Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
3. máj 2011

baby , j.a.n.u.s má syna 😵 ,narodil sa dnes

jery51
3. máj 2011

Gratulacie k bábatku...nech je zdravičké a štastnéééééé 🙂

jery51
3. máj 2011

babule nejako sem nechodíte čo je ???? ☹ 😔

mywiel
4. máj 2011

@denisocka supééér gratulujem Janus 😵

mywiel
4. máj 2011

Ze by aj mm bol anjel? 😅 😀 😀
http://www.horoskopy.sk/anjeli/

motylka
29. máj 2011

@ivanko8 aj podľa mňa je kniha Chatrč skvelá... 😉 Najprv som ju mala len požičanú a potom som si ju kúpila.

Dlhšie som tu nebola, všetko späť poctivo prečítam 🙂 A gratulujem januske k bábätku 😉

bambulkabambulkova
7. jún 2011

@uskamuska ahoj knaza treba zavolat alebo ocikanou plienkou vycistit byt dom a dat cervenu nitku na rucku aj sebe my mame vsetci a modlit sa a modlit

miselienocka
13. jún 2011

Ahojte srdiečka...na tuto stranku som sa dostala čisto nahodou.Anjelske karty mam už 2 rok ale začala som s nimi pracovat až teraza hlavne ešte viac po tom ako som bola na anjelse pismo a anjel mi odkazal aby som sa začala kartam venovat ....že mi to vlastne pomože s mojim problemom ...ludkovia ja s atak snažim nerobim to na silu ale niako nerozumiem čo dalej ....citila som ich pri sebe naozaj pocity su ale zatial žiadny odkaz a tak velmi potrebujem v jednej veci pomoc ...prosim nevie mi niekto poradit ako dalej? preco nedostavam odkaz alebo nerozumiem im??? dakujem vam velmi ak mi niekto odpisete krasny dnik 🙂 🙂

denisocka
20. jún 2011

tak co je anjelska smečko? kde ste?

motylka
21. jún 2011

ja som tu 🙂

katkarina
23. jún 2011

@linette neskoro odpovedam ale predsa pani byva v BA a na nete ju najdes na stranke www.anjelskemysterium.sk neviem ci je ta stranka momentalne aktualna..

evkasus
24. jún 2011

Ahojte. Cele toto ucenie o anjeloch nie je take nevinne ako vam bolo predstavene.
A uz vobec sa nema spajat s modlitbou, v pripade, ye ste krestanka...myslim nie iba zvykova krestanka. Anjeli existuju...ale toto spajanie sa s nimi urcite nie je spajanie sa s dobrymi anjelmi...to by vam vedel vysvetlit kazdy knaz...vyklad kariet je iba jedna z odnozi okultizmu, ktora je iba prezentovana ako nevinna a vysoko pozitivna zalezitost. V skutocnosti ide o dost nebezpecne zahravanie sa s vecami a duchovnymi silami (zlymi), ktore nepozname...tie sa nazaciatok javia ako nevinne a potom cloveka zacnu pomalicky nicit. Ak uz pocujes hlasy a podobne, tak je to uz zle. Pisem to hlavne ako dobre myslene varovanie nie ako utok. Niektori knazi na Slovensku potom maju dost roboty s tymi, ktori sa zo zviazanosti nedokazu sami dostat. Pisem to teda hlavne pre krestanky, u ktorych je vacsia pravdepodobnost, ze maju v ucte knazov, vieru v Boha atd. Ludia zial maju tendenciu ist do misteriozna, ktore im ponuka isty zazitok ale vobec si neuvedomuju ake to moze mat nasledky.
Zmeni to ich sposob myslena skor ako si to dokazu na sebe uvedomit. Je to fakt nebezpecne.

