Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
8. sep 2010

A ešte okrem toho tento čajík http://www.tepperwein.sk/produkty/royal-plus.ht... Pijem ho už tretí týžden a možem odporučit 😉 . Cítim sa lahšie, lepšie...

marianka79
8. sep 2010

@dali4 dakujem 🙂

motylka
8. sep 2010

21 gramov som tiež stiahla z ulozto.sk, ten film V moci diabla zvládnem? Lebo ja si netrúfam ani na tie Paranormálne aktivity 😨 Ešte je vraj dobrý film Počiatok s DiCapriom (aj keď jeho práve nemusím)...
Ivanko, pokúsim sa to riešiť s mamou tak, ako si to napísal... ďakujem 😉
Marianka, dodatočne prajem všetko najlepšie 😵

marianka79
8. sep 2010

@motylka dakujem 🙂

ruzenkas
8. sep 2010

Ahoj, všem. 🙂 Kdybych opět dlouho nepsala, tak jsem v nemocnici. Opět mám šílené bolesti a 37,6°C. Pokud to bude tak i ráno, jedeme směr nemocnice...

Mějte se všichni moc hezky, ale snad se zítra zase ukážu 🙂

marianka79
8. sep 2010

@ruzenkas tak to mi je luto ☹ budem na teba mysliet 😔

marianka79
8. sep 2010

@motylka no v moci diabla je ešte horšie ako paranormal aktivity 😉

marianka79
8. sep 2010

Opakujte si každý deň: „Môj duch a moje telo sú čisté. Som silný/á, mladý/á, zdravý/á a plný/á vitality. Vibrujem v centre svojej bytosti, v láske a svetle.“

Nepodľahnite túžbe opustiť svoje telo. Vašou úlohou je vytvoriť opäť raj na Zemi – rajskú záhradu Eden. Tento výraz používa archanjel Michael, čo znamená „načúvať božej múdrosti“. Celá Zem bola kedysi touto rajskou záhradou, nie len jej určité časti.

marianka79
8. sep 2010

Zákon príťažlivosti:

Všetko, čo chcete pritiahnuť a čo si želáte, musíte vyžarovať, byť a cítiť. Keď túžite po láske, precíťte pocit lásky k sebe samému, prejavujte lásku a buďte plný lásky. Ste veľkým magnetom. Svoje túžby a želania priťahujete k sebe jasným zámerom, emocionálnou intenzitou a aktívnym podieľaním sa na ňom. Zároveň však aj priťahujete tie negatívne energie, ktoré si vo svojom podvedomí a vedomí pripúšťate.

Zákon prijímania:

V Biblii sa hovorí: „Vezmite si cnosť, ktorú nevlastníte a tá nech sa vašou stane“.
Podľa zákona manifestácie vesmíru sa musíte aktívne podieľať na tom, čo si želáte. Tak teda prijmite, že všetka krása, uznanie, radosť, pokoj a vitalita sa stanú vašimi. Je to predsa vaše dedičstvo.

marianka79
8. sep 2010

Zákon bohatstva:

Na tejto Zemi neexistuje žiadny nedostatok, obmedzenia alebo odopieranie, okrem tých, ktoré existujú v ľudskom vedomí. „Ako vo vnútri, tak aj navonok“. Zákon bohatstva je pripravený splniť každú vašu potrebu a potreby všetkých. Toto bohatstvo si však musíte vyžiadať, vizualizovať a projektovať energiu bohatstva, bez pochybností, pocitov menejcennosti alebo viny. „To čo človek cíti vo svojom srdci, tým aj je.“

marianka79
8. sep 2010

Zákon moci:

