Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
18. sep 2009

Ved ani ja neriesim, viem ze nie sme jedini, to len z toho rozhovoru s tou panou co tie kruhy v obili studuje som sa dozvedela vela veci, lebo oni to obilie testovali aj v laboratoriu, napr. ked si das flasu vodu do stredu toho kruhu nabije sa energiou, vsetko som si to tam odskusala a mozem len odporucit, ak mozte chodte a vychutnajte si tu krasu...ja som si v jednom takom kruhu objednala Kayu a bac... 😉 😵 😵 ♥♥♥♥♥

mywiel
18. sep 2009

linette nie nemozu a ani sa ludom neukazuju velmi ako som pisala objavuju sa najcastejsie cez noc... 🙂

linette
18. sep 2009

aj na slovensku sa objavili kruhy som citala o tom asi pred dvoma rokmi. som si myslela, ze to robil clovek, no zistili tam vela energie tak som sa tam bala ist, ze co ked sa nieco zle stane. ty si sa nebala isla si tam a objednala si Kayu 🙂 takze tam nic zle neni, energia je vlastne dobra.

mywiel
18. sep 2009

Toto mozem potvrdit, odskusala som si to na sebe priamo v nich a to som bola skepticka na zaciatku, ze ja citit nic nebudem... 😀 😅

neboť se ukázalo, že fenomén kruhů v obilí reaguje na lidskou mysl

debra
18. sep 2009

ahojte 🙂 baby neviete co to znamena,ked sa mi objavuju casto tieto cisla na hodinax 11:11 alebo 21:21 😕

mywiel alebo deni neviete nahodou??

linette
18. sep 2009

jake zaujimave, ze tie gule dokazu taky presny tvar vytvorit, to tam musi byt niekolko takych "gul" 😀 ?

denisocka
18. sep 2009

debra - nič nie je nahodA 😀 http://www.wahlgrenis.cz/magie1_cas.htm

mywiel
18. sep 2009

Tie co robia ludia vidis rozdiel nie je tam ziadna energia a stebla travy su polamané a posliapané... 😠
Je to dobra energia to mi ver, su to odkazy pre ludstvo a snazia sa nam porozumiet a takto sa s nami skontaktovat, lebo este nie sme pripraveni aby sme sa s nimi stretli naozaj, no su opatrni a maju pravdu. 😠 😉 🙂
Tie kruhy vas poznaju, proste ste v nich v takom klude, meditacii, ja som si vzdy vyzula topanky a chodila v nich bosa a bolo uzasné porozovat ako v kazdom obrazci som citila nieco iné. V jednom sme boli bol obrovsky niekolko km a farmar bol nastvany ze mu znicili urodu, ale keby to obilie pozbieral a znovu zasial tak mi mal obilie bez chorob a urodnejsie, robili na nom testy a je to tak je bez chorob! Vraj tento jeho sa objavil za jednu noc ked lialo. Ten kruh ma tvar posvetného Om cize ako trojka na opak, musim najst ten obr. a ked sme v nom chodili z jedného kruhu do druhého tak v jednom nas to tahalo dopredu a v dalsom zas dozadu a takto sa to striedalo v kazdom tom kruhu toho obrazca.

mywiel
18. sep 2009

1tky su zaciatok niecoho nového
a 2ky su zbav sa starych schém myslenia

debra
18. sep 2009

jeej dakujem deni si zlata,uz sm si precitala 🙂

bibula
18. sep 2009

myw-aj ja sm manifestator,aj ondrik je 😀

bibula
18. sep 2009

predchvilou ma ondrik fotil a odfotil pekne gule,tak ich hodim sem-mozno vydrzia 5minut-idem na to🙂

debra
18. sep 2009

mywiel presne to mooooze byt...a vies preco??lebo v poslednyx dvox dnox opat v mojej mysli zacina prevladat strax,tak strasne sa ho xcem zbavit ale neviem ako,xcem sa ho zbavit uplne,alebo skoro uplne,ak vies co tym myslim......cize sa xcem zbavit zleho myslenia a tie jednotky novy zaciatok,ktory stale cakam...

