Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
25. jan 2013

@ssisska ked prestanes v spánku na chvílu dýchať. Proste zadržíš dych na určitú dobu a niektorýn ludom sa môže zastaviť srdce. MNe sa už tiež párkrát stalo, že som sa proste nenadýchla ako keby som zabudla.

ssisska
25. jan 2013

Mas pravdu moja mama ma zachranila,lebo som si vsimla ze bola na druhej strane,keby som otvorila tie dvere a prekrocila ich mohla som zomriet.

tatinka
28. jan 2013

baby snivalo sa mi ze som v dakej miestnosti sama, je tam male okno zalozene kartonom ale ja ten karton dam prec, sklo z okna samo vypadne ale teda nepadne na zem ostane zachytene na okennom rame a nerozbite, potom sa snazim ho rukou napravit aokno zasklit ale sa mi to nepodari takze okno ostane ciastocne nezasklenne, snazim sa tam dat apsom ten karton ze by cez okno nefukalo ale ani to sa mi nepodari, tak ostane okno nakoniec napokon uplne bez skla a sa pozeram von,,,

ssisska
28. jan 2013

Rozbite okno na jednej strane moze symbolizovat,ze dovnutra mozu vniknut nepozvani navstevnici,na druhu u stranu sa Vam moze naskytnut novy pohlad na radu veci.Okenne ramy so sklom poskytuju vo sne ochranu pred vonkajsim okolim a zaroven vpustaju do miestnosti svetlo.je dolezite v ktorej miestnosti je rozbite sklo v dome situovane,ak je to vo Vasom byte alebo dome,najskor upozornuje na situaciu v rodine,okna nachadzajuce sa vo veziakovej budove,suvisia s vasou pracou alebo uradnymi zalezitostami.Karton a rozbite sklo moze suvisiet s vasim sucasnym pohladom a kvalitou zivota na urcitu situaciu.Pohlad oknom von symbolizuje predstavu o vlastnych zivotnych vyhliadkach.

pikino
29. jan 2013

vidíte teraz ma napadlo že mne sa stále sníva, že som u našich v mojej detskej izbe v panelaku a vždy ked otvorím okno tak mi zostane celé v ruke aj s rámom a ja sa ho snažím zapasovať naspať a nakoniec mi padne dole na chodník zo šiesteho poschodia.

barcelona94901
29. jan 2013

@pikino mne sa sny plnia ,ale často sa mi opakoval jeden zvláštny ,živý "sen ,"
asi 2 roky to trvalo,ked sa mi "snívalo" vždy to isté v tom sne a proste som bola v dome,ktorý nepoznám,cudzie miesto a bol mojim domovom.. nedávalo mi to zmysel,
pochopila som,až ked som sa ocitla "náhodne" v dome ,z toho sna 😉

pikino
29. jan 2013

@barcelona94901 jo naše minulé životiky 🙂 ja ani neviem či sa mi také niečo stalo že by som niekde sa cítila doma.
Asi som ešte nebývala na Slovensku 😀 😀 😀

tatinka
29. jan 2013

@ssisska praveze si neviem spomenut ci to okno bolo v mojom bydlisku alebo v cudzom dome, vobec neviem, viem ze v tej miestnosti som bola sama a to okno bolo vo vyske mojej hlavy, cize nebolo dolu,,,a bolo to take mensie okno nie take velke ako ma clovek v kuchini ale take mensie,,,

barcelona94901
29. jan 2013

@pikino práveže mne sa "snívalo" že som žila v dome,ktorý sme "náhodne" našli o cca dva a pol roka 😉

ssisska
29. jan 2013

Uz ste poculi o tom ,ze domy maju svoju energiu,a vzdy ked sa do neho nastahuju novi majitelia,v dome sa zvykne opakovat historia a osudy ako u byvalych majitelov.Napr.moj otec je vdovec,a ten predchadzajuci majitel domu ,tiez ovdovel,pocet deti sedi ,byvaly majitel mal 3 synov,otec ma 3 dcery,Dokonca najmladsi sa volal rovnakym menom ako moja najmladsia sestra len ona je v zenskom rode.Deti vyrastli a on zil v dome sam,presne aj otec tam byva teraz sam.Zistovala som si historiu nasho domu a pytala sa na byvaleho majitela.

pikino
29. jan 2013

@ssisska jo to som počula, zostáva tam zbytková energia po predchádzajucich majiteloch. Aj nám v dome zostala ani nie tak zbytková energia ako skor niekto koho si tam majitelka zabudla ked sa odstahovala. No čo už, zvykli sme si.
ale čo sa ludí týka tak neee. pred nami tam bývala vdova s dcerou asi rok alebo dva.

