Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
24. sep 2010

@miruska15 😲 do egypta? a ty čo nejdeš?

shupolienka
24. sep 2010

@berenika39 to sa stava, ked sem zavita nova dusicka a cita temu od zaciatku, vtedy clovek netusi, ze dotycny uz temu potom nenavstevuje dalej a neprisieva 😅
tak sa nehnevaaaaj 😀

miruska15
24. sep 2010

@marianka79 no isto ja nejdem s malym.Ja budem mat dovču doma.

shupolienka
24. sep 2010

@miruska15 juuj no do Egypta by som sla aj hned 😎. Tento rok sme neboli nikde, co tento uz treti rok sme nikde neboli 😅 aaach tie financie no, sak uz som si ich objednala z vesmiru tych 10 000 eur tak uz bude lepsie 😀 😀 😀

miruska15
24. sep 2010

@shupolienka jaj ako ti ich prajem.Ja som bola minuly rok a tento sa s malym bojim. 😉 To ja by som si tam neodpočinula ved to poznate s malym decom.A chlap chce ist tak nech ide mne je to jedno.

marianka79
24. sep 2010

@peya104 ahoj prepáč že sa pýtam ale som zvedavá osoba ty máš cudzinca muža však? tie mená detí o tom nasvedčujú 🙂 inak vitaj tuná 😉

marianka79
24. sep 2010

@shupolienka ja mám objednaných 100 000€ som náročná? 😅 😕

marianka79
24. sep 2010

@miruska15 ale i to je dobre aspon si oddýchneš ja by som to prijala len... rada by som domček mala a v nom bývala sama a nie takto s mamou a bratom 😒

miruska15
24. sep 2010

@marianka79 😀 😀 😀 😀 vobec niesi naročna. Ale može byt.To by bola aj niaka chalupka.

marianka79
24. sep 2010

baby mnam už aj ja cuckám burčák 😀

shupolienka
24. sep 2010

@marianka79 ale co by si bola narocna 🙂 kazdy ma nejaky svoj sen 😉

ja mam taky, aby sme najskor splatili dlhy nech sa nam lahsie dycha, a potom na nejaku dovolenku k moru 😎
no a rodinny domcek tak to je moj najvacsi sen 😵 ale tak pekne postupne po poriadku sa pomalicky k nemu dopracujeme 😵

marianka79
24. sep 2010

@miruska15 ale v lote je vyše700 000€ tak čo je to oproti tomu 😉

shupolienka
24. sep 2010

baby ja som si tiez uz otvorila biele vinko 😝
to ani nemam pocit ze pijem sama, ked takto piseme hahahah 😀

marianka79
24. sep 2010

@shupolienka
@miruska15 na zdravie tukám o monitor 😀

marianka79
24. sep 2010

@shupolienka miruška nám chutky urobila 😉

shupolienka
24. sep 2010

@marianka79 @miruska15 na zdravieee 😀

marianka79
24. sep 2010

@miruska15 inak tie tenisky sú super stále ich nosím a cítim svalovicu aj na zadku fajne to je 😉

shupolienka
24. sep 2010

@marianka79 no ja som ich pozerala, a vyzeraju zaujimavo 🙂 taku zvlastnu podrazku do obluka, nemate pocit ze v tom stracate stabilitu?
Boze to moje starsie diite sa vkuse rozprava sam so sebou nahlas pri tom ked hra pc 😀 idem ho skontrolovat ze s kym tam tolko vykecava 😀

marianka79
24. sep 2010

niečo zaujímavé o napájaní

Jak funguje napojování na dálku?

Metoda napojování na dálku je skutečně netradiční.
Jak vůbec zkoumám minulé životy?
Každý máme na tomto světě konkrétní úkol.
Jenže, jak přijít na to jaký?
Často se mě lidé ptají, jestli k napojování na dálku potřebuji znát toho člověka osobně?
Musím vědět, kde bydliště nebo datum narození?

Princip je asi takový:
Představte si před sebou obrovský několikapatrový dort, do kterého se nahoře strčí špejle tak, že dosáhne až dolů na talíř.
Každé patro dortu představuje jeden lidský život a bod na špejli místo, kde jsi právě v tuto chvíli.
Dokážu se po této "špejli" posunovat dortem nahoru i dolů, tedy do minulosti i budoucnosti.
Zjistím, kdy k nějaké osudové události (bloku) došlo a mohu také odhadnout, kdy bude zase všechno v pořádku.
Jak to vzniklo a od kdy to vím, to jsem nijak nezkoumal.
Prostě to funguje.