na predxadzajucix stranax sm spominala,ze okolo 15.sept cakam na sxvalenie noveho miesta pre mna,ale zatial mi prisla len odpoved,ze este o tom nerokovali,cize sa to este nesxvalilo,a mna toto cakanie hrozne ubija a obera o energiu 😔 chcem verit a aj verim,ze to dobre dopadne a konecne budem uz zamestnana ale neviem...

kazdy den prosim boha o dake znamenie ci ano alebo nie,ci mam nadej,no znamenie neprixadza...

mywiel
18. sep 2009

Vitaj manifestator, ale ak mam pravdu tak ma to neprekvapuje, casto ma ludia nepochopia... 😀 😅

Debra maj oci, usi a srdce otvorené a znamenie pride, naschval som nenapisala myslel ale srdce... 😉 drzim palce nech ti to vynde ako si zelas 😵

adina22
18. sep 2009

ahojte zdravi vas generator 😀 😀

no tak som pozerala tie fotecky a teda som si pospominala ze som uz take orby videla na fotkach a vtedy ma nai nenapadlo ze to mozu byt 'dusicky'.Ale teda v tej muciarni co tu hodila Deni ma az striaslo 😕

myw a tie gole v obili fascinujuce,teda aj tie fotky zblizka co si hodila 😉

adina22
18. sep 2009

pisem ako talian,chcem rychlo a potom sa mi pismenka pomiesaju 😕 🙂

denisocka
18. sep 2009

ja mam zas už par dni že 22:33

mywiel
18. sep 2009

Adina aj Deni je generator, to je fajn ze sme tu vsetci taky roznorody, sa doplname... 😵

adina22
18. sep 2009

az teraz pozeram ze 13:31

Jste kontaktováni bytostmi z jiného světa,

ale nepřikládáte tomu význam.

Měli byste už začít uvažovat jinak.

debra
18. sep 2009

hmm a moze byt znamenie ze ked som akurat na tu pracu myslela,v duxu som prosila ze nex mi da znamenie/ale to bolo zhruba pred dvoma tyzdnami/tak mi akurat padol zrak na vyrobok zn.ARO a ja som si to tak vylozila ze ANO a taky skvely pocit som mala pri tom...aaale to je asi blbost,ze???

inak mywiel a ked nieco velmi xcem,alebo po niecom alebo niekom velmi tuzim tie znamenia prixadzaju v akej forme?ak vies,co tym myslim....

debra
18. sep 2009

mywiel a dakujem,ze mi drzis palce,vies ja po tom velmi tuzim a velmi xcem ziskat tu pracu 🙂

bibula
18. sep 2009

debra-no ,znie to dobre,hlavne ten nasledujuci pocit 😉

j.a.n.u.s.
18. sep 2009

myw...to je moc zajimave s temi kruhy...dik za info 😉

debra
18. sep 2009

bibula 😉 inak ja mam dobry pocit,ze aj ta praca mi vynde,neuveritelne dobre sa citim,ked si to vizualizujem 🙂 uz aby som tam bola 😀

mywiel
18. sep 2009

Debra mne vacsinou vo snoch alebo v dennych situaciach a ludoch co v ten den stretnem, telefonate atd. ale najviac mne ukazuju sny tam som najvnimavejsia, povedala by som ze je to moja silna stranka, mam na ne asi nadanie. Snivalo sa mi ze kamoska je tehotna a to sme sa asi rok nevideli, no a naozaj je, ale som videla ze bude mat holku, tak uvidime... 😀 😅

mywiel
18. sep 2009

Janus nemas zaco velmi odporucam tam ist a zazit si to na vlastnej kozi. 😉

adina22
18. sep 2009

debra ak mas dobry pocit,tak mu ver 😉 😵

debra
18. sep 2009

hmm mne sa uz takmer pat rokov sniva velmi podobny sen s mojim byvalym 😅 booze co to len moze znamenat??nevies???
este podotykam,ze ten sen je nadherny a nexce sa mi z neho vobec prebudit nexapem to 😕