Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
23. sep 2011

@linette ja mam este lepsiu prihodu 😀 ja som pri zaspavani citila kapustnicu pri mojej posteli 😀 a to bolo leto cize kapustnicu vtedy nikto nevari, moj otec ju super varil a velmi som jeho kapustnicu mala rada, takze je jasné kto ma prisiel pozriet 😀 🙂 ♥
No a inu noc tesne pred zaspatim som zase citila silne alkohol, prisaham ze som to nebola ja 😀 bola som vtedy tehotna asi v 3tom mesiaci a prvé co ma napadlo, ze starky (bol alkoholik a bohuzial zomrel aj kvoli tomu), zrejme tusil ze cakame prirastok tak sa prisiel pozriet. 🙂
S otcom sa mi stavalo, ze som citila ako niekto sedi vedla mna na posteli a dava mi ruku na plece, normalne som citila vahu ruky a to ze niekto chodi okolo postele a moj pocit z toho? Bola som stastna, bol to prijemny pocit a vobec som sa nebala. 😉

linette
23. sep 2011

@mywiel az mam zimomriavky 😵 😵 😵
ked si bola stastna tak to nikto zly a cuzdi byt ani nemohol ..
mne obcas idu slzy do oci pri takychto navstevach .. nie koly strachu, ale koly tomu, ze ako sa oni mozu citit na druhej strane, isto by chceli byt s nami v reale ako volakedy.. a my sme z toho tiez smutny, ze tu uz niesu snami, aj ked mozno su, ale my to vnimame inak ..

linette
23. sep 2011

vtedy si tak zachybame navzajom ..

pikino
23. sep 2011

@linette nemáme spoločnú babičku 🙂 presne toto isté hovorila babička aj mne. Že raz ležala v posteli ruku mala spustenú a niekto ju za ňu chytil a hneď si spomenula na dedka. Že ju prišiel pozrieť.

Mňa odmalička niekto navštevuje len v poslednej dobe mám pocit, že ku mne chodia jak na úrad na práce hlava nehlava. Asi preto, že som sa o to začala viacej zaujímať.

pikino
23. sep 2011

@linette pekne si to povedala, na to ako sa na to oni pozeraju ma nikdy nenapadlo myslieť.

linette
23. sep 2011

@pikino zrejme sa verny manzelia chodia takto navstevovat ..

moze byt aj tym, ze sa o to zaujimas, myslis na to, oni to vycitia a pridu .. no moze to mat aj iny povod.. neodstahovali ste sa, alebo nebyvate na byvalom cintorine?
ma napadlo cosi .. co ked si ta chodia obzerat dusicky a chcu si ta vybrat za mamicku a ty budes mat za rok, dva dalsie bambino 😉 ?

linette
23. sep 2011

@pikino ja nad tym casto uvazujem ako sa ta druha strana moze citit, ci sa netrapia ked odisli a uz to nieje ako byvalo .. svojich milovanych opustili ci chceli alebo nie, nikto sa ich nepytal..
mna to zaujima ze co je po smrti, ako sa dusa citi, kam sa dostane.. fuuu to mam tolko otazok okolo toho, len mi nikto nevie dat odpovede, a veru naco mi to bude, ved sa to raz dozviem .. naco sa tym zatazovat.. ale aj tak ma to zaujima, by sa mi bud neako ulavilo alebo by som sa viacej bala a viac si cenila zivot ..

pikino
23. sep 2011

@linette vidíš dušičky ma nenapadli tak asi preto sa u mňa v izbe hraju s hračkami. :D
Ja plánujem ďalšie dieťa tak o tri roky skôr nie. Radšej ich pošlem ku švagrinke. Toto ju uplne nový dom v ktorom bývame, a cintorín tu určite nebol tu boli mokrade a les.

