Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

tosomja
3. okt 2010

Ahojte, aj mne sa stala podobná vec...Pred 13 rokmi mi zomrel brat, mojej mame, sestrám sa zjavoval, oslovoval ich menami...mne nie. Až teraz sa mi stala taká vec. Pred dvoma týždňami sa zabil jeho syn, môj synovec, skočil pod vlak...Spadol mi obraz v obývačke, neviem ako, ale bol prišrubovaný, nemal ako spadnúť sám. Nato mi ráno sestra volala, či sa náhodou niečo nestalo, lebo jej spadol obraz, zastali hodiny, keď chcela obraz zavesiť, zjavil sa jej brat so slovami...Ahoj sestrička, beriem si niekoho k sebe...a ja jej na to, že synovec sa zabil...a ešte bola som v noci sama, len s 2 mesačnou dcérkou...stále v noci, keď je hladná, zobudí sa s plačom, teraz som sa zobudila na to, že sa usmieva, bľaboce...s niekym sa rozprávala...nechápala som, šla som jej spraviť papať, ako papala, zrazu som pocítila prievan, taký studený, hlasný, akoby bola vonku víchrica...a otvorili sa v kúpeľni dvere a niekto na ne 3 krát zaklopal...vyľakala som sa, možno znamenie, možno si niekto robil srandu, ale ako...keď všetky okná som mala zatvorené, dvere tiež....

uskamuska
3. okt 2010

@ivanko8 ďakujem 🙂

pe3nka82
3. okt 2010

@jankasz a @alfomilka posielam vám dnes večer o pol desiatej anjelikov... 🙂 už sa na vás tešia 😉

jankasz
3. okt 2010

@pe3nka82 Dakujem takze v utorok ich cakam 🙂

shupolienka
3. okt 2010

ahojte anjeliky 🙂
no tak to sme sa asi minuli na tom stretku 😅 ale tak nevadi, som rada ze vam bolo fajn, a nabuduce si to zariadim tak aby som prisla vcas 😅

veruka
3. okt 2010

Omlouvám se,že sem tak vpadám,ale hledám odpověď a chci se zeptat jestli byste mi někdo nemohl poradit.Letos jsem 2x přišla o miminko ve 3.měsíci a chtěla jsem se zeptaj jestli je možné nějak požádat dušičku miminka,aby k nám chtělo a neodcházelo stále pryč,ale zůstalo a narodilo se.A taky se chci zeptat jestli někdo z Vás umí poznat zdali se ještě dočkám narození miminka nebo ne.Moc se omlouvám,mám letos špatý rok a zoufale všude hledám odpověď.Nezlobte se a mějte se všechny moc hezky a ať se Vám vyhýbají zlé věci!Ještě jednou se omlouvám za svůj vpád mezi Vás!

jery51
3. okt 2010

@veruka
ahoj nemusíš sa ospravedlňovať , jasné že sem môžeš kedykoľvek písať 😵
je mi ľúto čo sa ti stalo...ja viem to, že dušička si rodičov vyberá....no prečo odcháza ešte v tehotenste...neviem..no pozrem nejaké články až nájdem , tak dám...
a neboj keď si budeš želať mať bábo úprimne ono príde...len tomu ver a pozitívne mysli.... 🙂

jery51
3. okt 2010

babule no ako tak ste sa postretali??? dobre bolo aj sme vám my ostatní chýbali???, 😀
budúce určite dojdem na milion percent...
prednáška o anjelikoch sa páčila???

jery51
3. okt 2010

a kamienky ste si nejaké pokúpili??

jery51
3. okt 2010

@tosomja
fúha akože mám normálne triašku keď toto čítam 😔
je mi ľúto synovca že takot skončil tento život...

jery51
3. okt 2010

ten dezidet cibula má na tv8 reláciu mne to nejde asi naladiť no aj ja mam prospekty a môžem ti poslať ako to naladiť...

motylka
4. okt 2010

@veruka ja ti veľmi držím palce, aby si mala bábo... ja si sem chodím zatiaľ viac-menej po rady, čiže ti neviem poradiť, ale dievčatá tu majú dosť veľký prehľad, určite niečo nájdu... 😉

uskamuska
4. okt 2010

ahojte kde ste kto?miruska15 poslala si mi včera večer anjelikov?

