Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
27. sep 2010

prave mi prisli dalsie tri dvojecky 😵

miruska15
27. sep 2010

@marianka79 ja viem ale je to tak.Včera sme boli na vylete.A večer už bolo po zabave.Mne pride že sa nemožem z ničoho tešit hned mi to niečo prekazí.

miruska15
27. sep 2010

sme na str.696 to č. neznašam.Osobne dovody 😠

marianka79
27. sep 2010

ja som predvcerom umyvala psa vonku v sude lebo bol od blata tak aspon packy a brusko a jedna zenska jejeje ved vam skape ten pes no mna ide roztrhat ked take pocujem som jej odpovedala a preco by mal neskape urcite kukala jak puk na mna ze co som si dovolila 😀 ........... a ked prsi a chodi po vonku tiez je cely mokry no nie? Jajjaj preco kazdy mysli len na to zle alebo kychnem si a mama hned ze budem chora ked kycham a potom je urazena ked jej poviem co si o tom myslim co mi vravi 😖

uskamuska
27. sep 2010

baby ako vám chodia tie znamenia myslím tie čísla?Ako mám vedieť či mi chodia znamenia?

uskamuska
27. sep 2010

a ešte potrebujem pomoc, keď chcem v jednom príspevku napísať viacerým ,ako to mám urobiť?Neviem dať vaše mená, aby mi to ukázalo modrým a tak musím viac krát odosielať ☹

marianka79
27. sep 2010

@miruska ja aj okolie sme malemu privolavali nechtiac choroby ja som to pochopila ale oni si nedali povedat uz pred 10timi rokmi som verila ze si vsetko privolavame ale teraz uz je to ok uz s nimi nebyva pato tak casto len este mama to musi pochopit

marianka79
27. sep 2010

@uskamuska to musi prist spontanne a nie nasilu ja nad niecim premyslam a zrazu akoby mi niekto posepkal...pozri sa tam na to auto na ten bilboard atd atd....a ja kuknem a zrazu tam cislo alebo napis ako ten moj konflikt fuuu ale je to za mnou

marianka79
27. sep 2010

@uskamuska normal napis@ a potom meno alebo klikni na odpovedz

uskamuska
27. sep 2010

@marianka79 ďakujem myslím,že som im nevenovala pozornosť ☹

marianka79
27. sep 2010

@uskamuska v pohode ja som tie cisla vnimala odjaziva a bolo mi to divne hlavne 00:00 to som vidala casto a cudovala som sa tomu len som nevedela preco???az potom som pochopila ze to sa anjeli pokusali o kontakt so mnou a podarilo sa im to 😵

shupolienka
27. sep 2010

ahojte 😎
mywiel gratulujem k babatku 😵 nech je zdravucke 😵

ano Aupark je pri Inchebe kde bude vystava, presnejsie nie v starom meste ale na opacnej strane brehu dunaja v "betonovej dzungli" zvanej Petrzalka 😀

@marianka79 do auparku mozes ist aj s hafanom 😉 takze kavicku nemusis vynechat 😎

@linette doplnam este zoznam o peyu104 ona ide tiez, sice neviem ci stiha zaciatok stretka, lebo musi dat hajat deturence, ale viem ze urcite pride
🙂

peya104
27. sep 2010

ou milá sista, hinduizmus bol vlastne jeden z odrazových mostíkov mojej "duchovnej cesty" moc moderný názor.všetky jeho odvetvia,odnože, dynamika, kolorita, priestorovost mi vlastne otovorila dvere do vesmíru ..či makro or mikro. 😵
indiu jasne že milujem teda.moc, jazyk neovládam ak teda tak mantry dáke anko. 😎 a teba konkretne čo bavi?

peya104
27. sep 2010

toto bolo pre linette🙂 mi to ušlo hahha,

peya104
27. sep 2010

@marianka79 alebo rychlo si daj ponožky lebo nachladneš,alebo TO nestihnem....atc...myslou porjektuju vlastnu a bohužial ovlplyvnuju buducnost iných..

