Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
2. dec 2011

@miruska15 íha tak to bude štiplavý koncert ja by som šla na Robbieho Williamsa alebo na Nicol Scherzinger to sú moji naj naj naj...

syringa
2. dec 2011

@mywiel stráášne moc som chcela prečítať úplne všetky príspevky na túto tému no je toho tak veľa už sa mi z toho mihá perd očami 😵 mywiel zdá sa že si tu jediná ktorá má naozajstné (a tuším aj pravidelné) kontakty s anjelom, teda vlastne sa ťa chcem opýtať či máš kontakt s tvojím anjelom alebo s viacerými, ja mám k tomu kopec otázok, mňa to úplne fascinuje, ako si to dokázala že si s ním v kontakte?? myslíš si že keď človek chce dokáže sa vedome na to pripraviť? myslíš si že my obyčajní ľudia tomu môžeme pomôcť aby sa to stalo, alebo to ide mimo nás, a rozhoduje o tom ten anjel alebo .... neviem kto niekto z iného sveta..... dá sa na to vôbec pripraviť? ..... uf ja mám toľko otázok, strašne by som si želala zažiť to aspoň raz, ty máš nesmierne šťastie , poraď

pikino
2. dec 2011

čafte micušky

dnes sa mi zasa sníval hnusný sen. Išli sme ja a moj muž plus naša malá autom na dovolenku. Prišli sme do hotela a ja s mužom sme boli na recepcii sa zapísať a malá zatial behala s takým asi 5 ročným chlapčekom
okolo. Zrazu jej nebolo. Potom som si všimla že sú vonku. Hotel mal sklenené steny na prízemí oni behali po terase,z jednej strany bola cesta kde fičali autá a z druhej tiekla rieka. Videla som ako bežia k ceste, ale na poslednú chvílu sa vrátili a potom sa malá rozhodla že zlezie k rieke dolu rebríkom. Nebol tam breh proste hotel stál rovno vedla rieky bol tam iba betonový múr a rebrík rovno do vody. Videla som toho chlapčeka ako jej podáva ruku, chcel ju vytiahnuť hore v tom sa malá šmykla a padla do rieky. Vyletela som von a skočila do vody a už som len videla ako sa ponorila pod vodu a ja namiesto toho aby som ju hladala tak som len po ostatných kričala či nevideli kde sa potopila. A vtedy sa tam objavila moja segra skočila do vody malú vytiahla.
Musia sa mne snívať také to nočné mory? hneď som k nej letela do izby ju skontrolovať či dýcha.

marianka79
2. dec 2011

@pikino ahoj tak ja som mávala podobné nočné mory s takýmito snami ale vtedy som nevedela čo mi tým chcú naznačit ale už viem prečo sa mi to snívalo

marianka79
2. dec 2011

@syringa ahoj so svojim anjelom sa možeš rozprávat aj ty 😉 oni k nám tiež rozprávajú len kolkokrát ich nepočujeme ja ich vnímam stále 😵

vodnarky
2. dec 2011

@marianka79 -ahoj.. 🙂 uz som pisala teraz aj do snou...mne sa dve noci za sebou snivalo o tornadach..ze sme sa balili a museli sme prec(jeden sa odohraval tu v irsku a druhy na SVK)...boli to take velke cierne mraky..nevies nahodou,co by to mohlo znamenat? 😅 😉

syringa
2. dec 2011

@marianka79 no ale čo keď ho nepočujem?? dá sa to naučiť? 😨 ty ho počuješ? aké to je? myslím tým že počuješ normálny hlas akoby ti niekto niečo hovoril do ucha, podobný ako ľudský?? alebo je to iné? a odkedy ho počuješ? aj ja by som chcela, len neviem ako na to ☹

vodnarky
2. dec 2011

@marianka79 -...a ako to je s tym anielom?ako by som sa mohla s nim skontaktovat?velmi ma to zujima.. 🙂

