Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ivi87
20. okt 2011

mám zimomriavky ako to píšem 🙂 aaaa už prestali aj 😀

mywiel
20. okt 2011

Mna prisiel pozriet zosnuly brat nasho podnajomnika. Len nedavno sa k nam nastahoval 23 rocny velmi mily chalan a dozvedela som sa, ze sa mu pred 2 rokmi zabil starsi brat pri autonehode.
Bol to dost zvlastny pocit, bola som akoby v polospanku a mala som pocit, ze chce so mnou nadviazat spojenie bud aby som vedela o koho ide, alebo aby som vedela ako sa citil ked zomrel, neviem...
Snivalo sa mi, ze sme isli v aute cela rodina, ja som soférovala a dost rychlo (co je aj pravda, nejazdim pomaly) a dostala som smyk a brzdy uz nereagovali, bolo neskoro. Vedela som, ze sa vsetci zabijeme, tak som len pozrela na muza a hovorim mu lubim ta, vedela som, ze je to moja chyba, ze som isla rychlo. On mi nic nevycital, snazil sa to zahovorit aby sme nerobili paniku, ale auto sa uz tocilo. Zomreli sme vsetci, vratane deti. Videla som pod dekou malé nehybné telicko, tak som ho zdvihla, bol to moj syn a zil, teda som si to myslela. Potom sme isli na ihrisko, kde bezne chodime. Hrali sme sa s detmi co tam boli a chcela som nieco povedat jednej mamicke co tam bola, ale ona ma nepocula, az potom som si uvedomila, ze sme mrtvi a ze nas vidia len deti ale dospeli nie. Cudny sen, ked som sa zobudila ♥ mi buchalo a dlho som sa nevedela ukludnit, neviem ci to mal byt odkaz, vystraha alebo len aby som pochopila, co citime ked zomrieme pri autonehode. 😕

pikino
20. okt 2011

@mywiel to su teda hrozostrašné sny. Neznášam keď sa mi sníva o nešťastí v rodine hlavne detí.

Pamatám sa že sa mi raz snívalo že môj otec schytil 5 ročnú neterku a vyhodil ju z balkona zo 6 poschodia, strašne kričala a my sme jej nevedeli pomocť lebo sme ja, sestra aj mama stáli pod balkonom. Neznášam takéto sny.
Alebo včera sa mi snívalo že sme boli s kamošmi v takom novom dome kde boli zvláštne točité schodiská bez zábradlí a ich malá ročná dcerka sa vyšplhala hore a stratila balanc a spadla, ešte teraz vidím ako sme na seba všetci zdesene pozerali a stáli tam aj také babky čo sa tam vykecávali zalamovali rukami. Ja som k nej rýchlo utekala, ležala na schodoch oči otvorené hlava neprirodzene vykrútená. Klakla som si k nej schytila ju za hlavu a proste som ju nejako oživila, nejak som ju vrátila medzi živých skôr ako jej dušička odišla. A keď som sa postavila tak zasa liezla na tie schody moja malá. Ja uplná panika utekala som za ňou a podarilo sa mi chytuť ju za nohu a stiahnuť dole.

A dnes zas sa mi snívalo že sme boli ja a manžo kempovať pri lese ešte s mojou tetou a jej kamoškou. Zrazu prišla strašná búrka a také blesky že keď vrazili do zeme tak vytrhavali kusy hliny a stromy metali na padrť. Kričala som na nich ay nezostávali na luke a utekali si klaknuť do lesa. Tak sme sa rozbehli nedzi stromy a tam čupeli a čakali kým prejde búrka okolo mňa metali blesky a stromy proste mizli. Jeden blesk udrel tak blízko mňa že som cítila ako mi elektrina prebehla po chrbte a stále som počula taký zvláštny zvuk praskanie elektriny také zzzzzzzz. Našťastie búrka rýchlo prešla a objavila sa modrá obloha a vtedy som si spomenula, že neviem čo je s malou a zrazu sa objavili naši akože susedia a malú nám doniesli v poriadku.

