Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
17. sep 2009

Linette jasné sme kozorozci nohami na zemi ale hlava v oblakoch... 😉 😀
Adina dakujem ani som nemyslela, zeby som mala dar podat veci tak ako iné, ale dakujem. 🙂 Ja si praveze myslim, ze pisem tak spontanne, ze niektori to mozno vzdy nepochopia co chcem povedat... 😅 😀

mywiel
17. sep 2009

Twinflame presne to citim ako pises, viem o com hovoris. 😵 A zrkadla v zivote mame vsetci, len nie vsetci si to uvedomia, ze je to pre ich dobro, pritahujeme co sme, cize aj takych ludi a situacie. 😉

mywiel
17. sep 2009

No a ta moja spontannost a priamost nie je vzdy spravne pochopena, lebo ja som taky nadcenec a niektori si to mozu vysvetlovat, ako ze sa snazim ich presvedcit, co nie je pravda, lebo viem, ze to nejde, presne ako pisala Twin ze nemozes cloveka posunut tam kde sam este nedospel to je pravda. Ale vsetci tu schopnost mame posunut sa rychlejsie len musime sami chciet. Len slabi ludia co si neveria su ovplivnitelni a na nich zarabaju a zneuzivaju ich doveru napr. sekty. Treba si jednoducho povedat, verim, ze zivot sa o mna postara a na kazdy problém je riesenie a hotovo, mne to vzdy pomohlo aj vo velmi tazkych situaciach aj ked som niekedy mala pochyby, vzdy som si to opakovala, zas bude lepsie a aj bolo. 🙂

adina22
17. sep 2009

myw - chapeme 😉 No castokrat mam pocit,ze si napisala presne to na co myslim,ja by som to lepse nenapisala..premienas valstne moje myslienky do viet 😀 A to si napisala pekne ze verit,z ezivot sa o mna postara..ja som dlho mala pocit, ze stojim na jednom mieste a ze to co by som chcela sa akosi neriesi a tak som si raz vecer povedala, ze odovzdavam svoj problem do ''inych'' ruk 😀 a on sa naozaj pohol 😵

denisocka
17. sep 2009

ahojte ,pekne ste popísali . aj ja mám asi svoje zrkadlo - asi je to moj otec/alebo je to moja povahova kopia? 😅

čo je ale pravda , pred par dnami som sa zamyslela ako sa spravam k manželovi,že hadam zachvílku budem na neho aj alergicka a ja to nechcem . poprosila som o odpustenie,žial len v mysli, najhoršie je to povedat takto priamo 😔 a posielala som mu lasku,predstavovala som si,že nám je tak dobre,ako pred pár rokmi,ked sme sa ozajstne lubili a ludia - už par dni sa teším na neho , proste meni sa to , menim sa ja - mení sa on 😵

ja tiež milujem fotenie,len nemám na to poriadnu mašinu,takže fotím čím sa dá a všetko, ale milujem fotiť nebo. par veci som nahodila tu,tak neviem či vam to pojde http://badoo.com/0146409049/e327748

dali4
autor
17. sep 2009

Ahojte všetci 😵 ... ináč ja som 76 ročník, baran a v čínskom kalendári drak...

twin... ja som mala jeden taký prelomový rok, kedy mi toho strašne veľa došlo, vrátanie chýb, ktoré som celý život robila. Samozrejme že ešte stále robím, tými chybami sa učíme... ale odvtedy si zvyknem tieto zrkadlá všímať. Zakaždým ked myslím alebo sa rozprávam s nejakým človekom, všímam si vlastností ktoré sa mi nepáčia a rozmýšlam či náhodou niečo také aj ja nerobím... Ked áno, priznám si to a idem s tým niečo urobiť. Ten prelomový rok nazývam prelomovým rokom preto, že odvtedy mi nerobí problém si priznať chybu,alebo teda to, aká som... Samozrejme že to neprišlo zo dňa na deň, trvalo to nejaký čas, kým som sa tým, že vela zlého okolo mňa sa vlastne deje kvoli mne, zmierila. 🙂 No musím povedať, že je to super vec, keď ti nejaký človek také zrkadlo nastavuje... Ja neviem či niesom nejaká divná 😀 ale mňa to strašne baví... študovať samú seba 😅

dali4
autor
17. sep 2009

deni... to s manželom je super 🙂 ... A vieš čo je sranda, že toto možme robiť vlastne aj s každým človekom na ktorého už sme alergický, tým alergický prestaneme byť a svet je hneď krajší.
Máš peknú fotečku 😉

bibula
17. sep 2009

denis,mne nende ten odkaz,asi preto,ze tam nie som registr.,ale zase vsade nechcem byt,preto hadzame na fb 😀