marianka79
2. dec 2011

@vodnarky @syringa
kontakt s nimi nie je také jednoduché na to treba meditácia a trpezlivost lebo nie vždy sa to podarí hned na prvý krát ja cítim prítomnost anjela začala som ich vnímat stále na nich myslím a hej @vodnarky čítala som o tých snoch zvláštne že nie si sama čo má sny o tornádach poviem ti že som nad tebou premýšlala a sila je že si ma tu oslovila neviem čo ti na to napísat ale tornádo sa točí ako vznikne tak i zanikne a kolkokrát aj ničí všetko neháva spúšt a ak sa jeden v tom sne vyskytol tu a druhý tam u vás tak nič iné ma nenapadlo ako to že by si sa zrejme mala vrátit neviem ale akoby ta to tahalo sem akoby si potrebovala pokoj neviem ako si to mám inak vysvetlit ale ako ti tam čertica písala vela napovie aj to aké si mala pocity či to bol strach obavy... jaj snad som ti nejak nezamotala hlavu napokon neskor sa vždy(aspon teda mne)ukáže čo daný sen znamená 😉

marianka79
2. dec 2011

@syringa počuješ ho určite len si sa zreme nenaučila vnímat ich nestalo sa ti nikdy nič také čo si doteraz nevieš vysvetlit?

marianka79
2. dec 2011

@vodnarky a pozri to je sila napísala si o 22:37 a ja som ti odpovedala o 23:27 toto sú moje čísla čo stále vídam to je krásne aj takto pomocou čísel k nám anjeli hovoria a zvlášt mne však @dali4 😀 tie moje jednotky 😅 😝

syringa
2. dec 2011

@marianka79 ja si myslím že v dnešnej dobe sme mnohí zabudli ako meditovať, ja som prednedávnom znovu objavila čaro meditácie, teda vlastne to nie je asi meditácia, len i tak rozmýšľam v tichu a nechávam svoje myšlienky prúdiť... no vtedy ma napadlo prečo nepočujem môjho anjela, raz som niekde čítala že sa to dá naučiť počúvať ho, len neviem už v akej knihe to bolo
snažím sa predstaviť si ho, asi by mal byť niekde tu pri mne, že? možno sa dobre baví na tom čo tu vypisujem 🙂 majú anjeli zmysel pre humor? 😀 čo ti hovoria keď ich počuješ? počuješ ich len keď potrebuješ poradiť pomôcť, alebo hocikedy?
a v akej forme k tebe hovoria?
prosím poraď

marianka79
3. dec 2011

@syringa hej majú zmysel pre humor toto som sa presne pýtala a j ja mywiel 😀 tá je expert na anjelikov 😉 počujem kolkokrát moje meno a ked sa otočím nikto na mna nevolá tak to oni a ako som vyššie písala aj čísla a iné znamenia mi chodia treba si len všímat všetko okolo seba ja som napríklad bola smutná že prečo nevídam biele pierka furt som kukala či nejaké nenájdem a ono nič a o nejaký čas ked som to ani nečakala samé pierka po zemi to ma potešilo 🙂
a k tvojej meditácii pokračuj ako ti to vyhovuje hlavné je že sa ukludníš a si v pohode zvnútra ja som mala včera super pokojný a kludný den neviem zdal sa mi byt ako aj iné dni ale ja som bola taká iná cítila som taky pokoj i ked ma niečo párkrát rozrušilo vždy mi prišlo niečo čo ma upokojilo a potešilo ale najviac ma upokojilo to že viem že bol pri mne archanjel rafael tak mi to dal večer pekne najavo tak už viem prečo ten pokoj a klud som mala celý den tak Dakujem Rafaelko 😵

marianka79
3. dec 2011

@syringa a anjeli mi vačšinou vravia v snoch a prihovárajú sa mi niektoré vety čo mi odkázali som si zapamatala ale iné nie škoda mala by som si to zapisovat 😒 ale snivalo sa mi raz o anjelskom svetle bolo to krásne zlaté svetlo ktoré svietilo na mna cítila som sa príjemne bolo mi teplo a bola som štastná a vedela som vo sne že je to anjel ked som sa prebudila tak som sa chcela vrátit spat do sna...........to zlaté svetlo bolo od rafaela.... 🙂

