵 Vies mam pocit, akoby som videla samu seba pred par rokmi. Tiez som sa pytala ako ty a hladala. 🙂

linette
17. sep 2009

mywiel a nieje to tym, ze sme kozorozci? 😀
ja ta vnimam ako starsiu sestru, ktora je skusena, ma dar, vela toho prezila a hlavne preto vie dobre vysvetlit a pochopit 🙂
take "nadprirodzene" veci ma zaujimali vzdy, len som sa im nevenovala, nekladla som na ne doraz a bala som sa. teraz ked do toho "rypem" prichadzam na viac veci - len to potrva, tiez sa vela pytam a hladam (doma sa nemam s kym na tuto temu rozpravat - mama mi nerozumie, ostatnych to nebavi a ja to vsetko tak pekne vysvetlit ako ty neviem).

twinflame
17. sep 2009

každý človek prechádza osobnostným vývojom. Je to hlas duše, ktorý človeka ženie na niektoré miesta, k niektorým ľuďom. Zbierame skúsenosti a tým rastieme. Platí ale jedna vec: Nikoho nemôžeme proti jeho vôli posunúť na úroveň, ktorá mu neprináleží. Jeden človek prejde skúsenosľou a následným pochopením dnes, iný na to potrebuje niekoľko rokov. Myslím si, že to čo naša duša chce naozaj získať si neprečítame v knihách. Potrebujeme si to odžiť.

Utrpenie je súšať skúšok, ktorými duša rastie. Prichádza aby sme ho prekonali a posunuli sa ďalej. Ak sa pozriem vôkol seba, najväčší pokrok spravili vo svojom vývoji z môjho pohľadu tí ľudia, ktorí prešli utrpením.

Mám kamarátku, s ktorou sme sa stretli pred 9 rokmi. Stretávali sme sa sporadicky a žiadne hlbšie kamarátstvo sa medzi nami nevyvinulo. Až v marci tohto roka sme si dohodli stretnutie. No poviem vám, bolo to niečo nepochopiteľné. Stretli sme sa ako dvaja ľudia, ktorí sa takmer nepoznajú a po 3 hodinách rozprávania sme sa rozchádzali s tým, že všetko medzi nami je nad slnko jasné, porozumenie medzi nami bolo tak prirodzené akoby sme sa poznali od detstva. Sedel predo mnou úplne iný človek. Niekoľko rokov dozadu kamarátka viedla pobočku známej firmy v našom meste, venovala sa kariére, dobre zarávala ... Jedného dňa šla na vyšetrenie so znamienkami a prišlo to. PN, operácia, vyradenie z bežného chodu, ktorý jej bol roky vlastný. Začala nad vecami premýšľať, zastavila sa, začalo sa jej otvárať tretie oko. Je z nej prívetivajší, otvorený človek s veľkou láskou, ktorú šíri okolo seba. Raz sa ma opýtala, či aj ja vidím tie znamenia vôkol nás. A začala sa debata o znameniach ...

Žiadne náhody skutočne neexistujú. Volá sa to synchronicita.

twinflame
17. sep 2009

Ešte by som sa vás rada opýtala, či ste si všimli okolo seba niekoho, kto funguje ako zrkadlo. Ľudia ktorých stretávame majú pre nás rôzne poslania. Niektorí fungujú ako naše zrkadlá. Stretnete takého človeka a on vám "nastaví zrkadlo". Zrazu vidíte samých seba takých akí ste.

Vzťahom s takýmto človekom (môže to byť partner, súrodenec, učiteľ, kolegyňa ...) rastieme tak, že pochopíme samých seba. Ja som tým prešla a nie je to nič príjemné, človek sa ale naučí brať samého seba. Ten človek vám bude nastavovať to zrkadlo dovtedy, pokiaľ to nepochopíte.

Alebo situácia, keď sa nám stále koldokola dejú tie isté veci. Ide to na nervy, opakuje sa to. Deje sa to preto, lebo sme to čo sa deje ešte nepochopili. Ak zmeníme prístup k tej veci, prestane sa to diať, preotže skúška bola úspešne zdolaná.

bibula
17. sep 2009

Ked je ziak pripraveny ucitel prichadza.

tak tuto vetu by som povysila na zakon🙂

nobody,ked potrebujes nejake fotky -niecoho poslem ti -my sme maniaci na fotenie....idem vyhladat toho hlemizda a poslem ti ho....

nahody? co su to nahody? 😵

ness
17. sep 2009

je to fakt na nervy, ked sa to dookola opakuje

bibula
17. sep 2009

no niekedy je to dobre...

ness
17. sep 2009

ach kocky, ja by som tak chcela dalsie baby, len stale cosi, som si myslela, ze uz som ok, a vraj mam zas nieco s pecienkou, robili mi dalsie testy, ci som neprekonala zapal pecene, nejak sa po porode neviem dat dokopy 😝

bibula
17. sep 2009

vzhladom na vek prveho ti radim pockat aspon 5-6 mesiacov 🙂

adina22
17. sep 2009

twin u mna tym zrkadlom nie je jeden konkretny clovek,ale viaceri ludia ktori mi ''otvorili oci'',vzdy v istej situacii bol niekto kto ma nastartoval a posunul dalej

linette - napisala si to presne,ja takisto neviem niektore vec napisat tak pekne ako trebars myw,presne viem co tym mysli,ale neviem to poskladat do viet aby to davalo zmysel.. 😉