Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ssisska
22. apr 2013

@yidaky
Ahoj vycistenie cakier kyvadlom sa da u pani Klara z Popradu.Naozaj ju odporucam,ja sa k nej chystam.Je naozaj velmi dobra a profesionalna.Ked som od nej odchadzala vznasala som sa lahka ako take pierko.Ona je fakt super,jedno sedenie u nej stoji 35 eur ale stoji to za to.Zbavila ma jednej traumy a uz sa mi tie strachy neopakuju.Ja som dost narocna na kvalitu a ked ides k nej vysledky sa dostavia okamzite.
Tel.c.0918739595 Klara Richtarcikova

ssisska
22. apr 2013

Este jedno cislo v pripade ak by bolo prve vypnute: Klara Rychtarcikova
tel.c.0905317390

tatinka
26. apr 2013

cawte baby, co sa mne zas snivalo,,,ze som v dakej budove co ma presklenne steny, dnu je kopa ludi a ja, asi polka ludi sa zrazu zmenia na zombikov a 1 z nich ma uhryzne do krku , ale netecie mi krv , ostanemu davu sa ubranim tak ze vyjdem von z budovi a mam taku silu velku ze ich skratka dokazem odhodit aj na niekolko metrov daleko, len jedneho zombika neviem odhodit az na tolko metrov ale len kusok od seba, este ked som bola v tej budove som vonku videla stat svoju maminu, jej ale nik nerobil zle,,inak co je zaujimave v tom sne som sa zombikov dako nebala,,,dakedy sa clovek strhne z takeho nerpiijmeneho sna ale ja vobec, ale z tohoto som sa vobez nestrhla, som sa zobudila uplne v pohode ,,,

pikino
26. apr 2013

@tatinka si otrebovala niekoho zmastiť a do zombikov sa dobre udiera 😀 Mne sa tiež minule snívalo o zombíkoch naháňala som ich sekerou. 😀

tatinka
26. apr 2013

@pikino ze sekerou 🙂 to bolo ine sado maso 🙂

pikino
26. apr 2013

ked už, tak už 😀

tatinka
27. apr 2013

@pikino a dnes sa mi zase o ciernom psovi snivalo ze bracho ho drzi na obojku a ten pes mu chce utiect...

lynks
2. máj 2013

pes , čo viem, býva pudy - sexuálno...

poznáte totok?
http://medo.cz/jaromir/kniha_snar/

tatinka
4. máj 2013

@lynks pozname 🙂 uz to tu dakto daval na predosl,strankach dakde...

pipi909
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatinka
13. máj 2013

Ahojte kocky ako sa mate? ako sa vam dari?
baby, fuj mne sa dnes hnustny sen snival,,,ze som bola u rodicov v obyvacke a z poza dveri som obcas vykukla a videla som tam nemcov,vedela som ze si pesu ludske maso a potom ho jedli,aj ked to ako ho jedli som nevidela ale v podvedomi som vedela ze ho jedia,,,
dalsi sen bol ze som zas u nasich a vidim na chodbe i v kupelni vela pavukov asi velkosti 2 az 6 cm, jeden pavuk bol aj v pavucine, jedneho som chcela zabit ale mi usiel a premenil sa na muchu a odletel,,,,
ale ten prvy sen bol hnusny,,.
a este sa mi snivalo ze vidim papuce, jedny panske jedny damske, tie damske patrili mojej mamine , v jednej jej papuci bolo kopu mravcov,,,

pikino
13. máj 2013

@tatinka ten s nemcami može byť spomienka na minulý život a ten s pavukmi naznačuje nejaké problemy blížiace sa.

tatinka
13. máj 2013

@pikino jej ahoj moja dik za info ....ako sa iank mas?

pikino
13. máj 2013

@tatinka ahoj 😉 celkom to ujde. zatial klud na všetkých frontoch 😀 a ty ako?

tatinka
13. máj 2013

tak ti mam dako pocit ze ten cas dako rýchlo bezi, nedavno boli Vianoce a o mesiac uz bude pol roka co je po nich,,,akurat som rozculena ze mi este stale nevyplatili peniaze za marcovu robotu a uz je maj,,to ma ide rozhodit z toho,,zima je tu ale asi preto ze je Pankrac, Servac, Bonifac, 🙂

pikino
13. máj 2013

@tatinka no ano slnko svieti a vonku studený vietor. bleeeee. Firma je v nejakej krize že nevyplácajú?

