Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

sisaka
27. mar 2013

@tatinka z akych kamenov je ten naramok? Treba vygooglit cim sa da ocistit a nabit. Napr. ocistit sa da aj vo vode, niekto cisti voda+sol - pozor niektore kamene sa nesmu namacat, da sa ocistit aj vonnou tycinkou - kadidlo alebo salvia, dobijat - slnko, mesiac, zakopat do zeme, ja nabijam aj s reiki ....

tatinka
27. mar 2013

@sisaka mam tieto amene tyrkenit,redenit, avanturin,krystal,magnezit,zlty kalcit,karneol,tygrie oko,jaspis pieskovy, ametyst, ruzenin,opalit ...tak naramok mam z tychto kamenov,,,
inak nevies mi poradit prosim ? snival sa mi taky divny sen,,,ze ja a priatel sme boli na navsteve u otcovho kamarata a jeho zeny ( ja ale v skutocnosti k nim vobec nechodim, viem ze maju byt a aj rodinny dom ale v tom rodinnom dome som nikdy nebola ), no v sne sme boli u nich pri plote co je okolo ich rodinneho domu, stal tam ten otcov kamarat a jeho zena ktora sa chvalila aka je bohata ( v skutocnosti bohaty nie su ), n a moj priatel vzal pilku a zacal pilit ich kovovu branku,,,,
nevies co by to mohlo byt? akoze sen nie je dako zaujimavy ale nejde mi do hlavy preco sme boli v sne u ludi ktorych som uz roky nevidela a ani to nie su moji znami ale skor teda otcov kamarat je to a hlavne mi vrta hlavou to ze priatel tam pilil branu pilkou na drevo , neviem prist na to preco to pilil ,,,

pikino
27. mar 2013

@atka3 podla mňa by si asi mala v prvom rade vedieť že všetko je tak ako má byť. niektoré skusenosti siproste treba prežiť a netreba za tým hladať žiadnu odplatu ani trest boží (minulé životy) . Píšeš hlavne o problémoch s mužmi tak ja by som si hladala tam, zrejme nejaký problem s otcom alebo s iným mužom v tvojej mladosti. Tieto situácie ak ich nepochopíme sa nam neustále vracajú dokolečka dokola. Asi treba zistiť kedy tieto problemy začali a čo ich odštartovalo.

atka3
27. mar 2013

@pikino áno v tom máš pravdu,bola už na odblokovaní a problém bol,že môj úplný prvý chlapec sa zabil na aute a ja akokeby nepustila v skutočnosti do srdca iného muža.ako potom nastala úľava,len asi to chce čas všetko kým to odznie, to odblokovanie.

pikino
27. mar 2013

@atka3 😉 tak vidíš vieš kde bol problém, tak už len počkať na pána pravého 🙂 a hlavne myslieť pozitívne

atka3
27. mar 2013

ono čas všetko vyrieši,len niekedy tá psychika a zmýšľanie sa pohrá s nami.hľadala pomoc-riešenie,lebo som cítila že dačo nie je v poriadku,len ja mám hlúpu vlastnosť,že chcem vždy všetko rýchlo a hned dotiahnuť do konca.akurát teraz čítala v knihe že všetko príde v pravý čas

terezka1947
27. mar 2013

neviem ci so svetom anjelov,ale v zivote sa mi uz splnilo dost snov a nejakych "pocitov"z niecoho...ja sa snazim snom nepripisovat zbytocne nejaky vyznam,ale ked sa mi nieco sniva opakovane...hm,uz mi nie je vsetko jedno 😖 napr.prisnilo sa mi,kde budu mat hrob rodicia-dost neobvykle miesto na cintorine a uz vobec nie do radu s novymi,potom ake saty bude mat babka po smrti a kde bude lezat,kym nebola truhla...atd...fakt mam niekdz strach

terezka1947
27. mar 2013

ale aj prijemny sen 😀 snivalo sa mi,ze moj princ si ma najde sam a sam z nicoho nic ma aj oslovi a dokonca vzjde z takeho zvlastbeho svetla...a cuduj sa svete,strtli sme sa v obchode,neskutocna horucava,svietilo slnko a on do obchodu vchadzal-ja vychadzala,takze som ho skor pocula ako videla,lebo mi do oci velmi svietilo slnko 😀 😀

ssisska
27. mar 2013

Mne sa stale sniva ze sa kupem v bazene,v rieke,vo fontane.Stale o tej vode.

sisaka
27. mar 2013

@tatinka vysvetlovat sny teda nedokazem 😀 , ale paci sa mi, co napisala pikino
Fuu tak to tam mas pekny vyber kamenov, voda je bezpecna pre amethyst, crystal, ruzenin, avanturin, karneol, tigrie oko, do vody by som ale kalcit radsej nedavala, je to dost makky kamen (pozri stupnicu tvrdosti), ale mozno vodu bez soli by zniesol, ostatne kamene neviem,kedze slovenske nazvy neviem ☹ , skus vygooglit cistenie kamenov, co ti najde
Alebo len umy pod prudom tecucej vody a daj nabit metodou, ktora ti najviac vyhovuje ...