jery51
27. sep 2010

ahojte tak už sa dohovárajú presné hodiny???
ja dojdem aj s kamoškou, ešte sa musím poriadne dohodnúť s ňou, ale už som pozerala, mala by som byť už okolo 10:45 h no čo je horšie posledný bus mi ide už O piatej poobede takže nestihnem tú prednášku o anjelikoch ☹

uskamuska
27. sep 2010

@marianka79 môžem sa ťa niečo spýtať?Tie znamenia môžu byť aj v podobe pavúkov?Ja sa ich totižto veľmi bojím a môj manžel mi povedal,že by som mala byť šťastná, lebo mám vždy takú predtuchu, keď sa má objaviť veľký pavúk, tak ja sa tam vždy vtedy pozriem.Včera večer som ho videla na stene bol obrovský tučný s dlhými nohami a ja som ho videla po tme. Nechápem ako ich vidím v tej tme ale vidím ich.A vždy vicítim keď mám byť dlhšie hore a vtedy ho zbadám už som sa tomu sama čudovala aké je to čudné 😒 Len sa mi nesmej možno si namýšľam 😵

marianka79
27. sep 2010

@uskamuska no tak to neviem zrejme máš takú silnu intuíciu že vycítiš ich prítomnost alebo si s teba anjelici utahujú vedia čoho sa bojíš tak ti to pošepkajú aby si a tam pozrela 😉 aj oni majú zmysel pre humor a aj nás všelijako skúšaju mne ked sa niečo také stane tak im poviem nech si zo mna neutahujú napr. išla som si odfotit kvietok tolko som sa štelovala a ked som cvakla tak zrovna zafúkalo takže fotka rozmazaná tak som ich poprosila aby si nerobili srandu a nechali ma to odfotit 😉 .....a nehali 🙂

linette
27. sep 2010

@peya104 ja som mala aj mam plno otazok a na mnohe z nich nachadzam odpovede v hinduizme .. ked som si precitala hnutie hare krishna tak veria v podobne co ja az na nejake rozdiely .. tiez mantry nemam co dodat.. ked si neaku pustim ucinkuje takmer okamzite.. alebo ked napriklad neviem na nieco prist a zacnem si pospevovat (aj ked total falosne 😀 ) napriklad om asato ma .. tak na to do par minut pridem .. lubi sa mi v indii chram jednoty, tam je taky par, ktory dava energiu deeksha, u nas v meste je aj taky kurz..
inak ani neviem vysvetlit preco ale taha ma ten smer.. a to vsetko odstartovala tato pesnicka a z nej vynorene emocie:

https://www.youtube.com/watch?v=nikw8HG8J8I


a india ma neuveritelne velmi laka aj z nej mam take zvlastne pocity, take ani neviem opisat .. proste zaujimave ale prijemne .. je to krajina kontrastov a pozrela by som si obe strany.. dalej su tam aj palmove listy a plno inych veci .. india je taka zahadna, ocarujuca aj rozpravkova aj chudobna ale zaroven aj bohata .. aj ich jazyk je brutalny, len neviem nikde najst niekoho kto ho doucuje..
tu uz opisujem krajinu 😅

linette
27. sep 2010

@jery51 mas aj priamy spoj z blavy do topolcian presne o 19:00 ..
pozerala si www.cp.sk ?

linette
27. sep 2010

@uskamuska dnes som prezivala taky strach ohladom niecoho kam som mala ist .. az som si myslela ze tam nepojdem .. otvorim okno a tam maly pavuk lezie.. brala som ho ako znamenie stastia .. (tiez ma strach od pavukov ale tento liezol von a nie dnu tak som ho nechala) .. ale kedze som mala aj nadalej obavy tak som si rozlozila anjelske karty a vytiahla som si kartu archaniela michaela.. a ked som si precitala popis to aj sedelo, len nevedela som ako si to mam vysvetlit.. nakoniec som odisla a ked som sa vratila som pochopila ako som to mala pochopit 😉 a michaelovi patri moja velka vdaka, ze mi pomohol, stal pri mne a pomohol sa mi zbavit strachu 😵 😵 😵
ak vidis pavukov stale, moze byt aj to ze si ich privolavas alebo ze mas vyvinutu intuiciu na pavukov mimoriadne alebo su to dobre znamenia 😉

