Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pkatarina
20. júl 2011

@cinamon7 záleží od toho či je to dieťa alebo dospelý

pkatarina
20. júl 2011

Keď je urieknuté dieťa tak je väčšinou mrzuté,ťažko v noci spí a z nevysvetliteľných príčin plače ,alebo mu je špatne od žalúdka a nechce poriadne jesť. Dospelého môže bolieť hlava a je mu akoby na odpadnutie. Dá sa to aj odriecť ako napríklad hádzaním uhlíkov do vody alebo utieranie tváre opakom oblečenia .

cinamon7
21. júl 2011

@pkatarina jedná sa o dospelého, vieme kto nám zavádí a praje len to najhoršie, ale že skončíme až v nemocnici s vracaním a hnačkami ☹ hodila som uhlíky do vody, ale pred pol rokom to mal syn, aj ja, nechcem aby sa to viac opakovalo

pkatarina
21. júl 2011

@cinamon7 Neviem ako si tie uhlíky hádzala ,ale dá sa s nimi aj pomôcť a samozrejme privolať aj na pomoc božie sily,ktoré sú veľmi účinné. Nemusí to byť zrovna urieknutie od tej osoby čo vravíš ale môžu to byť aj zlé bytosti prilipnuté na danej osobe. Po očistení zvykne pomôcť aj nosenie červeného náramku napr. zapleteného s bavlnky. Ak chceš môžem napísať ako uhlíky hádžem ja. Ak aj všetko toto nepomôže treba vyhľadať človeka ktorý sa tomu venuje a on bude vedieť čo spraviť.

pkatarina
21. júl 2011

Ešte ma napadlo že ak by to bol nejaký sused (alebo chodí na návštevu ) je vhodne dať pod ochranu anjelov ,alebo božých síl aj celý dom či byt ,dotyčný všetky zlé priania nepreniknú cez takúto bariéru.

rena9382
22. júl 2011

Ahojte,som tu nová v tejto diskusií. Nemôžem tvrdiť že tomu verím na 100% ale potrebujem pomôcť a už neviem kam sa obrátiť.V poslednes dobe mám strašnú smolu.Nič mi nevychádza som úplne bez energie a ešte ktomu sme strašne zadlžený z manželom. Akoby všetko bolo proti nám. Čo sa deje???? Žeby nám utiekli anjeli???? Pomôžte už som zúfalá. ☹ ☹ ☹

cinamon7
22. júl 2011

@pkatarina dakujem, dam si poradit ako sa maju spravne hadzat uhliky, z bytu sa uz coskoro odstahujeme a urcite tam uz zlych ludi nepustim, tiez asi dam kazdemu na ruku cerveny naramok, ved ked ho nosia velke hviezdy 😉

pkatarina
22. júl 2011

@cinamon7 takže našla som link kde sa aj dajú také červené náramky kúpiť tu je http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=150005
Nóó do pohára dáš vodu potom postupne zapaľuješ po jednej zápalke celkovo tri. Tak ako horia sa urieknutý pozerá do plameňa ty pri tom v duchu hovoríš " všetko zlé nech sa spáli v tomto plameni" , uhlík ktorý na zápalke vyhorí klepneš o vnútornú hranu pohára ktorý odpadne do vody,nie je pravidlo ,že zápalka zhorí celá. To zopakuješ zo všetkými tromi. Zvyčajne tá tretia má aj najväčší plameň. Zápalky drž chvíľku vodorovne nech sa rozhoria a potom ich daj zvislo hore. Ak uhlíky padnú na dno a neplávajú na vrchu tak je daný človek urieknutý. Keď jedna tak je to trochu ale všetky tri to je teda riadna šarapata. Vodu potom treba prežehnať a urieknutému človeku ním umyť oči a tvár a dať trochu vypiť. Ostatok (aj zvyšky zápaliek) spláchnuť do WC ale ak máš dom tak mimo dom napr. na hnoj.

