Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
9. nov 2012

🙂 Anjelikovia pre vás 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉

helenkasabinka
31. dec 2012

ahojte mozem sa k vam pridat aj ja? 😵

pikino
2. jan 2013

@helenkasabinka myslím, že dievčatá nebudú mať nič proti tak vitaj 🙂

helenkasabinka
2. jan 2013

@pikino dakujem velmi pekne,nenasla som tu ziadnu inu temu,co sa tyka anjelikov alebo kariet.....zacala som sa venovat kartam a kyvadlu a tiez anjelikom,obcas,ked som ich poprosila o nejaku pomoc mi pomohli a tym som pochopila,ze naozaj su.....mam aj knihu o nich a jedna vesica mi poradila s nimi pracovat ale zatial sa len ucim a mala by som veeela otazok este.....

pikino
2. jan 2013

@helenkasabinka tak to si na správnom mieste.

ja si tiež vykladám anjelské karty ale skôr pre ostatných ako pre seba, lebo pre seba tonejako nepotrebujem. Kyvadlo doma mám ale ešte som sa k nemu nedostala aj knižku som si zaobstarala, ale stále mám pocit že nenastal ten správny čas., ale čo sa týka veštenia ako takého tak to ma vôbec naťahá. Vidieť svoju buducnosť.

helenkasabinka
2. jan 2013

@pikino ja sama sebe nevesim a nie je to ani dobre ale ak chcem aby mi vestili,tak idem za znamou vesticou a ta mi vyvesti,mam aj anjelske karty,konkretne poselstvi archanjelov a aj karty anjel na kazdy den,to su skor take odkazy od anjelikov ,nie su velmi na vestenie,mam aj ciganske karty-s tymi rada pracujem a aj to kyvadlo,ktore ma super poslucha a dobre sa mi s nim pracuje,este ma nesklamalo a tiez zbieram aj sochy anjelov,som na ne zatazena a aj mamina mi nedavno kupila velkuuu sochu anjela 🙂 plakala som od radosti,ked mi ho dala a dalsie,co u mna musi byt -denne musim mat zapalene doma sviecky 😵 😵 😵 😵 niekedy aj 3 naraz mi horia a moj dom uz nemoze byt bez sviecky,tak moc som si na ne zvykla ,ze musia byt 😵 😵

pikino
2. jan 2013

@helenkasabinka je to sranda, že každý má iný system ako sa spája s anjelmi ale preto je to také super. 🙂

ja si sem tam vytiahnem kartu len tak ked chcem vedieť na čo si dať pozor ale nejak to nesilím. Väčšinou dostanem správu inak, ak ju potrebujem. Ja mám karty nebeských majstrov a ešte archanjelov. Tiež mám zopár sošiek anjeličkov ale bohužial nemám to kde skladovať takže mám tak v každej izbe po jednej. a jedneho nosim neustále pri sebe na krku z ametistu takú moju ochranu. Vidíš a sviečky si zapalujem iba pri meditácii, ale to som už dáávno nerobila nejako sa zanedbávam v poslednej dobe v tomto smere.

helenkasabinka
3. jan 2013

@pikino ano je o super 🙂 ja som mediaciu nikdy neskusala veru a ani poriadne netusim ako funguje a na co je dobra 😕

helenkasabinka
3. jan 2013

😒 @pikino a ozaj kde su ostane baby? uz sem nechodia?

pikino
3. jan 2013

@helenkasabinka mnooo už tu dlho dlho nikto nebol, asi nemajú kedy. Ono su také obdobia ked tu nie je ani noha a potom obdobia ked aj 10 strán popíšeme.

