Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ruzenkas
23. sep 2010

@linette Děkuji a je to i v Ústí 🙂 Jsi moc hodná 🙂 já jsem se doktorky ptala, že tam nechci, jestli to je nutné a ona mi řekla, že se na to díval pan docent a že kdyby to nebylo nutné, neposílali by mě tam. Tak nevím.

linette
23. sep 2010

@ruzenkas ale z druhej strany nebude to tvoj prvy retgen a ked si ich uz tolko zvladla zvladnes aj tento 😉 spytaj sa lekarov na tu oxygenoterapiu 😉 mozno to pomoze na volaktory organ a tym padom sa uzdravis cela 🙂
dolezite je, ci ta tam pustia a ked mozes ist tak to vyskusaj 😉 za pokus to stoji 😉

linette
23. sep 2010

@miruska15 ano presne tak ako hovoris 😉
koly cirkvy bolo vela vojen a zla .. a navyse vela veci zakazuju.. a maju aj zakazanu kniznicu pod vatikanom .. by som sa tam tak rada nazrela..
ale podla mna nieje farar ako farar a mnoho fararov to ani nevie co cirkev robi .. 😕

miruska15
23. sep 2010

@linette aj celibat (neviem ako sa to píše) 😀 si vymyslela cirkev

ruzenkas
23. sep 2010

@linette To určitě, pokud to půjde, tak to zkusím. Dostala jsem i hlívu a tu teď nesmím. Ale aloe vera piju každý den 🙂

uskamuska
23. sep 2010

ahojte dosť sa tu popísalo od kedy som tu nebola.Dušany mi dal riadne zabrať, tak som sa stiahla 😖 .Ale som tu.Prajem vám všetkým pekný deň a kto ste chorý, tak skoré uzdravenie 🙂

shupolienka
23. sep 2010

ahojte kuriatka 🙂
no krpcek haja, tak mam trosku casu na seba 😝

@linette ten kurz kreslenia som pozerala uz davnejsie na nete a je to uzasne 😵 chcela by som take nieco absolvovat 😵
pozerala som tu stranku zdravysvet.sk co sem dala marianka, je fakt zaujimava.
Chcem sa opytat ako sa urcuju tie osobne kamene? Podla coho mam vediet ktory je moj? To sa rozhoduje nejako podla znamenia, alebo na co je ten kamen urceny? 😅

shupolienka
23. sep 2010

strasne sa mi paci tento obrazok...ide z neho taky pokoj... 😵 dala som si ho ako pozadie na pc 😵

jery51
23. sep 2010

@shupolienka mám pocit že podla znamenia sa to učruje ja viem, že keďže som ryba tak mám ametyst...a ešte nejaké, no ametyst mám veľmi rada 😉
júúúj však na výstave hádam pokúpim nejaké tie kamienky, aj orgonity by som chcela...

jery51
23. sep 2010

no a je to pravda znížili nám rodičovský príspevok z 256 na 190 eur...o 60 eur... no to je pre ma dosť...pekne a to som ich volila..
no verím, že to ešte neprejde parlamentom....
viem že keď človek myslí , na to ako málo má financií tak ich aj bude mať málo..... no v poslednom čase ma prenasledujú také blbé myšlienky...a nejdú odohnať 😝

linette
23. sep 2010

@ruzenkas mas 111 prispevkov:

111
Tvoje myšlienky sú zamerané na začiatok nového cyklu. Čo chceš robiť alebo zmeniť sa hodí k novej fáze tvojho života.

111 - starostlivo skúmajte vaše myšlienky a ubezpečte sa, že myslíte iba na to, na čo myslieť chcete, nie na to, čo nechcete. Tento číselný rad znamená, že sa pred vami otvárajú nové príležitosti a vaše myšlienky sa rekordnou rýchlosťou stávajú realitou. Tročíslie 111 je ako jasné svetlo blesku, ktorým vás fotograf na okamih oslní. Znamená to, že si vesmír práve vyfotografoval vaše myšlienky a teraz ich vyvoláva do hmotnej podoby. Teší vás, aké myšlienky vesmír zachytil? Pokiaľ nie, zmeňte ich. (Ak máte problémy s ovládaním a sledovaním svojich myšlienok, požiadajte svojich anjelov, aby vám s tým pomohli.)

linette
23. sep 2010

@uskamuska nedaj sa odradit .. nemas dovod.. nech si hovori kto chce co chce, my ta tu mame radi a radi si s tebou piseme 😉

linette
23. sep 2010

@shupolienka mamina kamaratka bola na tom kurze v blave .. neviem ci to bol presne tento na ktory som davala link .. bola tam so synom a ukazovala co kreslila prvy den, co druhy a to bol mega rozdiel 😉 aj ja by som sla ak by to nebolo take drahe ..
ten obrazok je pekny, pripomina mi tak trocha moju luku s mojim stromom, co som vyuzivala v meditaciach

linette
23. sep 2010

@jery51 tebe som aj zabudla odpovedat.. neni som na facebooku ale na farmerama 😉
hej tusim, ze to ide podla znameni .. ale moze byt aj podla ucelu na co ho chceme.. a podla mna horsky krystal a ruzenin je zaklad 😉
a donesiem si aj ja kvet na stretko .. mam taku gumicku na ktorej je ruzovy kvet.. ale nebudem ho mat vo vlasoch ..