dali4
autor
17. sep 2009

Poznám jedného človeka a ten má stále okolo seba tých zrkadiel neúrekom... Ten človek má problémy v rodine, v zamestnaní, stále a dlho a podla toho ako mi to vždy opisuje, stále sa stretáva s tým istým typom človeka, ktorý mu podľa neho ubližuje. Je to také až do očí bijúce, že tý ľudia mu nastavujú zrkadlo. Ja som sa mu to už párkrát snažila, len tak jemne naznačiť, ale ... nič. Jasné že ten človek si to musí sám uvedomiť, ale kedže sa mi často sťažuje, ľutuje sa a trápi, nedá mi to, abysom niečo nepovedala. No nechápe to... asi potrebuje čas a viac kopancov.

bibula
17. sep 2009

no,kedze sme presli na zrkadla ako odrazove sklicka,talze ja zrkadla nemusim-mame iba jedno,asi 40x40 -podla pravidiel a to v kupelni,inac nikde.... 🙂

dali4
autor
17. sep 2009

bibula... aj ja mám jedno v kúpelni, do ktorého sa každé ráno pozriem, usmejem sa na seba a poviem si aká som len super 😀 ... vtedy mávam skvelý deň.
Ináč jedným takým malým zrkadielkom je aj moj syn 😵

adina22
17. sep 2009

to je pravda deti su nase zrkadielka 😉

dali4
autor
17. sep 2009

adi... tak tak. Od detí sa veľakrát máme čo učiť 🙂

mirkaff
17. sep 2009

.ahojte.a to ako poprosim anjela o znamenie,,ako viem ze je to anjel,ze to nije niaky zly duch prevteleny do anjela 🙂 ja mam tiez niake problemy stale s jednym a tym istym clovekom,,ja sa ho stranim a on ako keby stale nieco nepochopil....

mywiel
17. sep 2009

Adina ty si moje dvojca.... 😀 presne odovzdat problém do "vyssich" ruk ty ma chapes 100% asi sme zazili nieco podobné ze? 😉 😵
Ja mam zrkadlo a to je Nobody stale mam pocit, ze pise o mne... 😅 😀 😀 ale nie proste nechcem nikomu nic vnucovat, ale nechapem preco sa musim pred ludmi obhajovat, asi to musim zmenit na sebe, viem co chcem, vzdy som to vedela a to je podstatné, lebo je tolko ludi co po niecom tuzia a ani nevedia po com. 😅 😕

mywiel
17. sep 2009

Holky ja chcem vediet aky som typ podla toho linku co sem dala Denisocka ale dako mi to nejde... 😒
No a nie som typ co hovori v hadankach....neviem to. 😀 😀

adina22
17. sep 2009

myw - je to mozne 😀 Vedela som,ze nieco robim zle a ze sa toho drzm ako kliest a tak som sa toho zbavila a nechala preliecit a ono to funguje 😉 Ktory link si mala na mysli?

deni - vyzera to dobre,len moja anglictina ☹

nobody
17. sep 2009

adina ..maličko mě to baví
teď děláme postprocesing

takový člověk, který učí, je S. Petera

http://www.stanislavpetera.net/fashion/dolce-vi...

ukázka matte paintingu
dělá to obrovský věci s fotkou (obyčejnou)
tak jen pro představu, jak toho budu mít víc (vlastních), tak ukážu ...a jak rád 😀

bibula
17. sep 2009

ved hodis o sebe-to poznas a daj si poslat na mail...potom dostanes odkaz na cesku stranku,.... 😀 kde si precitas o svojom type🙂

bibula
17. sep 2009

no krasne....
urcite uz mas nieco podobne no....tak hod linkos.-)

bibula
17. sep 2009

super,ten polom a ten potok....trochu depresivne,ale pritom krasne 😅

bibula
17. sep 2009

a ta kobyla na malom nema chyby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibula
17. sep 2009

a ta mucha na skle akoby bola na objektive,vyzera to ako z hororu "kruh" 😀

denisocka
17. sep 2009

to su tatry 😉 a lučny konik bez nohy - čakal na nas aby nam mohol pozovať a neodcválal 😀 a ta mucha´- to je na letisku . to su všetko take momentkly z mobilu

denisocka
17. sep 2009

najradšej mam tu prvu fotku - tie vzduchove bubliny z krídla lietadla

teodorka
17. sep 2009

nieco na citanie 🙂 http://www.apz.szm.sk/otazky.htm

denisocka
17. sep 2009

teodorka,kus som si prečitala.hlavne o tej svokre čo bosoruje a dostala som aj odpoved,na čo som ja potrebovala 😉 dík a dobru noc

teodorka
17. sep 2009

vdacne denisocka ...dobru 🙂 🙂