Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

motylka
28. dec 2010

@maco uf, ešteže to dobre dopadlo...strašné....tiež by som nad tým stále rozmýšľala a desilo by ma to ešte asi dlho

jery51
28. dec 2010

@maco
tak ste mali pri sebe asi všetkých anjelov strážnych z okolia 😉

marinka
29. dec 2010

Ahojte holky,
já jsem dostala od Ježíška knížku od Lorny Byrneyové - Andělé v mých vlasech. Určitě už jste se tu o ní někdy bavily, je to fakt úžasná knížka, přečetla jsem ji za dva dny a pro mě bezkonkurenčně nejlepší knížka o andílkách, jakou jsme kdy četla a že už jich bylo 😀 Je už napsané i pokračování, ale teď bylo vydáno v Anglii, tak si na něj ještě budeme muset chvíli počkat..Několikrát jsem během čtení té knížky měla andělské prožitky 🙂

linette
31. dec 2010

Prajeme nový rok v plnom zdraví
Prajeme všetko, nech sa vám darí.
Prajeme šťastie, čo radosť vzbudí,
prajeme lásku, lebo spája ľudí.
Prajeme priateľov, čo dokážu žiť,
prajeme milovať a milovaný byť.

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí,
do ďalšieho roka je už len krok, tak vám želáme šťastný nový rok.
Linette so samcom .. 🙂

jonuska
31. dec 2010

Do nového roku Ti přeji hodně krásných okamžiků, kdy po Tvé tváři přeběhne úsměv, oči se Ti rozzáří štěstím a srdce zahřeje, kdy se Tvá mysl roztančí radostí a duše naplní blahem. Přeji Ti spoustu snů, které jsou jako nekonečná touha a když se splní - je to ta nejkrásnější odměna. Přeji Ti mnoho takových okamžiků, kdy cítíš štěstí a mé srdečné přání Tě provází po celý rok 2011

dali4
autor
31. dec 2010

Ahojte anjeliky 😵 ... prajem Vám všetkým , ktorý sú súčastou tejto témy, ale aj všetkým ostatným... príjemne prežitý dnešný večer, polnočný prípitok, ktorý Vám prinesie do Nového roku 2011 zdravie, Lásku a šťastie, veľa pozitívnych myšlienok a ešte viac vyriešených problémov, prijímajte život taký aký je 😵 ... Posielam objatie všetkým, ktorý ma poznajú 🙂 a dva božteky na líčka. Šťastný Nový rok ! 😎

motylka
1. jan 2011

Prajem všetkým veľa zdravia a šťastia v novom roku 😉 a veľa krásnych dní 😉

ruzenkas
1. jan 2011

Také přidávám svoje přání...Všem přeji to nejdůležitější a to zdraví. To ostatní přijde, ale když člověk nemá zdraví, nemá nic...

haniak
2. jan 2011

verim na duchov videla som ich a je o take zvlastne......ale pokial niekto to nezazije neuveri..........ake je to aj silneee

jery51
2. jan 2011

ahojte anjeliky...
šťastný nový rok vám prajem....nech je plný úspechov a anjelských stretnutí: 😉

motylka
2. jan 2011

Ja sa cítim tak trošku zle...po tom, čo ma seklo v krížoch to ešte stále nie je ok a keď dlhšie pochodím, alebo posedím, tak na mňa idú až mdloby a musím si ľahnúť ☹ Dnes sa mi od rána točí hlava, už som si robila aj zápalkovú vodu, no akosi neprechádza. Zapálila som si sviečku v obývačke, prosím anjelikov o pomoc, skúšam všetko... Keď som išla do kúpelne pred chvíľou, v hlave mi napadol refrén z pesničky od Tublatanky (dávno som ju nepočula, takže to beriem ako znamenie) - "niekto ťa má rád, stále rád, aj keď práve tomu neveríš", pozrela som si teraz na nete slová celej piesne, lebo viac z nej neviem a som prekvapená: http://www.hlasite.eu/text-pisne/tublatanka/856...

