Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

shupolienka
7. sep 2010

ahojte babulky a Ivanko 🙂
ako sa mate? prisla som vas pozdravit
Kedy je to stretko? Ne ze ho presvihnem haha 😀

ivanko8
7. sep 2010

@shupolienka stretnutie je druhého októbra, v sobotu. Detaily sa upresňujú. 😉

miruska15
7. sep 2010

So ženou je to ako s obrazom.Hupák nespozna,akú má cenu,pokiaľ nezisti ,ako vela je zan ochotny dat druhý.
Tak toto je pravda.

miruska15
7. sep 2010

Marianka ešte raz Na meniny na tvoj noštek posielam Ti sladky božtek,Aby sa Ti dobre žilo,po čom túžiš vyplnilo.Nech sa Ti splni každy snik,nech pri Tebe stojí Anjelik.
Sa mi to pači

shupolienka
7. sep 2010

@ivanko8 dakujem 😉
jeej ozaj dnes je Marianny 😵 tak Marianka vsetko najlepsie prajem k meninkam

@miruska15 krasne si to napisala 😉

miruska15
7. sep 2010

@shupolienka ahoj ja že ste všetci zalahli 😔

shupolienka
7. sep 2010

nieee, pozeram ordinaciu na markize z archivu a tlacim keksy s cajom 😝 a samozrejme popri tom cumim do pc a hladam informacie ako pestovat aloe vera barbadensis miller 😅

marianka79
7. sep 2010

@shupolienka ahoj a dakujem a aj tebe miruška pekný vinšík 😉

marianka79
7. sep 2010

inak som dopozerala ten film fakt si ho pozrite je dobrý

marianka79
7. sep 2010

@ivanko8 dakujem za príspevok mna presne toto trápi ja som to už vedela predtým čo si písal to s tou laskou a zavistou a viem že ja mám byt tá čo to má prijat a mam zmenit svoje správanie velakrát sa mi stalo že som nesprávne reagovala voči mame aj vadenice boli uvedomila som si to až ked som si to rozležala v hlave je to nie lahké ale zistila som že ked sa k mame chovám lepšie tak i ona je ku mne lepšia tak zistujem že vlastne chyby ktoré som videla na nej su vlastne moje ale to je na dlho svojich surodencov mám rada i ked ich mama vždy uprednostnovala ale to je len moje videnie v skutku je to inak len musím samu seba presvedčit že sa mýlim 😉

zajo79
7. sep 2010

21 gramov ste videli film? ho zhanam... dufam ze zozeniem..

zajo79
7. sep 2010

@marianka79 take nepozeram... by nemal kto o polnoci vencit psa 😅 😅

marianka79
7. sep 2010

@zajo79 21 gramov mám je to skvelý film

marianka79
7. sep 2010

@zajo79 na ulož to si ho možes stiahnut 😉

linette
8. sep 2010

dobré pekné ránko svetielka 😵
k mojim dnesnym snom .. bolo ich ako huby po dazdi kratke dlhe, ktore tak trocha aj nadvazovali .. jeden vacsi sem napisem: bola som v meste a schvovavala som sa pri jednom velkom mestskom kvetinaci a cupela som skrcene.. pozerala som sa na ludi okolo seba a kazdi drzal zbran .. ludia na lavicke mali ale nejaky kruzok na ruke co zevraj znamelo, ze nebudu strielat, aj ked to tak nevyzeralo .. ludia ktori boli im oproti ti strielali a vykrikovali, ze tretia svetova.. ja som sa velmi bala az som sa cela triasla.. a este k tomu v meste na namesti .. zacalo som sa silno modlit otce nas, zdravas a slava, velmi silno som sa modlila a zrazu sa zacalo strielat a ludia s tich bielich laviciek sa postavili a odisli, asi sa este aj poklonili.. ale jeden clovek ktori bol v podstate oproti mne, ale nevidel ma zradil svojich pretoze patril k tym lavickovym a ztrhol si naramok a zacal strielat.. boli to take farebne naramky ako z diskotek.. bud boli oranzove alebo ruzove neviem uz ..
neviem ako to pokracovalo lebo som sa zobudila.. hrozne pocity strachu a pocit ze neviem nic robit, len stat a dufat ..
a napisem aj druhy vacsi.. :
bola som v belej neviem s kym a ukazovali nam restauraciu a ja som chcel aby mi ukazali podium.. tak odhrnuli velky tazke cerveny zaves ci oponu a ja som sa nestihla vynadivat, ze to take velke .. boli tam hudobne nastroje aj s ludmi, ktori na nich hrali .. ako som sa otacala a stale pozerala ake je velke to podium tak som tam zbadala take sedaky co su na stadionoch v cervenej farbe... zavolali nas tam, ze si mame sadnut a bude predstavenie.. neviem z kade ale objavili sa tam moji spoluziaci a sedeli sme ako v kine.. zacali vyhravat taka zenska ku nam dosla a oznamila, ze sa budeme fotit a to sa potom da uz neviem kam .. ja som sa nahnevala a hovorila som jej, ze ja sa fotit nebudem .. a potom kazdi sa na mna pozrel ze co ta hovori .. ostatni to brali ako samozrejmu vec.. ja som tam len jedina namietala, ze nedam si fotku neviem kam aby ma kazdi videl.. ma tam presviedcali a ja som stale namietala.. potom sme tusim odchadzali .. a ta zena mi bola povedoma z kostola co spievaju ..