No môj dedko teda nebol verný manžel ani omylom, bol ro prvotriedny sukničkar. Za každou jedličkou ako spravny polovník dievča miloval :DDD a navyše prvotriedny tyran. Zrejme sa došiel ospravedlniť.

pikino
23. sep 2011

Ja sa smrti nebojím ako takej, bojím sa zomierať, dúfam, že ma nečaká žiadna pomalá smrť. Ale toho čo je po smrti sa nebojím, Raz sa mi snívalo že som zomrela a bolo to velmi príjemne. Bol so mnou môj sprievodca držal ma za ruku, sadli sme si na lavičku okolo hopkali zajačiky. Spýtala som sa ho či som mrtva, iba prikývol usmial a povedal mi že som splnila ulohu. Takže verím, že keď splním to čo mám čaká ma celkom príjemny zážitok. 🙂

ada32
23. sep 2011

mne chodi len jeden a len do snov.
je to moj stary otec.zomrel presne pred rokom v septembri.
ale tie sny nie su obycajne.su nezabudnutelne.
dost som az do juna rozmyslala nad tym preco prave so mnou sa neprisiel rozlucit a ked som vtedy bola prvy raz na rodinnych a systemovych konstelaciach, prisiel. povedal mi : Tak si sa konecne stretla s tymi c........
/ su to manzelia , ktori tie konstelacie vedu/ a bol velmi stastny. ked si spomeniem v akom utrpeni zomieral a aky bol v tom sne stastny, bolo to uzasne. a ja som bola stastna ze ho vidim. krajsi sen som nikdy nemala.
evidentne len cakal kym pride ta chvila aby mi povedal ze to je dolezite. a naozaj mi to v mnohom pomohlo.

on ten sen po jeho odchode este pokracoval a asi o 6 tyzdnov som mala druhy. ukazujemi cez sny mnoho veci.
vzdy sa najprv bojim a potom je to nadherne. tykaju sa zmeny sposobu komunikacie a celkovo zmeny rozmyslania a systemu. tie sny su neopisatele.

inak ja som tu velmi sporadicky ale snazim sa aspon sem tam nieco precitat.
toto je najkrajsia tema aka tu je.
😵

linette
23. sep 2011

@pikino ak svagrinka ma mat deticky tak si pridu aj ju pozriet.. dusicky vedia, kto bude za aky cas tehotny tak si chodia mamky obzerat a vyberat.. ak si vyberu tak sa od nej nepohnu .. teorie ako dlho sa lisia.. niekto hovori minimalne rok pred otehotnenim, iny ze len tri mesiace..

zrejme olutoval co spravil, chcel odpustenie .. 😔

zevraj clovek, ktory zomiera to moc nevnima.. teda podla toho v akom je stave, ti ludia to citia a cakaju to, su s tym zmiereny.. (ti, na smrtelnej postely v poslednych hodinach)
ine je to ked niekto nahle ..
ak by sa dala vybrat smrt, tak rychlo, necakane, bezbolestne, vo sne ..
nebo a peklo si predstavit neviem .. skor dalsi zivot mi pride "realny" ak sa to da tak nazvat.. len to medzi tou smrtou a znovuzrodenim (ak by ten dalsi zivot bol) je tiez zahada ..

pikino
23. sep 2011

Mne nezomrel nikto z blízkej rodiny takže ma nemá kto navštevovať u nás sú všetci mladí, akurát dedko ale ten zomrel keď som mala rok. A tým pádom všetci čo ma navštevujú su cudzí a kdesi sa na mňa nalepili. V snoch mi nevadia, lebo sa s nimi aj tak nebavím iba ich cítim vadia keď sa v noci zobudím a ježia sa mi chlpi a preto spávam už asi mesiac so zažnutou lampičkou. Musím si zvyknnúť.

ada32
23. sep 2011

@linette moj starsi syn ked bol este velmi maly, mi raz povedal, ze si nas / rodicov/ vybral. so mnou to mal vraj vyriesene rychlo ale otca vyberal dlhsie 😅 to su jeho vtedajsie slova.

