Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ruzenkas
10. okt 2010

@marianka79 Ahoj, to je zajímavé, jen doufám, že to nevěstí něco špatného...a děkuji, že jsi na mě myslela.
@linette Děkuji, také jsem se na to dívala...

jonuska
11. okt 2010

@marianka79 dýně je fakt parádní povedla se vám..taky budem vyrábět sklukama pro nás na doma.-)

@ruzenkas ja je,??

jonuska
11. okt 2010

@ruzenkas jak je 😀

marianka79
11. okt 2010

@ruzenkas nie nemyslím na zlé 😉 to nemusí byt hned zlé to asi na mna anjeli zažmurkali 😉 😉 😉

marianka79
11. okt 2010

@jonuska díky snažila som sa má ju navýstave v škole tak dnes uvidíme ako dopadne ale je plný očakávaní že vyhrá ale myslím si že vyhrajú všetci lebo i ostatné sú pekné 🙂

peya104
11. okt 2010

http://www.balancelife.sk/sk/Vitajte-v-Balancel... 😵 hellou víly. ..toto je link na jednu neuveritelnu anjelsku osobu, poznáme sa skoro 10 rokov. vyklada karty, komunikuje s anjelmi, predáva neskutočné rady z mimohmotneho sveta, prináša vysvetelenie na všetky situácie..petulka je vtelený anjel, ak vas trapia dáke zlé situácie..skuste ju, ak budete mať šťastie bude mať čas. lebo inak je velmi buzzy, vyťažená na maximum. 😉 😉

ruzenkas
11. okt 2010

@jonuska Děkuji, je mi líp, než mi bylo včera, ale dobrý to není ☹
@marianka79 Prosím, co znamená: "zažmurkali "? Jinak vím, že nemyslíš na nic zlého, to tady asi nikdo, tedy myslím si to 🙂 Ta dýně byla soutěžní? Je moc krásná, povedla se vám 🙂

jonuska
11. okt 2010

holky dens byl super den...🙂prostě paráda
a během asi hodiny se vše pos...ale vše ☹ 😒
a to se snažím myslet pozitivně..a pak tě tohle naprosto srazí

motylka
11. okt 2010

@jonuska prečo? čo sa stalo?

jonuska
11. okt 2010

@motylka totální výlev nervu...děti mají asi špatný den,potom jsem buchla já měla jsme mít rande..malá s ei počurala po cestě.-(ptoom kluci začli zlobit a mrčet vzdala jsem to a šla domu,a muj táta tomu nasadil korunu protože mě ještě seřval☹
no hruza
ted už je vše zase ok..jen s tátou se teda nebavím..tomu s kým jsme se sejít měla jsme volala..snad se nezalekne maminy☹

miruska15
11. okt 2010

@jonuska 😀 ked sa dari tak sa dari.
Ahojte ja len na skok.Včera zase zautočila moja svokra tak som mala peknu nedelu 😒

jonuska
11. okt 2010

@miruska15 EŠTĚ SE MI SMĚJ.... 😀 😝
achjo...to byli nervy....někdy je fakt raději nic neplánovat a nevylízat z domu 😠

já jsme ráda že svoji tchýni vidím jednou za měsíc..uff
svokra je tchýně?že?

jonuska
11. okt 2010

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=14153...

babulky kdyby jste měli čas a dát mi prosím hlásek🙂to s emi líbí na facebooku🙂díky moc..
😉

miruska15
11. okt 2010

@jonuska ano svokra je tchyne.Ja sa ti nesmejem ja len viem čo maš doma mam tiež 3 deti a niekedy by som ušla daleko daleko.Ty maš male deti ja zase každe iny vek to je tiež na mašlu každe ma potrebuje inak a nestiham nič.Maly je maly potrebuje ma nonstop Ivanka zase učenie nestiham a Martin puberta tam tiež zlihavam do toho pride chlap a mam byt usmiata,nachystana v pohotovostnej polohe a k dispozicii kedy on chce.V skratke chaoz 😝

marianka79
11. okt 2010

@ruzenkas žmurkat je mrkat 😉 😉

miruska15
11. okt 2010

@marianka79 ahoj tak ako?

marianka79
11. okt 2010

@miruska15
@jonuska božinku babeny čo je??? ja normal som smutná z toho čo prežívate mne je naopak teraz super

patkova tekvica vyhrala 1.miesto 😵 sa teším tomu a aj ked dnes dostal 4 zo sloviny som úplne v pohode 🙂

a fakt som zistila že ked sa chovám k svojmu okoliu tak ako by som chcela aby sa chovalo ku mne tak sa mi to vracia v dobrom a to je paráda ako to funguje zmen svoje myslenie a ono sa to ihned ukáže jaj ale prednedávnom tiež som sa tu vylievala ale rýchlo sa to vyriešilo čo som rada aj moj pato je už v miernej puberte preberali sme dokonca na čo je kondom 😀 bol zvedavý tak som mu povedala čo sa pýtal a hotovo má tiež maniere ale tým sme si prešli aj my a prejdu si tým aj naše deti je to večný kolobeh tak babeny trochu trpezlivosti s tými našimi ratolestami aj ja sa snažím byt v klude niekedy je to tažké ale čo už 😖

marianka79
11. okt 2010

@miruska15 suuuuuuuuuper 😵 krásny den som mala a učím sa anglinu akurát len na skok som nakukla či tu niekto je

marianka79
11. okt 2010

@jonuska rada by som zahlasovala ale na FB už nechodím tak promiň 😉 inak pekná fotečka

miruska15
11. okt 2010

@marianka79 to je dobre tešim sa s tebou 😀 .

marianka79
11. okt 2010

@miruska15 😵 musíš si tým prejst tá puberta netrvá furt skus na neho íst psychologicky nejaký fígel na neho neplatí? mamy si poznaju deti nie? 😉

jonuska
11. okt 2010

@marianka79 gratulůace🙂a nevadí🙂

miruško...však já to myslela z prče že s emi nemáš smát..ono to nakenec k smíchu bylo..taková nervová smršť 😝

marianka79
11. okt 2010

bože ja by som tak šla na nejaku disco 😝 poriadne sa vytancovat 😵

marianka79
11. okt 2010

@jonuska
@miruska15 podme na nejaku

miruska15
11. okt 2010

@marianka79 tak to by som šla pridi a pojdeme 😀

miruska15
11. okt 2010

@marianka79 na buducu stredu idem k niakej pani na konštelaciu vztahov tak uvidim čo to bude.Poslala mi niečo na prečitanie a je to zaujmave

marianka79
11. okt 2010

@miruska15 hej? to by sa aj mne zišlo prečítat si ja som sa v poslednom čase nejak rozčítala čítam knihu za knihou 🙂

miruska15
11. okt 2010

@marianka79 poslatb ti to?

marianka79
11. okt 2010

@miruska15 si mi poslala? a kam?

jonuska
11. okt 2010

jééé šla bych hned..ale já už v 8 pardon doslova padám na hubu 😀
škoda že jste daleko...