pkatarina
22. júl 2011

@rena9382 Myslím,že si sa asi nestretla veľmi vo svojom živote s anjelmi,lebo by si vedela,že anjeli sú úžasné bytosti ktoré ťa nemôžu opustiť. Sú božím darom pre nás a sú navždy s tebou. Keď máš pocit ,že tam nie sú ,je to len tvoja chyba lebo sa na nich neobraciaš s úprimnou vierou o pomoc. Oni len čakajú na tvoju myšlienku aby ti mohli pomôcť. Jednoducho si pomysli na daný problém a povedz im nech ti v ňom pomôžu a jednoducho im ho odovzdaj ako balíček. Viac nad tým nemysli len ver ,že všetko bude tak ako má byť. Aj teraz v tejto chvíli stoja pri tebe a čakajú. Smolu a problémy si robíme sami,keď sa do toho príliš zamotáme nevieme ako s toho von. Oni sú tu na to aby ti to pomohli vyriešiť.

rena9382
22. júl 2011

Žeby to bolo len také jednoduché? Ako zistím že stoja pri mne?

pkatarina
22. júl 2011

@rena9382 ja ich cítim ale,ty si zavri oči skús si v mysli predstaviť anjela a popros o to aby si precítila jeho prítomnosť, môžeš cítiť jemné pohladenie po tvári,alebo zrazu zabliká svetlo v izbe ,alebo zacítiš úžasný pocit lásky v srdci, alebo ti v danej chvíli preletí pred oknom vtáčik , alebo z ničoho nič zbadáš vo svojej blízkosti pierko, oni už budú vedieť ako na seba upozorniť spoločným znakom bude vždy veľmi dobrý pocit nikdy nie strach ,obavy alebo úzkosť

cinamon7
22. júl 2011

@pkatarina dakujem ti krasne,si zlata, dobre si to zapamatam, som pozitivny clovek a velmi verim takym veciam, akurat mi muz povedal ze sme deti stasteny 😅

domidomi
23. júl 2011

@rena9382 uriekli anjeli?? 😀 😀 😀 takto to nefunguje 😉. Anjeli sú pre to aby nám pomáhali a nie aby nám škodili. Uriekuť ťa (vás) môže len človek môže to byť hoci kto kto vám nepraje aj niekto z rodiny.

rena9382
23. júl 2011

@domidomi ako to je v pohode čo píšeš ale ja som písala UTIEKLI a nie uriekli.Kľudne si to skontroluj. 😀 😀 😀 😀

marianka79
24. júl 2011

Ho´oponopono.............

Pustiť a nechať Boha, milujem ťa, ospravedlňujem sa, prosím odpusť mi, ďakujem.

Negatívne spomienky sú často opakovaním starých zlých programov, ale inšpirácie naopak prichádza z nášho skutočného ja a pomáha nám nájsť riešenia vo všetkých oblastiach nášho života.

Koľkokrát ste sa sami seba spýtali - prečo tu som. Aký zmysel má môj život? Čo musím urobiť preto, aby som zmysel svojho života našiel?

Občas mám pocit, že na seba kladieme príliš veľkú zodpovednosť. "Som tu pre svoje deti" hovorí väčšina matiek. "Zmyslom môjho života je práca pre druhých ľudí" tvrdí druhí. "Musím nájsť svoj vyšší cieľ" hovoríte si ...

Čo je však oným vyšším cieľom? Naozaj náš život nebude mať zmysel, ak ho nebudeme chcieť obetovať "vyššiemu zámeru" ...?

Zmyslom nášho života je byť šťastný. Ako môžeme byť prospešní ostatným ľuďom, keď nedokážeme byť prospešní sami sebe? Ako môžeme vychovávať svoje deti, keď máme pocit, že sa pre ne musíme obetovať? V prvom rade je potrebné priznať si a prijať túto myšlienku za svoju - som tu hlavne sám pre seba. Som na tomto svete preto, aby som bol šťastný ...
Ako do svojho života priviesť čo najviac šťastia
1. Uvedomte si, čo vás robí šťastnými

