Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
27. sep 2010

@linette no ved to už by sme to mali nejak skonkretizovat a každá napísat kedy sa zvítame a kde

marianka79
27. sep 2010

ja som v blave o 12 13 hod

linette
27. sep 2010

@marianka79 ja sa na vas uz velmi tesiiiiim 😵
ozaj a potom si niekde sadneme alebo pojdeme hned domov?

linette
27. sep 2010

@slavik ty si tiez spominala, ze vies prist na stretko ak si dobre pamatam, ze? 🙂 😉 .. kedy ti to vyhovuje, aky cas?

marianka79
27. sep 2010

@linette aj ja no na kavičku pojdeme len asi psa neberiem ked niekam pojdeme lebo neviem či do avionu možu psy tak nechcem príst o posedenie s vami koli psovi niekedy inokedy 🙂

linette
27. sep 2010

@marianka79 ja blavu moc nepoznam tak neviem kde su super kaviarnicky.. avion nieje v starom meste?

marianka79
27. sep 2010

@linette slavik býva tu blízko mna a vieš že sa mi o nej snívalo??? 😕 to je sila že si práve ju spomenula
škoda že som ju ešte nestretla

marianka79
27. sep 2010

@linette ten je pri inchebe si myslím že sa to tak volá aspon 😅

linette
27. sep 2010

raz som si vypisala ktore dievcata sa hlasili, ze by prisli ..
ja, marianka, dali, mirus, jery, shupolienka sme iste, ze?
terez chcela ale nevie, dalej spominala este alfomilka a slavik .. tieto mam poznacene

marianka79
27. sep 2010

aha tak nevolá sa tak

linette
27. sep 2010

@marianka79 ja v tom mam misung .. som bola v ikey a blizko je tiez volaco .. 😀 okrem letiska..

marianka79
27. sep 2010

@linette aj certica nie?

marianka79
27. sep 2010

aupark je tam 😉

linette
27. sep 2010

aha tak sa mi dobre zdala, ze aupartk je v starom meste 😅

linette
27. sep 2010

@marianka79 avion teda ...
dneska si hladam kolecko 😀 😀

marianka79
27. sep 2010

nie aupark je pri inchebe 😉

linette
27. sep 2010

certica nevie na isto .. take na polovicu .. ale dufam, ze pride..

marianka79
27. sep 2010

@linette 😀

marianka79
27. sep 2010

oki ja idem papa lin dnes mám nočnu tak si idem pospinkat 🙂

marianka79
27. sep 2010

inak možno prídem aj s tou mojou susedou neviem či može opýtam sa jej júúúj a pojdem sa k nej vymasírovat ona má aj reiky tušim 😵

linette
27. sep 2010

@marianka79 dobru noc ti teda prajem 😎 ja som dnes nic moc nespala .. hrozna noc .. a este do mesta musim.. sa mi nechce ..

uskamuska
27. sep 2010

mywiel aj ja sa pripájam ku gratulácii a prajem všetičko dobré 😉 veľa zdravia a lásky 🙂

miruska15
27. sep 2010

Ahojte hviezdy 😀 Ja mam za sbou rušnu noc maly nič nenaspal začinaju mu sopliky tak mam rados 😀 t.Ive sa to vratilo aj do uška jej to udrelo no konec ake mam nervy.Ja pre tieto choroby zimu neznašam.A už to začina ☹

uskamuska
27. sep 2010

@marianka79 ja sa ním už tak netrápim áno nedáva mi peniaze ale jemu sa to vráti samo bez toho aby som to chcela u nás je horšie a pre čo sa deti trápia je skôr to,že od marca ho videli iba raz.Povedal deťom,že pre dve hodiny cestovania sa mu neoplatí vidieť ich 20 minút a tak nechodí.A vraj na vine som ja lebo mu ich nedám.A áno nedám mu ich, lebo sú alkoholici a už sa im dosť naubližovali.Žijem iný život.Lepší a krajší 🙂 A nikdy to ľutovať nebudem 🙂 A preto hlavu hore všetky ,čo sa trápite.Treba veriť.Naozaj ja som verila a som šťastná 🙂

uskamuska
27. sep 2010

aj ja by som chcela ísť do Bratislavy ☹ Možno o rok ☹ ☹

uskamuska
27. sep 2010

keď som pracovala v Bratislave, tak sme chodievali na takéto výstavy a prednášky, lebo som pracovala v duchovnej čajovni bola to prenádherná práca 🙂 Volala sa čajovňa Sophia 🙂

miruska15
27. sep 2010

@uskamuska s košic to je fakt daleko. ☹

miruska15
27. sep 2010

@uskamuska pekne detičky 🙂

marianka79
27. sep 2010

miruska15 jeje 1111prispevkov ja nejak nemozem zaspat a teraz mi volal ex ze si pride pre patka tak som dospala a yorki sa tu na mna tlaci som ho vyhnala k noham tam nech lehni a ni mne pri hlave

@uskamuska tie deti to pochopia neskor mne pato dava take otazky ze mu musim opatrno odpovedat je velmi citlivy a na neho to zle vplyva ten rozvod stale nas ma za manzelov

marianka79
27. sep 2010

@miruska15 .......a uz to zacina....... Nie nie tymto si privolas