motylka
25. jún 2011

@evkasus nesúhlasím. Ak z niečoho cítim pozitívnu energiu a mám z toho pocit pokoja, určite to nebude kontakt so zlými anjelmi. Som kresťanka, verím v Boha, v Biblii je dosť o tom, že máme svojich anjelov strážcov, tak prečo by sme sa k nim nemohli napr. aj modliť? Ja som sa od malička modlila k anjelikovi strážnemu, takú tú klasickú detskú modlitbičku, naučila ma ju babka a učili sme sa ju aj na náboženstve, tak si teda nemyslím, že by ma viedli k niečomu zlému. Tiež teraz prosím anjelov o ochranu a pomoc, takže viem, že je to ok. A som rada, že to zmenilo môj spôsob myslenia, keď som si naštudovala veci o anjeloch, lebo mám pocit, že som pokojnejšia, cítim v sebe viac lásky a dobrej energie. Viac sa usmievam a robí mi radosť, ak pomáham iným a sú z toho šťastní a ak sa mi to vracia v pozitívnej podobe. To všetko by sa NEMOHLO diať, ak by som uznávala niečo negatívne a zlé duchovné sily.

lapla
25. jún 2011

Ahojte dievcence, anjeli existuju. a maju spiritualne telo a mnohi aj ludske.... 🙂 Jedneho takeho anjela poznam, je to moj kolega z roboty.A zo srandy tvrdim, ze moja najlepsia kamoska je chlap 😀

ada32
27. jún 2011

@evkasus ja si tiez dovolim nesuhlasit. knaz ktory toto kaze sa zrejme s pozitivnou energiou ktora nas obklopuje este nestretol. inak si take slova neviem vysvetlit.
take varovania uplne respektujem v pripade ze pubertaci zo zabavy vyvolavaju duchov. vtedy ano, je to nebezpecne, moze sa nalepit vselico a knazi potom maju plno prace.
ale ked respektujem Boha a svoju vieru v neho , vidim ze uz dlho je okolo mna nieco co mi velmi pomaha, robi ma silnejsou a v niektorych momentoch mna aj moje deti doslova ochranuje, nemam dovod tomu neverit.
Viem ze cirkev / rimsko-katolicka/ varuje pred "prevlekmi" zlych duchov do anjelov a podobne. nuz, moze to byt pravda ale ja mam skor pocit, ze to negativne moze byt spokojne so stavom sveta, v akom je teraz. bieda, nedostatok potravin, umelo vypustane mutanty bakterii a virov za ucelom este vacsieho zisku, konzum kam sa len pozrieme, zahadzovanie sa vlastnymi odpadkami, konzum....slepota. zle sily maju dost dobre skore aj bez dusi ktorym sa uz na stastie otvaraju oci a vidia inu cestu ako prezit. a jedina cesta podla mna je uskromnit sa, mat v srdiecku pokoru a pomahat druhym. toto ma naucili niekto ich nazyva anjelmi, niekto dobrou energiou, ...kazdy inak. preco by som ich mala odhanat?