Každý človek má inak postavené životné hodnoty a pripority. Zamyslite sa nad tým, čo Vás naozaj robí šťastnými. Je to nejaká voľnočasová aktivita, pracovné zameranie, čas strávený s rodinnou, alebo váš koníček? Pozorujte sami seba, čo vás naozaj napĺňa. Žite tým naplno. Váš čas na tomto svete je obmedzený určitým počtom dní. Zvoľte si, ako ich chcete stráviť, či budete robiť niečo z obyčajné povinnosti, alebo sa budete svojím životom baviť?
2. Naučte sa žiť v prítomnosti

Minulosť ani budúcnosť neexistuje. Nikdy sa jej nebudete môcť dotknúť, nikdy sa v nej neocitnete. Vždy budete žiť len prítomným okamihom. Nič sa nestalo v minulosti, všetko sa stalo v prítomnom okamihu. Nič sa nestane v budúcnosti, všetko sa stane opäť v prítomnom okamihu. Koľko času vo svojom živote strávime premýšľaním nad budúcnosťou, alebo spomienkami na minulosť? Váš život je TU a TERAZ. Nikdy nenastane lepší okamih na akúkoľvek zmenu, ako práve TERAZ. Chcete zmeniť svoj život, ale až od pondelka? Až bude správny čas? Vždy sa bude jednať o jeden jediný prítomný okamih. Kedy je teda lepší čas na akúkoľvek zmenu ako práve TERAZ? Rozhodnite sa a buďte šťastní. Práve od tohto prítomného okamihu.
3. Robte prácu, ktorá vás napĺňa

V práci strávime tretinu svojho života. Druhú tretinu strávime na ceste do práce, alebo z práce. Zvyšok času spíme. Je teda dôležité robiť takú prácu, ktorá vás bude napĺňať? Oveľa viac, než si dokážete sami pripustiť. Existuje niečo, čo vás baví natoľko, že by ste sa tým radi živili? Máte nejakého koníčka, ktorému obetujete všetok svoj voľný čas? Prečo vám neprináša žiadne peniaze? Len asi 15% ľudí robí prácu, ktorá je naozaj napĺňa. Zvyšok ľudí pracuje preto, aby prežilo. Áno, počujem vás, ako si hovoríte, že máte rodinu, deti, záväzky, dlhy. Ale skúsili ste niekedy urobiť nejakú zmenu, alebo si len sťažujete na to, ako je to všetko ťažké? Znovu sa budem opakovať - ​​na tomto svete vám ostáva obmedzený počet dní. Potom zomriete. Zamyslite sa, čo môžete urobiť pre to, aby ste boli šťastní.
4. Odstráňte najväčšiu prekážku na ceste ku šťastiu - sami seba

Najväčším pochybovačov o čomkoľvek sme my sami. Chcem byť šťastný, ale nemôžem, pretože ... (doplňte si sami). Rád by som robil niečo iné, ale neuživím sa tým ... Krásne sa to počúva, ale život je príliš ťažký ... Určite to poznáte. Chceli by ste, ale nejde to, pretože sa dokážete presvedčiť o tom, prečo to nikdy nebude fungovať (bez toho aby ste to kedy skúsili). Sme naučení konať na základe vzorcov našej mysli - teda toho, čo nám od malička vštepovali naši rodičia, učitelia, čo sme odpozorovali od ostatných ľudí. To, že niečo nevidíme ešte neznamená, že to tam nie je. Zbavme sa starých naučených vzorcov. Život môže fungovať úplne inak. To je podstatou celého Ho'oponopono. Návrat ku koreňom. Návrat k Pravde. Žitia života bez hraníc.

