Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
19. sep 2009

14:44
Ve vztahu došlo k problému, který vás trápí.

Nechtějte řešit, co řešit nejde.

Časem bude lépe.

mywiel
19. sep 2009

Ahojko tak sme doma, boli sme na prechadzke. Ja ma najradsej fotky farby sépie. 😉

Zas som sa nasmiala som pozerala znamy film, zboznujem ho ... 😉 😀 😀

-"Vy ste doktorka?"
- Ano jsem.
- A verite v Boha?
- Ne neverim, nechapu jak nekdo muze vubec verit, vzdyt ho nikdo nikdy nevidel, nejsou dukazy...
- No ja jsem vasu p..u taky nevidel a verim, ze ji mate.

😀 😀 😀

mywiel
19. sep 2009

Deni to motta patri manzelovi? 😕

mywiel
19. sep 2009

Boze motto zas pisem ako hotentot... 😅

mywiel
19. sep 2009

Tie fotky cierno bielo farebné su parada, aj chceeeeem... 🙂 😀 😵

mywiel
19. sep 2009

No tak ako sa vam pozdava kniha, musim ju lepsie zoskenovat tie dalsie kapitoly...
Asi ste vsetci vonku, lebo tu trpim samomluvou, tak zatim... 😀 😉

denisocka
19. sep 2009

motta patria mne a venujem ich vsetkym,ktorym ublizujem.inac,nad tou pasazou z filmu ku¤vahosidobryden som akurat vcera uvazovala v spojeni s vyvracaciami mojej viery

ivka144
19. sep 2009

Myw, dakujem za mail.
Inak myslim, ze Ty si bola nedavno prekonany 2222.prispevok v tejto teme...
🙂
Nobody - dobreeeee, az prilis niektore;)

mywiel
19. sep 2009

Ano 2222 som bola ja, zas tie dvojky... 😀 😅

mywiel
19. sep 2009

Tak hlasim, ze sme zdravi a homeo robi zazraky boli sme choré len tri dni. 😉

dali4
autor
19. sep 2009

myw... v tom filme Dědictví hral aj moj brat 😉

mywiel
19. sep 2009

Héééj a ktory, kde??? 😅 😕

dali4
autor
19. sep 2009

Ten barman v erotickom salone 🙂 ... V podstate nehral, len tam bol 😀 . On tam v tom čase naozaj pracoval a pani Chytilovej sa páčil, tak si ho tam nechali.

mywiel
19. sep 2009

Fiha tak super. Dnes je tu nejako mrtvo, vsetci veceriate, ci ste uz zasadli pred telku? 😅

ness
19. sep 2009

v telke nic nie je, tak citame 😉

inak, asi dva tyzdne mam pocit, ze ma niekto sleduje z poza rohu alebo dveri a ked sa otocim, tak ako keby sa schoval, je to take divne, stava sa vam to tiez ??

mywiel
19. sep 2009

Jaaaaj tak vas nejdem rusit, len si kuknite moj album, lebo ho mazem potom. Trosku sme sa hrali s maslou, aj ked na Anne Geddes nemame, ona je profesionalka. 😉 😵

http://images.google.ch/images?hl=fr&source=hp&...

adina22
19. sep 2009

mywiel - pozerala som...zlatuckaaa je a tie kukadla no krasna je 😉

dali4
autor
19. sep 2009

mywiel... tak som kukala tie stránky z knihy na pc, ale zatial som nečítala... no podla mna sa stalo niečo zvláčtne, padli mi oči akurát na tretiu kapitolu, 34 strana... píše sa tam zrovna niečo o tom čo sme preberali v IP... to bude nejaké znamenie 😉

dali4
autor
19. sep 2009

myw...nádherné sú tie fotky 😵

mywiel
19. sep 2009

Dali tak to je sila, mozno vam ta kniha pomoze vidiet veci inac, mne velmi pomohla. Musim si ju precitat znovu, lebo zatial som len na tretej kapitole a uz si ju dobre nepamatam, citala som ju naposledy ked som mala 17 rokov, uz vtedy ma také veci zaujimali a nik mi nevedel dat odpoved, ani veriaci ludia ani biblia ale tu som nasla co som hladala a v hlbke citim, ze to tak je ako tam pisu. 😉

dali4
autor
19. sep 2009

Ja tomu verím že nám pomože... To je určite taká kniha ktorá sa dá čítat znova a znova a vždy tam človek nájde niečo iné. Možno práve podla toho, v čom zrovna potrebuje pomoc 🙂 Som vdačná za MK, za to že som na neho na nete narazila a za to že si tu aj ty a že si taká zlatá a dopriala mi takú Knihu s velkým K 😵

mywiel
19. sep 2009

Toto je Anne...a takto krasne foti. 😵

http://frenchgirlinfinland.files.wordpress.com/...

dali4
autor
19. sep 2009

Samozrejme že to nieje náhoda 😉

mywiel
19. sep 2009

Dali dakujem, ste tu vsetci zlati, ako rodina... 😉 🙂 😵 citim s vami velké spojenie, ani to neviem opisat, proste sa mi tu s vami dobre keca. 😉

dali4
autor
19. sep 2009

Myw... Ja cítim to isté. Je to zvláštne, akoby sme sa tu naozaj všeci poznali . 🙂
Asi pojdem do hajan, mala som zlú noc aj den tak to pojdem napravit. Ináč je mi už fajn,určite budem spat ako bábatko 😉 .Prajem aj tebe mywiel aj všetkým ak čítajú... Dobrú noc 🙂

denisocka
19. sep 2009

ness ja som to už niekolko krát zažila,aj pred otehotnenín,aj ked som aktivne prispievala do temy o duchoch 😝

my sme boli poobede u svokry,tak som bola mimo a nenašlo sa už žial času ani papiera na vytlačenie knihy od myw u svokra v robote 😔

mywiel
19. sep 2009

Tak dobru nicim nerusenu noc. 🙂 😵

slavik
19. sep 2009

denisočka ak chceš tak vytlačím 🙂

denisocka
19. sep 2009

a ja tu stale čakam na " Godota" 😀

adina22
19. sep 2009

myw - to co si pisala 21:01 ....ja som presne to iste dnes vravela kamoske,ktora tu bola na navsteve 😉 😵 myslela som na vas aj ked som tu nebola 😀