Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
11. sep 2010

@linette takže musím ešte skúšat xxxxxxxxx krát

linette
11. sep 2010

@marianka79 a pestovatelka 🙂 😀 😝
jaaaj pomylila som si a kupila som si dvakrat kacice 😝 ze naco su mi .. trva im to moc dlho ..

linette
11. sep 2010

@marianka79 len skusaj ale aj z inych moznosti .. ja som vtedy nestahovavala tu istu moznost, ale o riadok nizsie som skusala a tak...

marianka79
11. sep 2010

strana 666-znamenie 😉

marianka79
11. sep 2010

666 Vedomie zeme: V biblickej Apokalypse je to číslo zvieraťa, niektorí ho spájajú preto so Zlom. Je to ale aj číslo ľudí a života. Uhlík je základ nášho života, a atómy uhlíka majú 6 protónov, 6 neutrónov a 6 elektrónov. Keď vidíš toto číslo, buď opatrný a dávaj pozor hlavne na fyzické udalosti, ktoré sa ti v tomto okamihu ukazujú. Tvoje myšlienky sú akurát nezvážené, až moc zamerané na materiálnu stránku alebo mentálne a emocionálne nevyrovnané. Toto znamenie ti poukazuje, že tvoje myšlienky nie sú jasné a nemáš ich nasledovať. Nechaj ich prejsť.

marianka79
11. sep 2010

ty kokso aj to sedí fakt 😒

linette
11. sep 2010

ludia .. ma napadlo nieco... ja sa uz treti den modlim pre ruzenku aby sa uzdravila a co keby ste sa pridali aj vy? ... bude to silnejsie..
mam aramejsky ocenas od liecitelky, kde som bola, idem ho preskenovat a poslem vam ho do mailu .. suhlasite?

linette
11. sep 2010

@marianka79 to fyzicke sedi 🙄 🙄

motylka
11. sep 2010

@linette jasné, pošli

marianka79
11. sep 2010

@linette ok pošli

motylka
11. sep 2010
https://www.youtube.com/watch?v=RXsH398PTHk

to mám jednu mantru od švagrinky - na očistenie a ochranu

Maha Mrityunjaya Mantra
OM Tryambakam Yajamahe
Sugandhim pushTivaardhanam
Urvaarukamiva Bandhanaat
Mrityormuksheeya Maamritat

ruzenkas
11. sep 2010

@marianka79 Všechny vás zdravím, z nemocnice... ☹

Nikdo neví, co se mnou je a jak mi pomoct...

motylka
11. sep 2010

@ruzenkas veľmi držím palce, nech na to prídu, nech sa máš dobre....

eeevvvkkkaaa
11. sep 2010

môžem vedieť čo je ruženke? som mimo obraz...

ruzenkas
11. sep 2010

@motylka Děkuju, už by to bylo dobré, kdyby na to přišli a taky aby se to dalo dobře léčit 🙂

marianka79
11. sep 2010

@ruzenkas ahoj ruži myslíme na teba drž sa 😔

marianka79
11. sep 2010

@eeevvvkkkaaa klikni si na jej članok

ruzenkas
11. sep 2010

@marianka79 Děkuju, Dneska jsem už plná pozivitních myšlenek a sluníčka, ale včera mi moc dobře nebylo. Navíc, pan docent mi řekl, že pořád nevědí a musí najít ten zdroj infekce a taky jak je na tom můj "kamarád" lymfom, jestli nějak nezaútočil a že mám ty strašné bolesti, tak půjdu na magnetickou rezonanci, protože jinde se jim ukazuje, že jsem v pořádku.

miruska15
11. sep 2010

@ruzenkas ahoj mojko tak ta tam nechali no nevadi nech ta preklepnu.Myslim na teba ☹

miruska15
11. sep 2010

@linette ahoj aj mne pošli.
a Dali tiež farmarči a ake ma meno,

marianka79
11. sep 2010

pozrite aké čísla mi prišli po týchto šestkách hned tieto 😲
222 Označuje začiatok nového cyklu, ktorého druh je daný ďalším trojčíslom, ktoré zbadáš. Znak potvrdenia, že si na správnej ceste, správne konáš a ideš správnym smerom. Pokračuj v tomto smere rozmýšlania.

777 Škola záhad: toto je časť školy, v ktorej nečítaš len knihy o živote, ale naučené aj používaš. Toto číslo ti ukazuje, že si sa naučil lekciu. Je to číslo uznania a ukončenia. Úlohu, ktorú ti dali tvoji duševní sprievodcovia si zvládol.

a aj viem prečo a čo to značí super teším sa že som to pochopila takže.... 🙂

marianka79
11. sep 2010

@ruzenkas uvidíš že prídu na to tvoje telo bojuje a preto tie bolesti a doktori prídu na to a vyliečiš sa uvidíš 😉

linette
11. sep 2010

@ruzenkas poslem aj tebe Aramejsky Otcenas, modli sa ho kazdy den aspon niekolkokrat 😉
myslim na teba a verim, ze bude dobre .. magneticka rezonancia je dobra vec 😉 neboli to, len je to zevraj dost tesne a vydava to zvlastne zvuky som pocula.. a ma teraz napadlo .. nemate v cechach hyperbaricku komoru? .. tu v novych zamkoch jednu mame a raz ukazovali v modrom z neba ako to jedno dievca postavilo z vozika 😵 http://www.hyperbarickakomora.sk/
len sa pekne drz pozitivnych myslienok, si na dobrej ceste 😉
a vies co je brutal na odreagovanie? .. www.farmerama.com .. ja to hram jak zblaznena .. 😀 a co je najlepsie viem sa pri tom odreagovat ..

linette
11. sep 2010

@miruska15 pisala som ti ip ..

ruzenkas
11. sep 2010

@marianka79 Já taky ani v jinou možnost nevěřím 🙂 Teď si projdu peklem, ale vše bude pak ok. Tohle mi jednou řekla paní doktorka: "Projdete si peklem, ale uvidíte, že vše dobře dopadne." Na její slova pořád myslím. 🙂

jonuska
11. sep 2010

aojte holky🙂
já nebudu všedočítat..ale nevím jestli máme andele.-(
na mě se vše poslední dobou sype a sype..zdravý,rodina vše

marianka79
11. sep 2010

@jonuska každý máme troch anjelov 😉 dostaneš ich hned po narodení

miruska15
11. sep 2010

@ruzenkas niekedy si myslim že to peklo je tu na zemi. Ale ak ti idu robit magneticku tak to je dobre aspon zistia čo ti v skutočnosti je.Držkaj sa a piš si s nami dalej 😉

jonuska
11. sep 2010

@marianka79 a kde jsou??andělé??mám 3 děti jsou to ony??celý muj život se točí jen kolem dětí
nemám chvili pro sebe navíc jsme rozvedená ☹
a zdravý?mám pocit že mám uplně vše