Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
4. nov 2010

babule cvičievate niektorá päť tibeťanov???

shupolienka
4. nov 2010

@orgovanka vitaj 😵
no ja mam pozicane anjelske karty aj nejake knizky o anjeloch, ale v blizkej dobe si chcem kupit svoje 🙂

aky to bol pocit ked si sa spojila so svojimi anjelmi? Aj si ich videla? ake to bolo? 😵
Mne sa to zatial nepodarilo a nemala som zatial vela prilezitosti, musim si nejako na to vyhradit cas 😅

shupolienka
4. nov 2010

@jery51 ahoj 😎
no ja som chcela este cez leto ze ich zacnem cvicit, lenze som to volajako nepochopila z obrazkov a som leniva si vygooglit nejake videa ze ako sa to cvici. Ani neviem ci vobec nejake su. 😅

jery51
4. nov 2010

@shupolienka
hej veru aj ja som pozerala tie obrázky a neviem no len tak znežne ...musím si ich asi vytlačiť...

orgovanka
4. nov 2010

@shupolienka dakujem za privitanie 😎 ,trvalo to dlhsie,to kontaktovanie,vecer pred spanim,nesmie ta nic rusit,ani sa nesmies bat.tak anjelikov vyplasis.Dychove cvicenia ,meditacia a predstavovala som si dihu,ako po nej vykracujem a na konci stretnem anjelov straznych,no,naozaj tam boli pekne vedla seba,pozdravila som ich a opytala sa ich v duchu,ci prichadzaju zo svetla,potvrdili to,bol to prekrasny zazitok,len raz som ich videla,aj mena mi povedali,potom som sa s nimi porozpravala,podakovala,rozlucila a zisla po duhe dole,napocitala som do troch a otvorila oci.Teraz ich nevidim,ale citim,ked potrebujem pomoct,tak sa zahlbim do seba,v mysli kladiem otazky a naslucham odpovede.Pri kontaktovani strazneho anjela si treba urobit ochranu,aby ste nedaj *Boze nepritiahli nizke energie,staci popytat archanjela Michala,aby k vam nepustil nic nizke,negativne a nezabudnut podakovat.Rada citam literaturu od Dooren Virtue a Angely McGerr,Anjelska mapa je super vecicka,jednoducha a presna,aj dieta z nej dokaze citat,mozno ste o nej citali,alebo ju mate doma. 🙂

shupolienka
4. nov 2010

@orgovanka tak to stretnutie mohlo byt fakt zaujimave 😉
co je to anjelska mapa? To nepoznam 😅. Este som o tom nepocula. Nemas nahodou nejaky link kde je to popisane?

orgovanka
4. nov 2010

@shupolienka ,staci tuknut do Google,Anjelska mapa 😉

jery51
4. nov 2010

@orgovanka
ja som si to pozrela, to pomocou tejto knihy si sa skontaktovala? inak nč v zlom mne to na tom obrázku pripadalo ako človeče nezlob sa 😲
http://www.martinus.sk/?uItem=31365

orgovanka
5. nov 2010

@jery51 ,nie pomocou mapy,ta mapa je pomocka na zodpovedanie otazok,ano posobi,ako hra ale je presna,mas tam take policka,napriklad,ake je tvoje poslanie,deti,kariera,peniaze.....Moze sa skombinovat s anjelskymi kartami,vyklad je rozsirnejssi.S anjelmi som sa skontaktovala meditaciou,chce to pripravu,duchovnu. 🙂

linette
5. nov 2010

dobre ranko snehulienky 😵

@orgovanka vitam ta medzi nami aj ja 😵
to co si opisala, podobne sa stalo aj mne.. ale nie formou meditacie.. ked sa modlievam alebo hovorim k anjelom (nemavam zatvorene oci) len si ich predstavim (nie vzdy to ide, inokedy same od seba), tak ich aj "vidim" .. neni to take videnie, ze ich vidim pri sebe, ale napriklad sa mi v mysli hned ako prve objavi anjelik raz vacsi, raz mensi, raz vo fialovom, inokedy v zelenom .. ide to same od seba..
samozrejme si ich aj v mysli obcas "nasilu" predstavim, ale to potom pracuje fantazia.. neni to potom ono..
napriklad raz mi bolo zle a prihovarala som sa ku nim .. a takto v mysli sa mi ukazal pri mensich anjelov jeden vacsi, taky vaznejsi a pocuval ma.. hned som vedela, ze to je jeden z archanielov 😵 dalej napriklad aj taky obraz sa mi ukazal ako som sa modlila a prosila, ze sedim s ajelom na lavicke, vedla nas strom a ja mu hovorim .. 😵
neviem ci to vsetko len predstava alebo fantazia, no hovori sa, ze co prve nas napadne, alebo hned prve co vidime/sa nam ukaze je to spravne..

