Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
24. sep 2010

poslala som prispevok sama sebe.žeby burčak učinkoval 😀

marianka79
24. sep 2010

@motylka hej ráno je mudrejšie večera ale viac ma serie to, že som mojmu ex dala najavo že som nerva ☹ a može to použit proti mne

miruska15
24. sep 2010

@marianka79 musiš chod.ak to nepraviš teraz už to neurobiš.Kažem ti niečo čo nerobim ja nerob taku chybu ako ja.

miruska15
24. sep 2010

@marianka79 už to nevratiš spat.netrap sa možeš aj jemu zajtra zavolat a vysvetlit si to.

marianka79
24. sep 2010

@miruska15 vybuchneš to hej ale neničíš tým rodinu ja som ju patkovi rozbila a nie je nič horšie ked mi dá otázku Prečo???

marianka79
24. sep 2010

fúúúj pes sa tu vygrcal 😖

miruska15
24. sep 2010

@marianka79 no s tym musiš ratat.Ale ked bude starši tak pochopi.MOžno.Neviem vieš robime chyby aj ja mam za sebou všeliake a niesom na ne pyšna a viem že raz sa mi to vrati.To je život

miruska15
24. sep 2010

@marianka79 😒 😀 😝 😝

marianka79
24. sep 2010

@miruska15 mne sa to už vracia ☹

marianka79
24. sep 2010

som mala práve rozhovor s patkom 😔

shupolienka
24. sep 2010

@marianka79 juuuj co to tu citam? 😕 tak skoro sa naplnilo to znamenie ? ☹
to ma mrzi, ze sa zle citis, ale nezabudaj ze vsetko zle je na nieco dobre, niekedy to neni dobre dusit v sebe, a potrebujes to dostat zo seba von, proste si to v tej danej situacii tak citila, nesmies si to vycitat, to ze sa to udialo pred Patkom, tak to ti verim ze ta to mrzi, my sa niekedy s drahym tiez neovladneme a hadame sa pre detmi ☹ ja si tiez uvedomujem ze to neni dobre, ale tak sa ucime. A ako inak by sme pochopili ze to neni dobre? No tak ze sa udeje to zle. Ako v tej knizke co som sem dnes davala o tej malej dusicke
Treba len detom stale opakovat ze ich lubime aj napriek tomu ze sa dospeli hadaju medzi sebou.

miruska15
24. sep 2010

@marianka79 to je dobre.Patko je to najdoležitejšie.To neni rozhovor sem mžme pokecat potom ked budeme sami.pridi aj s malym.

marianka79
24. sep 2010

@shupolienka som mu to vysvetlila a polubila vybozkávala a on zlatý že ved sa nič nestalo

shupolienka
24. sep 2010

@marianka79 no vidis 😵 neboj vsetko bude dobre 😵

miruska15
24. sep 2010

http://www.hotelpermon.sk/ubytovanie/http://www...
tuto chceme ist je tam ževrak krasne

marianka79
24. sep 2010

@miruska15 nič mi neukázalo

marianka79
24. sep 2010

@shupolienka pýtala som sa ho čo ho urobí štastným a on že to aby ste sa s tatinom spojili

a ked som mu vravela že čo by som dala za to keby sme mali domček a on že čo by som ja dal za to keby si bola zase s tatinom ☹ 😔

miruska15
24. sep 2010

@marianka79 vobec nič lebo mne ano

marianka79
24. sep 2010

@miruska15 stránka nebola nájdená ☹

shupolienka
24. sep 2010

@marianka79 taketo iste rozhovory som mala ja s Petkom ☹ ze preco uz nejsom s tatinom, ze on by to strasne chcel a tak, to ked mal taku slabu chvilku, ked sa vratil od ex prave, a bol na neho mily ☹
tak som mu to musela nejako vysvetlovat, ze sme si proste s tatinom nerozumeli a tak, no je to tazke ti verim, presla som si tym ☹ ale to ho prejde neboj. Ako casto chodi Patko k nemu?