uskamuska
27. sep 2010

@linette veď to že ja nevidím pierka ani čísla ale pavúkov 😉 skúsim sa tomu viac venovať a možno prídem na to čo tým má byť 😀 no karty mám aj ja zatiaľ len dva druhy ale moja mamka má už skoro všetky sady karát a venuje sa tomu teda riadne skúsim ju poprosiť či mi vyloží o aké znamenie ide 😵

motylka
27. sep 2010

@marianka79
ten preklad: "Daruješ/dáš mi prosím škatuľu na náradie? Ja ti potom darujem/dám aj veci. " Odkiaľ to máš? Nejaké je to odveci 🙂

motylka
27. sep 2010

@uskamuska ja tiež tie čísla nejako nevidím a to sa snažím v poslednom čase 🙂

motylka
27. sep 2010

Mywiel, gratulujem k bábätku a želám mu veľa, veľa zdravíčka a šťastných dní 😵

peya104
27. sep 2010

@linette HARE KRIšNA sista, stretneme sa kšnaloke next life. mame rovanku krv a velmi rada ta strestnem a ešte radšej by sme mohli dat daky satsang. taha ta to preto , lebo je to tvoj pravy čas na duchovnu realizáciu a našla si definitívny absolutny zdroj. 😵 india je ina planeta, milujem ju..ked som vkročila na jej hlinu, odpadla som od pocitu DOMOVA!!! maš oblubenych interpretou mantier??

peya104
27. sep 2010

@linette jaj a čo sa tyka jai ho, som sa veru riadne usmiala...to su hindi movie BOLLYWOOD songs, mam ich fakt vela, možem ti požičať...jasne ta reč, ta mimika a cela ta atmo je uplne že strašne milá..som milovníkom roky toho.

ivanko8
27. sep 2010

Ahojte Anjelinky!
Tak tie spoje:
Z Hlavnej stanice chodí autobus 93, zhruba každých 7-8 minút. Vystúpi sa na zastávke Aupark - prvá zastávka za Dunajom. Stačí 15minútový lístok, lebo cesta trvá len okolo 7 minút.
Zo stanice Nové mesto chodí električka č.1. Treba ísť na Kapucínsku. Tam sa opýtať, kde stoja autobusy do Petržalky. Nie je to ďaleko, ale tú zastávku nie je z Kapucínskej priamo vidno. Takže keď tam prejdete (je to navyše na druhej strane cesty, takže použite podchod), nasadnite na 83, 84, 93 alebo 94 a prevezte sa jednu zastávku cez Dunaj. Lístok Vám stačí ten z električky, ale to už musí byť 60 minútový (je prestupný).
Ak by ste mali problém zakúpiť lístok, môžete si kúpiť SMS lístok, ale ten je drahší. (Pošlete prázdnu SMS na číslo 1100 a odpoveď je tým lístkom. Platí u všetkých slovenských mobilných operátorov.)
Ak idete s dieťaťom, dá sa zvyčajne kúpiť aj nejaký kombinovaný lístok, ale to už si treba pozrieť, čo Vám automat ponúka.
Detaily o MHD aj lístkoch nájdete na http://www.imhd.zoznam.sk/ba/
A ešte odkaz na Aupark: http://www.aupark.sk/bratislava/uvod.html?page_...
Inak v Auparku bude akurát čítanie kníh: http://www.aupark.sk/bratislava/uvod/nase-poduj...

ivanko8
27. sep 2010

Pridal som mapku kde je Incheba a Aupark.

ivanko8
27. sep 2010

Podarilo sa, takže Incheba je tam, kde sú značky B, C a D. Autobusy stoja tam, kde je najspodnejšia dvojka v modrom obdĺžniku. A z električky sa prestupuje tam, kde je úplne hore v strede taký maličký modrý symbol električky.