Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
30. sep 2010

@marianka79 neni to važne ale kd ja sa bojim nechat maleho chlapovi.On ho nevie ani prebalit. ☹

shupolienka
30. sep 2010

@miruska15 to som si myslela aj ja o mojom chlapovi pretoze za cely cas od kedy sa maly narodil ho prebaloval asi 4 krat, a nechala som mu ho na strazenie na 2 hodky, no a nepokakal sa? 😅 No tak bol drahy nuteny (co vyslovene chlapov napina na vracanie pri tom) ho strcit do vane kde ho vyzliekol a celeho ho osprchoval 😀 no a zvlaaadol to na vybornu 😉

miruska15
30. sep 2010

@shupolienka teraz som s nim dovolala a že šak možeme ist spolu a spravyme si vylet.Tak neviem ak by to nevadilo.Ja že ale to Ezotericka vystava a on šak ja som ezoterik 😀 😀

jonuska
30. sep 2010

@shupolienka achjo..já taky ale hned hledám na netu...achjo

tak to moc a moc držím pěstičky..at je vše v pořádku

marianka79
30. sep 2010

@shupolienka tak to je sila to čo už toto aké choroby sa lepia na tie deti a dr vám dobre povedala negooglite a nerobte hrozostrašné zavery i ked ja neviem ako by som reagovala noa si rovnakoa ko vy ☹

marianka79
30. sep 2010

@miruska15 len mu ho nehaj ale čítam príde manželík super ja som to povedala mojmu ale on mi povedal že mi z tých anjelov už šibe 😒

marianka79
30. sep 2010

@miruska15 ale ho priprav na to že bude okolo neho húfa pekných ezoteričiek 😀 😀 😀

jankasz
30. sep 2010

@marianka79 ahoj,momentalne byvam V Malej Hradnej 10km od Banoviec,ale pochadzam z Hornych Ozoroviec,ale Timoradzu poznam aj ja tam mam rodinu... 🙂

dali4
autor
30. sep 2010

@shupolienka ahoj 😵 . Jaj to určite nebude ta choroba... hladat na internete takéto veci nieje bohviečo, viem to z vlastnej skúsenosti... Všetko bude dobré neboj sa. Držím moc všetky palce aby to chrobáčikovi zmizlo... aby sa vyčistil... vyzdravel.

dali4
autor
30. sep 2010

@miruska15 chlapi niekedy zvládnu viac než si myslíme... ked musia 😉

marianka79
30. sep 2010

@jankasz hej akoho trochu tam tých ludí poznám 😉

marianka79
30. sep 2010

@jankasz inak ed poviem že Timoradza všetci že čóóóó? to čo je kde? 😀 konečne niekto kto to pozná 🙂

dali4
autor
30. sep 2010

Spáva niekomu z vás takto dieta? 😅

shupolienka
30. sep 2010

babulky dakujem aj ja pevne verim ze sa mu nic take nepotvrdi 🙂

@miruska15 tak to je super ked zoberies aj manzela 😉
@marianka79 nevadiii, zo mna si tiez uz robi drahy srandu ze som uz niekedy z toho plesknuta 😀

miruska15
30. sep 2010

@shupolienka ty brdo až teraz čitam o tej vašej chorobe.Božinku moja no vobec neviem čo ti na to povedat.dufam že sa to vyvrati a bude to len niahy exzem.

marianka79
30. sep 2010

@dali4 tak to keby si vedela ako raz moj pato spal tušim som vám to už ukazovala ale fakt dobru polohu si našla mišička 😝

miruska15
30. sep 2010

@dali4 ja som tak spavala a dost dlho ma to držalo 😀 😀 😀 😀

jankasz
30. sep 2010

@dali4 Spavaju mi tak obidvaja synovia a este vselijak inak,keby som to mala fotit,tak ani nespim 😀 😀 😀 ,ten najmladsi ani nehovorim,spava somnou kedze kojim,a velakrat sa v noci strhnem kde je a on na opacnej strane postele... 🙂 🙂 🙂 zavidim,ze malicka spinka v postielke,ten moj vymyselnik tam spal 2 krat co je na svete a viac ani za svet...mozno je im to dobre aj na brusko na vetry... 🙂

shupolienka
30. sep 2010

@dali4 anopoooo nas Jakub ma skoro stale takto vypuč ritku 😀

jonuska
30. sep 2010

@dali4 😀 😀 😀 😀 super je..takhle mi spává Tomášek..doted 😀

jonuska
30. sep 2010

i takhle 😀 😀

dali4
autor
30. sep 2010

@marianka79 ano pamatám sa na Patka 😅 ... to sú polohy jak blázon. Mama mi vravela že ja som vraj takto spávala. A ešte mi napadlo skúsim pohladat tu fotku... ako zaspal Marek 😀

marianka79
30. sep 2010

ja vám tiež niečo ukážem len sa nezlaknite to nie je čert ale moje dieta 😀 😀 😀 .....volakedy

dali4
autor
30. sep 2010

@jonuska 😀

marianka79
30. sep 2010

@jonuska a čo pila??? 😕 😅

marianka79
30. sep 2010

hááá našla som tu polohu

jonuska
30. sep 2010

@marianka79 😀 😀 nicnic to je Tomáš... 😀 😀

koukám taky dobrá poloha 😀 😀

marianka79
30. sep 2010

aj tak títo su najlepší 😀

shupolienka
30. sep 2010

hahahaha 😀 😀 😀 😀 baby vy davate 😀 😀 😀 jedna fotka lepsia ako druha hhahaha 😀 😀 😀

marianka79
30. sep 2010

@jonuska juj sorry ja že to je dievča vidím dlhšie vlásky 😉