Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
21. sep 2010

anjeliky pekny den teda vecer uz 😵

@ruzenkas vypadas ako modelka na tej foto 😉 si pekne dievca 😉 🙂

@mywiel sledujem tu porodnicu na ktoru si davala link, ci tam nepribudol marek christian .. sice pozeram, ze nemas v pase ake meno by ste chceli .. tak snad dobre si pamatam 😕 cloviecikovi je dobre v tvojom brusku, nema na ponahlo 😉
drzim ti palce a myslim na teba aby vsetko prebehlo v poriadku tak ako si zelas 🙂 😵
to o tom splne som nevedela ..

@shupolienka priblizny cas by som ti lepsie vedela povedat ak by sa kazda vyjadrila kedy by jej to vyhovovalo .. zatial ten cas sme si tri dohadovali ze okolo obeda by mohlo byt .. ivankovi je najlepsie sa vie prisposobit na hocikedy 😉

@terez34 terezka nasa koneeecne si sa nam tu objavila 🙂 🙂 to mi nehovor, ze nevies prist ☹ ☹ ☹ ☹

@miruska15 ani mne nejde F .. a to som akurat sadila ten chmel .. ale ta sutaz bude trvat este .. hadam nekonci tento den ..

linette
21. sep 2010

o co som zase prisla? .. o com pisal dusany? .. asi aj lepsie ze som to nestihla precitat .. 😝

lukinkowa
21. sep 2010

Tak ďakujem za privítanie, veľmi sa tomu teším a hádam sa nebudem hanbiť zapájať sa do rozhovorov 🙂 ani som nevedela , že je toľko "anjelskych" mamičiek, super 😉

ladywitch26
21. sep 2010

@linette spominal nejake zlate tela,co uctievame...o nic podstatne si neprisla 😉

terez, dobru noc. ja sa uz chystam tiez do pelechu, len este pockam na mojho najmensieho anielika, o chvilu by sa mal zobudit a pytat mliecko... 😅

linette
21. sep 2010

@lukinkowa vitam ta aj ja tuto 😉
venujes sa konkretne niecomu alebo tak zhruba vsetkemu? ..

dusany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miruska15
21. sep 2010

@lukinkowa kukla som na tu stranku no na mna je to trošku zložite čitanie ale zaujmave.

linette
21. sep 2010

@dusany nemam nic proti tebe, beriem ta normalne ako cloveka.. 😉 ale mam pocit, ze tato debata tuto neplynie nikam .. my tu baby mame svoje nazory a nerady sa hadame.. na tuto oblast na koniku uz je jedna tema, mozes tam kludne debatovat https://www.modrykonik.sk/forum/tema/viera-nade...
nemysli si, ze ta vyhanam .. to nie.. ale bola by som nerada ak by toto spelo niekam napriklad k zatvoreniu temy alebo tak nejak .. ak aj neveris ale tato tema pomohla mnohym z nas a este stale pomaha... 😵
mozes sem pisat hocikedy ale k teme prosim .. my ak budeme mat potrebu ohladom viery tak tiez napiseme do prislusnej temy .. 😉
radsej nam napis ake mas skusenosti s anjelmi, ci ako dieta si na nich veril, modlil sa ku nim .. a co ta sem privadza k nam? ..

miruska15
21. sep 2010

@linette 😉 😉 😉

lukinkowa
21. sep 2010

@linette z každého rožku trošku..ako som bola na rodičovskej dovolenke, mala som kopu času študovať 🙂 a dostala som aj niekoľko zaujímavých odkazov pre ľudí, no aby ma niektorí nepokladali za blázna, delila som sa s nimi len s najlepšou kamarátkou, ktorú tiež anjely ako takí zaujímajú alebo som ich tlmočila trošku jemnejšie aj medzi ostatných tak, aby si mysleli, že to mám z vlastnej hlavy 😝 🙂 cesta k tomu to dokázať bola zložitá, ale vyšlo akurát vtedy keď som to najmenej čakala.. 😉

@miruska15 ..niektoré rozhovory ti dokážu odpovedať na veľmi veľa tvojich otázok..ale čítam to tam tak na preskáčku, čo ma zaujme, alebo čo práve potrebujem vedieť ..no nezapájam sa , lebo každý ich vníma inak a každý ma vlastný názor, no nedokážu si ho na tej stránke navzájom rešpektovať, ako som si všimla..

ladywitch26
21. sep 2010

@linette nasla som tuto temu len nedavno a postrehla som meno nejakeho ivanka. poznam jedneho, co sa venuje anielom, ale neviem,ci myslime toho isteho. nie je tento nahodou z martina?

linette
21. sep 2010

@ladywitch26 dakujem za objasnenie 😉 este to by chybalo aby sa koly viere ludia aj cez internet hadali .. to uz rovno mozme aj koly rase, narodnosti, .. nie? .. to nepeje nikam .. sme ludia a vsetci sme si rovní !!!

ty mas este take malinkate babatko doma 🙂 sa prednedavnom narodilo .. gratulujem k anjelickovi 😵 😵

ladywitch26
21. sep 2010

@linette dakujem. a anielik skoro doslovne, dala som mu meno po jednom archanielovi 😉

miruska15
21. sep 2010

Dnes bola kamoška u kartarky.Aj ma to trochu vyhecovalo že pojdem aj ja ale nejdem načo.Aj tak sa to neda buducnost zmenit.čo sa ma stat sa stane.