marianka79
21. okt 2011

@pikino @mywiel mne sa tiež prednedávnom sníval sen v ktorom mi pato vyskočil z okna (bývame na 6 poschodí) a nestihla som ho zachytiť ale ked som šla pozriet z okna či sa zabil som sa strhla zo sna a poviem vám tak mi búšilo srdce že mi chvílu trvalo kým som sa ukludnila velmi živý sen to bol ☹ a nepríjemný teda .......ale raz sa mi snívalo že ma osvietil zlatý lúč svietil na mna a ja som vedela že je to anjel to bolo príjemné a aj po prebudení mi bolo super anjelikovia ma navštívili a dali mi energiu 😵

a prednedávnom ma velmi bolelo ucho tak silno akoby mi tam niekto vŕtal tak som prosila rafaela nech mi pomože a klop klop už ma uško nebolíííí 😵

marianka79
21. okt 2011

baby vy tiež vídate samé 111,11 a 1-notky??? lebo ja furt a prednedávnom mi darinka povedala že ak si každý spočía vek s rokom narodenia víde to vždy 111 ale nie to 1900 len ten koniek to dvojčíslo

na nočnej som sa kukla na hodiny ked ukazovali 1:11 a v poslednom čase furt kukám ked je 13:33 14:44 15:55 hod ani to už nechcem a furt sa mi to deje 😅

marianka79
21. okt 2011

jednotky v mojej robote 😨 a aj sedmičky

pikino
21. okt 2011

@marianka79 mne sa toto stávalo predtým ako som otehu ale teraz už nič. ale ja som si to aj prestala všímať. Nejako na to nemám čas v poslednej dobe sa priznám.

jo a vyšlo mi 111 rok plus vek 🙂

marianka79
21. okt 2011

@pikino máš namysli tie časy? aj ja by som si to rada prestala všímat ale za den je to aj niekolkokrát takže... 😒

pikino
21. okt 2011

@marianka79 jooo tie časy. stále mi blikalo 13:13 Teraz sa mi to už nestáva

mywiel
21. okt 2011

@marianka79 mne sa vkuse opakuju cisla, aj viackrat za den, nahodne pozriem na hodiny aj je 18:18 alebo 12:12 alebo sa zobudim v noci a je 3:33 😕

marianka79
21. okt 2011

@pikino

13:13

Dochází k urychlení vývoje,

konec stagnace, jízda z kopce.

Odměna, potlesk, pochopení tam, kde vás dlouho nechápali.

🙂

pikino
22. okt 2011

@marianka79 tak to je jízda z kopce už 3 roky :DDDDD Nestíham ani brzdiť.

linette
22. okt 2011

ahojte anjeliky 😵
mne sa snivalo dneska s mojim dedkom, kt. uz nezije.. bol to zvlastny sen, moc si ho nepamatam, len take utrzky .. pamatam si, ze som ho citila v tom sne a vedela som, ze je niekde tam

linette
22. okt 2011

preco nas premenovali 😕 aky dlhy nazov to je 😀

baby pozerate na jojke chrissa angela? toho maga?

pikino
22. okt 2011

eee pozerám mama ožeň ma :D

dedko si ťa asi prišiel obzrieť s bruškom 🙂))

marianka79
22. okt 2011

@pikino ja čítam že s obuškom 😀 😀 😀
@linette chriss angel je ako copperfield 😉 ale poviem ti prvýkrát ked som ho videla "levitovat" skoro som mu uverila 😅 ale umí to skvele teda

pikino
22. okt 2011

@marianka79 :DDDDD To by som @linette dala :D

motylka
23. okt 2011

ja mám často 14:14, prípadne 11:11

pikino
24. okt 2011

mne včera po dlhom čase sa ukazala 13:13 tak som zvaedavá aké zmeny sa na mňa chystajú.

Dnes sa mi snívalo že som bola v lese (samozrejme mimo iné šialené sny) . Sedela som na chrbte bieleho medveda, prišla som k jazeru a chcela som sa okupať ale mala som so sebou Terezku. Pri jazere stála skupinka anjelov tak som oslovila Rafaela aby sa mi o Terezku postaral že sa chcem okupať a on sa otočil zobral Terezku za ruku, a prikývol, že dobre. Tak som zvedavá čo malo toto znamenať. K tomu kúpaniu som sa už nedostala.
Ale dnes sa mi celú noc snívalo s anjelmi aj demonmi.
A zasa sa mi sníval taký ten polosen že je niekto so mnou v izbe že sa neviem hýbať a sťahuje zo mňa perinu, ale som si povedala, že nechcem a zobudila som sa a namiesto toho aby som sa bala tak som sa rehlila že aká prča no som ja normál?

marianka79
24. okt 2011

toto som si dovolila prekopírovat od jednej užívatelky tu na konovi je to velmi poučné.......