tatinka
13. máj 2013

@pikino nie nemaju krizu,,,neviem preco sa to tak taha....tu ani slnko nesvieti, pod mrakom je cley den, zima je od vcera a dazd asi bude z toho 🙂
sem uz tusim nikto nechodi do temicky,,,,skoda je to ...

pikino
13. máj 2013

To bude tým že sa teraz nič nedeje tak nie je dovod sem chodiť 🙂

tatinka
13. máj 2013

@pikino akoze nedeje 🙂 nikto nema zazitky so svetom anjelikov ?🙂

pikino
14. máj 2013

@tatinka tak určite majp ale asi nie také aby sa im o tom oplatilo písať 😀

tatinka
15. máj 2013

@pikino https://www.modrykonik.sk/skupina/2096/ pod do tejto skupinky medzi nebom a zemou,,,

pikino
15. máj 2013

@tatinka dik už som si okukala

axlerika
31. máj 2013

...pekny den......p.Klara Richtarcikova z Popradu, ma oba tel.cisla nedostupne....mate niekto na nu nove cislo....???dakujem

ivi87
17. jún 2013

Ahojte 🙂

čítali ste Anjelské tajomstvá od Jacky Newcomb? čo na ňu hovoríte? 🙂 mne ju darovala pred pár dňami kamoška, to asi nie je náhoda, čo? 😝 😀 veľmi sa na ňu teším, už som si ju listovala, no ešte mám inú knihu rozčítanú..

žiadali ste anjelov, aby sa vám prisnili? aby ste vedeli ako vyzerajú? podarilo sa? 🙂

pikino
18. jún 2013

@ivi87 ja som ich nežiadala oni chodia ako scú 😀 moj strážny anjel vyzerá ako velký stlp žiarivého svetla. Od ostatných ho viem rozlíšiť lebo sa vždy drží pri mne a správa sa ako moja druhá mama. Ostatní anjeli vyzerajú ako ludia, nemajú ani krídla. A neustále sa usmievajú, radi vtipkujú, ale moc toho nenahovoria. Takto sa teda zjavujú mne ale každému sa zjavia tak ako ich najlepšie príjme, čiže nikto nevie ako vyzerajú naozaj. Ale myslím, že každý človek ich cití rovnako také svetlo v duši 🙂

ivi87
19. jún 2013

@pikino a kedy ho/ich vidíš? vo sne?
mne sa to stále nedarí ☹

pikino
19. jún 2013

@ivi87 Jo, bud v sne alebo v meditaci.

janulienkaa28
24. jún 2013

Ahojte dievcata.neviem ci mi niektora z Vas pomoze.mam troje tarotove karty z ameriky ale navody su v anglictine a neviem az tak dobre anglicky.viem ze ich predavaju aj tu aspon tie anjelske a vilove.dam fotku sem.keby ste ich niektora z Vas mala ci by ste mi nevedeli prefotit navod samozrejme by som Vam poslala peniazky za to.velmi by ste mi pomohli.prikladam foto

chocholusikk
7. júl 2013

😕 😕 😕 😕 zienky prosim vas o radu. mam tieto anjelske karty http://www.martinus.sk/?uItem=32682 zaobchadzam s nimi setrne a dokladne. ale predsa je jedna karta poskodena. poskodena neviem ci je to spravne slovo ale mohla by mi to niektora z vas vysvetlit? na karte s nazvom "znamenie" je na rube vyrite cislo 1 a este dva znaky. ostatne karty su neposkodene, zo zadu su krasne hladke proste nechapem tomu.aj ked si pri vyklade vzdy ziadam aby mi anjeli dali znamenie ze su so mnou vzdy pri miesani mi vypadne karta znamenie. ale ona mi vypadne na stol a ja ju potom odlozim medzi ostatne karty.proste nema ziaden styk s poskodenim. chapete ma?co si mam o tom mysliet? davaju mi anjeli nejake znamenia? ake? v anjelskej abecede tie znamenia co su vyryte na karte nie su. neviem co mam robit. ☹