Jak to prakticky funguje?
Nejprve si s tím konkrétním člověkem domluvím určitou dobu, protože nechci vstupovat, kam nesmím, bez jeho vědomí.
To prostě nejde z lidského hlediska, i když prakticky by to asi fungovat mohlo.
Vyhovuje večerní doba.
A toto napojování vyžaduje přeci jenom určité soustředění.
Vypadá to tak, že ležím na zádech a toho člověka si představím.
To trvá jen pár vteřin, protože už v tom mám cvik.
Nemusím znát jeho jméno, místo bydliště, ani datum narození, jak si mnozí myslí.
Stačí mi jen to, že "někde" je a očekává ode mne pomoc.
Energie si k němu najde cestu sama.
Ve chvíli, kdy proběhlo napojení, mohu přejít k další fázi.
To je práce s kyvadlem nebo dalšími věšteckými pomůckami.
Tak zjistím všechny okolnosti vzniku bloku i čas, kdy k tomu došlo.
Současně navrhuji i možnosti řešení.
To je na celém procesu nejsložitější, protože Universum někdy odpověď jen tak dát nechce.
Poznáním budoucnosti se urychluje přítomnost.
Pokud má člověk k něčemu nazrát, nemůže nic ve svém vývoji přeskočit.
Prostě si musí tím vývojem sám projít.
A potom už jen zbývá popsat výsledek celého procesu tomu, kdo se ptá.
To je celé tajemství.
Vždycky vím, když se s konkrétním člověkem spojím, že ke spojení došlo.
Neumím to přesně slovy definovat, ale nějaká teplotní nebo jiná změna tam proběhne, nebo jen ke mně dojde informace, že to tak je.
Vnímání druhé strany je různé.
Každý je jinak citlivý.
Někdo popisuje jemné mrazení, někdo mravenčení nebo teplo.
Někdo ale také nemusí vnímat vůbec nic.
To není chyba.
Prostě jeho vnímání není těmto druhům energie přizpůsobeno.
Nemusí nic cítit, přesto k napojení došlo.
Napojuji se zásadně na lidi, kteří mají nějaký problém, postupuji přesně podle daného klíče.
Ze zvědavosti, že by třeba jen někoho zajímalo, kým byl v minulých životech, napojování nedělám.
Je to půda poměrně nejistá a není-li skutečně vážný důvod, nechodím tam.

marianka79
24. sep 2010

@shupolienka no prvýkrát som sa v nich potkýnala a skoro spadla ale v tom to je že musíš udržat rovnováhu a pri rýchlej chodzi je to super posilovanie dnes som sa pri chodzi chytila za zadok a cítila som ako mi pracujú svaly no super

miruska15
24. sep 2010

@shupolienka sa naučiš v tom chodit.Idem maleho uložit už je nervny.

marianka79
24. sep 2010

baby práve som našla podobný príbeh a problém čo prežívam ja tak to určite nie je náhoda ale čo s tým ☹

toto je on

Už sa dlho trápim kôli tomu, že nemám štastie na partnera ktorý chce deti a spoločný život. Nejak sa mi to vyhýba a pritom už po tom túžim niekoľko rokov, tento rok oslávim 33. narodeniny. Mám priateľa, ktorého milujem, ale už rok je vzťah na pokraji rozchodu kôli tomu, že mi neverí a já mu nedokážem vysvetliť, že som verný partner. Jeho nedôvera vznikla na začiatku vzťahu, z nedostatku komunikácie, okrem toho je to vzťah na diaľku, ale nikdy som si nebola viac istá tým, že práve s týmto človekom chcem zdieľať spoločný život! Stále sa rozchádzame, ale v ten moment, keď to riešime, som úplne zúfalá a neviem sa ztotožniť s myšlienkou, že už spolu nebudeme. Navzájom sa veľmi milujeme a sme na sebe hrozne citovo závislí, ale jeho myslenie neviem zmeniť a vzájomne sa trápime! Som z toho všetkého zúfalá a unavená, ale snažím sa ukľudniť myšlienkou, že všetko príde, len si musím počkať a nebyť urputná.
541

marianka79
24. sep 2010

@miruska15 dýchni nanho burčák a zaspí jak lusk 😀

shupolienka
24. sep 2010

juj to by boli tenisky presne pre mna 🙂 potrebujem spevnit 😵

marianka79
24. sep 2010

Kyvadlo

Kyvadlem rozumíme jakýkoliv předmět zavěšený na niti nebo na řetízku.

Ideální je, váží-li kyvadlo alespoň 25 gramů.

Ovšem na druhé straně nesmí být ani příliš těžký, to byste ruku příliš unavovali.

V poslední době jsem nahradila již vysloužilý rybářský splávek za ocelový (od astrologa Emila Havelky).

U práci s kyvadlem je především důležitá komunikace, na které se spolu domluvíte.

Kyvadlo ovládá bezpečně dva druhy pohybu - v kruhu nebo po linii.

Záleží na vaší domluvě, který pohyb bude co znamenat.

Nikdy byste neměli ovládat pohyb kyvadla vlastní myslí, přát si, aby se točil nebo naopak kýval.

Energie by měla proudit skrz vaše tělo naprosto nenásilně.

Další pohyby jsou v kruhu po nebo proti směru hodinových ručiček.

Kyvadlo používám, potřebuji-li zjistit detaily časové, prostorové, ale i naprosto jiné.

Slouží mi především při zjišťování složitých okolností minulých životů.

marianka79
24. sep 2010

@shupolienka v deichmane ich majú za 49€ 😉

marianka79
24. sep 2010

takže ja si určím či ano bude linia alebo nie?

peya104
24. sep 2010

@berenika39 jasne, ved možes , kedy chces, čo chces... 😵

miruska15
24. sep 2010

@marianka79 mne to pride že to je zvyk a strach s toho že si už nenajde partnera.Ja som tiež taketo pocity preživala.Ked len jeden chce tak to fungovat nebude musia chciet obaja.

peya104
24. sep 2010

@marianka79 tak dakujem tak vítam tu teda 🙂 veru moj muž je zo sri lanky 😎