Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
7. sep 2010

@marianka79 vyskušaj a uvidíš ked nevyskušaš nebudeš vediet.Ked to nevyde aspon si povieš skusila som ale ked neskusiš neskor možeš banovat.Ja tužim po kaviarni a ja to raz zrealizujem alebo my s mužom

marianka79
7. sep 2010

http://www.filmklub.sk/m/movie.php?id=20331 stiahla som si tento film videli ste ho niekto???

ivanko8
7. sep 2010

@ruzenkas je to omnoho lepšie. Ešte to precítiť tak ako si to napísala. 😵

ruzenkas
7. sep 2010

@marianka79 Ne, ještě ne, mám to ale zatím vše v hlavě. Než jsem stihla něco natočit, šla jsem do nemocnice. Ale jsem už domluvená s lidma, kteří tam budou vystupovat a psala jsem do dobrovolnického centra, zda nemají nějakého šikovného střihače, který by mi s tím pomohl.

marianka79
7. sep 2010

@miruska15 aj nad kaviarnou som uvažovala pri nás je stále volný priestor ked tam aj niečo je nikdy tam dlho nevydrží a aj teraz je to na prenájom ako by to čakalo na mna 😵 len vedla je šenk a aožralcov plno no odpudzujúce 😝

ruzenkas
7. sep 2010

@miruska15 Tak to bude těžký...ale pokusím se.

miruska15
7. sep 2010

@marianka79 nevidela ale rozpravali sme sa s Fararom o tomto hroza ja som ani netušila že to je

marianka79
7. sep 2010

@ruzenkas to je super pusti sa do toho potrebuješ byt niečim zamestnaná aby si nemyslela tak negatívne ako teraz lebo ti pohrozím no no no no no 🙂 😉

miruska15
7. sep 2010

@marianka79 u nas zase nemaju kam ist mamičky s detmi.Ja si predstavujem take niečo kde si maminy pridu pokecat pri kave a deti sa niekde hraju pod dozorom.Mam to v hlave už len uskutočnit a ešte bubaky.

marianka79
7. sep 2010

babeny čo si mám dat aby ma tak kríže neboleli už nemožem ani sediet bola by teraz dobrá masáž?alebo ked som corá nesmiem

miruska15
7. sep 2010

@ruzenkas presne zamestnaj sa niečim

marianka79
7. sep 2010

@miruska15 mame tie isté plány len ten šenk keby tam nebol už by som to aj realizovala 😉 peniaze sú neni problém tie budú vždy 😉

ivanko8
7. sep 2010

@marianka79 záleží od toho aká masáž. 😉 Ak masér vie čo robí, tak by to malo pomôcť.

ivanko8
7. sep 2010

Pri chrípke a virózach bolia kríže aj z napätia v krčných svaloch. Jemná masáž krku by mohla uvoľniť tieto bolesti.

ruzenkas
7. sep 2010

@marianka79
@miruska15 Teď jserm zaměstnaná psaním s Vámi 🙂

miruska15
7. sep 2010

@marianka79 moja už sa len stretnut dať hlavy do kopy a začat spolu 😀

marianka79
7. sep 2010

@ivanko8 mám dobrú masérku zaoberá sa ezoterikou tak by mala vediet len som nevedela či sa to može mama mi totiž tvrdí že sa mi može pohoršit 😖 ale to je jej názor

miruska15
7. sep 2010

@ruzenkas a ako ti s nami? 😉 Keby si bola ok tak by si mohla prist na stretko do Blavy?Tak sa liečkaj a možeš prist.

marianka79
7. sep 2010

@miruska15 no nič v zlom ale to by nebolo dobré moja suseda má z tým velmi zlú skusenost išla s kamoškou do niečoho a už sa aj rozkmotrili 😖 tak to chodí bohužial 😔

miruska15
7. sep 2010

@marianka79 jemna masaž si myslim neubliži skor naopak ta uvolni.

ivanko8
7. sep 2010

@marianka79 myslím, že najpovolanejšiu odpoveď Ti dá práve masérka. 😎

miruska15
7. sep 2010

@marianka79 presne tak to chodi.Ale u nas by to aj tak nebolo realne ta si tam a ja tu bolo to myslene tak zo srandy.

miruska15
7. sep 2010

@ivanko8 presne tak skuseny su mudrejši ako mi.

