Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
25. sep 2010

ahojte babule...nepozerali ste včera fil Na krídlach vážky??? booože ja som ručala ako malé decko 😅
bol krásny...

jery51
25. sep 2010

@marianka79
mi je luto za tie nehody s ex, no neboj ako aj babule napísali všetko zlé je na niečo dobré....a vedz , že pomocou anjelov a vecí čo už dávno vieš to zoberieš úplne inak ako keby si o tom nevedela... všetko nás má niekde posunúť... chápem ťa musí to byť ťažké.....
ja som takisto výbušná....počuť ma až k trtím susedom kolkokrát no mne sa neskutočne ulaví 😅

marianka79
25. sep 2010

@jery51 to faakt bol?juj toje krásny film 😵

jery51
25. sep 2010

@marianka79 hej na jojke tuším... je krásny a bavia ma filmy o živote po živote...no tých je málo

jery51
25. sep 2010

baby mne tie šeky z tej stránky secret nejdú stiahnuť ☹

jery51
25. sep 2010
marianka79
25. sep 2010

13,30-15,00 Ľudské vedomie, jeho elektromagnetická povaha – Aury toto by sme mohli stihnút 😕

marianka79
25. sep 2010

16,30-18,00 Vysielanie liečivej božskej energie pre Vás všetkých zúčastnených pomocou Anjelov,
archanjelov, Nanebovzatých majstrov.

aj toto je cool

peya104
25. sep 2010

@jery51 to vobec nevadí urob si vlastný svoj.... 😵 so svojou fantáziou, enrgiou a tužbou... : 😎

peya104
25. sep 2010

alebo 1.10 od 12-13.30 duchovna príčina chorob. blby čas, fakt blby..ale može to byt fajn porozumenie toho, že povodcom našich chorob je naša mysel. 🙂

shupolienka
25. sep 2010

ahojte babule
no to je super ze ste nasli program, boooze kazdy den je nieco zaujimave, nemozme tam byt tri dni nonstop ? 😀

pe3nka82
25. sep 2010

ahojte anjelinky a anjelik Ivanko 🙂 dlhšie som sa tu neozvala, ale čítam vás poctivo... a vždy mi je ľahšie na duši, keď si vás prelistujem 😉 @shupolienka ak môžem poprosiť, ak si ešte nenašla tretiu osôbku na anjelikov pošli ich ku mne.... ďakujem...
pripájam pár foto z návštevy stovežatej Prahy.. bolo tam úžasne, ale to hlavne preto, že som tam bola s ľuďmi, ktorých nadovšetko milujem...

miruska15
25. sep 2010

@pe3nka82 jaj Prahu milujem išla by som hned ☹

pe3nka82
25. sep 2010

@miruska15 Miruš ja som bola prvý krát a tiež som si ju zamilovala... 🙂

miruska15
25. sep 2010

@pe3nka82 ja som bola ako dieta a minuly rok sme boli no krasa.Dycha tolkou historiou proste je krasna rozmyšlame že by sme šli zase.

pe3nka82
25. sep 2010

joooj veru, historia si tam spravila svoje sídlo.. 🙂) mňa očarila hlavne Malá Strana.. mala som pocit ako by sa tam zastavil čas

shupolienka
25. sep 2010

@pe3nka82 ahoj, jasne tak posielam aj tebe anjelikov zajtra.
Ja som bola dva krat v Prahe tak na kratucko a som bola fakt ocarena 😵

peya104
26. sep 2010

@shupolienka kedy dadi ideš presne? aj s kubinom? či ako?

shupolienka
26. sep 2010

@peya104 ahoj, myslis na tu vystavu? no ja budem musiet ist uz nejak rano alebo doobeda, nech dam maleho spat cca okolo jedenastej u mami na cernyske a potom sup sup do incheby. Idem aj s detmi 🙂
Len drahemu som to dnes spominala asi uz treti krat, a mi oznamil ze je fakt "nadseny" ze idem akurat 2.10 kedy tu budeme mat v Stupave dni zela 😖.

peya104
26. sep 2010

@shupolienka no tak aj ja ich vyspím a uvidim, prišla by som..no tje dni zelá, nadrbana tlačenica ..

ladywitch26
26. sep 2010

@shupolienka kedy mi to posielas tych anielov? aby som nezabudla

shupolienka
26. sep 2010

@ladywitch26 @miruska15 @pe3nka82 tak dnes vecer o 21:30 k vam posielam anjelov, ktorí k vam pridu v utorok presne o 21:30 takze dovtedy je treba si nachystat jedno jablko, jednu bielu sviecku ktora by mala horiet cca 20 hodin, jednu obalku s troma zelaniami a jeden biely kvet 😵

ladywitch26
26. sep 2010

@shupolienka dakujeeem.
este taka technicka otazka. 21.30 slovenskeho casu? lebo my tu mame o hodinu menej, ci ich mam teda 20.30 nasho casu vitat

shupolienka
26. sep 2010

@ladywitch26 no myslim si ze sa rata miestny cas, kam maju anjelikovia prist 😉 takze sa drz normalne vaseho casu ked budete mat vy tam 21:30 😉

jonuska
26. sep 2010

ahojte andělky
já mám chřipku tak ležím až ted jem se dostala sem🙂

jonuska
26. sep 2010

uskamuska...a jak jsi to sama zvládla tehdy,???
já mám pocit že je to čím dál horší...jsme sama s dětma..a nevím chlapi jsdou takový zbabělci..zaleknu se 3 dětí myslím že už nemám šanci

navíc ex mi tento měsíc nezaplatil už vubec nic..a už se neozve vuibec.-(

uskamuska
27. sep 2010

@jonuska ahoj.Nuž bolo to veľmi ťažké hlavne vydržať a nepoddať sa,lebo robil všetko preto aby som sa vratila ale on nam ubližoval teda mne a dcerke.Syna zbožňoval a dcerku od narodenia odcudzoval.No ja som vtedy mala dve deti a dokonca aj ked sa vyhrážal že mi unesie syna tak som ho musela tajiť a meniť škôlku ☹ No a peniaze mi stále nedáva tak ako by mal má určené len 80€ na dve deti ale ani tie nedáva alebo dá ako chce 😠 Vieš ja som vždy túžila aby ma mal niekto naozaj rád tak veľmi som tomu verila až sa to naozaj stalo.Som druhý krát vydatá a máme dievčatko14mes.Začni veriť a uvidíš príde ten pravý on na teba čaká.Viem,že tri deti zvládnuť finančne je dosť náročné.Ohľadom penazí skús ísť naňho cez exekútora.Neviem síce prečo ti ich nedáva,či je nezamestnaný.

linette
27. sep 2010

@mywiel veľkáááá gratulacia k babatku 😵 😵 😵 😵 aby bol maly vzdycky zdravucky, stastny, dobrucky a robil ti len radost 😵 😵
ta fotka je super, hodi sa vam to 😉 🙂 😵
aky bol porod?

linette
27. sep 2010

bambulky inak dobre ranko prajem 😵 a vitam zaroven nove tvare 🙂
normalne nestiham reagovat .. si vas musim docitat ..

baby kto kazdy pridete na stretko?? 🙂 🙂

linette
27. sep 2010

@peya104 vitaj 🙂
ak som dobre precitala ty sa venujes hinduizmu 😉 .. mna tiez laka 😉 aj cela india 😎 .. a ovladas aj ten jazyk predpokladam ??