Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
29. jan 2013

@tatinka 🙂 čo je to iba trošku? 😀 trošku ma tu niečo straší, ale zatial je to v medziach a ja sa nebojíííím 😀 😀 😀

tatinka
29. jan 2013

@pikino ja ani horor nekukam bo by sami to snivalo 🙂

ssisska
29. jan 2013

Ja tiez nepozeram horory ale ten sen bol ako zivy,a ten muz co ma v tom sne sexualne obtazoval ,bol pekne drzy,ale bol to rozhodne dobry sen,len Vam este chcem napisat co sa raz stalo naozaj mojej kamoske.Hovorila mi ze raz lezala v posteli a nemohla sa odrazu hybat,len citila ,ze ju neaka sila drzala za ruky a nohy,vybavila si automaticky muza,tvrdila,ze mal okolo 40,vysoky tmavovlasy,a sexualne sa na nej jednoducho ukojil.Naozaj si to nevymyslam,ana to naozaj zazila.

mpg
30. jan 2013

@pikino Je to tak, že každý príde tam kde má, ale ak je veriaci tak mu to pán Boh pomôže prekonať, aj nám pomohol, aj keď nás tie pocity /že sme akosi nemohli mať dieťa/ potrápili 6 rokov. Bolo by dobre tomu sa vyhnúť, ak sa dá, ja si preto rada len tak študujem numerológiu, astrológiu a pod., ale vždy dávam najviac na svoje pocity. Ale aj tak občas sa to nedá zmeniť, napr. raz som nastúpila do práce a bolo to celkove dobré, potom sme sa presťahovali do nových kancelárii a ja som dostála č. 4 a onedlho som z tadiaľ odišla.

pikino
30. jan 2013

@tatinka ani ja nepozerám horory tiež sa mi hned snívajú. V nedelu som kukala transformerov a hned ma v noci naháňali 😀

@ssisska jo to poznám tito chlapi sa volaju inkubi alebo tiež mužskí upíri, vysávajú zo žien energiu tým že sa s nou milujú.
Ked som bola mladšia stávalo sa mi toto velmi často. Aj teraz sa často budím na to, že sa nemôžem hýbať a cítim ako zo mňa niečo ťahá perinu, ale našťastie to nejako dokážem poslať do prdele ani sama neviem ako. Ono sa dosť blbo bráni ked sa nemôžeš hnuť. Podla mňa sa toto deje práve v stave lucidného snenia, ked si telom v posteli vnímaš veci okolo seba ale zároveň je tvoja mysel otvorená iným svetom a vytváraš most medzi jednotlivými svetmi. preto sa nám v tomto stave aj často zjavujú anjeli alebo naša mrtva rodina.

tatinka
30. jan 2013

@ssisska
@pikino
@mpg baby to co za hororove temicky snove ste rozoberali, sa ideme zase bat ,,,,

tatinka
31. jan 2013

dnes sa mi snivalo ze v kadernictve zmyvam vlasky jednej panej, tento sen sa mi snival uz druhykrat v tomto mesiaci akurat ze v provom sne som videla ze voda je cista ale neviem ci bola studena alebo tepla, no a v tomto druhom sne tiez voda bola cista ale tu pani pri zmyvani vlaskov som najskor trosku obarila a potom som dala vodu studensiu takze uz sla vlazna, a este k tomu som tetku aj obliela ale uz nie horucou, ale uz studensou 🙂 a potom som mala dlasi sen ze stojim doma v izbe, pozeram cez velke zavrete okno a vonku prsalo,,,

pikino
1. feb 2013

@magdal1 o tomto som uz pocula aj som citala nejaký článok v novinách o nom.

ssisska
2. feb 2013

To o tom kadernictve ,ak si kadernicka sny o praci su bezne ale ak nie,zmyvanie vlasov cistou vodou znamena zmyt neaky stary vztah z tvojich vlasov uplne ,ktory uz nefunguje ,napriklad vztah s byvalym priatelom alebo manzelom.Lenze tu je otazka ,ze ty si zmyvala vlasy cudzej zene,mozno sa snazis niekoho pred niecim alebo niekym ocitit od starych navykov a myslienok.Kedze si bola vo svojej izbe sen suvisi s tvojimi osobnymi potrebami alebo odpocinkom.Okno na izbe bolo zavrete a moze suvisiet z neakymi novymi myslienkami ,ktore este v podvedomi su uzavrete a nedavas im zatial priestor k realizacii.Dazd v snoch znamena zdroj zivotnej sily,pretoze pada z oblohy a zurodnuje podu.Je aj zdrojom plodnosti,pretoze vsetky rastliny potrebuju vlahu pre svoj rast.Moze to symbolizovat pre cloveka aj bozie pozehnanie a prosperitu.Voda vo vseobecnosti znaci nevedomie.Voda padajuca v podobe dazda znaci vyssi zamer alebo myslienku.