dnes je v komplikovanom veku a nechce ani pocut ze nekedy nieco take povedal. teraz je tazky ateista. ale v tom druhom sne mi bolo uplne jasne povedane ze potrebuje cas. vacsinu veci teraz nevidi. a ja sa ho snazim nezatazovat tym co citim ze je okolo nas.

pikino
23. sep 2011

@linette ja dúfam, že k nej babatko príde čoskoro velmi ho chcú, nedávno im zomrelo dieťatko, takže je velmi nešťastná. A mne je velmi smutno keď vidím ako sa pozerá na našu malú a potajme si utiera slzičky. Vždy hovorím Bohu, anjelom a neviem komu všetkemu že ak by som mala byť znovu tehotná nech to maličke pošle radšej k nej.

linette
23. sep 2011

@ada32 veru je najkrajsia, mnohym s nas velmi pomohla 😵
nasou maminkou je @dali4 😵 😵

tvoj stary otec ta chodi navstevovat cez sny a je krasne ako ta ma rad a pomaha ti 😵 je ti nieco ako duchovny sprievodca

pikino
23. sep 2011

@linette hej starý luďia podľa mňa vždy vedia že prichádza ich čas. Cítia to. Ževraj pred smrťou sa ti ulaví akoby sa telo ešte vypälo k poslednemú výkonu.

pikino
23. sep 2011

@ada32 asi je to tak dobre, že zabúdame vekom na tom čo bolo pred naším narodenín aby sme mohli ísť ďalej. kto chce si časom spomenie ak trošku popracuje.

ada32
23. sep 2011

@pikino pred casom som sa stazovala jednej znamej ze som casto podrazdena a unavena doslova z nicoho.

ta mi vtedy poradila aby som vzdy ked prichadzam v takom stave domov, poprosila: Archanjel Michael osekaj ich prosim zo ma mecom.

vraj to je tak, ze aj cudzi ktori vycitia ze si senzitivna sa na teba nalepia a pytaju pomoc tzv. bludne duse a pod.

linette
23. sep 2011

@ada32 ked to uz take dietatko povie, tak na tom isto bude nieco 😵
takze teraz vieme, ze nielen mami si vyberaju ale aj otcov.. 😀 hned mi zaplo 😅 😝 😕
to obdobie ho prejde, puberta robi svoje.. len skoda, ze trva tak dlho ..

@pikino to je smutne ☹ ☹ a mozno sa k nej vrati ta ista dusicka, len v inom telicku .. potrebuje asi cas, aby to "prebolelo" i ked to nepreboli nikdy ..

pikino
23. sep 2011

@ada32 hej hej presne o tom hovorím. Inak teraz naposledy 2 týždne dozadu sme boli v budapešti. A jeden deň sme išli okolo muzea do zoo. Večer sami strašne priťažilo, zle sa mi dýchalo, stratila som hlas. No proste už som čakala zápal plúc, celú noc som nespala stále taká ťažoba na hrudi, ráno na odpadnutie. Na druhý deň som sa ledva došmodrchala do muzea lebo sme chceli ísť pozrieť múmie egyptske práve tam vystavovali a ako sme vošli do toho múzea v momente sa mi neskutočne ulavilo, prestal omi hučať v ušiach, mdloby boli fuč. Aj mužovi som povedala, že mi je zrazu velmi dobre. Večer sa mi už aj hlas pomaly vracal. Tak som si povedala, že som zrejme nejakej dušičke pomohla vrátiť sa kam scela ísť.