Stvoriteľ nám dal moc nad všetkým na tejto Zemi. To bolo úžasné požehnanie, ale zároveň aj poverenie jej riadením. Preto sme zodpovední za bezpečnosť Zeme a všetkého, čo na Zemi existuje. Všetko už vo vedomí vesmíru existuje, preto je na vás, aby ste o to požiadali. Od vás závisí, koľko si z tohto dedičstva vyžiadate. Jasnosť cieľa, sila predstavivosti, vizualizácia, sila zámeru a aktívna spoluúčasť sú nevyhnutnými prísadami k tomu, aby sme sa stali majstrami spolutvorby a nie majstrami obmedzovania.

motylka
8. sep 2010

@ruzenkas držím veľmi palce...

kuko5
8. sep 2010

Ahojte,,,xcela som sa spytat,,,nepoznate nejaku spiritualistku zo slovenska? velmi by mi to pomohlo,,,
dakujem,,,

dali4
autor
9. sep 2010

Videli ste tento film ? Je krásny ... kuknite si ho 😉 http://www.pozitivnemyslenie.estranky.sk/clanky...

marianka79
9. sep 2010

@dali4 včera som pozerala film čo si sem dala ako tip Milý Johne no......to akoby moj príbeh bol aj som si poplakala 😢 😔 je krásny odporúčam ho pozriet

marianka79
9. sep 2010

@kuko5 ahoj trochu konkretizuj a koli čomu ju potrebuješ? som moc zvedavá čooooo? 🙂

ruzenkas
9. sep 2010

@motylka Děkuji

Ahojky všem, tak jsem dneska volala dr. a ta mi řekla, že kdyby ty bolesti přetrvávaly, ať zítra přijedu. Takže zítra pojedu. Dneska jsem si vzala lék na bolest a díky němu trochu existuju. Ale co, hlavně když bude zase vše v pořádku 🙂 Když čtu od jiných, jaké mají problémy, to moje ještě jde 🙂
@marianka79 Zákon přitažlivosti opět zafungoval. Včera jsem poprvé napsala dotaz do jednoho pořadu. Na konci relace každý den losují 3 diváky a vylosovali mě 🙂

marianka79
9. sep 2010

@ruzenkas to je super že ta vylosovali aspon vieš že to funguje 😉 ja som v noci vobec nespala od 1:00 som hore mala som more myšlienok a.......aj na teba som myslela ako ti je 😔

ruzenkas
9. sep 2010

@marianka79 Děkuji, že na mě myslíš, i když mi je líto, že nemůžeš spát ☹ Pořád máš nějaké problémy?

marianka79
9. sep 2010

@ruzenkas no tentokrát to bolo osobného charakteru aj som si poplakala no čo už aj táké dni-noci sú ☹

miruska15
9. sep 2010

Ahojte babulky.

marianka79
9. sep 2010

@miruska15 ahoj cica ako sa máš?

marianka79
9. sep 2010

inak ako som sa nemohla uložit do postele v noci tak som začala cvičit lebo ma všetko bolelo tak som si dala pár brušákov bolo asi tak 3 hod a hned mi bolo lepšie 🙂

miruska15
9. sep 2010

@marianka79 Mam sa ok.Len som prepadla Farmarčeniu.Ivanka začala hrat na Nete hru FARMERAMA a dostalo t aj mna.Tak teraz sadim,sklizim.kupujem,predavam no skratka chora.Ako male decko

ruzenkas
9. sep 2010

@marianka79 Teď nevím, co mám na to napsat 😢

miruska15
9. sep 2010

@ruzenkas super a čo si vyhrala?

miruska15
9. sep 2010

@marianka79 že o 3 v noci brušaky.Ty brdo mne sa nechce cez den.Ty si dost aktívna čo satyka športu že?

ruzenkas
9. sep 2010

@miruska15 To přesně nevím, byl záběr kamerou na ceny a říkaly, že mi něco z toho pošlou. Byly tam nějaké knihy...Tak už jen ten fakt, že jsem vyhrála a podle mě to opravdu náhoda nebyla.

miruska15
9. sep 2010

@ruzenkas tak to ano a poteší to:Niekedy je jedno čo vyhraš ide o ten pocit štastia.