Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
29. sep 2010

babeny teraz som si vlastne uvedomila že včera k nam prišli Anjelikovia a dnes mi Dr. povedala že Danko nemal mononukleozu.Až mi slzičky vyhrkli. Dakujem

mywiel
29. sep 2010

@terez34 dakujem aj ostatnym velmi nestiham docitavat... 😅 🙂
Inac ricinovy olej pomol porod prisiel za 3,5 hodiny ako som to vypila takze nemuseli vyvolavat a trvalo to celé 5 hodin takze super, este v den porodu som za 7 hodin bola uz doma aj s drobcom, je strasne zlatucky a krasne sa uz naucil papat, narodil sa s 3660g, 52cm. 😉 Vana bola obsadena takze som rodila s epi a som rada inac by som asi jacala... 😀 😝 😉 Manzel bol pri porode uzasny aj cely team okolo mna, proste mam velmi dobré spomienky. 😵

motylka
29. sep 2010

Baby, o akej knihe od myw tu hovoríte? Nie som vôbec v obraze...
A chcem sa opýtať k tým anjelikom, keby som si ich potom dala poslať od uskymusky a nebudem ich mať komu potom poslať, lebo možno mám len 1 takú osobu ešte v mojom okolí, čo potom???

motylka
29. sep 2010

@mywiel aj ja chcem mať druhý pôrod taký v pohode 🙂 teším sa s tebou, že je všetko ok 😵

ladywitch26
29. sep 2010

@miruska15 no chlapci sa cinia, nielen u teba. dnes mi volali z agentury, kde som posielala muzov zivotopis pred tyzdnom, chceli vediet nasu adresu, ci moze muz nastupit ihned atd. ze ak cosi budu mat, tak sa hned ozvu. prvy krat,co sa nam ozvali ohladne nejakej prace za posledny polrok, takze cosi sa ozaj deje 😉 😅

miruska15
29. sep 2010

@mywiel tak to je super že ste to zvladli 😉 A to kde si že ste boli hned doma?

miruska15
29. sep 2010

😉 @ladywitch26 tak to je sila 🙂 maju ešte 4 dni som zvedava čo bude dalej. Inak teraz tu bol opravar na pračku a zrejme bola upchata hadica od prachu na pranie.Takže mi kazal davat prach priamo do bubna. Tak som rada že to nebola vatšia zavada. 😉

marianka79
29. sep 2010

ahojte babule tak dnes som povybavovala karta mi vyšla súd čo je velmi dobrá karta tak som išla vybavovat s radostou
@mywiel krásny synček nie je nič lepšie ked je viac detí kaya sa bude mat s kým hrat 😉

marianka79
29. sep 2010

@miruska15 tak zbytočne užíval lieky 😖 no ale hlavne že je v poriadku a čo vlasne mal? aj vám povedali?

@terez34 všetko dopadlo dobre sice nie je to uplne všetko vybavené ale to čo som potrebovala vediet som sa dozvedela a som spokojná

@linette dnes som bola na zumbe tebe by sa to páčilo ale mne ne nie je to premna to pravé orechové 😝 ja potrebujem iné cvičko to na aké som bola zvyyknutá tak začnem s tým lebo to mi dodáva energiu 😵

@jery51 no škoda ale super že budu peniažky ked nie je roboty a ked pojdeš v piatok prídi do trnavy na kávu ale ja ta možem pozvat len na automatovú lebo budem v robote 😀

miruska15
29. sep 2010

@marianka79 asi to bola ta šiesta choroba. ☹

marianka79
29. sep 2010

@miruska15 a to je?