linette
8. sep 2010

@ruzenkas vitaj medzi nami 😉 , som myslela na teba, ze preco tak dlho neprispievas 😖
by si potrebovala asi nejake vitaminy na posilnenie imunity ..
hovor si nejake afirmacie tak casto ako je to mozne, dolezite aby si to prezivala a citila 😉 a dobre by bolo ak by sa ti podarilo odputat si pozornost na nieco co v tebe vytvara radost a nadsenie .. 😉
http://www.pozitivnemyslenie.estranky.cz/strank...
nasla som toto:
http://novazeme.ning.com/forum/topics/metatrono...
tu je secret online: http://www.megavideo.com/?v=UGI9NTX2
nejake bio lieky: http://www.biomajak.sk/choroby-liecenie/
na imunitu: http://www.biomajak.sk/choroby-liecenie/zoznam-...

linette
8. sep 2010

@marianka79
@miruska15 drzim vam palce aby vam to podnikanie vyslo 😉 😵 vy uz tajomstvo poznate, snivajte a realizujte !! 🙂 potom si k vam pridem sadnut na horucu chocolate 😉

linette
8. sep 2010

@ivanko8 dakujem 🙂 ziada sa mi o stretnuti s vami .. 😵 si vas predstavujem aki ste nazivo, kam ideme .. 😉
marianka mi nasla tie cisla ... po precitani asi sedmicke zacinam chapat .. 😉 ved uvidime ..

linette
8. sep 2010

@dali4 v nz sa zacina cvicit zumba 😉 ako som sa to dozvedela hned som si na teba spomenula

linette
8. sep 2010

@ruzenkas a z akeho mesta si? .. je to moc daleko od bratislavy? ..
posielam ti ip .. 😉

linette
8. sep 2010

@shupolienka si zakruzkuj hrubou cervenou fixkou v kalendary 2 oktober 😉 mozes si dat aj pripomienku do diara, mobilu .. sa tesim, ze dojdes 😵 a aku kvetinku si prinesies so sebou?

marianka79
8. sep 2010

dobre ranko babenky ahoj lin 😵

marianka79
8. sep 2010

@linette no vidis dobry napad preistotu si to aj ja zapisem do kalendara cervenou fixou i ked to uz mam v mysli zapisane istota je gulomet 😉

ruzenkas
8. sep 2010

@linette Ahoj, děkuji za odkazy. Já jsem si koupila aloe vera a to se snažím každý den pít. Také se snažím jíst co nejvíce ovoce a zeleniny, ale asi to je pořád málo ☹ Jinak špatné myšlenky mi pomáhá odpoutávat Martínek, už je to velký chlap, bude mu půl roku 🙂

dali4
autor
8. sep 2010

Ahojte babulky a ivanko 😵 😵 😵
Film 21 gramov sa dá stiahnut na uloz.to 😉 a tu je niečo o nom písané http://www.filmklub.sk/m/movie_comment_comments...

dali4
autor
8. sep 2010

@marianka79 dodatočne Ti prajem všetko naj k meninkám 😵 🙂

dali4
autor
8. sep 2010

Jaj sory... už ste tu písali o tom 21 gramov, že čo a kde... 😅 . Iba teraz dočítavam

dali4
autor
8. sep 2010

linette tu dávala nejaké linky na biolieky tak jeden pridám aj ja. Práve sa to chystám vyskúšat http://www.roposoft.com/slunecnice/potraviny/ku...