miruska15
3. jan 2011

ahojte Anjeliky prajem Vam všetko naj naj do noveho roka 🙂

terez34
3. jan 2011

ahojte prajem krasny novy rok vela lasky .... 🙂

marianka79
4. jan 2011

aj ja Vám všetkým prajem vela lásky ,spokojnosti a všetkého dobrého v Novom roku 😵

marianka79
4. jan 2011

@motylka to je peknéé 😵

uskamuska
5. jan 2011

ahojte anjelinky🙂Aj ja vám chcem popriať všetko dobré v Novom roku 🙂

orgovanka
5. jan 2011

Ahojte,vsetko dobre v Novom roku,vela pozitivnej energir 😀

ruzenkas
6. jan 2011

Ahoj, posílám Vám svojí prvotní malbu pro krásná den.

Vidíte v tom to, co já?

ruzenkas
6. jan 2011

Ještě jsem zapomněla dodat, že je focený ještě mokrý, proto ty fleky-černé...

kotenko
6. jan 2011

potrebujem poradiť... vedel by niekto???
veľmi často sa mi v poslednej dobe stáva, že sa pozriem na hodinky, keď sa mení čas (napr sa zmení minúta napr 12:55 sa zmení na 12:56), ale ešte častejšie sa mi stáva, že sa pozriem na hodinky a tak sú rovnaké číslice... napr 22:22 , 23:23? 1:11... atď. vedeli by ste mi niekto poradiť, čo to znamená?
Prechádzam teraz dosť zložitým obdobím, mávam zvláštne sny....
viem, že tieto rovnaké číslice niečo symbolizujú, no netuším čo. vedel by ste mi poradiť??? tieto čísla boli iba prikladovné. najčastejšie sa pozerám na 13:13 a 23:23..... teda je to v podstate skoro každý deň....
prosím, pomôžte mi

ivanko8
6. jan 2011

Ahojte Anjelinky, želám Vám všetko najlepšie po celý rok!

ivanko8
6. jan 2011

@kotenko symbolické významy číslic máš napríklad tu: http://www.wahlgrenis.cz/zvlastni_symboly_detai...
Na Tvoje obdobie sa zrejme najviac hodí 13:13. Si v období, keď sa veľa vecí mení. (A obdobie zmeny roka to len zvýrazňuje.) Záleží teraz od Teba, čo si ďalej vyberieš. Odkazy prostredníctvom čísel Ťa môžu upozorniť na chyby a nasmerovať k ďalšiemu rozvoju.

orgovanka
6. jan 2011

@kotenko Ahojky,aj ja mavam casto sny s cislicami,anjeli sa snazia,nas na nieco upozornit.Kupila som si knihu od Doreen Virtue,Andelska cisla,tam vzdy najdem tu kombinaciu a odpoved 🙂 🙂

marianka79
6. jan 2011

@ruzenkas 😵 😵 😵
@kotenko tak ako vraví ivanko a orgovanka ja mám tiež knihu o anjeloch a je tam všetko vypísané i o znameniach podávaných číslami je to táto knižka..........http://www.martinus.sk/?uItem=57219 ..............http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/57/l57219.jpg

marianka79
6. jan 2011

bože aké krásne znamenie mi práve prišlo 😵 😵 😵 čítam si komentáre z tejto knihy........ http://www.martinus.sk/?uItem=42457&uKolko=10&u... a akurát pri tom čítaní si tu syn číta rozprávku sol nad zlato a v tom číta...."žiadaj čo len chceš všetko dostaneš" zrovna som mala v hlave anjelikov a ono toto 😵 no čo poviete neni sú zlatý??? 🙂

marianka79
6. jan 2011

@marinka a aké prožitky ak možeš popíš bližšie 😉

miruska15
6. jan 2011

@marianka79 ahoj ako bolo v parizi.ja som ti poslala sms ale neodoslalo ti to. my sme akurat v praci u M ale v nedelu sa vraciame.

miruska15
6. jan 2011

@ruzenkas ahoj jej ake pekne 😉

marianka79
6. jan 2011

@miruska15 ahoj dobre bolo mne to prišlo len som si to mala pozriet na internete ešte som nekukala ale dakujem vopred pozrem si to určite 😉