evkasus
27. jún 2011

@ada32 Ahoj Ada. S vela z toho, co si napisala suhlasim, ale s niecim aj nie. Anjeli urcite existuju, ALE...su dobri i ti padli..., ktori sa snazia zviest ludi ...a samozrejme nie tak viditelne aby si to clovek uvedomil, ale zaludne...vascinou pod ruskom niecoho pozitivneho...
Ja na pozitivnu energiu neverim...ja verim v Boha, ktory je osobny a dokaze ma naplnit uzasnou silou a pokojom...to co niektori nazyvaju pozitivno. Ale je to osobny Boh, je to Jezis. Nie niejaka neurcita energia. A prave tu je ten problem zakopany. Ze Zly ponuka cloveku mnohe zalude cesticky, aby ho odviedol od odobneho Boha...Boha, ku ktoremu sa mozes modlit, ktoremu sa mozes zdoverit, ktoremu mozes doverovat, na ktoreho mozes kricat, ked ti je zle a ktoremu mozes dakovat, za vsetko dobre vo svojom zivote. Zly sa prave snazi cez mnohe nove myslienkove prudy nahovorit, ze clovek ma verit v energiu, niekedy vesmir, niekedy...atd. To je iba papsca. Samozrejme cloveku to nepride, ako nieco ocividne zle a preto nema s tym problem...a to je pasca.
Boh nas pred tymto varuje aj v biblii...na mnohich miestach. Mysliet si, ze vo svete je toho uz vela zleho a urcite sa niejaky zly duch nebude zameriavat na mna je kratkozrake...cim sa ta vobec nechcem dotknut. Velmi si vazim tvoj nazor. Ide o to, ze zly sa snazi o dusu kazdeho z nas...ide mu o duse a nie o svet.
No zaroven chcem povedat, ze Boh nas chrani pre utokmi zleho a dava nam sposoby ako prezivat naozaj to dobre a pozitivne v nasom zivote...ako prezivat radost a pokoj. Len treba osobnemu Bohu dat priestor v zivote.
Este sa vratim k tym anjelom. Cirkev nas uci mnohemu o anjeloch. Je dobre modlit sa k anjelovi straznemu, alebo prosit o pomoc archaniela Gabriela... Ale yiadat Anjelov o kontakt a potom pocuvat akoze ich hlasy je kratkozrake, lebo presne takto funguje taktika zleho...to, co tito ludia pocuju nie su skutocni dobri anjeli...
Treba sa i pozriet na to, kto su autori tichto knih o anjeloch, ktore sa tu na fore spomenuli...su to ludia, ktori veria v Jezisa?...alebo su to ludia, ktori su volnomyslienkari a prichadzaju so svojou vlastnou teoriou o anjeloch? Ak neveria v Jezisa, tak ich ucenie je iba slepa ulicka a je od Zleho....lebo nemozno sluzit dvom panom a to ukazuje kazdodenna skusenost.

certica
27. jún 2011

@evkasus ahoj evka. neviem, ako definujes "volnomyslienkarstvo", ale pre mna je boh bezpodmienecna laska, radost, sloboda. a ta nepotrebuje, aby jej niekto sluzil... nepotrebuje vobec nic 🙂 . je v kazdom z nas a existuje nespocentne mnozstvo ciest a sposobov, ako sa k nej priblizit, ako ju objavit. a nepotrebujes k tomu nevyhnutne dokonca ani ziadne konkretne (rozumej "spravne") ucenie 😉

evkasus
27. jún 2011

@certica s tym ja zial nesuhlasim, ale dakujem za komentar. Ja verim v osobneho Boha, ktory je Laska.
Pekny dnik.

ada32
27. jún 2011

@evkasus myslim ze rozumiem co chces povedat, ale ked vies, ak ma nieco drzi pri pokore a skromnosti a pomoci druhemu, asi to nieco nebude od zasady zle, lebo knaz tak povedal.
Boha nevidel nik, kazda cirkev si ho predstavuje inak a kazda je presvedcena ze len ten jeden je jediny, vsetko ostatne su len nazvem to " paviery 😅" smiesny vyraz ale asi mi rozumies.
samozrejme neberiem do uvahy sekty zalozene na psychickej manipulacii svojich oveciek za ucelom zisku.
Boh je dobro. Boh nie je strasenie a pod. A tak ako ty citis ze si s nim v spojeni, neznamena to ze ak to tak citi aj niekto iny kto vsak nechodi do kostola, je to naivny cloviecik ktory zasadne naletel zlym silam.
proste s tymto nemozem suhlasit.
Vacsiu hrozbu vidim v tzv. falosnych prorokoch, vodcoch siekt a pod.
aj ja citim lasku. takze asi to bude ok.