pikino
23. sep 2011

@ada32 toho Michaela si zapamatam

ada32
23. sep 2011

no na mojom starom otcovi je trosku zvlastne, ze aj ked viem , ze ma mal velmi rad, nikdy som nemala pocit ze sme si velmi blizki. skor naopak. nikdy nikomu neublizoval ale nebol ani povazovany za velkeho myslitela.
a teraz sa vsetko otocilo. zdeluje mi uzasne veci a zvlastne ze chodi do snov len mne. je to neuveritelne , ze dusa uvaznena v tele sa javi v kozi cloveka uplne inak ako ked je slobodna. 😕

pikino
23. sep 2011

@ada32 možno práve preto, že ste sineboli velmi blízki ti to teraz vynahradzuje. 🙂

ada32
23. sep 2011

pikino vyskusaj. mozno ti to pomoze.
mne velmi pomohli tie konstelacie.
ak mate moznost vyskusajte ich. urcite to robi niekto aj tam kde byvate. mna konecne po desiatich rokoch neboli chrbat, nasi psikovia ku ktorym bol moj vztah velmi rezervovany, dnes so mnou spavaju a po 14 rokoch som s mojim otcom dobry kamarat / cxele tie roky sme sa ignorovali , nepoznal ani moje deti/

krasne veci sa u nas udiali toto leto, len skoda ze sa o tom neda rozpravat s kazdym. ludia ktori nie su so mnou na jednej vlne, si tukaju na celo.skoda.

ada32
23. sep 2011

linette ma krasne motto v pase. hodi sa k poslednym dvom riadkom mojho predchadzajuceho prispevku. 🙂

pikino
23. sep 2011

zatial som o konstelaciach nezisťovala čo to vlastne je. Počula som len to slovo.
NO hehe ja mám k mojím psom tiež taký rezervovaný vzťah hlavne odkedy máme malú sú chudáčikovia na vedlajšej kolaji. Navyše oni so mnou v izbe spať nechcú. Vedia prečo :D

pikino
23. sep 2011

@ada32 linette má pravdu. Môj mužo keď zistí čo študujem tak mi vždy povie, že má obavy aby som neskončila v nejakej sekte :D

ada32
23. sep 2011

na sekty som ja velmi citliva. v jednej mimoriadne zhubnej manipulacii skoncil moj ex. a ja som s tym musela zit este asi pol roka a pozerat sa na tie zmeny.
podstata sekty je ze ma svojho vodcu a xy oviec ktore ho nekriticky nasleduju. casom obetuju vsetky kamaratske aj rodinne vztahy a skoncia absolutnom emocionalnom a hlavne financnom krachu. lebo to je podstatou. pripravit ich o zdravy rozum a nasledne o peniaze.
na toto je mam vycviceny cuch. ked sa im to nepodarilo vtedy, neviem komu sa uz kedy podari zo mna urobit ovcu. 😀 😀
ja sa riadim len svojou intuiciou . niekedy raciom ale to vacsinou nedopadne dobre. intuicia neklame.
konstelacie nemaju so sektou nic. dotycna ku ktorej chodim je altrnativne orientovana MUDr. , pracuje sa s blokmi ktore pretrvavaju v rodinach cele generacie. je to vzdy velmi silne ale s manipulaciou to rozhodne nema nic ked to pomaha. ale mnohym to vysvetlim tazko. pre mna je hlavnym dokazom vysledny efekt. bola som tam dva krat a citim velke pozitivne zmeny. skoda ze je este stale tolko ludi , ktori sa pred problemom radsej zakuklia a tvaria sa ze neexistuje. ani sa nezamyslia nad tym ako velmi to ovplyvni zivot ich deti.
lebo ako bolo povedane naposledy - niketore bolesti sa v rodinach dedia cele generacie. lebo bolest chce zit. ked ju nevyriesia rodicia, preskoci na dieta. ☹

ada32
23. sep 2011

nemyslim ty doslovne fyzicku bolest. ale bolest ako taku. nestastia , nehody, predcasne umrtia, tazke choroby, potraty, cierne ovce rodiny, alkoholizmus atd atd

mywiel
23. sep 2011

@ada32 tak tak co nevyriesia rodicia budu musiet riesit ich deti, ci vnucata... 😒