Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

terez34
14. jan 2011

lin ma narodky? a myslim ze bude mat 16 aj meniny ak sa nemylim 😉


linette tak ti prajem vela zdravicka stasticka lasky vela dobrych ludi v tvojom zivote
😉

denisocka
14. jan 2011

@certica ked povedala to čislo 144tis,tak som si hned vravela,že nemam šancu sa tam vopchat a reku,seriem navšetko 😀

certica
14. jan 2011

@denisocka no vidis, to bol asi ten zamer 😀

este uplne v zaciatkoch temy tu padla zmienka o hovoroch s bohom od n.d. walscha ( j.a.n.u.s. 🙂), tusim aj deni spominala, ze kedysi davno citala... tak len tolko, ze az teraz som sa po roku a stvrt dostala k jeho kniham a vytiahla veci uz davno vytlacene a odporucam, kto este necital od neho přátelství s bohem. fakt uzasna kniha 🙂

denisocka
14. jan 2011

@certica no vidiš,mam plny PC somarina nič neprečitane,vytlačene mam len celes.proroctvo a to som tiež nečitala,alebo som ho videla

marianka79
14. jan 2011

@linette všetko najlepšie k tvojej 21-tke vele v ela zdravia a štastia to je najhlavnejšie pretože ked je človek štastný tak je zdravý a ...........vela vela vela lásky 😵

marianka79
14. jan 2011

@linette všetko najlepšie k tvojej 21-tke vele v ela zdravia a štastia to je najhlavnejšie pretože ked je človek štastný tak je zdravý a ...........vela vela vela lásky 😵

marianka79
14. jan 2011

@linette všetko najlepšie k tvojej 21-tke vele v ela zdravia a štastia to je najhlavnejšie pretože ked je človek štastný tak je zdravý a ...........vela vela vela lásky 😵

marianka79
14. jan 2011

@linette všetko najlepšie k tvojej 21-tke vele v ela zdravia a štastia to je najhlavnejšie pretože ked je človek štastný tak je zdravý a ...........vela vela vela lásky 😵

marianka79
14. jan 2011

@linette všetko najlepšie k tvojej 21-tke vele v ela zdravia a štastia to je najhlavnejšie pretože ked je človek štastný tak je zdravý a ...........vela vela vela lásky 😵

marianka79
14. jan 2011

@denisocka tak to ani my sa tam nevopcháme potom 😀 ale bola nejaká vyšinutá tá ženská 😅

marianka79
14. jan 2011

@certica ja mám v počítači ani neviem kolko kníh odtadeto no doteraz ani jednu neprečítanú povačšine čítam to čo si kupim ale niekedy si hádam nájdem už na to čas a prečítam si aj tieto "knižky" no čo ked krajšie je to držat knihu v ruke ako čumet na monitor 🙂 😉

shupolienka
14. jan 2011

cafte babule, Lin ma narodky? 😎
jeeej tak prajem vsetko vsetko dobre ku krasnej dvadsatjednotke 😵 boze to je aky krasny vek 😵
hlavne vela zdravia, a nech sa ti plni po com tvoje srdiecko tuzi 😵

@marianka79 tebe sa to volako skopcilo vela krat 😀

marianka79
14. jan 2011

@shupolienka hej nešlo mi to odoslat tak som klikala a klikala a takto to dopadlo 😀 😀 😀

miruska15
14. jan 2011

@marianka79
@shupolienka
ahojte ako sa mate?Dlho tu bolo ticho tak dufam že ked ten humbuk ustal (vianoce,silvester) tak sa tu budeme stretavat ako predtym 😉

marianka79
14. jan 2011

@miruska15 ahoj no už sa to ustaluje i ked stromček ešte mám 😅 nechce sa mi ho dávat dolu

marianka79
14. jan 2011

inak moja sestra mala predvčerom tiež narodky kokso že 36 rokov ani by som jej nepovedala že tolkomá

miruska15
14. jan 2011

@marianka79 ja som ho už odzdobila.Teraz je v obyvačke take prazdno škoda ja by som ho mala aj cely rok ako dekoraciu 🙂

marianka79
14. jan 2011

@miruska15 no keby bolo viac miesta v byte tak hej len ja som si ho musela dat na stol do izby a zavadzia mi tu