certica
27. jún 2011

🙂

evkasus
29. jún 2011

@certica Ahoj. Chapem, ze kazdy clovek ma slobodu a tak sa moze slobodne rozhodnut comu a ako bude verit. Moje prispevky su preto hlavne smerovane krestankam, u ktorich je uplne logicky predpoklad, ze veria v jedineho osobneho Boha a mozno sa iba nedopatrenim nechali zlakat niecim, co vlastne odporuje krestanskej viere v jej podstate. Urcite sa mi ale nepodari nanucovat niekomu nieco, s cim sa nestotoznuje.
Len ma tak napadlo, to co si pisala v tom poslednom prispevku, mi pripomina ucenie New Age. Prepac, nemyslim, si ze si jeho stupencom...len ta chcem upozornit, ze to ucenie sa moze stat sucastou tvojo ja skor ako si to stihnes uvedomit. Jednou y jeho crt, je postupne odmietanie osobneho Boha, boh je podla nich vsade vo vsetkom a v kazdej stvorenej bytosti ale nie je samostatne existujuci. New Age dava do popredia pred Bohom ine bytosti hlavne Anjelov. V popredi stoji spiritualny zazitok a ezoterizmus. Charakterizuje ho holizmus...popiera dualizmus...nerozlisuje medzi Stvoritelom a stvorenim, medzi clovekom a prirodou. Clovek nemusi dat ziadny suhlas na to, aby bol stupencom tohoto hnutia, ale jeho ideami je preniknutych mnoho knih, ktore su dostupne a ludia si ho osvojuju a stotoznuju sa s roynzmi formami tohoto hnutia, i bez toho aby v zivote poculi, ze niejake New Age existuje. Je to vsak skresany opis tohoto ucenia....existuju o nom cele traktaty....🙂
Prepac, nie je to namierene proti Tebe, len som Tvoj prispevok pouzila na to, aby som tuto temu rozvinula.
Pekny dnik.

evkasus
29. jún 2011

@ada32 Adi premyslala som, co ti odpovedat na Tvoj prispevok. Urcite si nemyslim, ze za to ze niekto nechodi do kostola tak je viac vystaveny moznym zlym silam. Mozno si poznala iba zvykovych krestanov, ktori svoju vieru prezentovali iba ako chodenie do kostola a dodrziavanie hrozne obmedzujucich prikazov...
Neviem vlastne, ci si krestanka, lebo podla toho hore, nikto nevidel Boha a tak nikto nemoze povedat, aky presne Boh je. Ak si krestanka, a mas doma aj sv. Pismo a mas zaujem sa nieco dozvediet napriklad aj o Anjeloch tak skus si pozriet List Hebrejom ...hned na jeho zaciatku.
Mnohi ludia si myslia, ze krestanstvo ma malo tej spiritualnej stavy...lebo este ako krestania nezazili specialny spiritualny zazitok ako napr. ponukaju novinky spojene s trochou ezoteriky, niekedy aj spiritizmu. A to je to lakave na nich...aj ked nie iba to. Chcem iba povedat, ze krestansky Boh, Jezis ponuka uplne naplnenie...ak ho clovek krestan neciti, tak preto lebo sa neotvoril Jezisovi a nenasiel si s nim este osobny vztah. Lebo ak clovek raz zakusi tento vztah so zivym Jezisom uz nic ine nehlada.
Jezis je Laska...on nas uci milovat...on nas uci milovat aj nasich nepriatelov...on nas uci ako niest a prijat nas kriz....on jediny prinasa cloveku Spasu. A vonkoncom to nie je niekto, koho sa clovek ma bat. My krestania verime, ze Jezis je jedina Cesta, Pravda a Zivot. A preto, ten, kto popiera jeho, priklana sa k Tomu opacnemu.
Prepac ak ta uz unavujem dlhymi recami....mozno neberiem ohlad na to, ci vobec stojis o toto vysvetlovanie.
Ale mala som taky citak.

certica
29. jún 2011

@evkasus nemas sa mi preco ospravedlnovat, ja vobec nevidim dovod sa na teba hnevat alebo nieco podobne 😉

dusany
5. júl 2011

@olinka6226 . Olinka,neviem ako ďaleko bývate odomňa. Podľa mňa máte dom či byt zamorený geopatogénnymi zónami,alebo silným elektrosmogom. Bolo by dobre,aby ste si to meranie dali urobiť. dm2000@centrum.sk

kutina
7. júl 2011

Anjelikovia sú tu s nami, verte či nie .-) Pomáhajú mi každý deň.