Chlapec sa prechádzal v horách so svojim otcom. Zrazu sa potkol, spadol, udrel sa a zakričal: "Aaaaaa!"
Popri bolesti začul z hôr hlas, ktorý zopakoval: "Aaaaaa!" Zo zvedavosti sa opýtal: "Kto si?" A dostal odpoveď: "Kto si?" Potom zakričal: "Ja ťa počujem! Kto ale si?" A hlas odpovedal: "Ja ťa počujem! Kto ale si?" Nahnevaný chlapec znovu zakričal: "Hlupák!" A dostal odpoveď: "Hlupák!" Vtedy sa chlapec pozrel na svojho otca a opýtal sa: "Oci, čo sa deje?" Otec sa usmial a povedal: "Synček môj, teraz pozorne počúvaj." A potom muž zakričal: "Ty si najlepší!" Hlas odpovedal: "Ty si najlepší!" Dieťa bolo prekvapené a nerozumelo. Tak mu otec vysvetlil: "Ľudia to volajú ozvena, ale v skutočnosti je to ŽIVOT. Život - ako ozvena, ti vracia to, čo ty povieš, alebo spravíš. Život nie je nič iné ako odraz našich činov. Ak si ty praješ viac lásky na svete, musíš vytvoriť viac lásky v tvojom srdci. Ak chceš, aby ťa ľudia rešpektovali, musíš ty rešpektovať ich. Toto je princíp, ktorý treba vložiť do všetkého v živote. Život ti vracia to, čo si dal ty jemu. Náš život - to je zrkadlo nás samotných... 😉

marianka79
24. okt 2011

@pikino vidíš sme tie 13-tky privolali ja som zase mala haluze z čísel až som sa musela zastavit a ešte raz otočit či ma zrak neklamal a... neklamal najprv to bolo číslo 537 a hned predomnou číslo 357 tak som stála a kukala raz na jedno raz na druhé a krútila som pri tom nechápavo hlavou 😅 a ono ked som sa pohla neprešla ani minuta a zase ale to som už zrak odvrátila a fujazdila rýchlo preč 😝

pikino
24. okt 2011

@marianka79 aj vieš čo tie čísla znamenajú ?

marianka79
27. okt 2011

@pikino nie neviem ale neviem či si ich už neprivolávam sama ved vieš ako univerzum funguje 😉

pikino
27. okt 2011

hej hej sceš dostaneš :DDDD

Ja čakám na knižočky objednala som si knihu anjelov a anjelov v mojich vlasoch už písali že ju expedovali, ale bohužial u nás na dzedzine nechodí poštár každý deň :P

Inak mne sa dnes v noci zasa snívalo s anjelmi. Bola som u nejakej kamošky v práci. boli sme partia bab a išli sme jej pomôcť lebo mala uzávierku. Myslím, že bola šefredaktorka v nejakom časaku. Sedeli sme v takom openspace a listovali haldami novin, plná miestnosť ludí. A zrazu nám nad hlavami preleteli dvaja anjeli. Všimla som si to len ja a ešte jedna baba, mala ryšavé vlasy. Sme sa na seba pozreli že videla si to a ja som jej potom povedala, že ten jeden bol anjel smrti a ten druhý je môj priatel prezývame ho Angel. Ešte som zabudla že práve ten sa otočil usmial sa a zakýval mi. A potom sa tam rozprudila debata o smrti a karme. Bavili sme sa o vrahoch a odpušťaní. No šílené.

A aby som nezabudla, ochorela mi malá, tak asi preto ten sen s Rafaelom.

marianka79
27. okt 2011

@pikino a ty si odkial z dzedziny?

marianka79
27. okt 2011

@pikino jaj už čítam senec 😉

marianka79
27. okt 2011

@pikino ja mám posolstvá anjelov a tú si chcem tiež kúpit anjeli v mojich vlasoch

pikino
27. okt 2011

chorvátsky grob presne

slniecko2
27. okt 2011

@dali4 ahoj- anjeli existuju, ale netreba zabudat ze su dobri a zli. Osobne mam informaciu od dvoverihodneho zdroja ze mnoho anjelskych mien ktore sa vyskytuju napr. v tarotovych kartach alebo tzv. anjelskych lexikonoch su mena prave zlych anjelov, ktori sa prezentuju ako dobri. Co z toho vyplyva? Ak chces mat nejake zazitky s anjelmi- ziadaj o pomoc len strazneho a take overene znacky ako su archanjeli. inak pozri si nejake stranky katolikov napr. knazi.sk sa mi zda ze tam by mohli byt aj vypisani- som si ista ue medzi nimi nenajdes nejakych falosnych anjelov.

dali4
autor
27. okt 2011

@slniecko2 ahoj 🙂 ... ja s katolíckou vierou niesom velmi ztotožnená takže pojdem po tej mojej overenej cestičke 🙂 . Ale ďakujem za názor a príspevok. Mimochodom.... ja nikdy nevolám konkrétneho anjela, ani mená nepoznám, len niektoré ale neviem k nim priradit ich schopnosti alebo ako bysom to povedala... obraciam sa na anjela strážneho a niekedy ho poprosím že nech si zo sebou zoberie aj kamošov lebo bude so mnou vela práce 😅 ...