PS V poslednej dobe cítim prívalmi šťastia a pocitu naplnenia zmyslu života pri obyčajnom bytia. Prevažne sa tak stáva pri kontakte s prírodou a za slnečných dní ... Určite to poznáte taky ...

marianka79
24. júl 2011

ahojte baby sa tu teda vymenila zostava ale to je dobre že prichádzajú nový ľudia ktorý pokračujú v tom, čo niekto začal ja som sem občas nakukla..........

a ked niekto neverí na anjelov to je jeho vec nás nik nepresvedčí tak ako aj my nikoho nepresviedčame ja teraz vela čítam najnovšie knihu od Joe Vitale Svet bez obmedzení je to o Havajskom učení Ho-ponopono je to dost tažké pochopit o čom to učenie vlastne je ale princíp je ten nájst pokoj sám v sebe milovat ľudí, odpúšťať im ľutovať a hlavne ďakovať všetkému........ 🙂

marianka79
24. júl 2011

@rena9382 ahoj práve o tomto som sa rozprávala s jednou babou čo ma masíruje tiež mala pocit že stráca anjelov nad sebou tak navštívila odborníka a ten jej pomohol síce inak ako predpokladala ale pomohol

i ja mám občas také stavy že mám pocit bez východiskového stavu ale vždy sa to nejak dá do normálu akoby mi uleteli anjelikovia ale viem že sú stále nad nami 😉 vždy sa mi nejak pripomenú a napravia ma 😵

marianka79
24. júl 2011

@rena9382 a ako zistíš že sú pri tebe? maj oči otvorené a uvidíš všímaj si všetkého čo sa okolo teba deje a hlavne to nezvyčajné a fakt že aj to čo my pokadáme za to "zlé" nemusí byt hned zlé ale naopak a treba sa z toho poučit a napravit chybu lebo sa ti to bude diat stále dookola 😉

domidomi
24. júl 2011

@rena9382 jáááj 😀 😀 😀 😀 ale určite neutiekli sú stále pri tebe len treba poprosiť 😉

filec
25. júl 2011

Dobrý večer široká verejnosť. Prosím vás, má niekto záujem o privítanie anjelikov. Priateľka ich potrebuje poslať a zatiaľ nemá komu. Ak by mal niekto záujem, ozvite sa prosím vás na filip.martinka@gmail.com. Všetkým prajem pekný a nikým nerušený deň ! 🙂

denisocka
25. júl 2011

@filec o čo?

shupolienka
25. júl 2011

ahojte babulky. Dosla som vas pozdravit. 😎 Ako sa mate? Pozeram ze nove tvare 😵 dufam ze si v najblizsej dobe najdem cas a pocitam vas trosku. 😵

pe3nka82
26. júl 2011

ahojte dievčatá, po dlhšej dobe zdravím "staré" , nové aj staronové tváre... budem Vás musieť dočítať, mám zameškaných takmer sto strán ☹ hanbím sa, ale nejak nebol čas...(jasneže výhovorka 😝 ) ako zadosťučinenie dávam svoj skromný blog http://stastie-uspech-bohatstvo.blogspot.com ktorý vcelku úspešne odštartoval tak snáď sa bude páčiť a nájdete si tam niečo aj pre seba.. dobrú nocku všetkým

marianka79
27. júl 2011

@pe3nka82 ahoj pozrela som si tvoj blog sila akurát tú knihu čítam o Hó-ponopono 🙂

marianka79
27. júl 2011

@denisocka už to tu bolo posielaju sa anjeli ja som ich mala ale už stačilo..........nič v zlom andeličkovia 😉

pe3nka82
27. júl 2011

@marianka79 žeby nejaké znamenie 😉

marianka79
27. júl 2011

@pe3nka82 no može byt ty si ju čítala?

pe3nka82
27. júl 2011

@marianka79 jasne a aj praktizujem... je to niečo úžasné.. je to síce trošku ťažšie na pochopenie, že niektoré odseky som čítala aj dva-tri krát ale stojí to za to... 🙂

marianka79
27. júl 2011

@pe3nka82 hej tiež mám s tým občas problém pochopit a čítam si to viackrát za sebou ale princíp chápem to je však teória a prax je trochu o inom 😒

zuzikak
28. júl 2011

@marianka79
tak uz dost dlho som necitala takyto dlhy preslov 🙂 ale musim uznat, ze s nim suhlasim a je to napisane velmi pekne ! Som v tejto teme nova a je pravda, z som ani len netusila, ze sa tu ludia zaoberaju niecim co je medzi nebom a zemou 🙂 - prijemne prekvapenie.