tatinka
28. mar 2013

@sisaka to su take drobne kamienky, mam z nich urobeny jeden naramok, viem ze umyt ich pod vodou ale reku kam ich dat nabit ked nie je slniecko,,,

tatinka
28. mar 2013

baby robite tu niektora z vas anjelske pismo? rozumiete sa do toho?

pikino
28. mar 2013

@tatinka ja nieee. Minule sme sa bavili v tom našom kruhu o anjelskom písme, že to nie je moc bezpečná metodá, pretože sa pri nej používa hypnoza, môžu sa spustiť určité bloky a niektorým ludom zahrabať z toho.

tatinka
28. mar 2013

@pikino a hypnozu treba pri tom pouzit vzdy?lebo ja mam knihu o anjleoch a tam je toto pismo uvedene ze ak chcem o nieco poziadat anjelov ze mozem to poziadat v tom pisme ale o hypnoze tam nic nepisu,,,,pisu tam klasicke ritualy ako sviecka, a podobne veci k tomu a sktaka napisat tu prosbu v tom pisme,,,ale neskusala som to,,vraj sa da cez toto pismo aj odblokovat kade co a pozret vela veci ktore mozu pomoct cloveku,,,,

pikino
28. mar 2013

@tatinka nemáš náhodou knižku - kniha anjelov?

Ja som myslela že hovoríš o anjelskom písme, ktoré sa robí v hypnoze pomocou media, ktoré píše odkazy od anjelov. 😀

tatinka
29. mar 2013

@pikino ano mam ju,,,,ale mala som namysli to pismo anjelske ako pises, ze kde mozem sa pytat co potrebujem vediet , odblokovat daco ak treba, alebo sa popytat na ine veci,,,takze z tvojej reakcie uz chapem ze to je rozdiel 🙂 ,,takze aspom som zas o daco mudrejsia 🙂 nejak sa do toho nerozumiem , len ma to zaujima, chcela by som si o tom daco aj nastudovat tak teoreticky ,,,a teda bolo mi aj navrhnute skusit si dat urobit anjels,pismo a tam zistit vela veci,,,tak preto sa pytam na to,,,

tatinka
29. mar 2013

Ahojte, kocky napisem vam co sa mi dnes v noci snivalo a skusim to rozobrat,venujem sa tomu len laicky takze ak by ste daktora mali chut si to precitat a pripadne moj rozbor sna poopravit budem vam vdacna posunie ma to zas dalej 🙂 , hovori sa ze sny snivajuce sa zo stvrtku na piatok su velmi dolezite,,,,takze ten sen : videla som samu seba na svadbe , pozerala som sa na seba ako ma moja mama vedie cez chodbu a otvorili sme dvere do svadobnej siene,presli sme cez dvere a v tom sa sen skoncil, saty som nemala klasicke svadobne, ale boli skor take spolocenske ako na ples napriklad a boli strieborne, hosti som nevidela kedze sme sli cez chodbu a ako sme vkrocili do saly sen sa skoncil, videla som to akoby som sa pozerala proste od niekial na seba samu, cudne na tom sne bolo ze som si nesla brat svojho terajsieho priatela ale som si brala mojho byvaleho aj ked toho byvaleho som v sne nevidela ale som vedela ze jeho si tam idem brat,ale svojho terajsieho priatela som v tom sne citila pri sebe, cize bola som tam ako "duch"pozerajuci sa na svoju svadbu a tam pri sebe cize pri mne ako "duchovi" som citila pritomnost svojho terajsieho priatela,,a este ono to bolo akoby som sa pozerala s priatelom na svadbu o ktorej som v duchu vedela ze bola v minulosti-v minulosti nemyslim ako vminulom zivote ale ako v tomto zivote ale uz pred rokmi, ...asi je to trochu domotane ale neviem to inak zrozumitelnejsie popisat 🙂
nosit pekny odev elegntny je ze by sa vo mne vnutri malo nieco udiat nejaky vnutorny posun vpred , strieborna farba znamena vztah k zenskej casti duse,svadba je pokus o zjednotenie muza a zeny ale toto bola svadba "minulosti"tak skor myslim ze tam bolo mozno skor odpustenie tomu predoslemu a take symbolicke vyrovnanie sa vnutoren s urcitou zalezitostou z minulosti, to ze osm citila terajsieho priatela pri sebe by mohlo byt proste to ze si uvedomujem vyrovnanie sa zminulostou a lasku ktoru mam v pritomnosti, nesla som sice s nim k oltaru ale citila som ho ako divak po svojej pravici,cize citila som ho ako svoju oporu , kedze som v sne presla cez dvere znamena to ze som sa v nicom posunula vpred, hla som sa z urciteho miesta pozitivne,kedze som sice zenicha nevidela ale som vedela o koho ide .moho by to byt ako symbol zjednotenia niecoho co nebojo zjednotene a teraz som to podvedome pochopila , vidiet seba ako nevestu je tiez asi znak zjednotenia muzskej a zenskej duse,,,akratka myslim ze vnutorne som sa s niecim vyrovnala a posunula sa dalej 🙂 rozpisala som sa riadne, snad vas neuspim kym to docitate 🙂 ak som si to vylozila nespravne prosim kludne ma opravte 🙂