linette
5. nov 2010

Stretnutie s anjelom strážnym

Najděte si klidné a pohodlné místo. Sedněte si nebo lehněte, uvolněte tělo, několikrát se zhluboka nadechněte a představujte si, že s každým výdechem je vaše tělo uvolněnější. Při každém nádechu si představujte, že vdechujete zlaté světlo, které prostupuje vaším tělem.

Až bude vaše tělo plné tohoto světla, obklopte tímto světlem i celé své tělo.Představte si duhu nad svou hlavou a začněte stoupat po duze směrem vzhůru. Na konci duhy čeká váš strážný anděl.

Někdo ho může vnímat jako sloup světla, příval energie, zážitky mohou být různé. Pozdravte svého anděla, vnímejte jeho lásku a podporu. Můžete mu klást otázky nebo se ho zeptat na jeho jméno. Pokud máte problém, požádejte o pomoc. V tomto bodě můžete požádat anděla, ať obejde vaše tělo, abyste ho mohli vidět.

V přítomnosti vašeho anděla můžete být tak dlouho, jak je vám to příjemné. Až budete chtít odejít, poděkujte, vraťte se do běžného vědomí po duze zpět opět ke svému tělu. Třikrát se zhluboka nadechněte a vraťte se do běžného stavu mysli.

linette
5. nov 2010

tu bola rec o cviceni .. ach jo.. asi mi chodia znamenia na toto.. mala by som so sebou nieco robit, inak tu asi skysnem doma .. som rozmyslala ze aspon korculovat, ale ide zima 😝
najradsej by som chodila na brusne tance 🙂 (velky sport 😀 ) chodil z vas niekto?? ..

linette
5. nov 2010
linette
5. nov 2010

tu mapku anjelsku si kupovala adina22 ak si ju este pamatate 😉

linette
5. nov 2010

@eeevvvkkkaaa aj ja som zvedava co vsetko vidis .. mozes prosim aj mne napisat? 🙂
tiez nechapem tomu ako si mohla stratit ten najvacsi a zaroven najsilnejsi cit 😕 az mi to pride nerealne.. ale tak clovek nikdy nevie..
evi a vidis aj auru??

j.a.n.u.s.
5. nov 2010

Ahojte andilci a svetlusky....mnohe z vas si me uz nepamatujete, dlouho jsem tady nebyla....ale linette asi vi 🙂
Mam takovou uplne mimo tema otazku.
Nemuzu se vyznat v bazarku tady na konu. Kdyz zadam hluboke kocarky, tak mi vyjedou jenom korbicky na prodej, ale bez podvozku, toz, kde muzu sehnat ty podvozky? Jsem opet tehotna, tak to jedine me omlouva, ne? :D
Fakt si nevim rady a nechci zakladat kvuli tomu diskuzi...poradite mi? I do IP...kuju holcinky 🙂

linette
5. nov 2010

@j.a.n.u.s. ahooooooooooooooooooooojjjj 😵 😵
ja si ta pamatujem 😉 , dlho si tu nebola ☹
a k tomu bazaru neviem ☹ .. moznoze cely kocik nepredavaju .. ? ..
aha tu je cely https://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/4dy6...

januska sa tesim ze budete mat miminko je to super 😵 😵 😵 drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😵 anjelickovia stoja pri vas 😵 😵
a potom ked sa narodi nam babatko ukazes ze? .. 🙂

linette
5. nov 2010

jani a co tak kombinovany kocarek? 😉

j.a.n.u.s.
5. nov 2010

Linette-jasnacka aji v tom kociku co koupim :D , ja koukala i na kombinovane, ale si rikam, jestli neusetrim, ze koupim hluboky a potom az sportak.....pac chci i satkovat a pak nemam toliko mista nikde pro kombinovany kocarek....xixi 🙂