linette
21. sep 2010

@lukinkowa to tak byva, ze nieco velmi chces ale ked na to myslis vkuse to v podstate brzdi a ked to vypustis z hlavy, udeje sa to vtedy ak najmenej caka.. 😉
to mas veru pravdu .. najst ludi, ktori ta pochopia je zlozite.. ja som tiez dlho hladala ale oplatilo sa 😵
a mas aj nejake karty? ..

miruska15
21. sep 2010

@ladywitch26 som si to všimla krasne meno.

miruska15
21. sep 2010

baby idem ja gabat pa pa

ladywitch26
21. sep 2010

@miruska15 musela som nejako vyvazit to prve, materialisticke. to ma po byvalom brankarovi francuzskej futbalovej reprezentacie 😀

linette
21. sep 2010

@ladywitch26 nas ivanko je z blavy .. 😉 aspon tak vieme ..

lukinkowa
21. sep 2010

@linette ..presne si to vystihla 🙂 joj, anjelske karty nemám, veľmi by som ich chcela, keby aj nie na to, na čo sa použiť majú, tak už len z toho dôvodu, že sú neuveriteľne krásne 🙂 🙂 🙂 no dostala som do daru napríklad kyvadlo, ktoré som zatiaľ skúšala len pár krát, lebo cítim sa odpoveďami istejšia, ak ich cítim alebo počujem. no a keď som potrebovala súrne rýchlo v niečom poradiť, vždy som klikla na stránku Andelske karty.cz, ale nie je to ono..chýba ten kontakt ruky. Musím už hajať, ráno chrobáčika do škôlky beriem, ale už teraz sa na vás všetky teším a prajem krásnu noc. 🙂 Hovorí sa, že keď spíme, anjely nám vstupujú do snov a pripravujú nás na ďalšie dni v živote, tak nech sú čo najkrajšie 😉

linette
21. sep 2010

@ladywitch26 ty brdo .. 😅 to si ani nezapamatam, ze po byvalom brankarovi francuzskej futbalovej reprezentacie 😀 ja a sport to je jak silny protipol ..
ale dobre si to skombinovala, dobre to je 😉 ako zahranicne a slovenske dokopy .. to sa mi lubi 😉

linette
21. sep 2010

@miruska15 ten tvoj slovnik 😀 😀
dobru nocku mirusik, dobre sa nam vyspinkaj gazdina 😉 zajtra ta caka vela prace na poly, 😀 😝

linette
21. sep 2010

@miruska15 uz mi ide ide F .. 😎

ladywitch26
21. sep 2010

@linette no moj muz hrava futbal viac nez 20 rokov, tak ci chcem, ci nechcem, tak sport sledovat musim 😀 a tento fabien ma zaujal kvoli tomu, ze bol holohlavy a isty cas randil aj so supermodelkou lindou evangelistou. taky sympos to bol vtedy 😀

linette
21. sep 2010

@lukinkowa aj anjelske sa k tebe dostanu neboj 😉 ja som napriklad tie dostala do daru 😵 a este dve knizky ..
kyvadlo nemam .. som sa este davnejsie pytala liecitelky a ona mi povedala, ze este nieje vhodna doba na kyvadlo .. a zatial to tak aj citim .. zevraj by mi ukazovalo to co chcem ja.. a este na to aby som sa vedela odreagovat potrebujem este cas.. aby kyvadlo mohlo same odpovedat.. casom by som chcela kyvadlo a reiky si spravit.. ak to ma prist pride 😉 ved oni si ma najdu 😅 😉
no tak za mnou do snov chodi kadekto ..
dobru nocku aj tebe, vyspinakjte sa do ruzova 😵 a pekne anjelickovske sny 😵

linette
21. sep 2010

@ladywitch26 velky sportak je tvoj samec teda 😉 20 rokov .. teda ... mne uplne stacilo ked som musela povinne pozerat majstrovstva 😀 a ked dali slovaci gol, tolkááá radost v chlapovi v mojom .. cely ziaril 😀 ja som len na neho cumela, ze dobre ze dieru do plafonu nespravil taku vyskocil 😅

dusany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladywitch26
21. sep 2010

@linette ja som povinne mrzla v dazdi a niekedy aj v snehu niekolko rokov kazdu nedelu, ked mal zapas. 😀

ok, idem, drobec sa uz zobudil na hlad, idem ho nakrmit a ulozit. dobru noc

linette
21. sep 2010

@dusany absolutne som sa nerozhorcila, totalne kludna som ti napisala.. ja som ti len dala radu, ze o com ty tu hovoris patri do inej temy.. tak prepac za usmernenie.. jediny kto sa tu rozhorcuje si ty.. a navyse porusujes pravidla.. necuduj sa ak ta znova vymazu ..
a zacinas byt agresivny.. a prave toho som sa obavala .. narusas tu kludnu diskusiu ..
ja osobne sa nemodlim k zlatu ani k telatu .. ked uz tak sa modlim v duchu alebo nahlas a kedykolvek mam potrebu.. a aby si vedel modlievam sa najcastejsie k anjelom, ale zvyknem obcas aj k Panne Marii aj k Panovi Jezisovi a prihovorim sa aj k Bohu .. a navyse sa teraz modlim kazdy aramejsky otcenas trikrat denne... ked uz sme pri modlidbach vies vobec o aramejskom otcenasovi alebo aj na ten mas vlastne negativum? ..
aj toto uci biblia co robis ty? .. chod radsej na spoved, ulavi sa ti.. po tomto tvojom prispevku ta uz totalne nechapem ..
este jedna podotazka.. odkedy Boh nici? .. a vobec na co by nicil nieco co stvoril? .. a este jednu otazku mam .. preco tak silno veris biblii? ...

linette
21. sep 2010

@ladywitch26 dobru nocku aj tebe s krasnymi snickami 😵