Hľadám ľudí, ktorí sa zaujímajú o alternatívnu medicínu. Nejde im o rýchly zisk, ako to dokáže byť sľubované. Ocením každého lekára z rôznych oblastí, ľudí, ktorých pri práci motivuje v prvom rade zdravie a nie peniaze. Skúsenosti máme už aj so zvieratkami, ktoré dané produkty zobrali ako poslednú možnosť pred "utratením" a čuduj sa svete, pomohli.
Peniaze byť môžu, ale žiaden super zisk na začiatku pokiaľ sa chce táto "práca" robiť dobre nie je možný. Vyžaduje si to určité znalosti o fungovaní tela.

K produktom, ktoré mám v ponuke je vždy potrebné určité vysvetlenie - nie "hltať ako cukríky", aj keď je to príroda.

Zdravému človeku viem poradiť obratom možno s určitým problémom, ktorý ho sužuje. Ľuďom, ktorí majú určité "diagnózy" , ktoré sú všetky LIEČITEĽNÉ zdravotný stav konzultujem s lekárom, ktorý povie, čo ďalej.

Každý človek môže byť zdravý, len musí chcieť.

Koľkokrát si povieme.... "to je drahé" pokiaľ ide o prevenciu, no pokiaľ ide o záchranu, predáme aj nohavice, aby sme sa zachránili.

Preto uvítam, každú otázku, ktorá mi bude položená.

evkasus
9. júl 2011

@kutina Kazdy clovek moze byt zdravy? Tak to tazko.

pkatarina
10. júl 2011

Natrafila som na túto tému "Kontakt s anjelmi" a chcela by som Vám povedať,že ja mám kontakt s anjelmi. Sú úžasný vždy ochotný pomôcť a sú plný lásky . Cítim ich a sem tam aj vidím. Pracujem s nimi pri liečení ľudí a aj pri masážach ktoré robím. Som veľmi rada,že ich mám. 🙂

cinamon7
19. júl 2011

zdravim vsetkych anjelov a clenky tohto fora, neviete mi poradit ako zistim ci je niekto pocarovany, alebo mu proste nepraju zli ludia a ako sa toho da zbavit? 😒

monikanjel
19. júl 2011

mywiel ... ahoj na tu stránku velmi nechodím skor na pokeci ma nájdeš ako monikaSP .... ja som mala tiež zážitok s anjelom ,,.... viem že to bola noc a mna niečo trápilo a silno som plakala a prosila som anjela aby mi pomohol a upokojil moje boľavé srdce a potom sa to stalo ..... nevidela som ho no odrazu som bola kľudná a o sekundu som bola taká štastná ako keby som sa práve narodila akokeby som nevedela čo je to zlo ..... ako som spomínala nevidela som ho no veim presne s akého miesta s mojej izby tá sila vychádzala ....
inak ja som človek čo sa bojí .... ale tu sa báť nedalo ..to bolo uužasne šťastie

motylka
19. júl 2011

ahojte, anjelinky 😉 My sme sa vrátili v nedeľu z dovolenky, asi tak hodinku pred cieľom nám začalo vypisovať chybu na aute, bála som sa, že ako to dopadne, či niekde neostaneme visieť v zahraničí, to nás čakalo ešte aj viac výletov. Tak som začala prosiť anjelikov a Boha, aby nám vydržalo auto až domov. Od prvého hlásenia poruchy sme ešte prešli cca. 1800 km, počas ktorých nám občas oznámilo poruchu auta, stále som sa obracala na anjelov a predstavte si, keď sme došli už späť, asi tak kilometer pred domom sme mali zrazu malú spŕšku kvapiek na prednom skle. Obloha bola bez jediného mráčika, nešli sme ani popod žiaden strom, nechápala som... ale keď sme zaparkovali a ďalší deň už manžel nenaštartoval auto, tak som pochopila, že nám anjeliky ozaj pomohli 🙂 Veľmi im ďakujem 😉