Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
13. dec 2011

konečne 😉

syringa
14. dec 2011

@marianka79 pekne video, keby sme boli všetci takí aké by to bolo pekné 🙂
@motylka neviem čoho dôsledok to bol že sa jej to prisnilo, možno naozaj podvedomie, možno nie, neviem, ja nemám žiadne zážitky s duchmi, našťastie lebo neviem či by som infarkt nedostala

počuli ste o Dr.Pálešovi? že vraj vedecky dokázal existenciu anjelov, údajne nie je jediný kto to tvrdí
tu je link na
http://www.sophia.sk/media/rozhovory-pre-tlac/e...

marianka79
15. dec 2011

@syringa jaj až teraz som zistila ja že to sa tebe snívalo a to kolegynin sen bol

marianka79
15. dec 2011

@syringa ono ale je to tak že ak konáme dobro to sa nám aj vráti ale nie od človeka čo sme mu pomohli ale od úplne iného alebo niečo sa nám pekné prihodí len to nesmieme očakávat ako napr ja som ti pomohla tak teraz pomož ty mne.....to nie tak to nejde treba pomáhat nezištne a vráti sa to naspat 🙂

syringa
15. dec 2011

@marianka79 jedno indiánske príslovie hovorí: to čo dávaš svetu, obehne zem zmocnie a vráti sa ti tisíc násobne

marianka79
15. dec 2011

@syringa 🙂 tak tak súhlas

ada32
17. dec 2011

@syringa nadherne prislovie. nepoznala som a som rada ze uz poznam. musim si ho zapamatat.

marianka79
22. dec 2011

vsetkym vám zelám krásne a pokojné Vianoce kedze idem na pár dní prec tak takto v predstihu píšem nech si pod stromcekom detičky nájdu to po com im srdiecka tuzia a my dospelí nech máme radost so stastnych detskych očí vela anjelikov popri vás vám zelá marianka

pikino
22. dec 2011

@marianka79 aj tebeeee. uži si dovču 🙂

linette
22. dec 2011

zdravim vas anjeliky 🙂 som sa tu davno nezastivala.. hamba..

v jeden den sa isla mama pomodlit do kostola, ale len tak narychlo kedze vela robi a nema cas chodit na omsu .. no a na dalsi den dostala od zakaznicky dva svate obrazky 🙂 😵

@marianka79 boze tak davno sme nepisali .. mne nejako blbne skype..
takze zdrhas na vianoce prec .. 😅 samozrejme krasne a jedinecne vianoce aj tebe moja 😵 uzi si ich v laske, pokoji, harmonii.. 🙂

miruska15
22. dec 2011

Anjeliky všetkym prajem Krasne a požehnane Vianoce. Moj stromček 2011 teda naš 🙂

marianka79
23. dec 2011

ahojte babulky prave sme sa ubytovali wifina tu je tak som nakukla a je tu krásne ale ... 😢 mali sme havárku tak som smutná anjeli ma aj varovali ale ja som si to uvedomila az ked bolo neskoro je mi na prt z toho tak sa majte zatial pa ☹

pikino
23. dec 2011

@marianka79 držtesa ak si to odniesli len plechy tak to bolo šťastie v nešťastí. Už nech máte len pekné zážitky.

Inak mne už prišli tie karty (nebeský majstri) a zatial všetko čo som vykladala tak sedelo. Akurát že som potom bola celý deň strašne unavená je to normálne?

miruska15
23. dec 2011

@marianka79 ☹ ☹ ☹ ☹ začiatok zly koniec dobry jaj moja aj napriek tomu si to užite pa 🙂 si malo kyvala cez PB to preto 😀

motylka
23. dec 2011

@marianka79 dúfam, že sú všetci v poriadku... prajem už len pokoj a lásku počas Vianoc všetkým 😉

motylka
23. dec 2011

@miruska15 pekný stromček 🙂

linette
24. dec 2011

Vianočný čas sú krásne chvíle,
čas znovu zažiť niečo milé,
rodinu objať, stretnúť priateľov,
spojenie duší cítiť aj bez slov.
Krásne Vianoce a všetko dobré anjeliky 😵

@marianka79 snad to nieje nic vazne ... nech sa vam dovolenka vydari aj napriek tomu a uzite si vianoce 🙂

pikino
24. dec 2011

krásne vianočne sviatky prajem. A pokoj v duši 🙂

marianka79
28. dec 2011

@pikino
@miruska15
@motylka
@linette ahojte tak a som tu nie je to až také vážne s tým autom ale ma to hnevá ale čo sa dá robit ešteže horšie sa nestalo uf 😖
@miruska15 a veru som aj kývala ale si nevidela všade samá PB na dialnici a čo malinký už je lepšie??? ☹

inak prišli mi anjelské karty a aj rafaelove tak sa teším hned som ich študovala a čistila skusila som aj výklad tak ale uvidím ako sa mi bude s nimi robit

pekný večer všetkým prajem 😉

vodnarky
28. dec 2011

@marianka79 -to je mi velmi luto..☹ som rada,ze ste v poriakdu.. 😔

marianka79
28. dec 2011

@vodnarky 😉 som ok ale mala som dalej strach šoférovat

marianka79
3. jan 2012

ahojte a prajem Vám všetko dobré v Novom roku anjelinky 🙂

marianka79
3. jan 2012

ale mám ich lacnejšie ako tuto sú 😉

motylka
3. jan 2012

prajem krásny a šťastný celý tento nový rok 🙂

pikino
3. jan 2012

http://shop.taraezoterika.com/index.php?page=sh...

@marianka79 tieto mám. Ja ich mám tuším drahšie. Som ich kupovala na martinuse.

pikino
5. jan 2012

čate micule
ako sa máte?
musím vám napísať čo sa mi snívalo preddvčerom. Išla som s mojou malou od babičky (mojej starej mamy) dolu schodmi. Býva v starom meste v starom pavlačovom dome s točitým kameenným schodiskom.AKo sme išli dole zrazu sa po pravej strane objavil hustý tmavý les a na jeho kraji sedeli tri velké biele sovy. Držala som malú pevne za ruku, ťahala sa za tými vtákmi a ja som jej hovorila že tam nesmie lebo jej ublížia. Zrazu sa ta jedna sova vrhla na nas a vytrhla mi malú. Snažila som sa za ňou bežať. Keď som ich konečne našla stál tam môj muž a nedovolil mi ísť za malou, že ju tá sova roztrhala.Ja som sa snažila dostať k nej ale nemohla som. A potom strih a znova som stála na tých schodoch, obliekala som malú do kabátu a vysvetlovala susedom čo tam s nami stáli, že malá je po ťažkej nehode. Pozerala som snáre a tamže sova značí chorobu. Odkedy sa mi to snívalo tak sa mi všade zjavuje sova. Kliknem na net sova, otvorím časák sova, v knižke malá ukazuje na sovu. No bleeeee. Vôbec sa tomu neteším. Mám z toho nepríjemný pocit.

certica
5. jan 2012

@pikino pokial viem, sova je symbolom mudrosti, poznania

@marianka79 tie druhe karty mam tiez (o.i. 😀)

inak vsetkym prajem v tomto roku, nech sa nam dari vibrovat na frekvenciach lasky, s nou pride a vyriesi sa aj vsetko ostatne 🙂

pikino
5. jan 2012

@certica to som si myslela aj ja kým som sa v tom nezačala hrabať. Ved uvidím čo tým chcel básnik povedať.
Ono asi záleží vela od interpretácie a v tomto sne som mala naozaj velmi zlý pocit.

marianka79
5. jan 2012

@certica hej? a ako sa ti s nimi robí?