Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ruzenkas
9. sep 2010

@miruska15 Přesně tak 🙂

miruska15
9. sep 2010

@ruzenkas a ako ti je? Je to trochu lepšie?

marianka79
9. sep 2010

@ruzenkas ono sa to nejak vyrieši 😉

ruzenkas
9. sep 2010

@marianka79 Jako u Tebe? Mě je to moc líto, že takhle smutníš ☹

ruzenkas
9. sep 2010

@miruska15 Po léku na bolest ano, jinak ne

marianka79
9. sep 2010

@miruska15 no aktívna 😀 radšej by som spala keby som mohla 😉 a i ja hrám tú hru som ale len v prvom leveli 😕

marianka79
9. sep 2010

@ruzenkas no toto sú veci ktoré riešim už hóóóódne dlllllho baby čo sú tu už poznajú čoho sa to týka lepšie povedané koho

ruzenkas
9. sep 2010

@marianka79 Tak to opravdu nevím. ☹

linette
9. sep 2010

anjelickovia pekny dník 😵

@ruzenkas som sa normalne potesila ako som ta tu zbadala 😵 no ked som si precitala ze zajtra ides asi do nemocnice uz som neni tak potesena ☹ ☹ vcera som sa prihovorila anjelickom aby na teba davali pozor a pomahali ti a uzdrovovali a budem ich o to ziadat co najcastejsie, ty si velmi zlate a dobre dievca a zasluzis si vsetko dobre 😵
a tie bolesti to mas este od tych zapal pluc? .. tvoje telicko je velmi naviknute na lieky a vyzera to tak, ze si ich casto ziada 😔

@marianka79 sa trapis moje? .. ☹ co sa stalo, ved si bola tak pekne stastna a pozitivne naladena.. musis sa dostat naspat do toho pocitu stastia ..

@miruska15 ja som hravala taku hovadinu ze ikariam a to v skole na hodine informatiky 😀 .. dlho som sa tam neprihlasila a uz ma to aj vyhodilo 😝

marianka79
9. sep 2010

@linette ahoj no nenazvala by som to trápením ale smutná som z toho čo sa deje ono sa to spraví 😔

linette
9. sep 2010
marianka79
9. sep 2010

lin ale už to trvá velmi dlho ved vieš ako som tu vypisovala moje problémy viem sa s nimi už viac popasovat ako predtým no tam kde sú city je to tažké teraz mi je smutno aj z toho dovodu že som už dlho zavretá doma a nemožem íst von ☹

linette
9. sep 2010

@marianka79 ale neda ti to spat ☹
ozaj bola si v tom noetise ci ako sa to vola co si raz spominala, ze ches ist? ..

marianka79
9. sep 2010

@linette nie nebola nejak som z toho upustila myslím že je to v niečom inom

linette
9. sep 2010

@marianka79 choroba prejde, uzdravenie pride .. 😉 len pekne lezkaj a pot sa vela .. oddychuj hlavne.. a nemoze byt, ze co si doma tak stale rozmyslas nad tym ? ..
ja mam pocit, ze potrebujete sa obaja niekam posunut.. akoby to stalo ..

linette
9. sep 2010

ludia dnes som mala myslienky o nasom spolocnom rande 😉 😵 sa tešíííííííímm 😉 😵

linette
9. sep 2010

@marianka79 si prepojena s nim a ked meni myslienky, vyzarovanie tak ty to citis.. moze to byt?

marianka79
9. sep 2010

@linette ja mám stále naše rande v hlave aj na to som v noci myslela 🙂 😝

marianka79
9. sep 2010

@linette hmm aj mna toto napadlo necítim to čo by som chcela a mala cítit 😒

ruzenkas
9. sep 2010

@linette Já vůbec nevím, od čeho ty bolesti jsou. Mám je od úterka. Právě že já se vždy snažím si brát co nejmíň léky, vždycky se snažím tu bolest nějak vydržet, abych si nebrala léky, ale dneska už to bez nich nešlo ☹ Začínám mít i kašel, takže je možné, že se mi to všechno zase vrátilo. Uvidím, co mi zítra řeknou.

Moc děkuji, jsi mooc hodná, hodně to pro mě znamená.

linette
9. sep 2010

a uz sa mi z toho toci hlava.. ale moze to byt zazitok 😵
http://www.google.sk/images?hl=sk&q=Preikestole...

linette
9. sep 2010

@ruzenkas to moze byt aj prechladnutie.. neviem ake pocasie tam mate, ale tu bola dost zima (vcera som isla do roboty v dvoch trickach, vo svetri, v kabate, na hrdle som mala satku a zima mi bola), a dnes slnko... toto zle pocasie je len na prechladnutie ..
a pijes vela cajikov s medom? .. to je dobre na hrdlo .. a na kasel je asi dobry sipkovy caj ..

linette
9. sep 2010

@marianka79 takze si myslela aj na nieco pozitivne 😉 🙂 😵
a on co citi?

ruzenkas
9. sep 2010

@linette Tak já jsem skoro pořád doma. Jinak čaje se snažím pít co nejvíce. Také piju Aloe vera a snažím se každý den jíst nějaké ovoce, nebo zeleninu

miruska15
9. sep 2010

tak už som zase tu bola som malu zaviest na Tanec.
Marianka ja som už v 6 leveli už som Ovocinar 😀

marianka79
9. sep 2010

@linette hej snažila som mysliet na príjemné veci a aj ma napadlo že si dám tie brušáčiky 😀 yorkinko cvičil so mnou 🙂

linette
9. sep 2010

@ruzenkas potom neviem ☹ ☹ na blizku nemate nejaky lesik, zeby si sa nachvilku nadychala cerstveho vzduchu a trocha sa odreagovala? samozrejme ak prejde horucka a kasel ..
a tieto problemi a bolesti mavas od vtedy co ta operovali alebo mala si ich aj pred operaciou?

miruska15
9. sep 2010

Ach ty chlapy keby vedeli kolko sa nad nimi natrapime tak by nas na rukach nosili.

linette
9. sep 2010

@miruska15 a to hravas na facebooku?

linette
9. sep 2010

chlapy rozmyslaju inak a vsetko beru na lahku vahu .. to my zeny robime vedu zo vsetkeho podla nich ..