Sleduju vas holciny :D

j.a.n.u.s.
5. nov 2010

Mimochodem, nedari se mi spojit se s dusi sveho miminka :(

A vcera se mi stalo, ze jsem "poprve" citila dusi Elishky, ale jeji dusi....detske telo vedle me, ale kolem vyzrala duse, moudrá....ucitila jsem pokoru a respekt. Vzdy jsem ji brala takto, ale nikdy jsem ji necitila....az vcera, velice silny zazitek 🙂

linette
5. nov 2010

@j.a.n.u.s. az mam zimomriavky 😵
mne sa take nepodarilo este.. ak sa pocita slabi vanok a pocit akoby ma niekto hladkal tak ano, ale neviem kto ..
a elishka vtedy spinkala ked si ju citila? .. mohla astralne cestovat? ..
spojis sa s dusickou hned ako na to bude pripravene aj ono ... moznoze este neni spravny cas..
ja citim z teba ze si vyzrela a mudra a skusena dusa 😵

linette
5. nov 2010

@j.a.n.u.s. a bude to chlapcek? 🙂
som zvedava no co uz ... 😅

linette
5. nov 2010

@j.a.n.u.s. to ti veru nepoviem ktory kocik sa viacej oplati .. ale asi kombinovany ked je k nemu aj sedacka do auta.. aspon to ladi 🙂 ale asi zalezi na znacke ..

j.a.n.u.s.
5. nov 2010

zimomriavky :D krasne slovo.

Hraly jsme si a sedela vedle me, a v jednom momente se mi "hluboko" koukla do oci a pak to prislo... 😵

chlapecek asi ano....ale vis jak to je teda, no 100% to bude az ho uvidim 🙂

kocik jeste ma cas, jen tak som zabrusila 🙂 🙂

orgovanka
5. nov 2010

@linette Ahoj,aj ja niekedy vidim svojich anjelov na lavicke,v blizkosti je krasne jazierko,zelena trava,sedime a debatime,nie je to namyslanie,vtedy,ked clovek pochybuje,nastupuje nase EGO,aby to zahlusilo.Kolko krat som dostala od nich znamenia,ze to neni vyplod mojej fantazie.Uvediem jeden priklad.Raz som vosla do sekacu a len tak som obzerala,v tom ma nieco tahalo k jednemu vesiaku,odrhnula som ho a ostala v uzase.Viselo tam tricko s dlhym rukavom a na zadnej strane tricka bol krasny velky Arch.Gabriel s laliou v ruke,pod nim bol napis PLEAS.samozrejme som ho kupila,bola aj smiesna cena 70centov. 😀

jery51
5. nov 2010

ahojte babule...
@linette ďakujem za link...už som si našla celkom dobre popísané cviky, len to musím to vytlačiť... u našich, nemám na bytovke tlačiareň...
@orgovanka to je krásne... vieš čo ja ti normálne závidím, v dobrom samozrejme, i keď pri tom slovo to vyznie asi smiešne.. 😉 .ja už toľko vecí viem, hovorím si ich, predstavujem...no nejako ma chmúrne myšlienky ( v poslednom období) začínajú moc prenasledovať...popritom zabúdam na to, že si môžem spomenúť na anjelikov, aby pomohli....
nič, nevidím, necítim..iba moja intucíia, tá je teda fakt dosť silná...no ako som už písala, až neskôr prídem na to že to bolo napovedanie intuície... to ego na do mnou stále vyhráva...už ai meditovanie mi skoro vôbec nejde...normálne sa nemôžem dostať do stavu. aby bola moja hlava prázdna...a kedysi mi to tak išlo

😔

orgovanka
5. nov 2010

@jery51 🙂 ,aj mne to trvalo dlhsie,ako pises,myslienky ma prenasledovali,nevedela som sa stisit.Chce to cas,prv skusit len malinku chvilocku zahlbit sa do seba,postupne to zvysuj.To je super,ked mas intuiciu dobre vycibrenu. 😎

orgovanka
5. nov 2010

@jery51 ,Pat tibetanov som vydrzala cvicit dva tyzdne 😀 .Ako sa mi zacala krutit hlava,pri tom cviku,tocenie,tak som to vzdala.Ale mam znamych,tvrdia,ze treba vydrzat,citi sa clovek asi po mesiaci lepsie,zvysuje sa energia. 🙂

motylka
5. nov 2010

ahojte...ja sa už dva dni cítim tak o ničom... ☹ bolí ma krčná chrbtica, občas sa mi točí hlava... skúšala som si robiť aj zápalkovú vodu...snažím sa myslieť pozitívne, len stále to niečo "prebíja" a myslím na to, že sa necítim ok, viem, že musím zmeniť myšlienky, snáď sa to čím skôr podarí...