miruska15
7. sep 2010

idem si maleho dat na poriadok lebo mi tu plačka.Neskor sa ukažem zatial pa

ruzenkas
7. sep 2010

@miruska15 No úplně úžasně, jsem s Vámi moc ráda 🙂 Tak ráda bych se s Vámi viděla, ale pro mě to je poněkud daleko. ☹

marianka79
7. sep 2010

@miruska15 hej pochopila som že na srandu len som si na to spomenula ako si to napísala 😉

marianka79
7. sep 2010

@ivanko8 no to hej ja som celá zablokovaná z toho 3oj týždnového dusenia sa kašlom až svalovicu som mala

marianka79
7. sep 2010

a ešte ma napadlo mohla by som sa ponatahovat na fitlopte 😕 idem skusit zatial papa

marianka79
7. sep 2010

no trochu mi to pomohlo idem si pozriet ten film snad sa nepos....m od strachu 😀 dobrú noc všetkým 🙂

ivanko8
7. sep 2010

Včera tu motylka dala takú tému – problém s matkou. Týka sa to mnohých. Dokonca aj mňa, hoci ešte pred pár rokmi by som tvrdil, že mám jedných z najlepších rodičov. Možno aj mám, ale napriek tomu som zistil, že bolesti, čo mám v nohách, vraj pochádzajú z nevyriešených vzťahov s rodičmi. Ako deti žiadame od rodičov lásku, lebo lásku každý potrebuje. Ale nie každý rodič ju vie rozdávať a už vôbec nie rovnakým dielom a na požiadanie to tiež nejde. Niektorí ľudia v sebe lásku nerozvinuli a to čo nemáme, nemôžeme rozdávať.
Pred pár rokmi som sa dozvedel, že to treba akceptovať a vyriešiť. Tak som si povedal, že to akceptujem. A nič sa neudialo. (Aspoň som nevšimol.) A ako to riešiť som už vôbec nevedel. Časom som sa dozvedel, že začať riešiť nejaký vzťah je dobré tak, že sledujem vlastnú komunikáciu s tou osobou ako iná, nezaujatá osoba. A neskôr to nezaujato prehodnotiť. To už bolo čosi lepšie, ale stále mi toho veľa chýbalo.
No a postupom času som našiel spôsob, ako môžem akceptovať druhého. Tento svoj pohľad Vám tu teraz uvediem:

„Milá mama, odpúšťam Ti a zároveň by som bol rád, keby si mi Ty odpustila, že som od Teba požadoval viac lásky ako si mi vedela dať. Moja žiadosť Ťa len viac zaťažovala a preto sa medzi nami nevytvoril ten správny vzťah. Nechápal som, že každý sa rozhoduje podľa seba a chcel som ovplyvňovať Tvoje správanie. Vo mne je ale lásky dosť. Možno som sa Tebe narodil práve preto, aby som Ti ukázal, ako túto lásku dávať bez obmedzení a bez nejakého zvláštneho dôvodu, len tak pre radosť. Tvoje rozhodnutia ponechám na Teba a budem sa jednoducho tešiť z Tvojej prítomnosti a Tvojej výnimočnosti.“

Tieto slová je potom treba upraviť podľa konkrétnej situácie. Je možné tam doplniť svoju žiarlivosť na súrodencov (ak to dokážete v sebe akceptovať) a ďalšie správanie, ktoré na sebe objavíte. Je to možné upraviť aj pre inú osobu (tu budú zmeny výraznejšie), zvlášť ak sa s ňou pravidelnejšie stretávate.
Pozor, tieto slová sú určené pre Vás, nie pre osobu, s ktorou si riešite vzťah! Sú Vašou prvou akceptáciou tej osoby. No a čo ďalej? Keď si tieto slová zopakuje toľkokrát, že ich prijmete svojim vnútrom, zrazu zistíte, že pri rozhovore s tou osobou Vám nestúpa adrenalín a Vy môžete nezaujate pozorovať svoj vlastný rozhovor. A meniť svoju komunikáciu (a aj činy) tak, aby išla v zmysle uvedených slov. Ako? To už je každého vlastná záležitosť. 🙂

Dúfam, že Vám tento môj pohľad na riešenie problémových vzťahov aspoň trochu pomôže. A verte si! Keď sa čo len trochu zmeníte, je to taká veľká vec, že sa celý vesmír okolo Vás pretvorí tak, aby túto Vašu zmenu prijal.