shupolienka
23. sep 2010

@jery51 hej znizili, ale tych 256 je vyplacany do 2 rokov dietata, a Kubko bude mat 5.februara 2 takze ja by som mala od februara zase len 164, takze mne to vyhovuje ze tym padom dostanem 190 😝

baby a neviete na akej stranke si mam pozriet kamen podla mojho znamenia?

@linette a kam si das ten kvet? 🙂

jery51
23. sep 2010

@shupolienka
no ale nám by to veru pomohlo ešte dobrého pol roka 😔
som nahnevaná 🙄
aj ja si zoberiem kvietok , no ešte neviem aký, najoblubenejší mám orchideu, no to by bolo asi dosť vtipné prísť s kvetináčom....

shupolienka
23. sep 2010

no vygooglila som nejaku stranku, ale tam je ku kazdemu znameniu vela kamenov. To tak ma byt? 😕 Ja som myslela ze ku kazdemu znameniu je jeden kamen 😅
http://liecivekamene.wordpress.com/2006/12/20/k...

marianka79
23. sep 2010

ahojte anjelinky @miruska tak tvoj mm zabil s tou mafiou
Tiezsom nazoru ze jezis bol liecitel lenze v tej dobe si to nevedeli vysvetlit preco a co sa to deje tak si to ludia vysvetlili po svojom a zo zavisti ho zlikvidovali

shupolienka
23. sep 2010

@jery51 no tak to ti verim ze si nahnevana. Ja by som tiez bola na tvojom mieste 😒 . Kazda koruna je dobra a pomoze 😖
ale zase som rada ze zavedu moznost ze mamicka na rodicovskej dovolenke moze pokojne pracovat bez toho aby o rod.prispevok prisla 😎

marianka79
23. sep 2010

@linette myslim si ze to je znamenie pre teba ked si si to vsimla ty 😉

jery51
23. sep 2010

@shupolienka
no to som rada aj ja... no povedz nie je lepšie zostať doma s dieťaťom a venovať sa mu, ako behať uponáhľaná z práce a báť sa o neho ako mu je bezo mňa??? 😒
a áno tých kameňov má každé znamenie viacej

shupolienka
23. sep 2010

jasne, ja by som brala byt doma, a robit sama na seba co by ma bavilo a hlavne nieco co by ma uzivilo, neviem si predstavit ze pojdem zase do zamestnania pod nejakeho sefa a zazivat stresy 😖

marianka79
23. sep 2010

@jery51 tak si objednaj z vesmiru peniazkymysli na to ze ich mas vela ked budes mysliet na ich nedostatok tak nebudu

jery51
23. sep 2010

@marianka79
toto všetko viem, no hovorím, že nejako ma to blbé podvedomie nechce pustiť....mám čudné myšlienky ...asi to bude tou jeseňou

shupolienka
23. sep 2010

babule ja som si vytlacila dalsi prazdny sek zo stranky secret a dala na chladnicku a napisala na neho sumu 10 000 eur 😀 😀 😀

jery51
23. sep 2010

@shupolienka
no idem skúsiť aj ja asi...a to je jedno akú sumu???

shupolienka
23. sep 2010

ja milujem jesen, ked pocujem to slovo tak sa mi hned vybavi takato nadhera 😵

shupolienka
23. sep 2010

@jery51 jasne, aku len chces 🙂 ja som dala prvu sumu 500 eur 😵 a vyslo to 😵 tak skusam dalej 😀

motylka
23. sep 2010

shupolienka, mne sa tiež páčia farebné listy, stromy...krása 😉
Tých anjelikov prenechávam vám (tých na 5 dní)...

A tiež si myslím, že tí hlavní predstavitelia cirkvi všetkými totálne manipulujú a oháňajú sa Bibliou... prečo je zakázaná knižnica pod Vatikánom? Veľa vecí chcú ututlať, vymýšľajú si vlastné pravidlá....no nič... ja sa veľmi budem snažiť nezaoberať sa už príspevkami od dusany, ale ked ma stále nahnevajú, ako môže mať niekto taký jednostranný pohľad na svet...

a teším sa, že je teplučko a slniečko svieti 🙂
tiež by som sa chcela s vami stretnúť...snáď sa to niekedy podarí 😉

miruska15
23. sep 2010

@shupolienka prave som došla z vonka a kupila som si umely biely tulipán.može to byt koli tym Anjelikom. 😒