miruska15
14. jan 2011

ale mala si ho krasny 😉

marianka79
14. jan 2011

@miruska15 dakujem aj ty pekný biely 😵 ako anjelikovia

certica
14. jan 2011

jeej linet, vsetko naaaaj 😵 . pekne cislo, mily vek 🙂

@marianka79 ja sa snazim to, co mam v elektronickej forme hned aj vytlacit, z monitoru by som citat teda nedokazala a ani nechcela. no ale aj tak mam vela veci neprecitanych a jemne sa kopia 😀 . a suhlasim s tym, ze kniha je kniha. preto, ak ma nieco velmi oslovi, znamena pre mna skutocnu hodnotu, snazim sa "obycajny vytlacok" do buducna nahradit kniznou formou.
myslim, ze az teraz (po vyse roku) bol jednoducho pre mna ten spravny cas na vyssie spominanu knihu. neskutocne pravdiva, uzasna a pozitivna. mam pocit, ze mi pomohla najst kluc od dveri, ktore som sa snazila prerazit silou (vole) a nechapala som, preco sa mi nedari. teraz sa akosi vsetko deje samo, zmena po ktorej som tuzila (moje ja). vsetko mi akoby zapadlo do jednej dokonalej mozaiky, no uplne som happy 😀
a za to velmi dakujem aj vam tu vsetkym. dokonca myslim, ze sa cely ten proces prebudzania sa vo mne naplno rozbehol vznikom tejto temy.
a verim, ze sa udeje este nejake stretko 😎
inak toto je "inkriminovana" kniha: http://www.superdeal.sk/pratelstvi-s-bohem--nea...
hrozne by ma potesilo, keby aj vam pomohla tak, ako mne 😵 . fakt sa oplati do nej nazriet 😉

pekny vikend 🙂

marianka79
14. jan 2011

@certica ja som teraz dočítala knihu andelé od dorenky a tiež mi velmi pomohla prišla ku mne v ten pravý čas

marianka79
14. jan 2011

zvláštne ako všetko príde vtedy kedy má lebo tú knihu som mala kupenu už dávno a zabudla som na nu a ked som mala nie moc dobré obdobie mi prišla do cesty a to bolo super velmi mi pomohla a za to všetko možu naši anjelikovia kolko znamení aj mojmu drahemu chodia je to skvelé akoby mu šepkali chod tade stretneš tých ludí ktorých potrebuješ stretnút a povedia ti to čo potrebuješ počut a babeny to čo mu tí ludia vravia je velmi prospešné pre nás oboch všetko zapadá ako puzzle verím že poskladáme pekný obrázok vdaka anjelikom a aj vdaka tomu že sa správne rozhodneme 😵
anjelikovia dakujem vám 😵 😉

marianka79
14. jan 2011

http://www.martinus.sk/?uItem=35273 a tuto knihu ste niektorá čítala stále mi ide pod prsty ked hladám niečo v knihách

marianka79
14. jan 2011

a dokonca stojí2,73 a to je moje číslo čo stále vídam všade aj všetky jeho kombinácie aj v tom modrom linku je dokonca ...........znamenie??? 🙂

jery51
14. jan 2011

ahojte krásky 😉

jery51
14. jan 2011

ja mám teraz pod rukou, tiež úžasnú knihu...Anjeli v mojich vlasoch

jery51
14. jan 2011

@marianka79 to si musíš kupíť za taký peniaz 😀

shupolienka
14. jan 2011

ahoj miruska, mam sa super 😉
Zacala som chodit na cvicenie Port De Bras. A som sa uplne zamilovala do toho 😵
Neviem ci to poznate posielam link pre lepsiu predstavu co to je. Je tam aj video http://www.diva.sk/clanok/25805/video-idealne-c...

A v stredu zacinam chodit aj na power jogu uz sa neviem dockat 😵
Ja som teraz taka knihova, citam vsetko co mi pride pod ruku, Peja104 ta moja svagrina mi pozicala knihu od toho Banaša Kod 9 no perfektna kniha 😉 http://www.abcknihy.sk/Kniha/kod-9-2558375.aspx...

shupolienka
14. jan 2011

ahoj @jery51 😎

jery51
14. jan 2011

@shupolienka
ahoooj
ja zase zumbujem..normálne paráda..dnes som bola...super...

jery51
14. jan 2011

@shupolienka
na jogu by som išla aj ja...no už mám toho vela, aj na anglinu chodím, teraz na zumbu... 😉

shupolienka
14. jan 2011

si nejaka aktivna 😵, to je super, sak zena na materskej by sa zcvokla keby sedela len doma 😀 teda aspon ja 😅
A v tomto cviceni som sa fakt nasla 😎

marianka79
14. jan 2011

babeny posielam vám silvestrovskú eifelovku 🙂 😉
Všimnite si kolko orbov !!!A to je zas fotené vo Versailles. Bolo tam nádherne tie obrazy a ten krb........