domidomi
30. mar 2013

@tatinka ahoj zaujímavé aj mne sa často sníva sen o mojej svadbe vždy je to iný sen, ale je to naša svadba s manželom. Mám oblečené svadobné šaty všetko ako má nevesta a muž má oblek. Ale nikde v snároch neviem nájisť čo znamenajú svadobné šaty..............

tatinka
30. mar 2013

@domidomi ak boli svadobne saty ciste a neboli spinave je to znak cistoty a panenstva,,,
mne sa o svadbe snivalo dvakrat v mojom zivote, prvy sen bol pred vela rokmi este s vtedajsim priatelom a videla som jeho v obleku ako kvoci a ja mu sedim na kolenach v svadobnych satach ale videla som to ako odraz v zrkadle, to znamenalo rozvod, mozem povedat ze ubehlo viac rokov a veru po case k rozvodu aj prislo,,tento druhy sen co som mala o svadbe teraz bol sice o svadbe ale myslim ze o nej nehovoril, myslim ze skor poukazoval ze som sa pohla v zivote dalej z urciteho miesta,,

marianka79
31. mar 2013

pekné Velkonocné sviatky Vám všetkým želám 😵

pikino
1. apr 2013

@marianka79 aj tebe veselú Velku noc. 😉

mne ked sa istu dobu snivalo s kamoskou že sa vydáva, tak jej zomrel otec. 😒 V tých snoch sme sa mi dve vždy kvoli niečomu hádali.

ivi87
2. apr 2013

baby.. mne sa raz snívalo, že môj terajší partner si bral nejakú ženu, ja som sa na tú svadbu pozerala opodiaľ, a chodieval aj za mnou, no ženiť sa mal neviem prečo s ňou.. videla som celú svadbu...

a po pár dňoch mi zomrel dedko ☹ od vtedy nechcem, aby sa mi o svadbe čo i len zdalo... 😖

tatinka
2. apr 2013

v tejto teme to tusim zaspalo 🙂

ivi87
3. apr 2013

@tatinka to je v pohode, to sú také vlny 🙂 raz sa píše, raz je kľud 🙂 ja by som spala tiež 😀 už nech je krásne slnečno, potrebujem dobiť baterky 🙂

pikino
3. apr 2013

no joo na západe klud 😀 , nič sa nedeje nikto nestraší 😀

tatinka
3. apr 2013

kocky ako ste sviatkovali? kolkokrat ste sa prezliekali od oblievacov 🙂? u nas sa to uz dako nedodrzuje takze je klud od polievania 🙂

pikino
3. apr 2013

my doma, valali šunky, žiadna voda 😀

ivi87
5. apr 2013

babyyyy, mne sa už druhú noc snívajú také hovadiny. moc si ich síce nepamätám, no zobúdzam sa tak unavená, bez energie, ako by som ani nespala. zobudím sa a už sa teším na večer, kedy si budem môcť ľahnúť. predminulú noc som sa nejako ocitla vo veľkom, obrovskom dome, ktorý mi pripadal strašne prázdy.. hoci tam bol nábytok, ale v porovnaní s tými veľkými priestormi úplne zanikal.. a bolo tam 5 - 6 ľudí okrem mňa, vnímala som ich ako známych.. a túto noc niečo s potkanom.. prevažne bol biely a mal tuším hnedý flak.. som unavená, bolí ma hlava až prerastá do migrény. viete mi poradiť niečo na doplnenie energie? 😅

ešte že dnes nie je veľa práce v robote 😅

aké máte plány na víkend? 🙂

nitrankanr
5. apr 2013

Ahojte, neviem, ci to sem patri, ale skusim. Pozna niektora SHAMBALLA naramky? Dakujem

selecta22
5. apr 2013

@nitrankanr hovadiny, za ktore zbytocne vyhodis peniaze. Ak sa ti hobijaky naramok paci a je ti sympaticky a predstavis si, ze to bude moj amulet, moj ochranca, moze byt aj pupavy upleteny a urobi ti taku istu sluzbu ako sambaly a podobne kraviny