Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ness
18. sep 2009

aj ja mam fotky s "gulami" energiou, su pekne
o kruhy v obili som sa vzdy zaujimala, je to zaujimava tema, ten stone henge ma laka viac a viac ...

mywiel
18. sep 2009

Zrejme este nieco s nim riesis, alebo sa nanho v noci napajas, jeho a tvoja mysel sa stretne, bez toho aby on o tom vedel... 😅

j.a.n.u.s.
18. sep 2009

hodim sem fotku z rozlucky meho tatky...co si o tom myslite?orb?
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jo a jeste jednu....my jsme meli kdysi kocku, ktera se s nasim tatkou bytostne nesnasela. Kdyz na podzim zemrela....za rok mel tatka poskrabane nohy do krve...a to se objevilo vzdycky v noci v obdobi jeji smrti. Pet let za sebou!
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

certica
18. sep 2009

ja si pamatam, ze stonehange bola jedna z maturitnych otazok z AJ. hned by som sla...
inak zaujimave fotky mywiel 🙂

j.a.n.u.s.
18. sep 2009

A to fakt nemel ostre nehty, to neni ani od nehtu...my jsme ze zacatku mysleli, jakoze ma v posteli spendlik nebo neco podobneho, nic! Normalne kocici skrabance....ona mu casto za ziva skakala na nohy...

ness
18. sep 2009

janus, to je sila tie skrabance 😕

j.a.n.u.s.
18. sep 2009

ness...kazdy rok! 🙄

ness
18. sep 2009

ved prave 😕

mywiel
18. sep 2009

Stonhange je uzasné miesto, mne sa tam objavil ocko ked som tam bola, celu cestu ma sprevadzal do kazdého cropu... 😵

bibula
18. sep 2009

ajnus- takze to prve - no,ale aspon sa to na nu nenalepilo 😀
a tie skrabance-ja sa obcas zobudim s takymi-je to ako sposobene ziletkami-neboli to,len si nahmatam chrasticku-hoji sa to rychlo a mavam to po bokoch a oblasti obliciek....

j.a.n.u.s.
18. sep 2009

bibula...no a z ceho to je...vy ste taky mali mačku????? 😀

debra
18. sep 2009

mywiel krasne si to napisala,az mam zimomriavky po tele asi naozaj este budeme nieco riesit 😔

bibula
18. sep 2009

to neviem.....neprekaza mi to,pokial to neboli...proste sa tak rano zobudim...

j.a.n.u.s.
18. sep 2009

...tak ja smazu ty fotky, at me z kona nevyhodi... 😎

denisocka
18. sep 2009

debra - mne sa roky sníval sen s bývalým,rozišli sme sa velmi zle, napadal ma po rozchode , aj na sude sme kvoli tomu boli a nakoniec aj ked odišiel mne z dohladu,v sne som ho mala roky. Stale ma v tom sne niečim napadol,.zabil,zastrelil a ja som umierala pred jeho očami a on sa smial,a moje telo tuhlo ale mysel žila a všetko vnímala...... a prestalo to až pred 2.rokami,ked som mu uprimne odpustila všetko,čo mi robil , všetko

debra
18. sep 2009

mne sa naopak zas snivaju sny naaaadherne s nim,v ktoryx je vela lasky a svetla a milosti 😨 a s mojim muzom sa mi sniva raz za rok a aj to,ze sa xce rozviest a ze si nasiel inu 🙄 a divne je,ze ma to v tom sne nerozculuje 😒 my sme mali krasny vztah medzi sebou,ja som sa rozisla s nim potom sme sa po roku znovu dali dokopy,ale uz to nebolo ono ☹ tak tak

j.a.n.u.s.
18. sep 2009

debra...jako by jsi psala o mem zivote a snech-presne!

adina22
18. sep 2009

ja si pamatam na jeden sen ked som bola tehotna tak sa mi snivalo ze moj priatel na mne rozbijal taniere,bil ma tak ze schytil co mu pod ruku prislo,v zivote ma neudrel ale v tom sne to bolo hrozne...a nakoniec sme aj rozisli,mozno tie taniere naznacovali koniec 'rozbitie' vztahu

denisocka
18. sep 2009

no to som ja generator manifestor,prečítam si pol textu od debry a odpisujem a podstatu preskočím-že to je prijemny sen 😝

debra
18. sep 2009

janus ano?aj tebe sa sniva s byvalym? 😀 inak aj si tak podvedome myslim,ze ten sen predsa musi nieco znamenat,ze ved tolko nespocetne vela krat sa mi s nim snivalo,take tie zive sny,velmi dobre si ix pamatam...

denisocka
18. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... som nasleplá,či okolo malej je nejaky opar .... bledomodrý,

mywiel
18. sep 2009

Adina trafila si! 😉 😒

adina22
18. sep 2009

myw vies co je najhorsie?Ze som to vedela ako to skonci,ale stale som si nahovarala ze sa to da atd...sla som proste hlavou proti muru a nepocuvala siesty zmysel a znamenia a nakoniec sa to aj tak skoncilo,dost bolestivo.

mywiel
18. sep 2009

Adina to ma mrzi, ale uz ta zrejme upozornovali co sa stane... ☹

Kto chce prvé dve kapitoly z knihy nech mi posle email do IP 😉 😵

adina22
18. sep 2009

myw - ja uz to mam za sebou,odpustila som 🙂 Posielam mail do IP

marianka79
18. sep 2009

zvláštne dnes som odviedla syna do školy a ked som došla domov lahla som si a zaspala idem totiž na nočnú no a snívalo sa mi o priatelovi že som ho išla pozret domov a on bol v posteli a spal prekvapil sa že som u neho ked vstal no a ked som sa zobudila bol pri mojej posteli a pozeral sa na mna tak ma tým teda riadne prekvapil ale to už sen nebol mala som príjemné vstávanie

nobody
18. sep 2009

denisočka ..krásný

bibula
18. sep 2009

myw-moju mas,nieee? 😅

bibula
18. sep 2009

mne sa snim nikdy nesnivalo -ja nemavam nocne mory 😀

sme boli vonku,padli tri kvapky a bratislavu dazd zase obisiel 🙂

bibula
18. sep 2009

ja uz kupujem darceky na vianoce vo velkom- takze
toto by som kupila mucovej mame- hm???

http://www.darceky-eshop.sk/kaslajuci-popolnik-...