Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
20. sep 2009

... ináč sa lúbim rozprávat aj sama zo sebou...prečo nieee. No,ale vidím to tak že sa idem najest a asi si skúsim lahnút 🙂

nobody... ešte jedna IP pre teba 😉

Tak pekné sníčky, dúfam že som sa vám do nich nevotrela 😀 a ked, tak len dobrom.

adina22
20. sep 2009

Tak teda dobre ranko 😵

Dievcata tak ja neviem,ale asi som bola prilis unavena,pamatam si ze nieco sa mi snivalo,ale nepamatam co 😒 Niekedy mi to napadne pocas dna,ale niekedy nie...nevideli ste ma tam nahodou? 😀 A este jedna zahada...rano som si nasla na mobile 3 zmeskane hovory od cisla,ktore nemam v zozname a to o 02:42.Nepovedala som vam v sne telefonne cislo a vy ste ma volali? 😀 😀 😀 No bez srandy nestava sa mi to a prave dnes 😉

denisocka
20. sep 2009

dobre ranko, snov som mala milion ale vas nikde? sme sa asi minuli 😀 šak čo,včer skusime zas . ale odkedy si kadečo pred spaním prajem,ta mam take sny že až 🙄

denisocka
20. sep 2009

do porodu budeš dali nespiaca a po porode duplom nespiaca 😀 len potom tu už nebudeš mať čas písať

denisocka
20. sep 2009

nobody bude ráno zasypaní samými IP 😀 a ktovie kolko žien mu píše aj z iných for 😵 😝

adina22
20. sep 2009

deni - sak ma to napadlo ze chuda kym poodpisuje na vsetky IP 😀

denisocka
20. sep 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=34905&id=... tak včera som urobila par fotiek, tak ich hádžem . samozrejme slniečkova je pre nikoho 🙂

adina22
20. sep 2009

deni - pekne 😵

mywiel
20. sep 2009

Ahojko tak vyspati Svetluskovia? 🙂 😵

denisocka
20. sep 2009

vyspatí,len bez AC

mywiel
20. sep 2009

No ja som mala super sen 😵

denisocka
20. sep 2009

no skus, v skratke - či si nespomeniem na ten svoj

mywiel
20. sep 2009

Stretla som sa s 2 holkami a ich detmi a s 1 chalanom, ale kto bol kto to vam teda neviem povedat... 😅 bola super nalada, boli sme v byte mojho brata a hrali sme nejaku hru na Wi a deticky sa tiez hrali spolu, popijalo sa a debatovalo, tak som z toho usudila ze sme sa predsa nejako stretli, ale sranda, ze u brata o byva na Slov. asi preto... 😀 Inac lahsie sa mi stretava s ludmi, ktorych uz niekolkorokov poznam. 😉
Na a mala som sen pre seba, odkaz potom, videla som 1.11., ze ma caka nieco veselé, dobra sprava a oslava. No necudujem sa 1tky su zaciatok niecoho, ale coho? Na to si musim asi pockat do novembra. 😅 😀
A nie je to nahodou vtedy Halloween, no tu sa to neslavi, ja len pretoze som videla v tom sne aj oranzové tekvice a ten datum, ale bola som velmi stastna a oslavovala som tak som zvedava... 😅 😕 😀

mywiel
20. sep 2009

Deni nieco podobné ci ty si bola inde? 😅 😀 😀

denisocka
20. sep 2009

nie,tak to som nemala ja taky sen,ja som bola niekde v nemocnici a hadala sa s kolegynami 😀

inač, možno budeš zachvílku tehotna 😉

ja som pri tlačení šimona zrazu začila total TICHO najtichšie,ake som kedy počula a čierne tmu, a v tej tme oranžove tekvičky 😝 a vtom bol šimon na svete 😵

mywiel
20. sep 2009

Deni preco si to myslis? Vies napadlo ma to tiez kvoli tomu 1.11. 😅 😕

mywiel
20. sep 2009

Ty brdo tak to bude tymi medvedmi a tekvicami... 🙂

denisocka
20. sep 2009

lebo mi to zapada do vyššieho plánu

mywiel
20. sep 2009

No mne sa o tekviciach snivalo prvy krat, ale tie jednotky naznacuju nieco nové...
Tu sa deti rodia z kapust... 😅 😀 😀

mywiel
20. sep 2009

No idem nieco zhltnut, lebo som este neranajkovala... 😉

denisocka
20. sep 2009

no pozrite sa mi do albumu,moj dnešny vytvor 😵

nobody
20. sep 2009

dobrý ránko

adina22
20. sep 2009

deni - dobraaa si 😉

nobody - dobre a krasne rano 🙂

denisocka
20. sep 2009

tak , už mám 2 vytvory , idem už ale vytvoriť aj obed na nedelu 🙂 pekné dokopudnie 😵

denisocka
20. sep 2009

chcela som DOPOLUDNIE napísať 😀

nobody
20. sep 2009

pekne dokopavanie dopoludne aj odpoludne 😀

denisocka
20. sep 2009

😀 😝

mywiel
20. sep 2009

Ahoj Body... 🙂

mywiel
20. sep 2009

Deni ty si sikulka, musim aj ja skusit s tou fotkou kde je Kaya s maslou... 😉

No co nijaké mystické zazitky ste nemali za posledné dni? 😉 A Bibula a Janus sem cez vikend asi nezavitaju, venuju sa rodinke, to nie ako ja... 😅 dieta sa mi tu hra vytahuje zo suflikov vsetko co najde... 😀

mywiel
20. sep 2009

Deni ked ti poslem foto urobis aj mne?? 😅