dali4
autor
4. okt 2010

@veruka zdravím ta. Je mi lúto čo sa ti deje, ale nesmúť. Je dost možné že dušičky detí u teba ešte ani neboli, ešte neprišiel ten čas aby sa ti dieťatko narodilo. Dušičku tvojho dieťatka si možeš volať, bude vedieť ako sa na neho tešíš ale ta, ktorá si ťa vyberie za maminku, vie kedy má prísť. To že si dvakrát otehotnela a nevyšlo to, može byt znamením, že sa máš v tomto období zamerať na niečo iné ako na dieťatko. Raduj sa zo života, buď šťastná a ver tomu že ked príde čas, tak sa tvoja rodinka rozrastie 😵 .

dali4
autor
4. okt 2010

@veruka okrem toho ... neospravedlnuj sa 😉 ... lebo ak mám hovorit za seba som rada že si sem napísala a myslím že aj ostatný, ktorý sem chodia prispievat 😉

dali4
autor
4. okt 2010

Inak ahojte všeci ... zdravím aj
@tosomja ... možem sa spýtat, netušíš prečo sa zabil synovec ☹ ? Mal nejaké problémy ?

dali4
autor
4. okt 2010

@jery51 ahoj ... docela sa nám páčilo 🙂 . To docela patrilo skor k veletrhu, lebo sme od toho očakávali asi trošku viac, ale nestažujem sa. A inak super že sme sa s linette, mariankou a ivankom stretli 😵 ... zatial teda my štyria 😉 plus linette priatel, mariankin syn a havinko . Škoda že ostatní neprišli ale ako hovoríš... nabudúce 🙂 . Volačo sme aj pokúpili, kamienky mali krásne. Boli dva stánky ale mali ich tam dost. Ja som si kúpila čakrovú sviečku, nádhernú farebnú, anjelika na retizke a nejaké čajíky.

motylka
4. okt 2010

jééé, čo som našla:
http://www.kedykam.sk/action/1000724809/14_ezot...

aj u nás bude výstava 🙂 pôjdem sa pozrieť 🙂

tosomja
4. okt 2010

@dali4 netuším, tí, čo ho poznali hovoria, že bol šťastný,...neviem ☹

motylka
4. okt 2010

@tosomja veď to, že nikto netuší, čo človek skrýva... 😖 je mi to ľúto ☹

ivanko8
4. okt 2010

@motylka všimol som si, že na tom festivale bude aj Béla Kiss. Mne sa jeho prezentácia v sobotu páčila, bolo z neho cítiť, že s tým žije a baví ho to. Táto prednáška v Košiciach má iný názov, ale určite bude zaujímavá, Béla má podľa mňa prehľad o viacerých veciach.

tosomja
4. okt 2010

aj mne, ale už to nevrátime a ani sa nedozvieme, čo za tým bolo 😢

motylka
4. okt 2010

@ivanko8 ďakujem za odporúčanie 😉

shupolienka
4. okt 2010

@ivanko8 dakujem za fotecky 😉

shupolienka
4. okt 2010

ahojte kuriatka, pozerala som fotecky zo stretka co mi poslal Ivanko, no ste tam uzasni 😵

motylka
4. okt 2010

chcem sa opýtať tých, čo ste mali už u seba tých anjelikov - aké máte z toho pocity? aj sa niečo zmenilo? trošku ste tu už aj písali, ale či ešte niečo 😉

motylka
4. okt 2010

uvažuje totižto aj sestra nad nimi 🙂

domidomi
4. okt 2010

@veruka ahoj nemusíš sa ospravedlňovať. Ja tomu verím, že budeš mať bábätko- ver tomu, no fakt neviem, prečo si potratila. Z gynekologického hľadiska si v poriadku? Odporúčam si prečítať knihy od PhDr. Dooren Virtue - liečenie s anjelmi, veľmi pekná kniha, alebo aj kniha anjelská terapia. Ja sama som ich niekoľko krát prečítala. A mysli pozitívne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

motylka
4. okt 2010

@domidomi ty si už skúšala také samoliečenie s anjelmi? Podarilo sa? Mne sa zdá, že mám stále kdesi v podvedomí, že to nezvládnem len tak bez liekov, keď mi niečo je...

domidomi
4. okt 2010

@uskamuska Ahoj možno sú to jej duchovný sprievodcovia každý ich máme, väčšinou sú to naši príbuzný na druhej strane. A to, že ich vidí je zaujímavé, pretože väčšin ľudia ich nevidí. No ja by som radila skontaktovať sa s niekym kto sa zaoberá takýmito javmi. Veľa šťastia prajem. 🙂