Meditácie sú dobre na všeličo. Na sústredenie, na liečenie, na zvyšovanie vibrácii aj na kontaktovanie anjelov.
Ja používam meditácie na harmonizovanie čakier a teda na komunikáciu s anjelmi a sem tam na liečenie druchých na dialku, ale to je už skôr tranz.

ada32
3. jan 2013

ahojte

ja mam tuto temu v oblubenych aj ked prispievam zriedka ale citam rada. ked neprispievam, tak len preto ze nestiham.
a na tu smolu vzdy ked prispejem , pride sem niekto kto tu musi vsetkym zucastnenym vysvetlit ze kto nepatri do niektorej legalnej cirkevnej skupiny, je urcite v rukach diabla. A to mi trochu lezie na nervy priznavam.
Ja uz som od vestenia upustila uplne, teraz skor pracujem na svojich postojoch, pochopila som ze tu ked menim svoje spravanie, ani vestenie netreba. vsetko ide same k dobrym vysledkom.... 🙂

ada32
3. jan 2013

a meditacie su uzasna vec. teraz sa sustredim na pracu s energiou. a to je krasa. vestenie bolo skor o zvedavosti. ked sa ucim rozumiet tomu co sa stalo a preco, a hlavne to prijat so vsetkym tak ako to prislo, vestenie uz pre mna trosku straca vyznam, lebo aj tak som presvedcena ze co sa stane a kto mi pride do cesty, mam vybrane davno a mam sa z toho poucit alebo niekam posunut. Tak aj to co sa javi ako rana , ja nakoniec lekcia. A cosa tyka uspechu / ak nema byt len o posilneni ega/ , pride to co si objednam.

pikino
3. jan 2013

@ada32 ja sa rada pobavím s takým človekom, mám rada ludí čo majú zo zásady pravdu 😀

a presne ako hovoríš, akonáhle zmeníš seba, tak svet sa zmení k tebe je to užasné. Ja to vidím sama na sebe. Ako ludia ku mne menia postoj. Ja teraz čítam super knižku volá sa radikálne odpustenie. Páči sa mi postoj autora a presne s as ním sototžnujem hovorí tam v podstate že nič nie je náhoda, neexistujú obete a všetko čo sa nám deje sa deje preto, že sme si to sami zvolili.

A ako presne pracuješ s energiou. Ja som sa teraz dala na taichi je to riadna drina ale viem že mi to pomôže viac sa sustrediť na svoju energiu a zvyšovanie vibrácií. Inak je to užasne ked si človek takto zmení život, proste ulne iné obzory. Ja sa odvtedy citím ovela lepšie. žiadne depky, aj na mojho drahého som milšia sem tam 😀

helenkasabinka
3. jan 2013

@pikino presne mas pravdu,ze aj mne sa meni zivot k lepsiemu,presla som si v zivote roznymi zlymi vecami a mala som aj depresie a teraz mi toto pomaha aby depresie som uz nemala a aj moj zivot je taky vyrovnanejsi a kludnejsi ....

helenkasabinka
3. jan 2013

@ada32
@helenkasabinka ja ak mam pravdu povedat,najradsej by som bola v zamknutej teme lebo nas tu cita hocikto a ,ked som citala nazory ludi,co pisali negativne ma odradzali k tomu aby som zacala prispievat ......a keby sme boli v zamknutej,tak sme tam len tie,co veria a venuju sa tymto veciam 🙂

helenkasabinka
3. jan 2013

sama sebe som si odpisala 😀 super

helenkasabinka
3. jan 2013

@pikino ja ak mam pravdu povedat,najradsej by som bola v zamknutej teme lebo nas tu cita hocikto a ,ked som citala nazory ludi,co pisali negativne ma odradzali k tomu aby som zacala prispievat ......a keby sme boli v zamknutej,tak sme tam len tie,co veria a venuju sa tymto veciam

pikino
4. jan 2013

@helenkasabinka 🙂 no vidíš každému to vyhovuje inak,ja som toho názoru že treba poznať aj názor druhej strany aby som si mohla vytvoriť ten svoj, ktorý považujem za správny, aj ked nemôžem tvrdiť že je správny naozaj.človek má žiť tak aby bol šťastný a spokojný a je jedno v akej viere. Ak má niekto potrebu vyjadriť svoj nesúhlasný názor tak v pohode pokial neuráža.

helenkasabinka
4. jan 2013

@pikino v podstate mas veru pravdu 😵

helenkasabinka
4. jan 2013

@pikino ozaj vcera som bola u nasich na navseve a medzi mnou a maminou som nasla na zemi pierko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 povedala som jej,co som sa docitala,ze co o znamena 😵 😵 😵 😵 potesila sa

helenkasabinka
4. jan 2013

pouzivate niektora anjelske sviecky?