@barcelona94901 viem čo myslíš 🙂 také mierne dejavu len s tým že ty si to miesto poznala zo sna.

mpg
29. jan 2013

@barcelona94901 na to niečo je, lebo mi sa plánujeme presťahovať a mne sa sníval sen, že som už bola presťahovaná a bola som pozrieť terajších susedov, náš dom už prerábali iný majitelia a ja som susede vravela: keď sme sa museli odtiaľto odsťahovať atď. Akoby to bolo niečo, čo bude o povedzme dva roky.
A aj na tom niečo bude pravdy, že v domoch niečo zostáva po predchádzajúcich majiteľoch, lebo napr. v našom dome bývali bezdetní manželia, ktorí ten dom predali manželovým rodičom /tí už našťastie deti mali, keď sa tam nasťahovali/, ale my s manželom sme mali problémy 6 rokov a až potom sa to podarilo.
Tiež je dôležité aj číslo domu.

ssisska
29. jan 2013

Ano preto je lepsie kupit si novy dom,byt alebo auto,aj auto ma svoju historiu a dedi energiu po predchadzajucom majitelovi.Moj priatel ma auto ,ktore si kupil od jedneho bezdetneho paru,moj priatel a ja sme tiez bezdetni,a nedari sa mi s nim otehotniet,vlastne ani uz nepomyslame nad dietatom ,pretoze on sa na to uz neciti.Preto ,netreba kupovat ojazdene auta,ked chce niekto predat dom alebo auto vzdy ma na to vazne dovody,pretoze stahovanie samo o sebe zoberie cloveku velmi vela energie.Tiez by som nebola hlupa a nekupila lacny byt alebo dom v drazbe.Tieto domy nikdy neprinesu novemu majitelovi stastie ,ked povodny majitel o byt alebo dom nestastne prisiel.Je to opakujuca sa historia a novy majitel by sa casom dostal do podobnych tazkosti.V jednej knihe o numerologii bolo pisane aj o domoch s nepriaznivymi cislami.Preto by som nekupila dom s cislom 40,43 alebo 16.V skratke cislo 40 sposobuje ludom rozne nevysvetlitelne fobie,ma pocit tazoby.43 toto cislo ani nekomentujem a 16 .Prinesie majitelovi osamelost ,namahavy zivotny postup,osamelu starobu.

jankatinka
29. jan 2013

@helenkasabinka
helenka, ja som si kyvadlo kúpila aj knižku k tomu, raz som skúšala kyvadlovať, ale nechala som to,
najprv sa chcem opýtať, či musím niečo urobiť, aby som sa nenapojila na niečo, čo nechcem. kyvadlo som očistila v slanej vode, umyla ... ale čo teraz dalej. ďakujem pekne. 🙂

ssisska
29. jan 2013

Ale existuju aj priaznive domy s cislami ,pre tych ,ktori si chce zalozit rodinu a zit harmonicky,a to su vhodne cisla napr.6,24,42,36,63.

tatinka
29. jan 2013

@ssisska my mame na bytovke cislo jedna a byt tiez jedna, takze sme 1/1, to je dobre cislo?inak s tou energiou co si pisala suhlasim, my tiez cheme dieta ale nedari sa uz roky, ale sa mi zda ze predosli majitelia bytu deti mali, ale chcem povedat ze normalne napriklad tu na konovi nechodim do urcitych tem lebo ked som tam nazrela a par veci precitala, mala som z toho nedobry pocit a bolo uplne citi taku negativnu energiu az som si sama sebe povedala ze dievca tak do tejto debaty chodit nebudes,,,

tatinka
29. jan 2013

@jankatinka ja sice kyvadlo nemam ale pouzila som parkrat za tymto ucelom prsten a dakde som citala ze najskor sa mas spytat a poziadat aby ti ukazali co znamena ano, ked ti ukazu ze napriklad ano je kruzene prstena , u teba kyvadla, tak potom ich mas poziadat a spytat sa ci mas dovolene klast im otazky na ktore chces odpoved, a podla toho ci sa ti ukaze ano alebo nie budes vediet ci sa mozes pytat, za kazdu odpoved treba aj podakovat,,,ale nie som odbornik, len ti pisem co som citala a tiez som to tak skusila ,,,