syringa
3. dec 2011

ja si pamätám že v nejakom článku alebo knihe (budem sa musieť nad tým vážne zamýšľať kde to bolo) písali že anjeli sa k nám prihovárajú stále len ich nevieme alebo nedokážeme počúvať, a vraj sa dá vypestovať si cit a naučiť sa vnímať čo mi chce povedať a potom ho budeme počuť ako hlas v hlave, niečo podobné ako keď sa nám ozve svedomie
zopárkrát v živote som mala pocit že som možno niečo podobné zažila, bolo to väčšinou v krízových situáciách, niekedy som mala pocit že som sa zle rozhodla a to fakt zle skončí a z vnútra som cítila upokojovanie že to bude v poriadku nemusím sa báť, ja som to volala môj vnútorný hlas, neviem či to bolo niečo viac, ale vždy keď som urobila to čo mi ten môj vnútorný hlas hovoril, bolo všetko v poriadku, keď som urobila niečo iné ako mi radil, tak to väčšinou zle skončilo
ale to asi nebol môj anjel, to bolo len moje druhé ja, asi... 😒 existuje niečo také ako moje druhé ja čo sa ozve z času na čas?

vodnarky
4. dec 2011

@marianka79 -jeeej..som si to vsimla.. 😵 😀 mas stale vecsie a vecsie sympatie u mna.. 😉 😀 🙂

syringa
4. dec 2011

@marianka79 to je krásna stránka, pohladenie po duši, dík 🙂

marianka79
4. dec 2011

@vodnarky 😝 dakujem ešte sa začnem tu červenat 😉

marianka79
4. dec 2011

@syringa veru je mám ju na hlavnom panely opery uloženú som natrafila na tento článok a hned som si na teba zmyslela tak som ti to sem hodila inak je to ho ešte velmi vela na nete treba si to len prelúskat 😉 vela vela informácii mám z netu čo sa anjelov týka včera som študovala numerológiu konkrétne svoje osobné číslo

miruska15
4. dec 2011

@marianka79 užasna stranka taka som zostala kludna.Zajtra si idem kupit niake anjelske karty 🙂

marianka79
4. dec 2011

@miruska15 ahoj a máš nejaké vyhliadnuté?

u nás ich mali na jarmoku a ja som si nekúpila ☹

miruska15
4. dec 2011

@marianka79 nie nemam zajtra skočim k nam do obchodu a kuknem.Na tej str. čo si tu dala pišu o energetickych kartach tak take čosi.Aj kyvadlo chcem.

miruska15
4. dec 2011
marianka79
4. dec 2011

@miruska15 🙂 to je pekné s tým mesiacom 😉

marianka79
5. dec 2011

v týchto dnoch je so mnou archanjel rafael 😵

dali4
autor
8. dec 2011

Anjelikovia moji, všetkých vás zo srdiečka zdravím 😵 😵 😵 😵 ... kuknite si tento úžasný film, nájdite si tu hodinku aj pol. Prišiel ku mne v ten pravý čas, za čo velmi velmi ĎAKUJEM ! 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=DxtRzYHJcps
motylka
8. dec 2011

@dali4 vyzerá to super, len som to tak preklikala narýchlo, ale už som si ho dala sťahovať 🙂

dali4
autor
8. dec 2011

@motylka je to fakt pekný film, aj som si poplakala, aj sa zamyslela... vela mi dal do života. V podstate som sa nič nové nedozvedela, vela som už v knihách vyčítala, počula, cítila ... ale vidiet to, a v klude nad tým rozmýšlat a prežívat to ... je iné 🙂 . Naozaj odporúčam.

dali4
autor
8. dec 2011

@marianka79 so mnou je od dnes Raziel ... 😵