shupolienka
24. sep 2010

@miruska15 jeeej do toho hotela sme mali ist s drahym 😵 je tam zevraj fakt nadherne, no nevyslo nam to 😖 hold zase co ine ako peniaze chybali 😅 a potom som bola s nasimi na tom ranci tak aj uz ani nebolo kedy tam ist...lebo drahemu potom dovolenku nedali a tak..no nist nabuduce 😝

marianka79
24. sep 2010

@shupolienka kedy len chce nemá upravený styk s ním

marianka79
24. sep 2010

idem ja do hajan lebo už oči štípu a trochu popremýšlam o sebe 😖

ivanko8
25. sep 2010

Zdravím Anjelinky! Dnes, teda včera od rána do pol druhej v noci som bol na Noci výskumníka v Blave v nákupnom centre Avión. Kým ste si Vy popíjali burčiačik, ja som debatil s mnohými ľuďmi a hlavne množstvom detí o jednom našom výskume - ako učíme programy hrať futbal. Už poobede som cítil viečka ťažké ako rolety a teraz, keď som konečne prišiel domov, nemôžem zaspať. Tak čítam koníka.

ivanko8
25. sep 2010

@marianka79 s kyvadlom nepracujem, ale viackrát som čítal, že odpovede sa nastavujú takto: Po uvoľnení sa, sústredení sa na prácu s kyvadlom a odskúšaní si práce s ním, povieme kyvadlu, nech nám ukáže odpoveď ÁNO a potom ho požiadame, nech nám ukáže odpoveď NIE. Ak sú to dva dostatočne odlišné spôsoby kývania sa, tak sa môžeme pýtať. Inak si kyvadlovanie necháme na inokedy. Odporúča sa ešte si nechať ukázať aj odpoveď NEVIEM (čo tiež môže znamenať, že kyvadlo nechce alebo nemôže na príslušnú otázku odpovedať) a tu môžeme akceptovať aj nekývanie sa, ale vždy to musí byť dostatočne odlišné od prvých dvoch.

ivanko8
25. sep 2010

@marianka79 ešte som Ti chcel odpovedať na ten príspevok, kde píšeš o žene, ktorej muž neverí.
Ty už (ako Ťa poznám 😉 ) vieš, že jediný spôsob, ako zmeniť čokoľvek na tom druhom, je zmeniť sám seba. Tá žena sa musí prestať trápiť a začať si dôverovať sama. Len to zobudí dôveru v jej partnerovi. (A to nespomínam zákon príťažlivosti... 😀 )

A o tom, ako Ti Anjeli predpovedali, že príde konflikt. Anjeli už vedeli, že nastane a informovali Ťa, aby si čo najskôr pochopila, že musel nastať. (V tej situáci a súčasnom rozpoložení.) A preto sa zbytočne netrápila, nehanbila a neobviňovala sa, lebo si tým len zakladáš na intenzívnejšie opakovanie konfliktu, o ktorom budeš zasa vedieť povedať len toľko, že si ho nechcela. Namiesto toho sa s tým snaž vyrovnať a nájsť čo najskôr vnútorný pokoj (vidíš ako krásne Ti s tým Paťko pomohol), aby si mohla objaviť v sebe príčiny toho konfliktu a napraviť ich. Veď vieš, že neriešený problém nemá dôvod prestať sa opakovať.

Prepáč za tie mentorské reči, ale po tom včerajšku... 😖 😝

uskamuska
25. sep 2010

dobré ránko všetkým 🙂

uskamuska
25. sep 2010

@marianka79 ahoj Marianka ak mi dovolíš tak ti niečo napíšem.Keď som sa rozhodla pred niekoľkými rokmi odísť od svojho bývalého nevedela som, čo ma čaká.Mala som veľmi zlé obdobie, lebo nás napádal.Neviem úplne tvoje dôvody nezhôd ale ty sama musíš vedieť prečo sú a prečo si sa tak rozhodla.Len ti chcem povedať, že si musíš viacej veriť a stáť za svojimi rozhodnutiami.Moje deti mi dávali také isté otázky prečo nie sme s taťom a viem, že keby som podľahla u nás by to bolo ešte horšie.Tak hlavu hore si veľmi zlatá a milá osôbka.Aspoň na mňa tak pôsobíš. 🙂 A nezabudni sme na ceste ktorou sa učíme ísť 😵 A sme len ľudia 😀

marianka79
25. sep 2010

@ivanko8 @uskamuska dakujem vam uz mi je o nieco lepsie ideme na zahradu varit kotlikovy gulas tak si myslim ze najlepsie mi bude na vzduchu vecer sa vam ozvem papa zatial

Som velmi rada ze tu ste velmi velmi 😵