tatinka
2. feb 2013

@ssisska docela zaujimavy vyklad musim povedat, ma daco do seba a celkom vistizny je,,,,,dakujem 🙂

tatinka
5. feb 2013

baby zas som mala pred vcerom tolko snov 🙂 ako sa tu mate, co sem uz nikto nechodi 🙂?

tatinka
5. feb 2013

baby snivalo sa mi ze ja priatel a mamina sme v kuchini u nasich, mamina drzi na rukach nahe babatko, potom ho poda mne a ja ho polozim na stol, na stole sa babatko zmeni-vlastne stale ostane baabtkom ale zrazu sa mu zdeformuje telicko, stratia sa nohy aj ruky , babatko ale sedi a zostane mu normlana hlavicka a rozprava sa so mnou,usmievalo sa na mna, nepamatam si uz ale co mi hovorilo,,,,neviem s urcitostou povedat akeho bolo pohlavia ale na zaciatku sna ked dietatko drzala moja mama mala som pocit ze je to dievcatko,,,

tatinka
5. feb 2013

baby a po tom sne co som pisala preed chvilou sa mi snival este jeden sen, ze som strihala vlasy dakeho bezdomovca a tan mal vo vlasoch pavuka a klicila mu tam fazula, vedla stolicky kde sedel mal polozenu krabicu, v nej mal jednu vec, jedna vec tam bola moja a este tam bola priatelova futbalova lopta a znova pavuky,,,

tatinka
5. feb 2013

baby ratali ste si uz niektora osobnu rocnu vybraciu? je to docela zaujimave,..

ssisska
5. feb 2013

@tatinka
O tom babatku to moze znamenat,zrodenie neakej novej myslienky a zaciatok.Lenze babatko malo deformacie na rukach a nohach,to znamena ,ze nova idea alebo zaciatok nebude mat take vysledky alebo ocakavania ,ake si Ty a tvoja mama predstavovala.Nebude mat pevne zaklady ,pretoze ruky a nohy boli deformovane,takze zaciatok neakeho noveho projektu nebude zrealizovany a dotiahnuty dokonca.
Tie rocne vibracie,napr.sucet 5 ,cloveku praje cestovanie
cislo 2 praje partnerstvu a novej laske
rocna vibracia 6 :sustredenie na rodinu,harmonicky rok,zalozenie rodiny,cakanie babatka
vibracia 7:tazky rok,plny zmien ,namahavy postup,duchovne dozrievanie
vibracia8:rovnovaha,karma,vhodny rok na financie a karieru
vibracia 9:dokoncenie cyklu,stastne ukoncenie projektu,veci dotiahnute do konca
vibracia 11:duchovny zivot

maruska24
6. feb 2013

@tatinka to je zaujímavé, čo to presne je?

tatinka
6. feb 2013

@ssisska teraz sa mi zase snivalo ze som dakde v dome ale nie vo svojom, na skryni je sklenny custy pohar ktory sa zosmykne ale nepadne pretoze ho zachytím,,.
ja prave idem do roku 7, aj citim ze sa blizi zmena, casto sa mi sniva o dverach ktore su otvorene a ja nimi prejdem,,,

tatinka
6. feb 2013

@ssisska ty sa tomu asi dost venujes pravda?myslim snom , alebo mozno aj ezoterike,,,mna to velmi zaujima toto, chcela by som dosiahnut duchovnu ocistu a rovnovahu, tento rok do 7cky ked idem bude asi tazky,,,
@maruska24 daj si do googlu osobna rocna vibracia a vypocitaj si to, je to celkom zaujime, su to cykli tvojho zivota ktore sa opakuju a idu od cisla 1 po 9 a potom znova od jednotky, je to o tom co ta v ktorom roku caka, ktory rok je vhodny napriklad na sobas, na rodinu, na duchovnu ocistu, na zmenu v zivotem kedy nemas uzatvarat ziadne dolezite zmluvy a robit dolezite rozhodnutia,kedy sa dava karma do rovnovahy a tak dalej,,,precitaj si to, som si to vcera v noci ratala a som cumela ako na mna to sedi ako rit na serbel,,,,presne to na mna pasuje,,,

ssisska
6. feb 2013

Nie praveze nevenujem,ja som si precitala vela kniziek,zaujmaju ma len snare a numerologia,vestkyne nevyhladavam,velmi sa totiz takych ludi bojim.Ale numerologia je o cislach a je to veda,a snare su mojim konickom.Je to vsetko o psychologii.Ja si este dnes najdem cas a prelozim sny co si napisala.V martinuse je internetovy predaj snarov,ale a mam skoro vsetky,ale videla som ze su vsetky vypredane,je o ne asi velky zaujem.