pikino
4. jan 2013

@helenkasabinka ja nepoužívam, ale podľa mňa je to fajn vec ak niečo potrebuješ alebo chceš očistiť priestory.

helenkasabinka
4. jan 2013

@pikino co to znamena,ked som si vasu temu citala v utorok a manzelovi prisla prave vtedy na mobil sprava,korej pipanie sme poculi obaja a on isiel si ju precitat a pyta sa ma: ty si tiez pocula,ze som dostal spravu,ze? ja,ze: ano pocula a? a on ziadnu nedostal ,obaja sme to poculi a spravu ziadnu nemal ...

pikino
4. jan 2013

@helenkasabinka ťažko povedať čo to znamená ten význam to má pre teba ak to spájaš s touto témou, tak už len čakať nejakú správu asi dôležitú.

helenkasabinka
4. jan 2013

@pikino noooo snad len dobru spravu 🙂

pikino
4. jan 2013

@helenkasabinka tak určitéééé 😀

helenkasabinka
4. jan 2013

BABKA mi zomrela teraz 22.9. strasne som ju mala rada,viac ako moju matku,bola mi ako mojou matkou a ,ked zomrela som to zle brala a stale len plakala,na pohrebe som ju v dome smutku,v truhle hladkala po rukach a plakala som a dakovala som jej za vsetko,co pre mna robila a plakala som,ze preco odomna odisla a ,ze ju u porebujem,......

odvtedy sa mi s nou sniva-raz ju vidim v sne mrtvu,inokedu lezi ziva na posteli nevladna a zasa inokedy ju vidim ako chodi ale casejsie sa mi s nou sniva ako je mrtva a ja placem....zobudim sa potom strasne smutna,lebo mi moc chyba,kazdy den som sale za nou len plakala dovtedy,kym mi znama vesica nevysvetlila,ze plakat nemozem lebo cez kyvadlo a karty mi povedala,ze babka nemoze odist,lebo moje slzy ju tu drzia a tahaju akoby dole a nemoze ist do neba,podvtedy neplacem a pochopila som,ze babka musi kludne odist a musi nas ochranovat ale stale sa mi s nou sniva,do tyzdna aj 3× ....

moja mamina mi dala aj babkinu obrucku,ktoru stale nosila ale dedko moj je mrtvy uz 23 rokov .....mamina mi povedala,ze babka ma strasne lubila a tesila by sa,keby vedela,ze mam jej obrucku,tak som babke na pohrebe za nu zo srdca podakovala a slubila som,ze kym budem moct ,tak ju budem nosit na ruke,mam ju na tej istej ruke a prste ako mala babka moja.....stale ju nosim a som rada,ze ju mam a nosim ju nadalej namisto nej

preco sa mi s nou stale sniva?

pikino
4. jan 2013

@helenkasabinka myslím, že presne preto, že si sa ešte s nou celkom nerozlučila. Pokial viem tak mrtvy s nami zostávajú pokial to potrebujeme a ty to ešte očividne potrebuješ, ale to neznamená že sa trápi a nie je v nebi. Babka cíti žepotrebuješ jej ochranu tak je pri tebe. AK bude vedieť že si už v poriadku tak odíde neboj 😉

helenkasabinka
4. jan 2013

@pikino super si to napisala 🙂

lynks
5. jan 2013

@helenkasabinka Sny sú vačšinou naše nezpracované zážitky alebo trápenia duše - duška k nám prehovára snom. Ako píše pikino, ešte si sa jej odchodom nevyrovnala a tvoja duša to robí za tvoju vedomú mysel v noci - keď snívaš. Je to normálne a prirodzené, dokonca potrebné. Blbost je snažiť sa ovládat svoj smútok, svoje slzy, takto sa v tebe bolest len zapúzdri a budeš plakat vždy , ked si na ňu len pomysíš. Slzy musia byť vyplakané všetky , žiadna veštica nemá právo ti povedať čo máš robiť. Počúvaj svoju dušu.Je ťažké prísť o milovanú bytosť a vraví sa , že plač a bolest trvá rok.Tak smut a truchli, spomínaj na pekné čo ste zažili, ale nenechaj smútkom riadit svoj život, čiže maj aj svoje sny a plány a potešenia.