seraa
29. jan 2013

@ baby

no ja nemam skusenost s anjelom ale naopak so zlou energiou
raz som byvala v byte,
a zacala som mat zle sny, ale len sny nic realne ale zle o zlych duchoch, trvalo to asi par mesiacov
proste skoro kazdu noc, uz som sa potom bala ci mi nesibe
davala som pricinu zlemu obdobiu .. pootm to akosi preslo
ale uznajte ze mat v kuse rovnake sny( rovnaka tema detaily sa menili) bolo uz podozrive.. no nic
ako vravim asi stres a potom to zmyzlo pomal
az po 3 rokoch ked som odchadzala zbytu do ineho som sa dozvedela, ze ta pani co tam byvala skocila z balkona a zabila sa !!! som skoro odpadla.. ja co som na tieto veci neverila...
proste nejaka zla energia tam bola a niekto moze citit viac niekto menej...

tatinka
29. jan 2013

@seraa toto poznam mne sa stalo daco podobne, prespala som prvu noc u priatela ktory uz je teraz ex 🙂, ale vtedy sme spolu este chodili , no skratka prva noc na novom mieste a snivalo sa mi vtedy ze pri postely pri mojich nohach stoji zena v bielom , mala dlhe cierne vlasy a v ruke noz namiereny na mna , nic nerobila ale som sa v tom sne velmi bala a som citila ze ma chce zabit,, aj pozerala na mna takym pohladom skaredim, v tom sne priatel vstal z postele a siel ju vyhodit z bytu von, zo sna som sa zobudila uplne vyplasena a so zlym pocitom,,,rano som to hovorila priatelovi a on sa ma pytal ci by som ju spoznala keby vidim fotku , tak mi ukazal na fotke svoju byvalu priatelku a veru bola to ona,,,ale to uz je roky do zadu, davno s nim uz nie som,,,ale hento mi utkvelo v pamati do dnes,,,

seraa
29. jan 2013

@tatinka

wow a bola akoze mrtva ci ziva ta priatelka?

tatinka
29. jan 2013

@seraa ziva, ale nikdy som ju nevidela ani osobne ani na fotke ani som nevedela ako vyzera, len skratka teda vedela som ze pred tym mal dlhorocny vztah a sa rozisli,,,,a potom ked sa mi hento snivalo mi ju rano ukazal na fotke no a bola to ona,,,uplne ona,,,som sa vtedy aj zlakla veruze,,,

seraa
29. jan 2013

@tatinka

hej to je zla energia .. vselico je ...
ved ked clovek moze urieknut cloveka , cize vsetko je mozne

tatinka
29. jan 2013

@seraa ale je to zaujimave co vsetko sa v zivote cloveka udeje ....

ssisska
29. jan 2013

Moje nervy keby sa mne nieco take snivalo tak by som uz davno skolabovala.Mne sa raz snival velmi zaujmavy sen a to ,,ze do naseho domu presnejsie do kuchyne prislo nieco kruhove tocilo sa to ako spirala a malo to kriklavo zelenu farbu a to druhe kriklavo cervenu farbu,stale sa to tocilo a vyzeralo to ako dve male farebne tornada.Tie tornada cistili a upratovali v kuchyni celu miestnost.Bolo to vecer a v kuchyni sa uz nesvietilo len sme videli s mojimi sestrami z izby do kuchyne tie dve blikajuce farebne tornada,bolo to nieco pozitivne,mala som z toho velmi dobry pocit,potom sa v nasej izbe z nicoho nic zaplo cd z radia ,boli to romanticke piesne z filmu Hriesny tanec.Zrazu som sa nemohla hybat a citila som neaku neviditelnu energiu,pravdepodobne muza ako mi rozopina podprsenku.Hned na to som sa zobudila,ale vobec som nemala strach.

seraa
29. jan 2013

@ssisska

wow to je sen, sny su neuveritelne fakt...

pikino
29. jan 2013

@tatinka bleee to je hnusný sen. By som sa asi pototo.

pikino
29. jan 2013

akože dievčatá dnes se sa dali na ducharinu? Nerobteeeee, bojim.
Mne sa už s energiami nesnívalo dlhšiu dobu a ani nemám chuť aby sa. Teraz mám obdobie pokoja tak dufam, že to tak zostane ešte nejakú dobu.

tatinka
29. jan 2013

@pikino inak dobru temu sme dal ze ducharina🙂 podme sa trosku bat ale len tak s mierou 🙂

pikino
29. jan 2013

@tatinka hiiiii ja nefim, zasa to bude v noci otravovať určite mi to čita spoza chrbta nejaká potvorka.

tatinka
29. jan 2013

@pikino joj tak to zas nie az tak moc , to len trosku som myslela 🙂 a skor zo srandy 🙂