Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
8. júl 2013

@chocholusikk podla mňa náhodne nevypadáva iba tak. Ja by som ju normálne zaradila do výkladu. Možno ked ju zaradíš prestane vypadávať.

chocholusikk
8. júl 2013

@pikino ved nejde o vypadavanie, ale o to co je na zadnej strane karty

pikino
8. júl 2013

@chocholusikk to by skor chcelo zistiť či je to len na karte v tomto balíčku alebo aj v iných balíčkoch.

hypnotizer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi2215
21. aug 2013

@ssisska Ahoj ssisska, prosím Ťa nemáš aktuálny kontakt na pani Kláru Rychtarčíkovú z Popradu? Tie čísla čo si tam dala už nefungujú. Ďakujem

ssisska
21. aug 2013

Ja som jej pisala email a mne napisala ,ze uz nema sukromnu kancelariu,ale na dialku pracuje s klienkami.Ak chces dam ti jej email adresu.

hypnotizer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadika1114
2. sep 2013

mne sa dnes snivalo ze nasa ryba mala zuby :D ....vsetky rybky v akvarku nam pozrala ....co to moze znamenat??
@pikino
@tatinka

pikino
2. sep 2013

@dadika1114 netuším, mňa napadlo iba že jeden velký problém, predčí všetký ostatné. Ale to ma len napadlo. Nie som snový vykladač. 😀

dadika1114
2. sep 2013

@pikino aha :D

ewwe
8. sep 2013

ahoj baby, mozno to sem ani tak nepatri, ale poculi ste uz o pani, je to ceska, hovori si wahlgrenis, ma aj svoju stranku, co si o nej myslite? verit-neverit?

pikino
8. sep 2013

@ewwe sem tam chodím šmírovať na jej stránku ale inak o nej vela neviem. 🙂

linduska_
8. sep 2013

@ewwe
@pikino
Akurát tiež šmírujem, celkom pútavé, čo si o nej myslíte vy?? 😎

linduska_
8. sep 2013

@pikino prípadne niekto iný, viete vykladať sny? Dosť sa o toto v poslednom čase zaujímam a chcem si porovnať rôzne teórie mojich snov a čo znamenajú... Ovláda to tu niekto? :D

pikino
8. sep 2013

@linduska_ ja sa tomu moc nevenujem, predtým som sa v tom trochu rýpala, ale teraz už to ide nejako mimo mňa. Nestíham 😀

linduska_
8. sep 2013

@pikino Nevadzí 😀 A ani nepoznáš prípadne niečo na internete, niečo overené zaoberajúce sa takýmito vecami?

pikino
8. sep 2013

no pár stránok dozadu tu boli nejaké linky, skus kuk.
@linduska_

mimi2215
9. sep 2013

@ssisska Dakujem🙂 bola by som veľmi rada, keby si mi dala jej e-mail.

ssisska
9. sep 2013

Toto jej jej email: srt.sk@post.sk

ewwe
9. sep 2013

@pikino ja tiez smirujem a hladam, celkom sa mi pozdava, ma velmi dobre ohlasy, aj v tom ak niekto nemoze mat deti, sice otehotnenie sa ma momentalne netyka, ale nejak ma ta wahl zaujala, len som chcela vediet ci to nieje dalsia bezna ,,odrbavacka,, ako tie ,,vestice,, na jednej nemenovanej telke 😀 ale vychadza mi, ze nieco na nej bude...

pikino
9. sep 2013

@ewwe tak pokial sa naoazj vyzná tak prečo nie.

ssisska
11. sep 2013

@pikino
Ahoj,chcela by so sa Ta opytat co to znamena ,ze ked som sedela na posteli,mala som na posteli 1,5 l flasu mineralnej nebublinkovej vody ,tak sa mi zacal stuplik sa od seba pohybovat ,take zvuky ako by niekto prstami nim manipuloval.To sa mi stalo dva krat.A aj som si pomyslela,ze niekto pri mne sedi alebo lezi a chce mi to dat neakym sposobom najavo.A teraz pred nedavnom som jedla misku ovocia ,bola polozena v klude,ale zapocula som take cinknutie akoby ju niekto len podvihol,pritom ja som neurobila niaky pohyb,mala som pocit,ze niekto pri mne je.Raz sa mi stalo ,ze som bola v kuchyni a nieco som jedla s vidlickou a nechala polozenu potom nadrese az po 5 tich minutach ked som s kuchyne odisla ,vidlicka spadla na zem do stredu kuchyne.Neviem si to vysvetlit,tak hadam mi pomozes,co to znamena.

pikino
11. sep 2013

@ssisska ked máš pocit, že nie si sama tak asi nie si sama. otázka je kto to s tebou vlastne je. s tou flašou ťažko povedať niekedy ked je flaška natlakovaná vzduchom nemusí byť ani bublinková viem to na flašiach mojho ditka tak vydáva divné zvuky. takže to sa ešte dá logicky vysvetliť. ale lietajuce vidličky no neviem. može to byť čokolvek, anjel, duch, zbytková energia ....... Mávaš napríklad pri takýchto veciach zimomriavky, zlý pocit, strach, nejaké vnuknutie.... čokolvek čo je iné

ssisska
11. sep 2013

Dakujem za vysvetlenie.Len vies ten vrchnak od tej flase sa tak cudne pohyboval,ako keby sa krutil dookola a robil take jemne zvuky .S flasou je to casto ze ked ma pretlaky vzduchu robi taky typicky zvuk napr.puknutie,praskanie.A to nebol tento pripad.

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pikino
6. mar 2014

@sandria stotožňujem, súhlasím s tým že situácie v našich životoch sa nám vracajp dovtedy kým si ich neuvedomíme a opravíme vzorce svojho chápania. Už len tým že pochopíme že sa nám to deje meníme svoje ďalšie smerovanie v živote.

krristin
17. mar 2014

Jediná cesta a jediná pravda je Pan Ježiš.
Pane milujeme ta a prosíme ta odpust nám naše viny a chyby,pochybenia,bud k nám milostivý.

faustina333777
19. jún 2014

@sisaka Co je reiki?

faustina333777
19. jún 2014

@krristin Pekne si to tu napisala ale oni veria v zle sily, zase ich tu nepoburuj modlitbami. 🙂

K tvojej modlitbe len tolko : AMEN!