tatinka
6. feb 2013

@ssisska ja ti mam vela snov, obcas si ich aj sma vylozim ale este mam v tom velke rezervy, dobre mi padne ked citam nazor aj iny ako ten svoj lebo moj moze byt skresleny ale vela potrebujem este nakopnut v tych snoch ze co znamenaju, je to zaujimave ked mi to vylozis , dakujem ti vlemi pekne, si zlata,,,
ja snar doma nemam, obcas pozrem do snaru na nete, lebo ked som pozerala do toho co maju rodicia tam to dako nepasovalo, ono ten isty sen u dvoch ludi moze mat uplne iny vyznam,,,
dakde mam aj knihu o cislach veruze len asi som to nechala u rodicov ale na nete najdem aj to 🙂 casto sipozeram anjleske cisla, teraz som skusala ratat tie vibracne cisla, dokonca som si dala aj anjelsky test aj ked teda ten nie je s cislami,,,hodne ma to zaujima, velakrat mi uz aj vestili, casto mams ny co sa splnia,vedela osm ze sesternica je tehotna este skor nez to vedela ona,som jej potom aj pisala sms ze nech da test a vyslo tehotenstvo, viem ze budu mat dievcatko a to tiez viem zo sna, aj kamoske som pisala ze bude mat dievcatko a to este nevedela ake pohlavie cakaju a veru uz sa im aj narodilo dievcatko,,,tiez sa ti sniva to co potom aj zazijes? chapem ze vela ludi je na tom tak isto , ze sa im snivaju kadeake veci ,,,ale nie kazdy tomu pripisuje vyznam 🙂

ssisska
6. feb 2013

Ja som si dala raz vylozit sen ,bolo to asi pred dvoma rokmi,ale bolo to cez internet a musela som vopred zaplatit a poslat cez bankovy ucet 10eur.No poviem ti ta zenska si davala dost nacas a az po niekolko upozorneniach,mi sen vylozila horko tazko s poznamkou,ze moj sen jej dal dost zabrat,na ten vyklad som cakala skoro tri tyzdne.Tak nech nevyklada ked nema na to,ale aspon ze mi ho nakoniec vylozila.

tatinka
6. feb 2013

@ssisska vies co ja ked som sid ala vestit platila som az po vyklade ale to bolo bezne vestenie, neslo o sny,,,sny mi obcas vylozila jedna kocka na nete ale ona nic za to nechcela, a teda teraz ty ked vykladas,,,,
aj som dakde citala ze prava vestica nema za to pytat peniaze alebo teda ze ma prijat len tolko kolko jej ten clovek sam ponukne,ale zas dnes sa tym vela ludi zivi takze platit sa plati vsade ,,,,clovek aj musi natrafit an dobru vesticu leboa j podvodnikov je, aj podla mna sme ochotni si priplatit ale teda niekomu kto je vo vesteni fakt seriozny a velmi dobry,len to clovek vo pred nevie pravda🙂
zaujimam sa aj o vestenie ale nemala by som odvahu vestit dakomu inemu pretoze to cloveka ovplivnuje, ovplivnuje to aj toho kto vesti a aj toho kto si vestit nechava,,,

tatinka
6. feb 2013

@maruska24 no co maruska skusila si si vypocitat tu osobnu vibraciu ?

maruska24
7. feb 2013

@tatinka no nahodilo mi tam kopec linkov a ešte aj podla čísla že 2.3,8 tak ktoré mám vybrať?

tatinka
7. feb 2013
maruska24
7. feb 2013

@tatinka ďakujem, ale mne to nesadlo, i keď rok je ešte dlhý všakže

tatinka
7. feb 2013

@maruska24 ale to nie je o tom ze by ti tam daco vestili🙂 to je lena ko odporucanie co je pre teba v ten rok vhodne a co nie 🙂
mne to pasovalo ze napriklad ked som bola v roku 2 ze vtedy je vhodny rok na vztahy tak ja som vtedy akurat sa zoznamila s mojim priatelom 🙂 tam pred tym ked som bola v roku 9 vtedy je sa daco v tom zmysle tam ze vztah ktory nefukguje sa ukonci a ja som sa vtedy rozisla s predoslim partnerom 🙂 ,,,,tak na mna to celkom sedelo 🙂 ako rit na serbel 🙂
ale ako pisem nie je to o vesteni ale len o takom odporucani co je pre teba v ktorom roku vhodne 🙂

maruska24
8. feb 2013

@tatinka mne ani tie predchádzajúce nesadli, ako veštenie to neberiem to je samozrejme. Ale zaujímavé to bolo, to hej.

tatinka
9. feb 2013

@ssisska ahoj moja, kde si mi ?