jonuska
29. sep 2010

miruško..ano tak jsem to myslela tak to máš tak ajko já🙂také tak 😉

nestíhám vás dočítat vy toho púoplkáte.-)

miruska15
29. sep 2010

@marianka79 5 dni teploty a potom sa vyhadže na celom tele a konec choroby

jonuska
29. sep 2010

já jsme nikdy 6tou nemoc u děti nezpoznala...-(takže poradit nemužu☹

já jsme měla pozit.ten černý kašel a šup mamka musela na testy také..protože kašle a je taky pozit.takže má ty samé antibiotika co já mělaakorát že mamka pracuje v obchodě takže má neschopenku

holky kdo že mi pošle andělíčky???už se pomálu připravuju🙂

shupolienka
29. sep 2010

Ahojte babulky

@motylka
k tym anjelikom, si myslim ze sa nic nestane keby si nahodou nezohnala troch ludi, tak ich posles tej jednej osobe, alebo keby sa ti nepodarilo ani jedneho, tak podla mna Im mozes podakovat za pomoc ze ta navstivili a rozlucis sa s nimi s tym aby pomohli dalej ludom ktori ich potrebuju alebo kto si ich zavola. Podla mna sa to moze aj takto. Tak ako to budes citit.

jery51
29. sep 2010

@shupolienka možno som si to nevšimla, ale kto začal s anjelikmi a z kade o tom vieš??

miruska15
29. sep 2010

@jonuska no ja 😉 Tak to je sila že čierny kašel to ešte byva?

marianka79
29. sep 2010

@miruska15 toto isté mala moja sestra s malou ked mala cca3 ročky 4 dni teploty a potom akoby utalo ale ona to mala každý mesiac pravidelne ☹

marianka79
29. sep 2010

@jery51 toto isté napadlo aj mna

marianka79
29. sep 2010

a mám čo zase čítat 🙂

alfomilka
29. sep 2010

@motylka
mozes poslat mne, len mi prosim napis na IP, kedy to pride.

inak, mne ani nenapadlo kupovat si sviecku, ale moj syn sa zrazu stal posadnuty, ze mu musim kupit jednu bielu a ta sa mi zapacila a napisane na nej, ze vydrzi viac ako 27 hodin. Tak taka sa akurat hodi.

moj syn mal siestu chorobu, asi. 3 dni vysoka teplota 39,7 C a potom sa vyhadzal, malilinkate cervene bodky. S teplotou k lekarovi nechodim, to by som tam bola stale. Ved lekar nie je vestec, aby uhadol na zaklade teploty, co to moze byt. A standardne posiela chore deti to BA na Kramare. To si radsej usetrim, aby som malinke chore babo, co potrebuje lasku a klud, vlacila cely den kade tade. Radsej sledovat, hladkat po chrbatiku (vraj uzasne posiluje imunitu), veeeela vitaminu C do cajika, myslim tym aj niekolko gramov denne. Po 500 mg a krasne vidiet, ako sa mu ulavuje a teplota klesa.

alfomilka
29. sep 2010

asi sa nestretneme, ja som nedockava, idem uz zatra rano. A v sobotu asi nebudem mat auto, bude v servise. ale pojdem o tyzden do Samorina na festival dych zeme.

jery51
29. sep 2010

@alfomilka
tak nám aspoň dáš info čo tam vlastne je...aký výber kameňov a tak.... 😉

jery51
29. sep 2010

@marianka79
a som si zase kúpila knihu angličtiny...začínam sa učiť

marianka79
29. sep 2010

@jery51 tú mám ale to ma neprinutilo učit sa rozmýšlam nad psychowalkmanom

marianka79
29. sep 2010

@alfomilka no škoda ☹ baby kolko nás vlastne bude? ja dali lin shupol miruš a kto ešte?

jery51
29. sep 2010

@marianka79 noo to som aj ja rozmýšlala, len som nič také nenašla, iba že kurzy sa robia aj to pre mňa najbližie v NR...čo s ami nechce behať...a do klasického kurzu som zmeškala termín 😝 zápisu

jery51
29. sep 2010

@marianka79
no predsa ja prídem v meditácii za vami 😵 😵

marianka79
29. sep 2010

@jery51 ja si to chcem kupit a učit sa doma len tak ked bude volno a budem sa nudit hmmm zakon prítažlivosti sa naplna lebo vždy som si priala ho mat